Hoca İle Seviştişten Sonra Sevgili Geri Dönermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hoca ile seviştişten sonra sevgili geri dönermi

başlığı okudunuz değilmi

daha önce duymuşsunuzdur bunu hoca ile sevişmeye zorlanan kadınları

burdaki hocadan kastım ilim sahibi insan değil yalandan büyü yapan sahtekarları anlatmak içindir.

bu sözde sapık hocalar kızlara eğer şu zman şu saate benimle şunu yaparsan sevdiğin sana döner evlenirsin gibi şeyler sölüyorlar.

bu kimselerle ya sevişeceksiniz yada büüyü olmazmış hatta büyü yaptırmak isteyen kızın içine hocanın spermi girmesi gerektiğine kadar anlatılıyor bunu güya cin çıkarmak için yapan bile var

bu pislik sahte hocalara inan varmı tabiki var

bana bu konu onlarca soru geliyor
ben yaptım diyen lerde var gerçekten olacaksa yapayım diyenlerde var

sakın baylar bayanlar kimsenin cinsel sapıklığını giderek kişiler oolmayın bunlara kesinlikle doğru değil kimseyle birşey yapmak zorunda değilsiniz

ayperisi

Kayıtlı Üye
Ya okuduğum bir büyü kitabında çocuğu olmayan kadının karnına hoca bişiler yazıyo ve bu yazıları dili ile temizliyo ve bu işleme bilmem kaç gün devam ediliyo.Çocuğum yok böyle bişi yapmadım ve yapmamda.Allah hepimizi aklı selim yoldan ayırmasın .amin

obsesif

Kayıtlı Üye
Evet belki cahillik ama en önemlisi ÇARESİZLİK!!!!Arkadaşlar ben böyle birşey yapmadım,ama hasta bir çocuğa sahibim,eğer onun iyileşeceğine inansam bunu değil belki ama benzeri saçmalıkları bile yapabilirim.
Çaresizlik çok başka birşey,Allah dermansız dert vermesin,gerçekten çok zor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
açık bir yürekle ifade ettiğini için teşekür edereim bu çarezsizlikten yararlanıyor bu tür sapıklar ama ne şifa ne büyü hiç bir şekilde alakası yoktur cinsel ilşki ile bu işlerin yapabileceği konusunda

bu arada çocuğunuzun rahatsızlığı nedir. belki elimizden bişey gelir

Huzun

Kayıtlı Üye
ben baska bir sitede buna benzer olay duymustum hoca oldugunu iddea eden biri bir bayanla iliskiye girmis ama tabi butur olaylar denk gelmedigi icin emin degildim bole bisey olduguna ama siz diyorsaniz kesin vardir allah bole kotu insanlardan korusun amin
URUMHAMATAHAYİL bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler.

obsesif

Kayıtlı Üye
onun rahatsızlığıyla ilgilendim yine bakamamıştım siteye,çok teşekkür ederim.onun rahatsızlığı biraz çok maalesef.Epilepsi,otizm ve zekageriliği var.yürümüyo konuşmuyo falan.Şimdi bu durumda bi umut demezmi bi anne sizce?tabii ki cinsellikle çözülmez ama dedimya işte çaresizlik başka bişey.
Çok teşekkür ederim yaklaşımınız çok huzur verici:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sahtekarlar için bir imha timi kurmak lazım.Emniyet birimleri gerçekten sırf bunun için bir birim oluştursa ortaya çıkacak şeyler ülkeyi sarsar bence.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
Bu sahtekarlar için bir imha timi kurmak lazım.Emniyet birimleri gerçekten sırf bunun için bir birim oluştursa ortaya çıkacak şeyler ülkeyi sarsar bence.

bencede sarsar canim, hemde 805 siddetinde:cool: ama emniyet hangi biri icin tim kursun? ilk basta emniyet amirlerinin kiligina girip vatandasi tartaklayan, irza namusa saldiran, sahtekar se..f..zlere karsi bir tim kursa gerisi kolay. düzeni taaa zeminden, sütunlarindan saglamlastirmali ki sahtekarlik yüzsüzlükle elele verip toplumda rajon kesmemeli. bunun icin insanlarimiz aydinlanmali.
arkadaslarimiz bu konu hakkinda, burada fikir ayriligina düsmüsler ve her iki tarafida kendi görüslerinde hakli buluyorum.
insanin en zayif noktasi caresizlik. her insanin iradesi degisik yaratilistadir. mesela cocugunun hayati, sagligi söz konusu ise, her yola bas vurdurur, her seyi yaptirir. Allah kimseyi caresizlik icinde kivrandirmasin, kimsenin eline düsürmesin arkadaslar. ama cocugunun sagligi icin bu tür veya buna benzer yollara bas vurabilecegini acik yüreklilik ile söyleyen bir anneye bence saygi duymak gerekir. hocadan medet umarak bu tür yola bas vurana degil, bu tür insanlarin caresizliginden alcakca yararlanan imansiz umut tacirleri, sahte hocalara yüklenmek lazim. aydin olanlar, karanlikda kalanlara isik tutmali, onlari aydinlatmali, zahiri ve batili birbirinden ayirmaya yardimci olmali ki, böylesi sahtekarlarin kökünü kurutup, maskelerini düsürmeli. böylesi sahtekarlar, hoca diye gesinip yalnizca toplumun degil, islamiyetinde yüz karasi.

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
o kendini hoca zannedenlerden bir taneside sevdiğim insanı bana bağlamak için göbekten kasığa kadar olan bölgeyi elindeki iple ölçmesi gerektiğini söylemişti ve o insana giden eğitim düzeyi lisans üstü bir sürü tanıdığım var onunla yatan bile olmuş ama çarpılmaktan korktukları için hiçbirşey yapmıyorlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizinle sevişmeyi talep eden böyle biriyle karşılaştınız diyelim.Yapacağınız şey çok basit.Elinize güzelce bir sopa alın,gerisini içinizdeki hayvana bırakın.Haber verin ben de geleyim.Çarpılmak konusuna gelince de çarpacak kişiyi bana yönlendirin bakalım kim neye çarpıyor.Çaresizlik(!) gibi sebeplerle de bu sapıklarla yatanları da sopalı ayine katabilirsiniz çekinmeden.Gayet ciddiyim yazdıklarımda.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Elbette.Siz bu ayini bilmiyor musunuz?Sopayı elinize alır Ya İçimdeki Manyak,Ya Hayvan diye bağırıp,ayak bileğinin altındaki dışa bakan yuvarlak kısma hayatınızın golf atışını yapar gibi vuracaksınız.Her vuruşta o sapık hocanın içindeki cinler çıkacaktır.

origanum

Yönetici
Elbette.Siz bu ayini bilmiyor musunuz?Sopayı elinize alır Ya İçimdeki Manyak,Ya Hayvan diye bağırıp,ayak bileğinin altındaki dışa bakan yuvarlak kısma hayatınızın golf atışını yapar gibi vuracaksınız.Her vuruşta o sapık hocanın içindeki cinler çıkacaktır.

hahahhahaahhaahhahhahahahahhahaa

DNZ33

Kayıtlı Üye
Ben bu ayini bir kere tırnaklarıyla yapan bir kadın tanıyorum adamın suratı kan içndeydi rezil oldu taşındı.:D

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Ya okuduğum bir büyü kitabında çocuğu olmayan kadının karnına hoca bişiler yazıyo ve bu yazıları dili ile temizliyo ve bu işleme bilmem kaç gün devam ediliyo.Çocuğum yok böyle bişi yapmadım ve yapmamda.Allah hepimizi aklı selim yoldan ayırmasın .amin

Okuduğunuz ve bu bilgiyi içeren kitap bende var. "Kadının karnına yazıp yalaması lazım" diyor gerçektende.

Allah kimseyi çaresiz bırakmasın. Ama şunu unutmayalım ki "Allah hiç kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş". Ruhumuzun tekamül konularını keşfedersek sanırım bir çıkış yolu bulabiliriz. O nedenle değil mi tüm nümeroloji, doğum sayıları, ruhsal astroloji vb. gibi konular. Ne için tüm bu çalışmalar? Kimiz biz? Ne için varız? Bunu bulmak amaç yoksa ...

Syg.

termagant

Kayıtlı Üye
Durum oldukça kötü, hocanın yaklaşımı mide bulandırıcı.. Bu tarz şeylere inanmamak gerekir şüphesiz.. Ancak dini sömüren insanlar, kendini hoca gibi gösteren çıkarcılar, kötü niyetliler, sapıklar, istismarcılar vb... insanlar var oldukça bu kötü durumları yaşayan insanlar da var olacak.. Herkesten ricam, inanmadan, güvenmeden, araştırmadan her hoca diye geçinenlere gitmemeleridir.. Benzer bir durum yaşamadım Allah'a bin şükür ama maddi kaybım oldu bir keresinde.. Ondan beridir uzak dururum bu istismarcılardan..

Arkadaşlar, dikkatimi çekiyor. Neden "g" harfi yazılması gerekirken "q" yazıyorsunuz? Ya da "v" yazaılması gereken yere "w".. Bizim alfabemizde bunlar yok, lütfen biraz daha dikkat edelim..Bizler Türk'üz ve bana göre en okunaklı, en güzel alfabe de bize ait... Lütfen, biraz daha dikkat edelim, özenli yazalım.
( Sayın Moderatörlerimiz, içimden geldi paylaşmak istedim.. İkaz etmek benim haddime değil şüphesiz ama minik bir ricada bulunmak istedim bende..Bir kusurum oldu ise affola )

Sevgi ve Saygılar Herkese :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Durum oldukça kötü, hocanın yaklaşımı mide bulandırıcı.. Bu tarz şeylere inanmamak gerekir şüphesiz.. Ancak dini sömüren insanlar, kendini hoca gibi gösteren çıkarcılar, kötü niyetliler, sapıklar, istismarcılar vb... insanlar var oldukça bu kötü durumları yaşayan insanlar da var olacak.. Herkesten ricam, inanmadan, güvenmeden, araştırmadan her hoca diye geçinenlere gitmemeleridir.. Benzer bir durum yaşamadım Allah'a bin şükür ama maddi kaybım oldu bir keresinde.. Ondan beridir uzak dururum bu istismarcılardan..

Arkadaşlar, dikkatimi çekiyor. Neden "g" harfi yazılması gerekirken "q" yazıyorsunuz? Ya da "v" yazaılması gereken yere "w".. Bizim alfabemizde bunlar yok, lütfen biraz daha dikkat edelim..Bizler Türk'üz ve bana göre en okunaklı, en güzel alfabe de bize ait... Lütfen, biraz daha dikkat edelim, özenli yazalım.
( Sayın Moderatörlerimiz, içimden geldi paylaşmak istedim.. İkaz etmek benim haddime değil şüphesiz ama minik bir ricada bulunmak istedim bende..Bir kusurum oldu ise affola )

Sevgi ve Saygılar Herkese :)
Yazdıklarınızda katılmadığım bir nokta yok. Ayrıca imla ve üslup konularında, birbirinizi incitmeden uyarı yapma hakkınız var. Siz de gayet uygun bir üslupla uyarmışsınız. Sonuçta sadece Türkçe için değil, dile saygı için bu kuralları istiyoruz. Üslup sadece yönetime değil, GMPP Ailesine yönelik olduğu için, yine bütün üyeleri ilgilendirir.
Hoca meselesine gelince de, defalarca dediğimiz gibi, kimse kimseyle cinsel birleşme veya tensel yakınlık kurmak zorunda değildir. Bunu ''normaldir, insanlar yapar'' diye nitelendirenler de sapıktır ve sizin için kafasında türlü sapıklıklar vardır demektir. Böyle bir şey YOKTUR! Sadece bazı ekollerde büyü yapmak için üst maji yöntemlerinden biridir cinsel beraberlik ama bu da önüne gelenle yapılmaz ve pek kullanılan veya tavsiye edilen bir yöntem değildir, hele de normal insanlarla hiç yapılmaz. İki tarafın da üst bir majisyen kimliğinde olması gerekir. İşte hocaların insanları kandırdıkları noktanın çıokış yeri de budur. Tarih boyunca ne yazık ki bu şekilde sömürü yapmışlardır. Kaldı ki bu yöntemler havassta falan da yoktur. Yani bir hocanın bunu yapması için gerekli donanımı yoktur. Varsa bile yapamaz zira yasaktır. Zaten hoca denen birinin büyü ile uğraşması da teknik olarak imkansızdır. bu teklifi sunan hocalara sormak lazım ''Senin hocan sana nasıl el verdi? Bana teklif ettiğin biçimde mi???'' Suratının alacağı şekil ve renk güzel bile olabilir. Fazla pişkinse saçma sapan şeyler anlatmaya başlar. Kısa ve öz bunlar top yekun saçmalıktır ve SUÇTUR.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Çocuğu olmayan insanlar, hocaya gidiyorlar.
Hoca da bunlara varsayalım ki okuyup,üflüyor hatta sevişiyor.
'' Hoca benimle sevişti, beni kullandı.'' gibi sözlerle ortalığı ayağa kaldırıyorlar.
Sonrasında haber değeri olan olaylar ortaya çıkıyor.

Peki bu insanların hocanın yanında işleri nedir?
Hocayla eşini yalnız bırakan kocanın aklı nerdedir?

Veyahut sevgilisini döndürmek için hocaya gidenin,
sonra hocayla sevişebilecek kadar ona izin verenin aklı nerdedir?

Çocuğu olmayan tüp bebek merkezine gitse,
Sevgiliyi döndürmek isteyen sevgilisine normal yollardan kendini affetirse
daha iyi olurdu.

Hem kendi ayaklarıyla gidip,
hem de bu kadar cahil olup
Üstelik de tanımadığın hocaya, yalnız gidenler,
Bir de onun kendine dokumasına vs.. izin verenler
kusura bakmasın sonrasında hiç yaygara koparıp, kızmasın bence.

Bu insanlar hocayı ne sanıyorlar acaba,
Onun bir insan olduğunu, hata yapabileceğini,
Bir erkek olduğunu; cinsel yollu sapıtabileceğini
hiç mi hesaba katacak aklı olgunlukları yok???

Hani diyelim gerçekten hocaya inanıyorlar, güveniyorlar.
Çok ulu çok şahane, hatta ermiş bir kişilik.
O halde ne yaparsa; iyidir.
Ne istese verilmelidir.
Hatta el üstünde tutulmalıdır.

Eğer böyle düşünüyorlarsa; akılları sonradan geliyor heralde.
Mesela karısını hocaya teslim eden şahsiyet;
hamilelik ilerleyince '' çocuğun kendinden olmadığını.'' yeni farkediyor.

Halbuki ne kadar ilginç.
''Bize çocuk ver Hoca Efendi?'' denildiğinde hocanın kadınla sevişmesi.

Sonra hocalar sahtekar, utanmaz öyle mi???

fabulă

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Bu hocalara inananlar sadece kadınlar değil malesef. Hocanın biri eşyalara etki edebiliyormuş, mesela duvardaki tabloya bakınca yamuluyormuş falan. Kanser olan bir tanıdığımı kocası ve kocasının ailesi bu hocaya götürmüş, kadını hocayla bir odaya kapatmışlar. Kadın çığlık atmasına rağmen gelen olmamış, sonra bir anda bayıldığını söyledi. Gözümü açtığımda her şey bitmişti dedi. Ve daha sonra kadına inanan yok tabi.

Bu arada bunun cahillikten olduğunu sanmıyorum bahsettiğim koca uzman doktor.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Emniyet birimlerine bu konuda yapılan başvuruların sayısı inanılmaz fazla zaten. Cinsel dokunulmazlığa karşı işlenen suçların bir kısmı şikayete tabidir ancak hepsi kamu davası niteliği taşır. Her ne olursa olsun insanların mahremiyle ilgili konular mümkün olduğunca gizli yürütülür. Akla hayale sığmayacak bu gibi çirkinliklerin ülkeyi ve insanların psikolojisini sarsmaması için vatandaşların bilgisine sunulmaz. Mağdur olmuş birinin ikinci kez mağdur edilmemesi ön koşuldur. Cinayet haberleri gibi medyaya yansımasına müsade edilmez.

Malesef bu gibi konularda yasal boşluklar da bir o kadar fazladır. Mağdurun pişman olması kanunlar açısından hiçbir şey ifade etmez. Zira "rıza" yetişkin ve kendini koruyabilecek durumda olan kişiler için hukuka uygunluk nedenidir. Ancak yetişkin kişiye zorla veya reşit olmayana rızası olsa dahi yapılması durumunda, TCK'nın 102.-103.-104. maddeleri kapsamına sokulabilir. Failin mağdura cinsel içerikli teklifte bulunması ancak 105. maadeye göre değerlendirilebilir ki bu konuda müştekinin ispat sıkıntısı yaşaması muhtemeldir. Ayrıca cinsel saldırı olmamışsa failin tutuksuz yargılanması, hatta savcılık nezdinde yeterli şüphe oluşmazsa hiç yargılanmaması söz konusu olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...