Name-i Peygamberi - Cin Mektubu

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Name-i Peygamberi - Cin Mektubu

Aşağıdaki mektubu Peygamber Efendimiz (s.a.v.), şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır. Böyle bir belaya maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına koymalıdırlar. İnşaallah şifa ve deva Allah-ü Teala´dandır.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ

هَذَا كِتاَبٌ مِنْ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمِينَ إلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَالزُّوَّارِ وَالسَّائِحِينَ إلاَّ طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ ياَ اللهُ. أَمَّا بَعْدُ فَإنَّ لَناَ وَلَكُمْ فِي الْحَقِّ سِعَةً فَإنْ تَكُ عَاشِقاً مُولِعاً أوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً أَوْ رَاعِياً مُبْطِلاً فَهَذاَ كِتاَبُ اللهِ تَعَالىَ يَنْطِقُ عَلَيْنَا وَعَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ مَا كُنْتُمْ تَعْمَلوُنَ وَرُسُلُنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ اُتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذاَ وَانْطَلِقوُا إلىَ عَبَدَةِ اْلأصْنَامِ وَاْلأوْثاَنِ وَإلىَ مَنْ تَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللهِ إلَـهاً آخَرَ لاَ إلَـهَ إلاَّ هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إلاَّ وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإلَيْهِ تُرْجَعُونَ، حم لا يُنْصَرُونَ، حمعسق تُغْلَبُونَ حم وَالْكِتَابِ الْمُبِينِ تُفْرَقُ أعْدَاءُ اللهِ وَبَلَغَتْ حُجَّةُ اللهِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قَوَّةَ إلاَّ بِاللهِ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ

Dücane (r.a.) ALLAH Resulü (s.a.v.)´nün huzuruna gelip: "Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum." dedi.

Resülü Ekrem (s.a.v.) buyurdular: "Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana bir kağıt ve kalem getiriniz." Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (k.v.)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz." buyurdu. Ebu Dücane (r.a.) diyor ki: "Resulü Ekrem (s.a.v.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi: Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz." Ebu Dücane (r.a.) diyor ki: "Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (s.a.v.)´in arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (s.a.v.)´e haber verdim." Resulü Ekrem (s.a.v.) bana şöyle buyurdu: "Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır. Beni hak peygamber olarak gönderen ALLAH´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar."

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
paylaşım için çok teşekkürler sassa.....

sontur

Kayıtlı Üye
daha öncede okumuştum bunu ama valla muhteşem bunu herkez yapmalı bence....

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
NAME-İ PEYGAMBERİ DUASI ile ilgili birşeyler yazmak istedim bende! arkadaşlar benim annem bundan 7-8 yıl önce ... harfliler tarafından rahatsız edilmeye başlamıştı. bir akşam, mutfaktan odaya gelip (ki daha babam gelmemişti) baban nereye gitti? balkonda mı? gibi garip garip sorular sordu. ben tabi bakakaldım anne babam gelmedi ki daha dedim, olduğu yerde kala kaldı rengi değişti. az önce kapıyı açmış ve babamı eve almış olduğunu söylüyodu. 15 dk sonra (gerçek) babam geldi. ilk olaylar böyle başladı! bir gece saat 0.30 sıralarıydı, ben yeni yatmıştım yatağıma bağıra çağıra geldi.''ne var! yangın mı, çıktı niye anne anne diye kendini yırtıyosun?'' diye bana bağırmaya başladı bu kez ben gerçekten çok korkmaya başlamıştım. Bu arada ben bu duayı bir kitapta buldum ve anneme söylemeden kendim arapçasını yazıp ve bir zarfa koyup yastığının altına koydum. gece rüyamda uyandığımı görüyorum ama normalde halaaa uyuyordum. Balkon camından kapkara bir silüetin içeriye baktığını görüyorum, camı açmaya çalışıyor ama açamıyor, kapıyı zorluyor içeri giremiyor! sabah annem de aynı şeyi gördüğünü söyleyince, tabii bende aynısını gördüğümü anlattım ve ona yastığının altına bu duayı koyduğumu gösterdim! Şükür ki bir daha annemin başına hiç böyle olaylar gelmedi. Eğer rahatsız ediliyorsanız musallat tarafından, kurtuluşunuz olabilir bu dua emin olun!

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Peki mektubu sırf yastığın altından kaldırmak yeterli mi? yoksa kağıdı yırtacakmıyız?

aswang

Kayıtlı Üye
Nasıl ya ? Yanlış anladım galiba ..
Hem dua yastığın altına konup ,hemde sirkeli suda bekletilip yok mu ediliyor ?
Neden kaldırsın ki yastığın altında dua ?

Kayıtlı Üye
Sirkeli suda bekletilmiyor! Arapçasını yazıp zarfa koyuyorsun zarfı da yastığın altına.
Şahsen evinizde veya sizde musallat durumu yoksa teşebbüs bile etmeyin bence, size herhangi bir zararı olmayan bir varlığın da yanmasına sebep olmak günahtır. Kurtulamama durumunda son çarelerden biridir bir varlığı yakmak!
Arkadaş yasaklı size cevap veremez ben yazıyım dedim. Tabii Kontejyan bu konuda daha iyi bilgi verir.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Nasıl ya ? Yanlış anladım galiba ..
Hem dua yastığın altına konup ,hemde sirkeli suda bekletilip yok mu ediliyor ?
Neden kaldırsın ki yastığın altında dua ?

İş bittikten sonra materyalin imhası için en düzgün yöntemdir.
Bu uygulamanın tarifine göre rahatsızlık kesildikten sonra duanın yastık altından kaldırılması gerekmetedir. Kaldırdıktan sonra Kontejyan'ın dediği şekilde imha edebilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Biz annem için yapmıştık bu uygulamayı, halaa zarf içinde bir köşede durur Mortho! Çoook yıllar oldu, şimdi de imha mı etmemiz lazım, yoksa iş işten geçti mi???

aswang

Kayıtlı Üye
Peki mektubu sırf yastığın altından kaldırmak yeterli mi? yoksa kağıdı yırtacakmıyız?

Yazının sirkeli bir su içine atarak yazıların silinmesini bekleyiniz daha sonra küçük parçalara ayırarak topraga gömebilirsiniz...

Cevabınız için teşekkürler Nefertiti.Elbetteki böyle büyük bir duayı yoketme girişiminde bulanmam.
Tavsiyeniz içinde ayrıca teşekkürler ama bana birşey olmaz.Hiç bir varlığada Allah istemediği sürece zarar verecek bir işe girişmem.
Uygulamaya anladım fakat anlamadığım yukarıdaki alıntılar.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yastık altından kaldırmak yeterlidir. Kaldırdıktan sonra temiz bir köşede saklayacaksanız bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum. Fakat dediğim gibi imha edilmek isterse Kontejyan'ın dediği şekilde yapılması uygundur.

aswang

Kayıtlı Üye
İş bittikten sonra materyalin imhası için en düzgün yöntemdir.
Bu uygulamanın tarifine göre rahatsızlık kesildikten sonra duanın yastık altından kaldırılması gerekmetedir. Kaldırdıktan sonra Kontejyan'ın dediği şekilde imha edebilirsiniz.

Şimdi oldu anladım :)
Teşekkürler Mortho

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cevabınız için teşekkürler Nefertiti.Elbetteki böyle büyük bir duayı yoketme girişiminde bulanmam.
Tavsiyeniz içinde ayrıca teşekkürler ama bana birşey olmaz.Hiç bir varlığada Allah istemediği sürece zarar verecek bir işe girişmem.
Uygulamaya anladım fakat anlamadığım yukarıdaki alıntılar.

Sayın Kontejyan yırtılmaması gerektiğini, onun yerine yapılması gerekeni anlatmış.

Rica ederim Aswang.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Sevgili mabet sakinleri, :)
Öncelikle hepinize iyi forumlar... Konuyla ilgili ve vakıf arkadaşlar burada ise bir sorum olacak size:
Aslında mabette daha önce bu başlık açılmış, ancak yazanların çoğu yasaklı şu an. Ve net bir ilgi yok. Ben de buradan tekrar sorayım istedim. Konu Name-i Peygamberi (Cin Mektubu)... Dün gece eşimle yattığımız odanın duvarına asmıştık. Sabaha kadar her ikimiz de rahatsız edildik :(
1- Öncelikle etkili midir?
2- Yastık yerine duvara asılsa da olur mu?
3- Yazımında kullanılan özel bir mürekkep var mı?
4- Yaşadıklarımızın sebebi sizce ne olabilir? Vesvese mi, yoksa..?
Ne biliyorsanız paylaşalım lütfen. Selamlar...

kipooo

Banlı Kullanıcı
kesinlikle etkilidir şahsen deneyip gördüm.o mektubu indirmeden önce onlardan söz almalısın birdaha bizi rahatsız etmeyin diye.peki nerden bileceksin yine rahatsız olacaksınız kalk ve o mektubu kaldıracağını sesli bir şekilde söyle ama beni benim soyumu asla rahatsız etmeyeceksiniz diye söz al sonra besmele ile kaldır katla bir defterin yada kitabın içine koy lakin kaybetme 2. gün anlayacaksın ve emin ol kesinlikle sizi rahat bırakacaklar şu an onlara işkence ediyorsun ürkütücü ama gerçek şahsen denedim sonuç aldım en son kaldırıp arabama koydum ne gariptir arabadan kayboldu asla bir daha rahatsız edilmedim. kaynak gizli ilimler hazinesi.