azrael

azrael

Kayıtlı Üye
ben de rüyalarımın yorumlanmasını rica ediyorum.

gecen gece rüyamda ailemle bir yere gidiyorduk arabamızla. yanımızdan bi otobüs gecti içinde tanıdğım bri olduğunu hissettim. sonra kenara cekti babam arabayı otobüs de durdu tek tek camından içeri bakıyordum. bi baktım erkek aradasım içinde bana özlemiş buruk bir ifadeyle bakıyor ( suan ayrıyız ) heyecanlandım görünce onu. sonra giderken ben oturduu yerden kalkıp el salladı bana sasırdım. sonra birden kendimi eski erkek arkadasımın yanında buldum. elimi falan tutuyordu onunla barışmısız sözde. sonra uyandım.

Pantea

Kayıtlı Üye
ailenizin pek onaylamadigi yada onaylamayacagini dusundugunuz bir kisiyle iliski yasamissiniz yada yasiyorsunuz aslinda ikinizin cok farkli hayat bicimleri ve hedefleri var gibi ama siz iliskiyi sadece duygusal acidan incelemeye aliyorsunuz oysa mantiginiz sizi ruyaniz yoluyla bu kisi yada bu iliski hakkinda uyariyor , dikkate almasanizda aslinda daha emin adimlarla gelecege yonelik kararlar alabileceginiz bir iliskiye ve kisiye ihtiyac duyuyorsunuz .

azrael

Kayıtlı Üye
yorum için tesekkür ederim. gecen gün gördüğüm rüyayı da paylaşmak istedim.

Bir evdeydim işte ayrılmıs olduğum erkek arkadaşım da vardı, sinirliydi baya. Beni sakinleştirmek için bana haber getiren arkadasımın erkek arkadası(benim yakın arkadasım) sarıldı öptü falan. Sonra kimse görmeden beni karanlık bir wcye götürdü ve çok afedersin dudaklarımdan öptü. Şaşırdım kaldım. Bu nasıl bir sey şimdi bilinç altı mı?

Pantea

Kayıtlı Üye
Ummadiginiz bazi tavir, konusma yada dusuncelerle karsi karsiya kalmis olabilirsiniz , bunlar sadece sizin kendinize ait seylerde olabilir yani kendinizden ummadiginiz duygu yada dusunceler gibi , bir cesit guven eksikligi yasiyor olmaniz mumkun , himaye altina alinmak korunmak sevkat gormek ihtioyacinizda bu ruyanin kaynagi olabilir,sizin utanma hissine kapilmaniza neden olacak seyler yasamis olmanizda mumkun.

azrael

Kayıtlı Üye
Şimdi yazacağım iki rüyamın da bilinçaltından kaynaklandığını düşünmekteyim ama yine de yorumlamanızı rica edeceğim.

Bir evdeydim ama daha önce gittiğim bir yer eminim çok tanıdıktı. Bir şey oldu rahatsız oldum, eski erkek arkadaşım peşimden koştu iyi misin bilmem ne diye. Sana ne be sevgilim misin de merak ediyorsun dedim ona bağırarak, kaçıordum ondan koridorda. sevgilinim gizem gercekten dedi kaldı öyle arkamda. Ben de baska bir odaya gittim, neden ozaman yanımda değilsin die yere çöktüm ağlamaya başladım. :(

Diğeri de;

Dışarıda arkadaşlarlaydım sanırım. Eski erkek arkadaşımı gördüm. Sevgili bulmuştu kendine. Elele yürüyorlardı. Sadece bunu hatırlıyorum.

Pantea

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadasinizla yasadiginiz ayrilik nedeniyle kimi zaman terkedilmislik ve haksizliga ugramislik duygusuna kapiliyorsunuz , onu kaybetmis olmakdan ve bu duygulari yasamakdan dolayi icinizde bir ofke birikmis durumda ruyanizda bagirmaniz ve aglamaniz bu nedenle.

Bump: Eski erkek arkadasinizla yasadiginiz ayrilik nedeniyle kimi zaman terkedilmislik ve haksizliga ugramislik duygusuna kapiliyorsunuz , onu kaybetmis olmakdan ve bu duygulari yasamakdan dolayi icinizde bir ofke birikmis durumda ruyanizda bagirmaniz ve aglamaniz bu nedenle.