Muhabbet saglamak için

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Arabi bir ayın yedinci gününde bir parça tatlı üstüne 100 defa YA VEDUD YA ALLAH dıe zıkret sevdiğine yedir...Aranız şeker gibi olur..Saygılar..

Kaynak: bir büyücünün defterii

AkeLdan

Kayıtlı Üye
ya arabi ay hangi ay oluyordu

Canım benim arabi ay her ay aslında:) Sadece bizim takvime göre bu ayın başlangıcı bizimkinden farklı oluyor.Mesela bugün safer ayının 27 si canım bak bu linki kullnarak ceviri yapabilirisn.

Kolay gelsin canım saygılar..
Editör Notu : Başka bir siteye ait link vermek yasaktır sayın üyeler.Ayrıca imla kurallarını defalarca hatırlattık.Site olarak imlaya dikkat ediyoruz,dilimizin doğru kullanılmasını destekliyoruz.Lütfen Özenli Olalım.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Akeldan o linki derhal siliyorsunuz ve bir daha da cnm vs gibisinden kısaltma ve küçük harf yazmıyorsunuz.Tüm üyelere de buradan bu ikazı yapıyorum akeldan üzerinden çünkü aynı tarz hatalar sürekli yapılmakta ve uyarı vereceğim!

Anlayışınıza teşekkür ederim şimdiden.

Aşağıdaki linkten bakarak SİTE KURALLARI'nı da lütfen okuyunuz!!!

http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=73

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Akeldan o linki derhal siliyorsunuz ve bir daha da cnm vs gibisinden kısaltma ve küçük harf yazmıyorsunuz.Tüm üyelere de buradan bu ikazı yapıyorum akeldan üzerinden çünkü aynı tarz hatalar sürekli yapılmakta ve uyarı vereceğim!

Anlayışınıza teşekkür ederim şimdiden.

Ayyy çok özür dilerim.Link verilmesinin yanlış olduğunu bilmiyordum :oops::oops::oops::oops:

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Şey nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gerekli düzenlemeyi yaptım Sayın AkeLdan.Gerektiği zaman kendi yazınızı düzenlemek için Edit seçeneğini kullanabilirsiniz.Veya hangi bölümde yazmışsanız,o bölümün Moderatöründen talep edebilirsiniz.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.Daha dikkatli olurum bundan sonra...:Angel_anim::Angel_anim:

Ama hala cümleleriniz küçük harfle başlıyor.Noktadan sonra da :)