suyun üstünden geçmek

bilmeyim

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bazı kitaplarda okudum suyun üstünden geçince büyü bozuluyormuş ben pek inanamdım ama...varmı böyle bir şey

A$ik

Kayıtlı Üye
Oyle olsa Istanbul lulara buyu islemez ?

yaren81

Kayıtlı Üye
bende duymuştum suya girince bozuluyor diye ama öyle bişey olmadığını söyledi bi arkadaşım ne kadar doğru bilemem cnm

azrael

Kayıtlı Üye
çalınmıs fındık bulundurursanız büyü yapamazlar size. annem söylemişti anneannesi vermiş ona küçükken büyü yapamasınlar diye

bilmeyim

Kayıtlı Üye
atma değil o sadece duyulan bir şey artı dikkatinizi çekerim büyü tazeleyen insanlar var neden tazeleniyor o zaman demek etki geçme süresi var bunada dışardan gelen sebeblerde etkileyebilir

DNZ33

Kayıtlı Üye
nas felak ve ayetel kürsi büyüden korur diye biliyorum.Yani insanı Allahtan iyi kim koruyabilirki.Cümlemizi kötü niyetlilerin şerrinden korusun.AMİN...

neill

Kayıtlı Üye
bende denize girince bozuluyor diye duydum, ama denizin üstünden geçince bozuluyor mu bilmiyorum

PUNKY

Kayıtlı Üye
Deniz yolculuğu ve deniz suyu büyüleri bozar doğrudur, bu yüzden büyü bozmak için tuzlu su ve sirke kullanırız...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadaşlar su sihri ve büyüyü bozar ama her su degil 7 akıntı gezmek gerekiyo buda ancak kayıkla olur gıysılerinizide orada cıkarıp denize atmanız yenı giysilerle eve dönmeniz gerekiyo

Bump:
arkadaşlar su sihri ve büyüyü bozar ama her su degil 7 akıntı gezmek gerekiyo buda ancak kayıkla olur gıysılerinizide orada cıkarıp denize atmanız yenı giysilerle eve dönmeniz gerekiyo
bu arada nas felak sürelerini okumakta gerekli

ALEVV

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar yapılan büyü yakılmadıkça bozulması su ile mümkünmüş

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Tamamen yanlış bilgi. Böyle birşey mümkün değildir. Olsaydı şayet, insanlar onca uğraşıp çareler aramazlardı. Böyle birşey keşke mümkün olsaydı, o zaman herşeyimizi ve herkesi denize sokup çıkarırdık yeterdi de artardı. Hatta denizlerle çevrili dünyamızda kimseye büyü işlemezdi ;)
Doğruluk payı sıfır.

Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyelim. Eğer doğru diyorsanız kaynak isterim.

ALEVV

Banlı Kullanıcı
orası öyle tabiki ama ben böyle öğrendim öğrendiğim kaynakta güvenilir :biggrinjester:

glcyglcy

Kayıtlı Üye

alev arkadaşımızın anlatmak istediği şu olabilir ; mesela bazı büyüler vardır yakarak (sarmısak büyüsü vs vs gibi) yaptığımız. bu büyülerin su ile bozulmayacağını; sadece okunarak,yenerek vs yapılan büyülerin su ile bozulacagını anlatmak istemiş olabilir kanımca. çünkü çoğu yapılan büyülerde genelde birkaç şeyi karıştırıp yıkanması veya suyla sirkeyle karıştırılıp silinmesi, dökülmesi gibi metotlar uygulanır ve ayrıca alev arkadaşımızın böyle bilgileri emin olmadan söyleyeceğinede kanaat getirmiyorum çünkü dedesi bu işlerin uzmanıdır.;)

tabiki bu benim kişisel fikrimdir ve eleştiriye açıktır. (ayrıca bu bilgilerin konuyla alakalı olup olmadığıda tartışılır tabiki, ben sadece anlatmak istediğini düşündüğüm kadarıyla açıklamak istedim):)

ALEVV

Banlı Kullanıcı
alev arkadaşımızın anlatmak istediği şu olabilir ; mesela bazı büyüler vardır yakarak (sarmısak büyüsü vs vs gibi) yaptığımız. bu büyülerin su ile bozulmayacağını; sadece okunarak,yenerek vs yapılan büyülerin su ile bozulacagını anlatmak istemiş olabilir kanımca. çünkü çoğu yapılan büyülerde genelde birkaç şeyi karıştırıp yıkanması veya suyla sirkeyle karıştırılıp silinmesi, dökülmesi gibi metotlar uygulanır ve ayrıca alev arkadaşımızın böyle bilgileri emin olmadan söyleyeceğinede kanaat getirmiyorum çünkü dedesi bu işlerin uzmanıdır.;)

tabiki bu benim kişisel fikrimdir ve eleştiriye açıktır. (ayrıca bu bilgilerin konuyla alakalı olup olmadığıda tartışılır tabiki, ben sadece anlatmak istediğini düşündüğüm kadarıyla açıklamak istedim):)
aynen katılıyorum artı bişey söylemeye gerek yoktur tşkler glcyglcy:))

medy

Banlı Kullanıcı
off ya illa bişeyleri tartışmak zorundamısınız bak tecrübe etmiş bi insan var daha niye sorup duruyon