Yardım Yardım Yardım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jackalll

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Benim yaklaşık 10 aydır bir sorunum var.
Mayıs ayının başına kadar 3 senelik ve evliliğe kadar dayanmış olan bir ilişkim vardı. Ve karşı taraf fazla ilgi gibi gereksiz birşeyden dolayı benden ayrıldı. Ve gün geçer unuturum dedim ama malesef bunu beceremedim. Ve acı çeker duruma geldim. Aşığım onu çok ama çok seviyorum ama karşı taraf sevmediğini söylüyor ve elim kolum bağlanmış durumdayım açıkçası ve onu geri istiyorum.
Bir kaç şey yaptım ama şu ana kadar birşey olduğunu görmedim.

Yaptıklarım : Çiriş ile ve sirke ile yapılan bir dua.
yakılan dualar.
muska şeklinde yapılan dualar.
Zikir şeklinde yapılan dualar.

Ve benim bu durumda ne yapmam gerek bilmiyorum. Canbar ın adını çok duyuyorum. Bunu mu yapmalıyım bilemiyorum. Ve daha önceden hiç büyü deneyimim olmadı.Forumu çok kere inceledim ama hiç deneyimim olmadığı için çok şeyde eksiğim var. Bana bir el açarsanız ve yardım ederseniz size minnattar kalacağımm.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşım umarım derdine derman bulursun fakat anladığım kadarı ile sen kabullenmek istemesende karşı taraf için her şey bitmiş bu durumda seninle birlikte olmak istemeyen veya seni sevmediğini söyleyen bir insanı kendine zorla bağlayarak çok büyük bir egositlik yapmış olursun.Yerinde olsam büyülerden medet ummak yerine forumda yazıldığı üzere çeşitli esma ve duaları okuyarak allahtan eğer bu iş hayırlısı ise sana geri dönmesine yardım etmesini isterdim...Zorla güzellik olmaz...Ayrıca yaptığın çiriş ve sirke ile yapılan terkip adamı kendine bağlamak için değil onun cinsel gücünü bağlamak içindir bilgine...

Jackalll

Kayıtlı Üye
Punky o kadar çok şey varki anlatmak istediğim fakat senin dediğin gibi herkese egoistlik gelebilir. Fakat ben hayatta ondan başkasını sevemem. Hayatımdaki en güzel günlerimi onunla geçirdim ve onlula sonuna ulaştırmak istiyorum. Dediğin gibi bir sürü esma okudum (Çevirgel, Kuduriye...vs) fakat ben hakikaten acı çekiyorum. Aşk acısı. Bunun başka bir yolu olmalı...

yaren81

Kayıtlı Üye
Bende mutlaka bir yolu var diye cok bekledim hala da bekliyorum inşallah umutlarım gerçek olur.Seni çok iyi anlıyorum canım allah yardımcın olsun.İçinin nasıl yandığını hissedebiliyorum umarım herşey istediğin gibi olur

Jackalll

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Yaren,
Bunu zaten yaşamayan anlayamaz. Herkes bana zaman diyor, zaman herşeyin ilacıdır diyorlar. Ama zaman sadece daldaki armutları olgunlaştırır bence. Aradan 10 geçmesine rağmen aşkımda tek bir ramak bile azalmadı. Daha önce hiç büyü yapmadım ama aşkta ve savaşta herşey mübahtır denir. Bende bu mübahın içine giricem karar verdim. Çünkü artık onsuz geçen zamandan hiçbir tat alamıyorum... Yardımlarınızı bekliyorum...

Açıkçası kafam iyice karıştı. Forumu inceledikçede karışıyor. Yapmış olduğum dualarla yapacağım büyünün herhangi bir tersliği olurmu. Ayrıca daha önce hiç yapmadığım için yapabilirmiyim.

Cevap verecek kimse yokmu ?????

selenim

Banlı Kullanıcı
Canbar aşk büyüsünü dene ama unutma Canbar bir cindir.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Daha önce denedinmi peki ayrıca bir cindir derken neden uyarıda bulundun ki... ve hangi vakitte yapacağım...

selenim

Banlı Kullanıcı
Evet denedim ve oldu.Ama sen benimle bir değilsin . Herkes büyü yapamaz.

Yani demek istiyorumki musallat olur.sıkılırsın korkarsın vs..

Jackalll

Kayıtlı Üye
o zaman başkasımı yapmalı yani ne yapmam lazım ki yapabileyim. yani bana bir bilgi verirsen çok sevinirim...

selenim

Banlı Kullanıcı
Sevgili arkadaşım istediğin şeyden kesin eminsen bence dene ben sadece seni uyarmak için söyledim çünkü tavsiye ederim yaparsın ama başka varlıklarada kapı açan bir mekanizman vardır asılırlar üzülürüm ondan diyorum. Sonuçta sen büyü yapmak istiyorsun iyi düşün ....
bence dualara bir göz at.Etkisi kesin denemiş okumalar var.yok ben Canbarı yapacağım diyorsan tarifini vereyim.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Selenim istediğim şeyden eminim fakat önceden yapmış olduğum dualar ters bir tepki yaparmı bilmiyorum. sen bana zamanıyla birlikte tarifini verirsen çok sevinirim.

selenim

Banlı Kullanıcı
cin+peri+buyu.jpg

Aşk büyüsü canbar.Aşk büyüsü nasıl yapılmalı?Canbar aşk büyüsü tarifi.

Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin can simidi CANBAR aşk büyüsü.

En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.
Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.Aşk büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır.Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur.Böyle bir durumda en etkili aşk büyüleri tercih edilir,en etkili aşk büyüsü eşin dostun tafsiye ve anlattıklarından yola çıkılarak seçilir.Bazende bu işi meslek haline getirmiş bir büyücüden aşk büyüsü yapması istenir.Karar verilir ve aşk büyüsü yapılır.Fakat aşk büyüsü nasıl yapılır?Yalan yanlış eksik bilgilerle aşk büyüsü yapmak ne gibi sonuçlar doğurur?Aşk büyüsü ters etki yaparmı,böyle bir aşk büyüsü tutarmı?Aşk büyüsü uzmanı olduğunu iddia edenler tutmayacağını ifade etmişlerdir.Aşk büyüsü tarifleri öyle kolay bulunmaz.Seçilen en etkili aşık etme büyüsü tarifi ele geçirilince aşk büyüsü yapma işine başlanır.Sevilen kişiyi kendine bağlamak için büyü yapmak aslında hoş karşılanmaz çünki kişi iradesi dışında sevmeye mecbur edilmekte büyüyle aşık edilecek kişinin özgür iradesi elinden alınmaktadır.

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır.Etkili aşk büyüsü tutar,tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur.Hatta denilirki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır.Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir.Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

En etkili aşk büyüsü canbar.Çeşitli ülkelerde aşk büyüsü değişik tür aşk büyüsü örnekleri olarak karşımıza çıkar.Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır.Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür.Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir.Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar.Aşk büyüsü nasıl bozulur xxx.com'da yer alacaktır.Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelir denmiş,çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir.Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsü olarak bilinir.

Jackalll

Kayıtlı Üye
Selenim canım çok teşekkür ederim fakat sen bana canbarın ön bilgisini vermişsin. Yapılışını vermemişsin. Ayrıca zamanda önemli.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Canbar sevdigini baglama büyüsü nasil yapilir?
Canbar ask büyüsü malzemeleri.Bu güçlü ask büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylikla temin edilebilir. Canbar ask büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklügünde ince deri tabakasi alinir.Bulamayanlar kumas veya kagit kullanmislardir.Deri tabakasi tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakasi daire seklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alinir tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardagi agziyla iç içe geçmis iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtigi alan içerisine asik olmasi istenen kisiyle büyü yaptiran kisinin adlari birbirine bitisik olarak el yazisi seklinde bütün harfler birbirine degmek kaydiyla yazilir.Yazi kesinlikle çember çizgilerine degmemelidir.Canbar ask büyüsü çok eski bir ask büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazilarin mürekkebinin çini mürekkebi olmasi eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tavsiye edilir.Bu daire seklinde deri üzerine hazirlanip bitirilmis olan canbar ask büyüsü temiz bir yerde saklanir.Tam günes dogmadan önce çikarilip sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazi net görülecek bir mesafeden merkezdeki yaziya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda asik edilecek kisinin anne adiyla birlikte adi söylenerek misal, falan kizi veya filan oglu bana böyle baglansin ayrilamasin canbar olsun diye tam 40 defa anilir bu islemler yirmi gün tekrarlanir.Ilk yedinci günden itibaren canbar ask büyüsü etkisini göstermeye baslayip yirmi günün sonunda o kisi muradina erer diledigi kisiye kavusurmus.

Kaynak
A.Çavlum

Admin notu: Forumda arama motoruna canbar yazdığınızda bununla alakalı 5 ayrı konu çıkıyor...Lütfen forumları iyice okuyun ki konuları tekrar tekrar açmayalım, sizin için hayırlısı ise tutar inşallah...sevgiler...

Jackalll

Kayıtlı Üye
Canbar sevdigini baglama büyüsü nasil yapilir?
Canbar ask büyüsü malzemeleri.Bu güçlü ask büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylikla temin edilebilir. Canbar ask büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklügünde ince deri tabakasi alinir.Bulamayanlar kumas veya kagit kullanmislardir.Deri tabakasi tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakasi daire seklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alinir tabak tersine çevrilerek kenenarlarindan deri üzerine kalem vasitasiyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardagi agziyla iç içe geçmis iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtigi alan içerisine asik olmasi istenen kisiyle büyü yaptiran kisinin adlari birbirine bitisik olarak el yazisi seklinde bütün harfler birbirine degmek kaydiyla yazilir.Yazi kesinlikle çember çizgilerine degmemelidir.Canbar ask büyüsü çok eski bir ask büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazilarin mürekkebinin çini mürekkebi olmasi eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tavsiye edilir.Bu daire seklinde deri üzerine hazirlanip bitirilmis olan canbar ask büyüsü temiz bir yerde saklanir.Tam günes dogmadan önce çikarilip sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazi net görülecek bir mesafeden merkezdeki yaziya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda asik edilecek kisinin anne adiyla birlikte adi söylenerek misal, falan kizi veya filan oglu bana böyle baglansin ayrilamasin canbar olsun diye tam 40 defa anilir bu islemler yirmi gün tekrarlanir.Ilk yedinci günden itibaren canbar ask büyüsü etkisini göstermeye baslayip yirmi günün sonunda o kisi muradina erer diledigi kisiye kavusurmus.

Kaynak
A.Çavlum

Admin notu: Forumda arama motoruna canbar yazdığınızda bununla alakalı 5 ayrı konu çıkıyor...Lütfen forumları iyice okuyun ki konuları tekrar tekrar açmayalım, sizin için hayırlısı ise tutar inşallah...sevgiler...

Peki bu büyü yapılırken abdestlimi olmak gerekir...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Peki bu büyü yapılırken abdestlimi olmak gerekir...

Bu büyünün islami bir büyü olduğunu sanmıyorum bu yüzden sanırım abdest almana gerek yok ama hertürlü işlemi yaparken abdest alman bana göre daha mantıklı, çünkü temizliğin yanısıra suyunda arınma açısından önemi tartışılmaz...Suya temas etki ruhsal oarak negatif etkiden kurtul...Saat konusunda orada ne yazıyorsa onu yapmalısın yani güneş doğmadan önce yapman lazım diğer türlü bir yararı olmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads