Resimle muhabbet

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Sevgisi istenen şahsın resmi alınır.Üzerine kişinin adı ve anne adı eklenir.11 sabah seher vakti kalkılır.önce 2 rekat namaz kılınır.Ardından resmin üstüne '' ve elgaytü aleyke muhabbeten minni'' ayeti 313 defa okunur.Çok tesirli olduğunu duymuştum.

azrael

Kayıtlı Üye
Bu mumun üzerine okunan ayet. Kaynağınız nedir acaba?

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bu işlerle 10 küsür yıldır uğraşan ve genelde hep olumlu sonuçlar alan bir arkadaşımdır kaynak.. evet taha suresinden,ayetin bir kısmı: senin üzerine kendimden bir muhabbet bıraktım... saygılar..

dunya

Kayıtlı Üye
ve elgaytü aleyke muhabbeten minni arkadaşlar bu sureyi bulamadım yapmayı düşünüyorum bu formülü inşalllah tesiri olur..birde anne ve kişinin adı fotografın arkasına mı yoksa yüz tarafına mı yazılacak..

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Taha suresı 39 .ayetti yanılmıyorsam ama ayetin tamamı değil bu.Sadece bircümlesi.resmin üstüne veya arkasına yaz cok fark etmez.Saygılar...

marmarisli48

Kayıtlı Üye
bu ayeti nereden bulabilirim acaba yardım edermisiniz sitede varmı?

serifeayhan

Kayıtlı Üye
Ya bu ayetin tamamı mı yoksa sadece belirttiğiniz kadarki yer mi okunacak? Resmin üstüne cevaplarsanız çok sevinirim.

anktekinc

Kayıtlı Üye
Mumun üzerine okunuyor denilmiş, uygulamayı net bir şekilde yazmanız mümkünmü acaba?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Annesinin adını bilemeyenler ne yapacaklar, merak ettim.

janet

Kayıtlı Üye
Havva oğlu diyebilir annesinin adını bilmeyenler :D

NAZLI_

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler. resim pc yada telefondaysa.. ''ve elgaytü aleyke muhabbeten minni'' yi her okumada mı resme üflenmeli yoksa 313 kere sonunda mı üflenmeli...bir de gece geç saatte okusk olmaz mı arkadaşlar

thales

Kayıtlı Üye
Saygılar
acaba bu işlem 1 mı yoksa 3-5-7 defa mı yapılacak.? yani birseyler eksik gibi geldi bana acıkcası, sadece sayı kısmı değil içerik olarakta eksik gibi..
Ayıca kimse sormamıs ama işlemden sonra fotoğrafı ne yapacaz.?
not: eksik diyorum ama büyüden anlamam asla yapmak isteyenler beni dikkate almasınlar. Hersey inanmak(mış).