Kaçmışı döndürmek için...

Jackalll

Kayıtlı Üye
Evini terk etmiş bir kadını veya erkeği yuvasına döndürmek için 41 adet tohum kara biber alınıp herbiri teker teker ağızda iken 7 kere :

"Enühın şenühın şenşenühın tevekkel ya meymüne eba nühın ve eclib ve heyyic Hatice kızı Merve bi hakkı leyahıymi leyalağvin leyafürin leyarüsin leyarüğın leyarüşin leyaşelşin elvahan elvahan elvahan el'acel el'acel el'acel essaah essaah essaahé

okunur ve biber elle tutulmadan doğrudan doğruya ağızdan ateşe bırakılır. Buna 7 gece devam edilir. Kişi bazen 1 de bazen 3 te bazen 7 de gelir.

Not: Hatice kızı merve örneği verildiği üzre kimin dönmesi isteniyorsa o kısma o yerleştirilir.
Örnek: Ayşe oğlu Ahmet
Hatice kızı Merve

Saygı ve sevgilerimle...

selenim

Banlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim bu verdiğin bilgilerin tamamı zaten sitede var...Çoğunu ben zaten aktardım biraz siteye göz gezdirelim değilmi. Sevgiler.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Selenim sitede o kadar çok şey varki hangisine nasıl bir göz gezdirmek gerek buna karar veremedim.
Sevgilerimle..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bunu yamıştım zamanında ama hiçbir etkisi olmamıştı...saygılar..

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bunu yamıştım zamanında ama hiçbir etkisi olmamıştı...saygılar..

İyi ama mesajın başında diyor ki; "evini" terk etmiş...Yani bu terkip eşler için diğer türlü sevgilisi kaçanlar için işe yaramayacaktır çünkü amaç kişiyi evine getirmektir

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Hayır bu uygulama için eş olması gerekmiyordu..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu uygulama tabiki işe yaramaz çünkü yukarda oluşturlmuş kasem (yemin) bşkası için yapılmış bast yöntemi ile oluşturulmuş Enühın şenühın şenşenühın birere varlık kod adıdır. ve eksiktir ya 4 tane yada 5 tane kod olması gerekişr 1 tane eksik duanın geri kalan kısmı ise tevekkel ya meymüne eba nühın ve eclib ve heyyic Hatice kızı Merve bi hakkı leyahıymi leyalağvin leyafürin leyarüsin leyarüğın leyarüşin leyaşelşin elvahan elvahan elvahan el'acel el'acel el'acel essaah essaah essaahé kalıptır hatice kızı merve olan yere etkilemek istediğiniz kişin adı yazılır kızı diye değil binti olacak.
leyahıymi leyalağvin leyafürin leyarüsin leyarüğın leyarüşin leyaşelşin bu kısımda ise kullanılan esmaların yada kelimelerin olması gerekir ama başka yerden alınmış konuyla alakası olmayan kodlar eklenmiş.

bu kasem başkası içindir eksiktir ve yanlıştır.

ayı günü saati gezeğeni yoktur. belirseler bile yine başkasının majikal yıldızı ile hesaplanmış olcaktı. kasemin ne için olduğu bile belli değil tevekkel ya meymüne eba nühın ve eclib ve heyyic bu kısımda amaç belirtmek gerekiyordu. özelte hiç bir işe yaramaz

selenim

Banlı Kullanıcı
(denenmiştir) veya (etkilidir) dip notu düşmediğim tüm okumalar bilgi amaçlıdır ve kişinin vereceği reaksiyona göre gerçekleşebilir yada gerçekleşmez. Bişeyler yazmak için bu şekilde zarar verici seyleri yazıyorlar ve insanlar bel bağlıyor. Arkadaşlar Dualar bölümünde dip notlara dikkat edelim yada yazan kişiye ...Sevgiler.