sevdiğini geri gelmesi yada onun senınle ilgilenmesi için

simlaa

Kayıtlı Üye
Abdest alıp ıkı rekat allah rızası için namaz kılıp sevdıgınızın fotografını elınıze alın ve 21 besmele çekip Allahım ---- olma ---- doğma kulun----- senden sonra bana hayrıyla geri dönsün diyip fotoğrafa üflüyorsunuz ve bunu 61 gün boyunca yapıyorsunuz. Bunu istediğiniz, arzuladıgınız insanlar içinde kullanabılırsınız.

Bunu deneyen arkadaslarımızın 3 gun içinde dileğinin gerceklestigi olmustur. Deneyen 10 kişiden 7 sinde gercekleşmiştir. İnanarak yapmak en ıyısı tabı kı. Banada dua edin lütfen.

İnşallah Allah hepinizin duasını kabul eder.

alperen

Kayıtlı Üye
ben denedim geldi ama kısa süre sonra anlaşamadık geri gitti devam etmek lazım galiba

simlaa

Kayıtlı Üye
arkadaslar denenmesınde yarar var kıme söyledıysek oldu inanc cok önemlı devam et bence dostum sende

marmarisli48

Kayıtlı Üye
simlaa bunu nezaman yapmak gerekir sabaha karşımı yoksa belli bir saati yokmu?

samanyolu

Kayıtlı Üye
Simlaa, çok teşekkürler. Bunun hep eksik şeklini duymuştuk. Sağolasın.

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
20 gün okudum bir gece uyuya kalmışım , tekrar başladım. Bir aydan fazla okudum yine ama geri dönmedi, hayırlısı böyleymiş belki de diye kabullenmeye çalıştım :( 61 gün çok uzun zaman gerçekten sabırlı olmak lazım.

simlaa

Kayıtlı Üye
allah içten gelen bütün duaları kabul ederki besmele çekiyoruz herseyin başı tuceebiraz daha samimi cek bak biraz daha içten ve inanarak allah heyseyi verır allahım içinden geçenleri biliyosun ancaak sen yardım edersin de ve esmaül hüsnalardan oku banada dua et olurmu:)

amanita_a

Kayıtlı Üye
Elimizde fotoğrafı yoksa , zihnimizde canlandırsak olmazmı?

kermit

Kayıtlı Üye
Birkere duaların zamanı olmaz, fotoğraf yoksa imajinasyon da etkili olabilir, simlaa inancın ne kadar sağlam da olsa Allah hayırsız görmüşse senin hakkında dönmez kimse, duayı değiştirip her sonuca razıyım dönsün derseniz gelir ama sonuçta siz mi yoksa sevdiğiniz mi katil olur bilmem.

Ben kaç kişi gördüm, ille aşkım ille aşkım dediler, dualar verdik olmadı hani Allah dediler, sonunda madem öyle deyip el ayak çektik o zavallılardan, sonuçta da sevdiklerine kavuştular ama bir seneye ilallah dediler.

azrael

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bin defa söyledik ettiğiniz duaları söylemeyin. Söylendiği zaman duaların tesiri azalır.

simlaa

Kayıtlı Üye
havvadan olma diye .... söyleyebılıyorsun dostum

melk34

Kayıtlı Üye
nolur bana da yardım edin duaları o kadar çok okudumki muma ügfledim ve glemedi biriyle çıkmaya başladı artık duayı okurken bile umutsuz okumaya gelmiekkki diyerek korkarak okumaya başladım aama çok hastayımm üzüntüden çok öksürüyorum kendimi unuttum :(

yeni üyeyim mesaj yazdımı nerde ne şekilde çıkıyo afallıyorum bazende geç yazabiliyorum iyten dolayı ama hepsini okudum dedğim gibi öncedende yumurta olayı çok zordu tazesini bulmak:( namazı çok iyi bilmiyorum böyle gerçekten şu dua getirir bunu yap derseniz yapıcam gelsin son bir şansss :(( birkez daha gelsin ısınsın bana o kızdan ayrılsın birkez daha denemek istiyorum yoksa gözüm açık gidicek can çekişe çekişe eriyorumm:(

LiGhTNinG

Kayıtlı Üye
kardeş dua etmek iyi güzel de karşı taraf istemedikten sonra nasıl olacak bu iş?

bju_sevde

Kayıtlı Üye
yaa her defasında 2 rekat namaz kılmak gerekiyor mu? ayrıca fotografına telefondan yada bilgisayardan baksak olur mu?

kardeş dua etmek iyi güzel de karşı taraf istemedikten sonra nasıl olacak bu iş?
kardeşim şahsen ben duanın kaderi bile değiştirebileceğine inanıyorum...

abdest alıp ıkı rekat allah rızası için namaz kılıp sevdıgınızın fotografını elınıze alın ve 21 besmele çekip allahım ---- olma ---- doğma kulun----- senden sonra bana hayrıyla geri dönsün diyip fotoğrafa üflüyorsunuz ve bunu 61 gün boyunca yapıyosunuz bunu istediğiniz arzuladıgınız insanlar içinde kullanabılırsınız

bunu deneyen arkadaslarımızın 3 gun içinde dileğinin gerceklestigi olmustur denyen 10 kişiden 7 sinde gercekleşmiştir ınanarak yapmak en ıyısı tabıkı
banada dua edin lütfen

inş. allah hepinizin duasını kabul eder
Selamın Aleyküm...
Öncelikle ALLAH razı olsun böyle bir paylaşımda bulunduğun için.Bende inanarak ve içten yapılan hiç bir duanın karşılıksız bırakılmayacağına inanıyorum.Birde bu söylediklerinizi günde bir defa mı yapmamız gerekiyor? ALLAH'ın izniyle dualarım seninle.Tekrar senden ALLAH razı olsun...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunu bir arkadaşıma önereceğim.Sevgilisi inşallah geri gelir.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Her besmeledemi üflenecek yoksa hepsi okunup bir defa mı üflenecek

BattleFury

Kayıtlı Üye
bnde bi denicem , tabikide Allah izin verirse Kİ sayip oldugum deneyimler evet yolunu gostermekte, işe yarıcak gibime geliyo :) hayırlısı :D

kgm666

Kayıtlı Üye
"..... olma .... doğma" kısmında neyden olma diyeceğiz? birde annesinin adını bilmiyorsak ne diyeceğiz?