dilekozd

dilekozd

Kayıtlı Üye
dün gördüğüm rüyamı da yorumlarsanız sevinirim
Annemlerdeyim,annem telaşlı telaşlı hadi kızım biz evi alıyoruz sizde hemen alın çok uygun fiyatı diyor.Ben hemen hesaplamaya başlıyorum alabilirmiyiz diye,sonra annemlere tekrar geliyorumki yeni evi almışlar,dolapları pasparlak,bembeyaz okadar parlıyoduki,pencereden bir bakıyorum devasa büyüklükte bir otel önünde 5 tane havuz nehirli yol gibi bağlanmış birbirine ve mavi yolculuk yapılan gemilerden biri o havuzların içinden son sürat ilerliyo,ay ne güzel yer diyorum,yaz gelsede girsek havuza.Annem tabiki diyor buralar artık bizim.Sonra orada iş başvurusu yapıyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
Maddi acidan gelismek hedefiniz var yuksek standartlarda beklentileriniz olabilir bu hedeflere ulasmak sizin icin mutlulugun anlami gibi bu yolda hic bir cabadan ve zahmete katlanmakdan kacinmayacak bir kisiliginiz var , hedefleriniz icin cabalayan birisiniz , bu yuzden en iyisini hakettiginizi dusunuyor inaniyorsunuz , refah icinde bir geleceginiz olmasini arzuluyorsunuz.

dilekozd

Kayıtlı Üye
Merhaba
Dün gördüğüm bir rüya bana ilginç geldi. Eşimi doğduğum yer olan Kayseri'ye götürmüşüm.Sitenin içinde çok güzel bir erik ağacı var ,bir tane alıyorum ,çok kolay kopuyor,yüksekte olmasına rağmen zorlanmıyorum.Tadı da çok tatlıydı.Sonra eşim şaşkın bir şekilde gelip dala asılıyor,ama alamıyor,ben ona çok sinirlenip kızıyorum,bırak ben alırım dala zarer verme diyorum.Birsürü erik topladım o da ben de afiyetle yedik.
Bir de ben rüyalarımda eşime çok sinirli ve saldırgan davranıyorum,sinirden patlayacak kadar kızıyorum ona.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler:)

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhaba
Dün gördüğüm bir rüya bana ilginç geldi. Eşimi doğduğum yer olan Kayseri'ye götürmüşüm.Sitenin içinde çok güzel bir erik ağacı var ,bir tane alıyorum ,çok kolay kopuyor,yüksekte olmasına rağmen zorlanmıyorum.Tadı da çok tatlıydı.Sonra eşim şaşkın bir şekilde gelip dala asılıyor,ama alamıyor,ben ona çok sinirlenip kızıyorum,bırak ben alırım dala zarer verme diyorum.Birsürü erik topladım o da ben de afiyetle yedik.
Bir de ben rüyalarımda eşime çok sinirli ve saldırgan davranıyorum,sinirden patlayacak kadar kızıyorum ona.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler:)
Icinizde esinize karsi birikmis bir takim seyler oldugu acik , disa vuramadiginiz kizginlik ve ofkenizi ruyanizda kendisine yansitiyorsunuz bu ofke birikimini bosaltmak icin mantikli ve olumlu bir yol bulmaniz sart cunki uzun vade de hem size hemde esinizle olan iliskinize zarar verecekdir , esinizi sevdiginizde acik ve net belli ama onu kendiniz kadar zeki ve olumlu bulmuyorsunuz dusuncesiz tavirlari oldugunu dusunuyorsunuz, ortak yasaminizda duzen ve hiziri saglayanin kendiniz oldugunu ve esinizin neden bunu anlayamadigini ve kendisini islah etmedigini dusunup kiziyorsunuz.