PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşık etmek için.

selenim
25.02.2009, 15:11
Aşağıdaki duayı mum üzerine, fiilan kişide benim aşkımdan yansın
bir an evvel bana dönsün deyip yakılır okunur..(21 defa)
Bu dua, bu tertibi uyguladığınız kişi nerde olursa olsun döner
gelir ve ölene denk sever denenmiş gerçekten çok tesirlidir.
Dua:
ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

Alıntıdır...

AkeLdan
25.02.2009, 15:13
Bunun çok çeşitli uygulamaları var.ama bunu ilk kez görüyorum eline sağlık .saygılar..

aşikar16
25.02.2009, 15:16
selenim ısrarla denemiş ve çok tesirli demişsin.

sence böyle birşey olabilir mi?. dua da amale bakmaz mı?
yada bu muma okumak büyü tarzına girmez mi?

bu konuda bilgi veririsen sevinirim.

selenim
25.02.2009, 15:16
Denemiş duaları özellikle dikkate almanızı tavsiye ediyorum.Dip not olarak belirttiklerimi takip ederseniz bulursunuz.

selenim ısrarla denemiş ve çok tesirli demişsin.

sence böyle birşey olabilir mi?. dua da amale bakmaz mı?
yada bu muma okumak büyü tarzına girmez mi?

bu konuda bilgi veririsen sevinirim.

Bazı okumalarda Materyaller etkisini artırabiliyor.Bu açıdan gerekli bir malzeme. Büyü değil. Rahat olun.

marmarisli48
25.02.2009, 15:20
selenim bu dua arapcamı yazılıcak birde mum nasıl bi mum olmalı acaba? niyetmi edilecek yoksa sevdigimizin anne adını ve kendi adınıda yazacakmıyız

aşikar16
25.02.2009, 15:20
peki muma okumasak olmaz mı?
kafamızda imgelesek.

ayrıca kaç gün okumalıyız.
birde sayı 21 kez denmiş.
daha fazla okunsa olmaz mı?

selenim
25.02.2009, 15:27
selenim bu dua arapcamı yazılıcak birde mum nasıl bi mum olmalı acaba? niyetmi edilecek yoksa sevdigimizin anne adını ve kendi adınıda yazacakmıyız

Yazılacak değil,Yakılacak...
niyetininzi mum üzerine okuyacaksınız ve mumu yakacaksınız..

AkeLdan
25.02.2009, 15:44
Bunun sayısı 1227 dir diye biliyordum en az 313 olmalı.bilen bir hocaya sormuştum bu ayeti ancak sevdiğiniz yanınızda fakat aranız soğuksa okuyun yoksa pek tesiri yoktur demişti.zaten bir hafta devam etmek gerekiyor.mum da doğal mum olmalı..saygılar...

selenim
25.02.2009, 15:46
21 sayısının bir gizemi vardır. Bunu burada yazmıyacağım. Bana Güvenin.

marmarisli48
25.02.2009, 15:59
ama benim sevdigim yanımda deil ve ayrıldık bende işe yaramazmı

AkeLdan
25.02.2009, 17:15
Ya canım işte bazıları ayrı olunca da olur diyor bazıları illa birlikte olmak gerek diyor.bu yanılmıyorsam taah suresi 39.ayetin bir kısmı ve manası da yien aynılmıyorsam'' senin üzerine kendimden bir muhabbet(sevgi) bıraktım'' idi.o nedenle işe yarar diye düşünüyorum..saygılar..

aşikar16
25.02.2009, 17:36
kaç gün okuncak selenim.

azrael
25.02.2009, 19:31
Niyet önemli arkadaşlar. Gerçekten isteyerek okursanız faydasını görürsünüz.

AkeLdan
25.02.2009, 19:52
En az 7 gün okunması gerekir..saygılar..

selenim
26.02.2009, 00:41
Niyet olana dek okunmalı diye biliyorum ama enerji potansiyeliniz yüksekse zaten bir kaç günde olur ama 7 güne tamamlamak gerekir.

aşikar16
26.02.2009, 00:48
ilginç selenim.

aşık etmek için demişsin.denemiş çok etkili demişsin.
ve 7 günde okunur.

mutlaka bu kadar kolay değildir.
benim atladığım birşey varsa düzeltirsen sevinirim.

insan ümitlenir yani.
olsa da olmasa da canın sağolsun

selenim
26.02.2009, 00:56
Arkadaşlar ahkam kesmekten hoşlanmam etkisinden şüphe etsem burada boşa ümit vermem .evet kişiye göre değişir o ayrı mesele...Birşeyleri yaparken biraz konsantre dikkat ve samimiyet yeterlidir. olmayacak seyede dua etmeyin. hem değmez hemde emeğinize yazık.sevgiler.

PUNKY
26.02.2009, 05:45
Yapılan tüm işlemlerde niyet ve inanç çok önemlidir, siz inanmadıktan sonra sizin için bu işlerin piri bile okuma yapsa yinede etki etmez...Tutmuyorsa bunun nedeni formülün yanlış olması değil sizin negatif etkinizdir...Biraz dikkat arkadaşlar...

neill
26.02.2009, 13:41
bişe sorcam mumu yaktık diyelim 21 kere okuduktan sonra mumu söndürcez mi, birde 7 gün boyunca farklı mum mu olucak?

AkeLdan
26.02.2009, 14:04
Benim bildiğim muma okuduktan sonra mumu yakarsın ve yanmaya bırakırsın.7 gün farklı mum yakarsın.Ancak bazı uygulamalarda özellikle mumlu olanlarda şayet yedi gece yakılacaksa her gün mumum yedide biri yakılır.Mum bu şekilde tükenmiş olur.saygılar...

azrael
26.02.2009, 14:42
Evet 7 gece yakılacak mumlarda, mumun 1/7si yakılır denilmektedir.

HOZEN
26.02.2009, 16:25
yapılan tüm işlemlerde niyet ve inanç çok önemlidir, siz inanmadıktan sonra sizin için bu işlerin piri bile okuma yapsa yinede etki etmez...tutmuyorsa bunun nedeni formülün yanlış olması değil sizin negatif etkinizdir...biraz dikkat arkadaşlar...

Punky, bu okumalar ve dualar büyü değil midirr?

dunya
27.02.2009, 04:15
Selenim paylaşımların için çok teşekkür ederim.Sana ve dualarına inanıyorum ve bunu deneyeceğim...Mumun üzerine okunan dua sadece bu kadar mı tek cümle yani ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

PUNKY
27.02.2009, 05:16
Punky, bu okumalar ve dualar büyü değil midirr?

Büyü olduğunu sanmıyorum...

Bump:
Evet 7 gece yakılacak mumlarda, mumun 1/7si yakılır denilmektedir.

Bu terkipte her gece 1 mum yakılır...

ruchan
27.02.2009, 12:23
bunlar bence komik şeyler mumla yapılan büyüler pek isabetli olmuyor

marmarisli48
27.02.2009, 13:22
şimdi arkasalar bi karar versek aynı mum 7 gecemi yoksa günde 1 mummu yakılacak ? ve duası bukaar kısamı besmele cekiyormuyuz basında ?

samanyolu
27.02.2009, 13:27
Her şekli, her sayıyı deneyince de haftalar geçiyor. Git, yakasından tutup getir daha iyi :D:D

selenim
27.02.2009, 18:09
Selenim paylaşımların için çok teşekkür ederim.Sana ve dualarına inanıyorum ve bunu deneyeceğim...Mumun üzerine okunan dua sadece bu kadar mı tek cümle yani ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

Evet dua sadace bu kadar canım kardeşim.

Bump:
Her şekli, her sayıyı deneyince de haftalar geçiyor. Git, yakasından tutup getir daha iyi :D:D

Bazıları için gerçektan bunu yapmak gerekiyor sanırım..Çok güldüm:)

PUNKY
28.02.2009, 23:28
bunlar bence komik şeyler mumla yapılan büyüler pek isabetli olmuyor

Madem bunlar komik geliyor, öyleyse seni ciddiyetine yakışır bir yere yollayayım...

selenim
28.02.2009, 23:58
Mum genelde büyülerde önemli bir simge halini aldığı için size mumla yapılan her şey büyü gibi gelmesin.Şöyle düşünün türbelerede dilek sunarken mum yakarız.minnettarlığımızı belirtmek için....

duam
01.03.2009, 06:13
Arkadaşlar deneyen oldu mu? Sonucu bildirirse sevinirim ve selenim her gece bir mum yakarsak evi yakarız alimallah mum bitmek bilmiyor, başında uyuya kalırım bir gün...:) Paylaşım için teşekkürle acil cvp alırsam sevinirim sevgilerrr...

pharax
01.03.2009, 23:53
selam bu dua terk eden birini de geri döndürür sevmesini saglar mı acaba ? sevgiler !

lazerci
09.03.2009, 14:53
Selenim bu son sorularada cevap verirsen çok sevinirim. Elimizde mumlar bekliyoruz giden dönsün diye :D Hangisi doğru olacak ona göre işlemlere başlıyalım.

Teşekkürler

PUNKY
10.03.2009, 01:07
Forum kuralları gereği defalarca belirttiğimiz gibi açılan konuların altında kaynak belirtmek zorunludur.Sizin konularınızın hiç birinde kaynak yok, bu durumda korkarımki üyelerden gelen şikayet nededeniyle konularınızı kapatmak zorunda kalacağız.Bilginize

gözde
11.03.2009, 01:11
ben bunu uygulamaya başladım bu ikinci gün.sonucu paylaşırım arkadaşlar

kermit
11.03.2009, 01:30
PUNKY kaynak Gizli ilimler hazinesi, o kitapta da aynı işlem var

gözde
11.03.2009, 01:35
kermit sen denedin mi bunu?

kermit
11.03.2009, 01:44
hayır, sevdiğim kişinin bir robot gibi beni sevmeye programlanmasını değil kendi iradesine dayanarak beni sevmesini isterim. Eğer birazcık düşünürseniz aşk denilen kavramın öleceğini farkedebilirsiniz.

gözde
11.03.2009, 01:49
halısın aslnda ama insan can acısıyla bazen baş edemeyip böyle şeyler yapabiliyor

Bump: bide bunun güzel yanı dua olması.sonuçta allahtan istiyoruz

benbet
11.03.2009, 23:17
mum dua okunduktan sonra yakılacak ve sonra kendi kendine bitene kadar yanacak mı?

PUNKY
11.03.2009, 23:20
PUNKY kaynak Gizli ilimler hazinesi, o kitapta da aynı işlem var

işte bu kadar ama bunu senin değil konuyu açan kişinin yapması lazım :)

mum dua okunduktan sonra yakılacak ve sonra kendi kendine bitene kadar yanacak mı?

Bitene kadar yakacaksınız...

duam
12.03.2009, 03:26
Gözde durumun nedir bi gelişme varmı canım..?? Benimde canım şuan çok yanıyor ya....
Bu gece başlıycam bende.İnşallah olur....
Allahım ya çıkar kalbimden onu yada onu bana geri ver...
Gözlerim şişti ağlamaktan,uyuyamıyorum kaç gecedir...
:(:(:(

simlaa
12.03.2009, 12:34
allah yardmcın olsun inş.

EDİTÖR NOTU: Biz imla kurallarına uyun,bari cümleleriniz büyük harfle başlasın dedikçe siz üyeler inat ediyorsunuz!ALLAH yazarken bile küçük harfle başlıyorsun ona da mı saygın yok?Allah ya da başka bir ''isim'' ne olursa olsun bari taptığın varlığı büyük harfle yaz.İNŞALLAH diyorsun bu biraz içten olsa kısaltmadan yazarsın.Biraz zahmet yahu!Çıldıracağım artık!Düzeltmiyorum aynen görülsün.Bundan sonra da hiçbiriniz bu tarz hatalarını düzeltmeden altına böyle yazacağım.Rahatsızlık duyup sürekli tekrar ederseiz de bir daha yazmamanızı sağlamak için ceza vereceğim.BU YAZIDAN BU HATALARI YAPAN BÜTÜN ÜYELER BİRŞEYLER ANLASIN!

meee
12.03.2009, 14:19
ardanızda kimse denedimi bari onu söleyin:D bende denemek istiyorum çocukluk aşkı işte nolcak

EDİTÖR NOTU:Büyük harfle başlayacaksınız cümlelere.Bakkal Ali'nin defteri değil bu.

PUNKY
12.03.2009, 16:38
Gözde durumun nedir bi gelişme varmı canım..?? Benimde canım şuan çok yanıyor ya....

Geçmiş olsun arkadşlar ama lütfen burada yapacağınız şeyleri ilan etmeyin, bakın özellikle heryerde yazıyorum olacağı varsa bile bu şekilde insanlara haber vererek işinizin olmamasına neden olursunuz.Ketum olun biraz :)

awra
12.03.2009, 22:27
Punky çok haklısın...ketumlukta.:biggrinjester:

gözde
12.03.2009, 23:03
canm bukadar üzme kendini ben henüz yediye tamamlamadım.oyüzden kesin bişey söyleyemeyeceğim sonuçta allahtan istiyoruz.hayırlıysa duamız kabul olucaktır.istersen şahmeran duası vardı ona bi bak etkisini gören olmuş allah yardımcın olsun arkadaşım.

duam
13.03.2009, 08:00
Evet bencede çok haklısın punky,ketum olmak lazım ama napıyım ya ben farkında bile değilim naptığımın....Teşekkürler hayır duaların için canım..

Gözdecim saol canım arkadaşım...
ben Şahmeran'ı daha öncede okumuştum bana yaramıyo o dua.Yine okuyayım dedim ama yine terslik oldu,bıraktım okumayı.Bu duayı okuyorum,devam edicem bakalım artık..
İnşallah kabul olur..
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN...

rellandx
13.03.2009, 13:16
Arkadaşlar mum büyüsünde burda sanırım ufak tefek lakin büyünün tutmasını engelleyecek bir kaç detay atlanılmış. Aşık etmek için mumun kırmızı renkte olması ve kokulu olması gerekir. Mum üstüne bir miktar dua okunması gerekir, örnek vermek gerekirse ; ihlas suresi 3 yada 7 kez okunur daha sonra falanın oğlu (kızı) talibin adı söylenir 3 yada 7 kez mum gibi erisin bana dönsün dileği yapılır. Daha sonra mum her yatsı namazından sonra yakılır 7 de 1 oranına dikkat etmek gerekir.

guniz
16.03.2009, 15:21
Arkadaşlar mum büyüsünde burda sanırım ufak tefek lakin büyünün tutmasını engelleyecek bir kaç detay atlanılmış. Aşık etmek için mumun kırmızı renkte olması ve kokulu olması gerekir. Mum üstüne bir miktar dua okunması gerekir, örnek vermek gerekirse ; ihlas suresi 3 yada 7 kez okunur daha sonra falanın oğlu (kızı) talibin adı söylenir 3 yada 7 kez mum gibi erisin bana dönsün dileği yapılır. Daha sonra mum her yatsı namazından sonra yakılır 7 de 1 oranına dikkat etmek gerekir.

Tamam ama bunun büyü olmadığı özellikle belirtilmiş burada...

duam
20.03.2009, 05:33
Gözde noldu sonuç canım...??
olumlu birşey oldumu...??merak ettim,deşifre etmek istemezsen özelden yaz olurmu canım

samanyolu
20.03.2009, 13:29
Kokulu mum yoksa, muma gül suyu sürülse olmaz mı?

PUNKY
04.04.2009, 01:59
Bunun sayısı 1227 dir diye biliyordum en az 313 olmalı.bilen bir hocaya sormuştum bu ayeti ancak sevdiğiniz yanınızda fakat aranız soğuksa okuyun yoksa pek tesiri yoktur demişti.zaten bir hafta devam etmek gerekiyor.mum da doğal mum olmalı..saygılar...

Bende 1227 diye biliyorum bence herkes 7 gece 1227 kere okusun ve her seferinde tekbir mum yaksın yani 7 gece 7 mum...

İslami uygulamalarda mum doğal olmalıdır...

Gözde noldu sonuç canım...??
olumlu birşey oldumu...??merak ettim,deşifre etmek istemezsen özelden yaz olurmu canım

Yahu deşifre etmeyin demedik mi, ha burada ilan etmiş ha sana özelden yazmış ne farkeder ki?

Bump:
Kokulu mum yoksa, muma gül suyu sürülse olmaz mı?

Mum olayına takılma bildğimiz beyaz mum, kokulu falan olmasına ihtiyaç yok sadece yaparken hoş kokulu bir tütsü yakın yeter, aşkla ilgli olduğu çin gül tütsüsü tavsiye ederim ama amber olursa muhteşem olur...

furry
09.04.2009, 23:08
kesin büyü dill mi?

gul87
10.04.2009, 01:37
dua bittikten sonra mumu söndürüyor muyuz yoksa erimesini mi bekliyoruz

MERVE631
11.04.2009, 23:50
bu yaktığımız mumu ne yapıcaz dua bittikten sonra söndürebilirmiyiz yoksa eriyip bitene kadar yanacak mı

yule
12.04.2009, 02:27
Mumları hiçbir zaman söndürmeniz taraftarı değiliz.

Yakılan mumu özellikle bir çalışma için yakılmış mum bitene kadar kendi sönene kadar yanmaya devam etmesi makbul olacaktır.

n_ozcan
13.04.2009, 15:07
Ben önce çok teşekkür etmek istiyorum ama bir sorum olacak 7 gün sürecek demişsiniz ben bunu 1 günde 2 kere yaptım yani şimdi 5 günümmü kaldı yoksa o 1 gün olarakmı sayılır?
Çok teşekkürler

Acaba 1 günde 2 kere bunu yaparsak o 2 mi sayılır 1 mi sayılır

depresyon
30.01.2010, 05:12
bayanlar özel günlerinde de yapabilirler mi bunu ? gusül abdestli ya da abdestli olmak gerekir mi ?

Kontejyan
31.01.2010, 23:59
bayanlar özel günlerinde de yapabilirler mi bunu ? gusül abdestli ya da abdestli olmak gerekir mi ?
Bu konu ihtilaflıdır; bazı havas alimleri bayanların adet halinin zayıflık olduguna dikkat çekerek bu hal içerisinde varlıksal boyut perdeside o nazarda ince olur diyerek Adetken uygulama yapmayı daha münasip görmüştür, başka havas alimleri ise adet halinin namaz ve ibadete engel teşkil ettigi, uygulamalarıda birtür ilahi irtibat olduguna dikkat çekerek 2-222 Kuran Maddesinede delil kaydederek bu hal içerisinde yapılmaması gerekliligini savunmuşlardır, ancak öyle işlemler metotlar vardır ki yerine gelmesi için bayanın adet gününde yapmasının şart oldugu durumlara haizdir.. Ancak bunlar istisna teşkil eder kısacası ben şahsi birikimlerin dogrultusunda 2.kısım alimlerin senedlerine dayanarak yapılmaması gerektigine inanıyorum.. Bu mesajı biraz uzun ve detaylı tuttum ki bu soru ile birçok cevapta alınabilsin.. SELAM VE DUA İLE

true_blood
12.02.2010, 04:09
kesinlikle niyet cok onemli arkadaslar inanarak okuyun yeter ki ve okuduktan sonra mumkunse içinizden okadar yaptık ya olmazsa gibisinden seyler gecirmeyin herseyin bası inanmaktır inanın ve uygulayın bence tesirini kesin goreceksiniz buarada erkek arkadasım ile aramız bozuktu ve ben bunu denedim ardından onun ile gorustugumde aramızdaki kırgınlık kızgınlık geciverdi sanki melek idi karsımdaki bilmiyorum ben inandım ve yaptım umarım sizlerinde istedigi gibi olur

bju_sevde
22.02.2010, 23:12
Dua:

Alıntıdır...
Selamın Aleyküm...
Ya ben bir şeyi anlamadım duayı okuduktan sonra mı mumu yakıyoruz? Bir de günde bir mum da karar verildi galiba...Yorumların tamamını okudum ve bazı kardeşlerimiz 7/1ini bazılarıda günde birini demişler...Sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olacağım...Şimdiden ALLAH razı olsun...

reidikonto
22.02.2010, 23:27
Keşke aşık edebilecegim veya aşık olacak birisi karşıma çıksa bunu yapardım.Teşekkürler.

mehmet123
23.09.2010, 13:28
Dua:

Alıntıdır...
Arkadaslar bu yaptigiiniz kesinlikle gizli sirk..lutfen araya hicbiirsey koymadan yanlizca Allah'a dua ediniz.saygilar

ayrica duanin tamami o degil Taha suresi oldugu dogru fakat tam sekli asagida yazdigim gibi..sevgi saygi

Ve el kaytu aleyke mehabbetn minni ve tusna ala ayni

scorpion
23.09.2010, 14:59
Bu dua yiyecegi birşeyin üzerinede okunabilirmi yoksa mu olması şartmı.

ironik
22.10.2010, 15:01
Bizi terkedene okunur mu? Aranız soğuksa demişler ayrılıkta da geçerli mi? Bir hiç kimse sormamış yanıp biten mum kalıntısı ne yapılacak atılacak mı?Toprağamı gömülecek?

saat
22.10.2010, 15:31
7 gün boyunca,
günde 313 kere muma karşı başlamadan 21 kere niyet edilerek *ve elgaytü aleyke mehabbeten minni* okunacak,
yatsı namazından sonra olmasına dikkat edilecek,
her gün ayrı bir mum kullanılacak(?)
degil mi?

aykırı
22.10.2010, 15:46
Dua:

Alıntıdır...
Ya böyle bişeyi yapmak günah değilmi sonuçları ne yapanın ve gerçekten tesirlimi deneyen var mı?

sabahh
22.10.2010, 18:56
Ya böyle bişeyi yapmak günah değilmi sonuçları ne yapanın ve gerçekten tesirlimi deneyen var mı?

İslam dinine göre günahdır.Deneyenlerde vardır denedim oldu veya olmadı diyenlere ne kadar güvenebilirsiniz ki belki uygulamayı doğru yapmadı olmadı kendiniz deneyip görün, bence aklınızdaki şüphe ve negatif düşüncelerdende uzak durun çünkü yapacagınız işlemin olmaması için en büyük etkende şüphe ve inanmamak

aykırı
22.10.2010, 22:41
Ben korkuyorum bu siteden en başta zaten böyle şeyler korkutuyo beni kendi psikolojimmi sizdede varmı ?? Bu arada sevgilim olmayan birine yapılabilrmi?

Cem
03.12.2010, 19:06
Bu çok güçlü bir zikirdir bizzat denedim ama işe yaraması için kalp çakrasının açık olması gerekiyor önce kalp çalkarasını açın sonuç mükemmel

tubix
03.12.2010, 20:12
kalp çakrası nasıl açılıyor arkadasım ? onuda sölermisin ?

YasinLY
03.12.2010, 20:16
Bir kişinin kendi iradesiyle sevmesi mi güzel, yoksa kişinin kendi yaptığı yöntemler doğrultusun da ki isteksiz sevmesi mi ?

tubix
03.12.2010, 20:48
çakra nasıl açılır sölermisiniz?

ironik
07.12.2010, 23:22
Evet kalp çakrası nasıl açılır ve kendimizdeki enerjiyi nasıl farkeder yada çıkarırız.Ona göre yapılan işlemlerde sonucun mükemmel olacağına bende inanıyorum

icgab adles
08.12.2010, 13:46
bu duanın yapılabilmesi icin özel bir saat varmı?

BeLLa91
08.12.2010, 14:18
Bir kişinin kendi iradesiyle sevmesi mi güzel, yoksa kişinin kendi yaptığı yöntemler doğrultusun da ki isteksiz sevmesi mi ?
Katılıyorum. İradesiz sevgi olmaz olsun.

witch7
11.12.2010, 16:58
bunu yaptım dün akşam acaba ne zaman tesir gösterir lütfen cevabınızı bekliorum

sabahh
12.12.2010, 01:08
Sayın Witch7 öncelikle aynı soruyu defalarca sormayınız site kurallarına özen gösteriniz, ikincisi inanarak ve doğru zamanda doğru şekilde yapmak önemlidir mesela çarşamba günü saat 1 Utarid saati olup muhabbet, meveddet, kalpleri celb ve teshir gibi şeylere müsait bir saattir bunun gibi ayrıntıları bilerek bilinçli yapınız şüphe etmeyin bunlar yaptığınız işlemin etkisini azaltır etkisinin olup olmayacağını siz deneyerek bilebilirsiniz

limonrendesi
12.12.2010, 01:11
ben bunu dün akşam yaptım acaba ne kadar sürede tutar?

Çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum sitedeki uygulamaları oyunmu sanıyorsunuz? Ne zaman tutar diye hangi mantıkla sorabiliyorsunuz hiç mi konu okumadnız, yorumları okumadınız?Biliyorum bunu söylemek benim haddime değil ama dayanamadım lütfen biraz daha bilinçli davranın hangi uygulamanın ne zaman tutacağını kimse bilemez tutarmı o da muamma...

sabahh
12.12.2010, 01:19
Çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum sitedeki uygulamaları oyunmu sanıyorsunuz? Ne zaman tutar diye hangi mantıkla sorabiliyorsunuz hiç mi konu okumadnız, yorumları okumadınız?Biliyorum bunu söylemek benim haddime değil ama dayanamadım lütfen biraz daha bilinçli davranın hangi uygulamanın ne zaman tutacağını kimse bilemez tutarmı o da muamma...

Sn. Limonrendesi uslubunuz çok yanlış lütfen insanları bu şekilde rencide etmeyiniz tutup tutmayacağını ancak kendisi deneyerek görebilir, tutabilir de muamma olacak kadar vahim değil. İyi forumlar...

limonrendesi
12.12.2010, 01:26
Sn. Limonrendesi uslubunuz çok yanlış lütfen insanları bu şekilde rencide etmeyiniz tutup tutmayacağını ancak kendisi deneyerek görebilir, tutabilir de muamma olacak kadar vahim değil. İyi forumlar...

Haklısınız özür dilerim.Sevgiler...

snoopy
12.12.2010, 01:29
ne zaman tesir gmsterir acaba ben dün akşam yaptım bu duayı
yaptığınız işlemleri yazmazsanız yaptım ettim diye belki daha çabuk tutar biraz gizlilik iyi dir

sabahh
12.12.2010, 01:34
Haklısınız özür dilerim.Sevgiler...

Özürlük bir durum yok rica ederim sadece uygulamayı yapan arkadaşımız yada arkadaşlar kötü yönde etkilenmesin diye belirttim iyi forumlar Sevgiler ;)

zona
12.12.2010, 02:46
Bu uygulama büyü müdür değil midir ? Biri kesin bir son söz söyleyebilir mi?

Chillout
12.12.2010, 03:02
Bu uygulama büyü müdür değil midir ? Biri kesin bir son söz söyleyebilir mi?
Teknik olarak büyüdür.

Warcraft
12.12.2010, 06:07
Aslında çok sevdiğim bir kız var ama o beni sevmiyor bilmiyorum bu duayı yaparsam günah işlemiş olur muyum eğer başkasını seviyorsa bana bağlanması mübahmıdır soruyorum sizlere..

La-edri
12.12.2010, 20:15
Aslında çok sevdiğim bir kız var ama o beni sevmiyor bilmiyorum bu duayı yaparsam günah işlemiş olur muyum eğer başkasını seviyorsa bana bağlanması mübahmıdır soruyorum sizlere..

Islamda karabüyü akbüyü diye birsey yok,pembeside yok :)
Bu uygulamanin büyüye girdigini Chillout belirtmis, uygularsaniz elbette Allah'in haram kildigi bir ise bas vurmus olacaksiniz..
Allah yardimciniz olsun

Yesil Cingene
13.12.2010, 01:08
Lütfen konuların altında tartışmaya sebep olabilecek kelimeler kullanmayın! Konulara da biraz daha mantıklı sorular sorun. Rica edeceğim.

iktisat01
20.12.2010, 20:48
ayrica duanin tamami o degil Taha suresi oldugu dogru fakat tam sekli asagida yazdigim gibi..sevgi saygi

Ve el kaytu aleyke mehabbetn minni ve tusna ala ayni
Taha suresi olduğu doğrudur.bunun doğru yazılışı
Ve el kaytu aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni
Benim merak ettiğim bu uzun olan şekliyle mi okunacak yoksa
Ve el kaytu aleyke mehabbeten minni.olarak mı okunacak bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.Birde yakılan mumların en son ne yapılacağını merak ediyorum.Atılabilirmi yoksa herhangi bir işlem varmı.

SansMuskasi
23.12.2010, 22:26
Mumun en son kırıntısını suya atmak mantıklı olur sanırım.

medcez
03.10.2011, 20:39
Ben mum üzerine değil de, niyet edip 313 kere okuyorum bugün 5. gecem olacak..Dün gece okurken çok yoruldum, kısık sesle okuyorum tespihle sayıyorum. İstemeden de sallanıyorum okurken. B,r gelişme olmadı karşı tarafta ama okuduğumdan beri deliksiz uyuyorum :)

dilan7200
10.11.2011, 16:49
7 gün yaptım ve bitti ama bi gelişme yok

kurtyıldızı
12.12.2011, 15:50
Hernekadar kuvvetli dense de o denli kuvvetli olan bir uygulama değil bildiğim kadarıyle..Sanıldığı gibi celb-teshir için değil daha çok muhabbet için(soğukluk varsa giderilmesi/arkadaşlık(ahbaplık gibi)yani samimiyet olması için okunur diye biliyordum

bonus82
10.01.2012, 02:54
Dua:

Önce duayi sonra pesine bu cümleyimi söylüyoruz ve bu islemi 21 kere yapip ondan sonrami mumu yakiyoruz ve bu islemi kac tane muma yapmamiz gerekiyor? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim simdiden tesekkür ederim