Ayırma-soğutma majisi

selenim

Banlı Kullanıcı
Vereceğim bu aşk büyüsü formülü sayesinde nice çıldırma derecesine gelmiş sevdiği için intihar etmeyi bile düşünen aşıklar kendini herkese rezil etme derecesine gelenler dahi sevdiklerinden deyim yerindeyse buz gibi soğumuşlardır...

cam veya porselen kap alınır kabın içerisine gül suyu,misk ve
safran mürekkep niyetine karıştırılarak bu karışım ile Ayetül Kürsi duası yazılır. Sonrada sevilen aşık olunan kişinin adı yazılır.Gece olması beklenir gece vakti bu kap dışarıda
yıldızların ışığı altına bırakılır.Sabah olunca kabın içine gül suyu dökülerek hafifçe
oğuşturmak suretiyle bu yazılar silinmeli ve aç karnına kahvaltı etmemiş olarak kabın
içindeki su içilmelidir.Yine aynı dua ve isim aynı yöntemle tekrar kaba yazılır ve
akşam dışarıya bırakılır aynı işlemler üç gün yapılmalı yani yazılmış su üç sabah aç
karnına içilmelidir.Üç gün bu işlemleri yaptıktan sonra kara sevdaya tutulmuş olan kişi sevdiğinden soğur onun adını bile anmak istemez adeta
onu tanımıyormuş ya da düşmanıymış gibi nefret eder.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Hah işte bu harika.:D Ellerine sağlık. Asıl ihtiyacımız olan buydu galiba:D Sevgiler.

mecra

Kayıtlı Üye
evet bence de bize bu lazım:Dburada kendine büyü yapıyorsun ama zarıra olmaz değil mi??

samanyolu

Kayıtlı Üye
Zaten zarardayız değil mi ama Mecra? :D Battı balık, yan gider. :D:D

samanyolu

Kayıtlı Üye
Şaka yapıyorum. Çektiğimiz çile yeter. Bir de kendime mi yapayım? :D İnşallah mecbur kalmam. Sevgiler.

selenim

Banlı Kullanıcı
Bunu beklediğinizi biliyordum:) En çok istenen büyülerden biri buydu..Buyrun bakalım...

Bump: Ama yinede tavsiye etmem :)

Bump: Ama yinede tavsiye etmem :)

arzuş

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar.Tam bana lazım birşey bu.ama tersi.Ben karşı tarafın benden soğumasını arkadaş kalmasını yada çekip gitmesini istiyorum.Kendin ayrıl demeyin olmuyor çünkü bırakmıyor tehdit ediyor.Çıkmazdayım.yardım lütfen

ayz_meydan

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar Bu büyüyü yapan var mı yani tutabilme ihtimali var mı bilgi verirseniz sevinirim

P

Pocahontas

Bana göre iş büyüde değil sizde.
Büyü dediğiniz olay istemek-inanmak-başarmaktan ibarettir.
uygulamalar sadece bir motivasyondur.

gülden

Kayıtlı Üye
selenim sana nasıl ulaşabilirim acaba sorum var da lütffen :nopity:

GaZaL

Kayıtlı Üye
Bende arzuşa katılıyorum ve soğutmak için bir uygulama biliyormusunuz diye soruyorum.:)

darkkanqel

Kayıtlı Üye
En yakın arkadaşım aşk yüzünden intahar edecek neredeyse ona yapmayı düşünüyorum umarm kendine gelir.

asev

Kayıtlı Üye
vaaaaaayyyy süperr çok teşekkürler denemeyi düşünüyorum =)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yaptığınız-yapacağınız uygulamaları dile getirmeyin. Kendinize saklayın ki, farklı enerjilerden etkilenmesin uygulamalarınız. Çok dile getirdik, rastlamayan ve bilmeyenler için tekrar etmekte fayda var.

focus

Kayıtlı Üye
ben bişey okumuştum,
yarım kilo kıyma alınır, el sürmeden üstüne zelzele suresi adedi kadar okunurmuş. kıyma 2 parçaya bölünür ayrılması istenen kişilerin adları söylenerek bölme işlemi yapılırmış, ardından yarısı kedilere yarısı köpeklere isimler söylenerek verilirmiş.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet böyle bir uygulama var. çok yaygın olarak yapılan bir büyüdür. hocaların (kenine bu ismi verenler yada bu şekilde bilinler için söylüyorum bir vasıf yada kaliteli bir ünvan olarak kullanmıyorum) çok uyguladığı bir yöntemdir. işe yaradığını görmedim ama.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Ayırmak kötü ve yanlış bir şey bence, ama ciddi durumlarda kullanılması uygun olabilir...