Mucize Yaratan Kelimeler

GrimReaper

Kayıtlı Üye
görünmez dünyanın küçük yaratıkları sadece kendılerıne aıt bır dılde kullanılan bu basıt kelımelerle gizli bir temas kodu kuruyorlar..yanlarındakı uğurlu sayılarıyla söylendiğinde mucizeler yaşandığı söyleniyor

ro-ama(11) )= yeni gençlik
breemar(18) = mükemmel sağlık
lola(12) = aşk
shoras(2) = romans
trinka (5) = para
ouma (7) = yeni arkadaslar
hora( 4) = sağduyuluk ,bilgelik
oom-rama(9)= yetki (komuta)
owaye(22) = koruma
swa-soon(8)= acının dınmesı
on-raa(3) = bir tartışmada zafere ulaşmak
poindu(14) = unutulmuş bir şeyin hatılanması
tavano(31) = kumarda kazanç
hinç(48) = zamanın durdurulması

bu kelımeler genelde küçük mucizeler için kullanılır..bunlar enerjı hamlelerınde ve acıl yardım anlarında etkılı olmaktadırlar..bu kelımeler gizli dilleri konuşan kımseler tarafından kullanılmakta ve tesadufen keşfedılen kelımelerdır..
alıntı.

ssolga

Kayıtlı Üye
Ben mantralarla ilgileniyorum. Daha fazla mucize kelimeleri nereden bulabilirim,araştırdım,fakat daha fazlasını bulamıyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Bu kelimeleri nasıl kullanacağız? :boat::smash:

Hayrunnisa1

Kayıtlı Üye
Çok ilginç... Denediniz mi hiç? Deneyen olursa görüşünü bildirsin merak ettim.

yasemin

Kayıtlı Üye
En güzel ve kolayı trinka ... kendiliğinden bir elin parmaklarıyla söyleniyor. Akıldan bile sayılıyor. Lola da güzel ... bu iki kelime akılda kalıyor...

yıldız_sun

Kayıtlı Üye
Peki kuralları nedir nasıl kullanacağız bu kelimeleri bilen varsa paylaşabilir mi bizimle?

yasemin

Kayıtlı Üye
Trinka ve Lola yı söylemek daha önce de yazdım çok güzel. Bilmiyorum ama şarkı makaratı gibi ...Benim çok hoşuma gidiyor. İşe yarıyor mu? Zamanı ise niye yaramasın? İnanmak önemli... Ben daha çok zevkli olduğu için söylüyorum hoşuma gidiyor... İşe yarıyor galiba da hani hiç bir şey yok da sadece 5 kere trinka dedik diye para geldi demek haksızlık olur. Aynı şekilde bütün gün Lola de zamanı değilse ve çaba da yoksa Lola ne yapsın? Ama istemek , coşkuyla istemek zatan en önemli adım değil mi? Trinka Trinka Trinka Trinka Trinka... Çok hoş:hurray:

burlesqueen

Kayıtlı Üye
Bir sorum var, bu kelimeleri anglofon telaffuzuna göre mi söylememiz gerekiyor? mesela breemar -brimır gibi? Yazıldığı gibi mi okunmalı yoksa?

la pucelle

Kayıtlı Üye
Hayır tabii ki breemar breemar demek gerekiyor. Mesela ben lola ve trinkayı gayet kolay söyledim. Haydi görelim seni...

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başarılı olan varmı bu kadar kolay olacağını düşünmüyorum da...

tnsl

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
denedim bakalım bir etkisi olursa paylaşırım

gulerezan

Kayıtlı Üye
trinka ben de hep ise yarar,ne zaman trinka desem bir yerden ama öyle ama böyle bi sekilde ufak paralar gelir bana.2 yildir kullaniyorum bu kelimeyi. gecen aylarda tamamen unutmusum söylemeyi, aklima geldi birden ve tekrarladim.hafta icinde bi yerden ufak miktar bir para geldi, ki hic ummayacagim bir yerdi.yani tekrar baskadim trinka ya;))

tnsl

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
trinka bendede işe yaradı yaklaşık 1 haftadır parasızdım evde yiyecek bir şeyde yoktu son üç gün trinkayı deniyorum her gün koltuğun altında orda burda ufak paralar bulmaya başladım arkadaşım geldi oda şansa apra almış bir miktarını bana verdi
ama diğerlerini denedim bir sonuç alamadım

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Paylaşım için teşekkürler.Bana kalırsa mantra çalışması yapmak isteyen bireyin kendi inançları ve kendi ile özdeşmiş değerleri doğrultusundaki kelimeler ile çalışması sonuç almasını daha çok kolaylaştıracaktır...