geleceği görmek için

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Hac suresinin 69.ayetini 201 defa okuyan geleceğini görür Allahın izniyle tabi ki.
'' Allahü yahkumü beyneküm yevmel kıyameti fima küntüm fıhi tahtelifun'' saygılar..

casminy

Kayıtlı Üye
bu ayeti okuyunca evleneceğimiz kişiyi de görebilir miyiz?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu surenin meali;

"Hakkında ayrılığa düşüp durduğunuz şeyler konusunda kıyamet günü Allah aranızda hüküm verecektir." demektir.

Evleneceğiniz kişiyi mi görürsünüz başka birşeyi mi bilme mama geleceğinizin her bölümünü merak ediyorsunuzdur. Eminim ki :D:D

peril

Kayıtlı Üye
Zamanı ve saati var mı bu ayeti okumanın? Niyet edip okuyacagız değil mi?Görmek istediğimiz şey için ve okuduktan sonra nasıl görecegiz? :D

casminy

Kayıtlı Üye
deneyen var mı? paylaşırsanız sevinirim. Peki abdestli olmak gerekiyor mu, yatmadan önce mi okumalıyız?

jeker_1986

Kayıtlı Üye
ewt bunu denyen oldumu aranızda içinden çıkması zor bi durumdayım yorumlarınızı yazarsanız sevinirim

casminy

Kayıtlı Üye
ben bu gece denedim ama birşey görmedim:( fazla ya da eksik okumuş olabilirim emin değilim belki ondan olmamıştır bir daha deneyeceğim bu sefer abdest alıp daha dikkat ederek.. bakalım olacak mı ?

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
ben gördüm ama beni nasıl etkileyecek ilerki günlerde anlasılr sanırım

casminy

Kayıtlı Üye
tam olarak nasıl yaptın paylaşır mısın? ben de görmek istiyorum lütfen...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
hazırlıklarımı yaptım duayı okudum içimden tekrar dileyimi geçirdim herzamanki gibi sag omzuma dogru uyudum sabaha karsıda gördüm ama parca parcaydı hatta uzun zamandır görmedigim ilk okul arkadasımın hasta oldugunu rüyamda ögrendim gerisini anlatamam

casminy

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim....:) Peki dileğin belli bir dönem için miydi? şu zamanda neler yaşayacağım gibi bişey mi??

arkadaşlar sadece evleneceğimiz kişiyi rüyada görebilmek için bir dua var mı?
Yusuf suresini okuyup, konuşmadan uyuyan görebilirmiş diye duydum ama ben göremedim. Paylaşırsanız çok sevinirim..

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
hayır hayırlısını göreyim dedim içimden hayırsızını bana gösterme allahım dedim okadar cesaretim yok galiba

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaşlar bire bir gelecegi göremezsiniz sadece rehber olur sıze bu okumalar yanlış düsünüyosam beni uyarın ben sadece ferahlıyacagımı gördüm rüyada yada gördügüm objeler bana o şekilde aksettirdi olayı suan mesela sıkıntılarım var ama ruyamda bir beyaz atın üzerinde ucuyorum gördüm atın üzerinde bir kişi daha var beni atın üzerine alan kişide o idi hava acık tı ve bir kişi bana para veriyodu silah al diye ben kendi rüyamı hayra yordum bence sonuç bir kişinin bana güç olacak destek olacagı ve bir muradımın yakında gercekleşecegi daha teferruatlı anlatamam
dedigim gibi geleceginizi bire bir göremezsiniz gördügünüz objeler sizin rehberiniz olacak

casminy

Kayıtlı Üye
peki origanum saol.. sen denedin mi hangisini denedin...
2. ve 3. yazdıklarını denemiştim ama olmamıştı...
istihare namazının istediğimiz kişinin hayırlı olup olmadığını anlamak için biliyorum..
ya cenabet namaz kılınır mı? ilk ve en son tavsiyeni biraz daha açıklayacı yazar mısın?
şimdiden tşk.

bade

Kayıtlı Üye
göremeyen yedi gece tekrarlayacak herhalde