erkekliği bağlamak için

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bir koyunun kalbine naziyat suresi okunur, kimsesiz bir mezarın ayak ucuna gömülür..arkasına bakmadan uzaklaşılır...saygılar...

PUNKY

Kayıtlı Üye
İşlemin günü ve saati yazılmamış merak edenler için Zuhal günü Zuhal saati arkadaşlar...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
evet saati eklemeyi unutmuşum özellikle arabi ayın son cumartesi günü olursa harika olur.bilindiği gibi sebt günü zühreye aittir..saygılar..

DNZ33

Kayıtlı Üye
Bu çok günah değilmi?...Düşünsenizde intihar bile edebilir.Çok tehlikeli bence kimse yapmasın.Ve bence böyle büyüler yazılmasın.:(

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bu çok günah değilmi?...Düşünsenizde intihar bile edebilir.Çok tehlikeli bence kimse yapmasın.Ve bence böyle büyüler yazılmasın.:(

Niye yazılmasın DNZ33? Burada aşk büyüleri de veriyoruz bazı üyeler bunları kendilerini sevmeyen ve istemeyen birine zorla sahip olmak için kullanıyor ve sonucunda kendilerine bu tarz işlem yapılmış insanlar ruhi bunalıma kapılıyor...bunlar günah değil de bu mu günah? Yani aşk büyüsü yapılınca günah değil ama ayırma veya bu tarz bağlama büyüleri yapılınca günah öyle mi?Büyünün iyisi kötüsü olmaz malesef ...Kendinizi kandırmayın... Burası bir büyü okulu olduğuna göre insanlara hastalık verme ve varlıklarını tehdit etmeye yönelik büyüler hariç tüm büyüler paylaşılacaktır bu konu daha önce yüzlerce kez tartışıldı...

DNZ33

Kayıtlı Üye
Ben iktidrsızlığı hastalık olarak görmüştüm.ama görmeyen varsa sorun değil.Ben erkek değilim Kimse erkekliğimi bağlayamaz:D

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bazen kısa süreli de olsa birilerine ders vermek gerekir ;););) saygılar...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Büyü okulu canım ;);)insanları günah sevap diye yönlendirmek kimsenin haddi değil.herkes neyin ne olduğunu biliyor.Madem çok günah senin ne işin var burada???

selenim

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yazılar herşey bilgi amaçlıdır. isteyen uygular isteyen okur. Gunahı sevabı bilecek olgunluktayız ahkam kesmeyin.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ben iktidrsızlığı hastalık olarak görmüştüm.ama görmeyen varsa sorun değil.Ben erkek değilim Kimse erkekliğimi bağlayamaz:D

Bu geçici olarak yapılan bir yöntemdir kişiye hastalık vermez işlemi sonlandırdığınız an karşınızdaki kişi normal hayatına devam eder aradaki farkı anlayamadığınızı var sayıyorum...

fearlaes

Banlı Kullanıcı
punky niyet nasıl edilir yoksa direk olarak sundan olma sunu erkelik gücünü bağlıyorum mu diyecez acaba

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
varolan birseye bence yok diyemeyiz.etki tepki meselesi bu bence insanın maneviyatıyla ilgili düşünsenize arkadaşlar biriyle ilgileniyosunuz bu aşka dönüsüyo sonrada sizi olur olmaz birseyden dolayı terk ediyo.aşkta ve savaşta hersey mubahtır bence sadece hakkımız olan sey için savaşırız saygılar

oasrny

Kayıtlı Üye
Büyü günahtır demek aslında çok gereksiz bence herkes az çok iyiyi ve kötüyü ayırt edecek konumda. yapıp yapmamak herkesin kendi tasarrufundadır diye düşünüyorum :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar sonuçda düşmanınızda olsa yapılmamasını öneririm ama sonuçda bu güzel platform içinde her türlü büyüleri ve duaları bizimle paylaşan arkadaşlarada tşkler.

Avelox

Kayıtlı Üye
Büyü okulu canım ;);)insanları günah sevap diye yönlendirmek kimsenin haddi değil.herkes neyin ne olduğunu biliyor.Madem çok günah senin ne işin var burada???

Çok doğru ! on numara söylediniz. günah olduğunu düşünenlerin sitede ne işleri var. Burada bilgi paylaşımı yapılıyor, isteyen kişi kendine yarayanı alır, yaramayanı almaz.
Bence bu site iyiyi ve kötüyü göstererek bize hem aradaki farkı hemde tercih hakkını kullanma şansı sunuyor.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
evet saati eklemeyi unutmuşum özellikle arabi ayın son cumartesi günü olursa harika olur.bilindiği gibi sebt günü zühreye aittir..saygılar..

Sebt günü ne demek ve
İşlemi nasıl iptal ediyoruz ve
Niyeti benden başkasına bağladım diye mi yoksa tamamen bağladım diyemi niyet ediyoruz

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tamda ihtiyacım olan büyü bu işte ama kurban bayramını beklemek zorunda kalıcam kalp için. Ozamana kadar da vaktim yok öf!

unbroken

Kayıtlı Üye
Biraz daha detaylı anlatır mısınız mesela nasıl niyet edilir ve nasıl iptal edilir?