Bonussimo

bonussimo

Kayıtlı Üye
Öncellikle herkese mrb. Sevdiğim birisi var ama ilişkimiz arkadaş boyutunda. Tam sevgiliyiz diyemem yani. Sürekli rüyasında beni gördüğünü söylüyor. Bir rüyasında; deniz kıyısında, mor renkli bir villa da kendisi, onun annesi ve beni gördüğünü söylemişti. Mutlu olduğunu da söylemişti.
Ben de sürekli buna benzer rüyalar görüyorum. Sürekli onu ve büyük köşkler görüyorum. Onun da benim de sürekli bu tür rüyaları görmemizin bir hikmeti var mı acaba? Açıklarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu ruyalarin ozel bir hikmeti yok yani haberci tabir ettigimiz ruyalardan degiller , bu sadece her ikinizinde iliskiden duygusal anlamda oldugu kadar maddi anlamda da beklentilerinizin oldugunu yansitiyor buyuk koskler gormek yada mor renk maddi beklentileri simgeler belkide iliskiye baslamanizin ikinizin yasantisinida duygusal yonden zenginlestirecegini dusunuyor olabilirsiniz ,yasamdan maddi anlamda yuksek beklentileriniz var idealinizde refah icinde bir yasanti sahibi olmak var.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Bu ruyalarin ozel bir hikmeti yok yani haberci tabir ettigimiz ruyalardan degiller , bu sadece her ikinizinde iliskiden duygusal anlamda oldugu kadar maddi anlamda da beklentilerinizin oldugunu yansitiyor buyuk koskler gormek yada mor renk maddi beklentileri simgeler belkide iliskiye baslamanizin ikinizin yasantisinida duygusal yonden zenginlestirecegini dusunuyor olabilirsiniz ,yasamdan maddi anlamda yuksek beklentileriniz var idealinizde refah icinde bir yasanti sahibi olmak var.

Çok teşekkürler Pantea.Ellerine sağlık.

Birkaç aydır sıklıkla gördüğüm rüyalardan biri de, kedi köpek öldürüp leşlerini topluyor olmam. Hırlayan köpekleri öldürüyorum. Ya da tüm organları parçalanmış köpeklerin leşlerini temizliyorum.
En son rüyamdaysa eceli gelmiş bir köpeği seviyorum. Hayvana acıyorum ve yaşasın diye, orada kurban edilmiş bir insanın kafasını köpeğe veriyorum. Köpek kelleyi yemekte zorlanınca ben de hayvan daha kolay yiyebilsin diye etin ilk kısımlarını ben yiyorum. Ama sonra kusuyorum.
Sürekli bu tür rüyalar görüyorum. Parçalanmış vucutlar, etinden ayrılmış kemikler, kedi ve köpek leşleri. Artık gına geldi bunlardan.

Pantea

Kayıtlı Üye
Icinde bulundugunuz toplum yada cevrenize karsi gizli bir nefret ve bastirilimis bir ofke duyuyor gibisiniz , sanki etrafinizda hissettiginiz bir guce karsi duyulan hisler gibi, bu gucun( baskinin) kaynagi bir kisi , kisiler , toplumun genel deger yargilari yada kisilerin bazi dusunceleri gibi nedenler olabilir , kisilerle kolaylikla iletisim kurabildiginizi sanmiyorum yada cok icten ve samimi dostluklariniz yok gibi geliyor , duygusal anlamda eksik olan yanlariniz oldugunu saniyorum , size onerim bir uzmana danismaniz . Bu ruyayi bir kez gormus olsaydiniz belki baska turlu yorumlaya bilirdim ama bu turden ruyalarin surekli olarak tekrarlanmasi bilinc altinizda farkinda olamadiginiz bazi seyler birikdigini gosteriyor ve bilinc altiniz bu sorunlarinizi bu ruyalar yoluyla size bildirmeye calisiyor.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Icinde bulundugunuz toplum yada cevrenize karsi gizli bir nefret ve bastirilimis bir ofke duyuyor gibisiniz , sanki etrafinizda hissettiginiz bir guce karsi duyulan hisler gibi, bu gucun( baskinin) kaynagi bir kisi , kisiler , toplumun genel deger yargilari yada kisilerin bazi dusunceleri gibi nedenler olabilir , kisilerle kolaylikla iletisim kurabildiginizi sanmiyorum yada cok icten ve samimi dostluklariniz yok gibi geliyor , duygusal anlamda eksik olan yanlariniz oldugunu saniyorum , size onerim bir uzmana danismaniz . Bu ruyayi bir kez gormus olsaydiniz belki baska turlu yorumlaya bilirdim ama bu turden ruyalarin surekli olarak tekrarlanmasi bilinc altinizda farkinda olamadiginiz bazi seyler birikdigini gosteriyor ve bilinc altiniz bu sorunlarinizi bu ruyalar yoluyla size bildirmeye calisiyor.

Yorumunuz ve öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Geçenlerde şöyle bir rüya gördüm ama parça parça hatırlıyorum:
Gözümdeki perde kalkıyormuş güya ve ben birçok varlığı görüyorum.Onlarla konuşuyorum. Ama insan kılığındalar.
Babamla farklı bir şehre gidiyoruz. Çok net hatırladığım bir kare var zihnimde. Bir beyaz sakallı, yaşlı ve tatlı bir adamın elini sıkıyorum.Ama adam birden kayboluyor. O şehirde, yolda gördüğümüz hasta adamları ya da ölmek üzere olan insanları, yardım amaçlı yerde sürüklüyoruz.Bu sürükleme beni yoruyor. Sonra bırakıyoruz onları.Çöl gibi bir alana giriyoruz. Elimde muhabet kuşu varmış. Onu serbest bırakıyorum. Uçuyor ve kendine sarı renkli güzel bir eş buluyor. Sonra onunla ciftleşiyor. Yolda sürekli birisinin arkasından tırmandığımı ve doğanın, mevsimlerin aniden değiştiğini hatırlıyorum. Ve ara ara tren raylarını görüyorum.Karlı tren rayları görüyorum.
Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Kendinizde bir takim degisiklikler olmasini arzu ediyorsunuz yada b unun gerekdigini hissediyorsunuz,kendi psikolojiniz hakkinda bir cok soru isareti var zihninizde bu degisim icin yakin ve guvenilir bir destege ihtiyaciniz oldugunu hissediyorsunuz , yararli ve becerikli biri olmayi istiyorsunuz ama nedense olumlu olacagini dusunerek yaptiklarinizdan zararli sonuclar aliyorsunuz bu da sizi sasirtiyor kusurun sizde olamadigina inanmak istiyorsunuz,duygusal ve cinsel anlamda daha rahat daha ozgur ve ayni zamanda dengeli olmaniz gerektigini hissediyorsunuz, hayatin sanki sizin disinizda gelisip aktigini ve yasantinizin sanki sizin kontrolunuzde olmadigini hissediyorsunuz gelecekle ilgili endiseleriniz var bir seylerin degismesinin gerekdigini hissediyorsunuz ama degisimin nerden baslamasi ve nasil olmasi gerekdigini bilemiyorsunuz bude gelecege guvenle bakamamaniza ve kendinizi olaylarin akisina birakmaniza boylece hayattan souytlanmis gibi yasamaniza neden oluyor .Ruyaniz icinde bulundugunuz psikolojik durumu ve psikolojik olarak nelere ihtiyac duydugunuzu bildirmeye calisiyor.

Bump: Kendinizde bir takim degisiklikler olmasini arzu ediyorsunuz yada b unun gerekdigini hissediyorsunuz,kendi psikolojiniz hakkinda bir cok soru isareti var zihninizde bu degisim icin yakin ve guvenilir bir destege ihtiyaciniz oldugunu hissediyorsunuz , yararli ve becerikli biri olmayi istiyorsunuz ama nedense olumlu olacagini dusunerek yaptiklarinizdan zararli sonuclar aliyorsunuz bu da sizi sasirtiyor kusurun sizde olamadigina inanmak istiyorsunuz,duygusal ve cinsel anlamda daha rahat daha ozgur ve ayni zamanda dengeli olmaniz gerektigini hissediyorsunuz, hayatin sanki sizin disinizda gelisip aktigini ve yasantinizin sanki sizin kontrolunuzde olmadigini hissediyorsunuz gelecekle ilgili endiseleriniz var bir seylerin degismesinin gerekdigini hissediyorsunuz ama degisimin nerden baslamasi ve nasil olmasi gerekdigini bilemiyorsunuz bude gelecege guvenle bakamamaniza ve kendinizi olaylarin akisina birakmaniza boylece hayattan souytlanmis gibi yasamaniza neden oluyor .Ruyaniz icinde bulundugunuz psikolojik durumu ve psikolojik olarak nelere ihtiyac duydugunuzu bildirmeye calisiyor.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Kendinizde bir takim degisiklikler olmasini arzu ediyorsunuz yada b unun gerekdigini hissediyorsunuz,kendi psikolojiniz hakkinda bir cok soru isareti var zihninizde bu degisim icin yakin ve guvenilir bir destege ihtiyaciniz oldugunu hissediyorsunuz , yararli ve becerikli biri olmayi istiyorsunuz ama nedense olumlu olacagini dusunerek yaptiklarinizdan zararli sonuclar aliyorsunuz bu da sizi sasirtiyor kusurun sizde olamadigina inanmak istiyorsunuz,duygusal ve cinsel anlamda daha rahat daha ozgur ve ayni zamanda dengeli olmaniz gerektigini hissediyorsunuz, hayatin sanki sizin disinizda gelisip aktigini ve yasantinizin sanki sizin kontrolunuzde olmadigini hissediyorsunuz gelecekle ilgili endiseleriniz var bir seylerin degismesinin gerekdigini hissediyorsunuz ama degisimin nerden baslamasi ve nasil olmasi gerekdigini bilemiyorsunuz bude gelecege guvenle bakamamaniza ve kendinizi olaylarin akisina birakmaniza boylece hayattan souytlanmis gibi yasamaniza neden oluyor .Ruyaniz icinde bulundugunuz psikolojik durumu ve psikolojik olarak nelere ihtiyac duydugunuzu bildirmeye calisiyor.

Ya çok teşekkür ederim. Yorumunuza hayran kaldım. Anlattığınız ve hissettiğimi söylediğiniz şeylerin hepsi doğru. Pantea tekrar çok teşekkür ederim.

Dün gördüğüm rüya:
Bir ibadethanenin kapısındayım. Birşey oluyor ve ben içeriye giremiyorum.
Engelleniyorum. Kapıda duruyorum. Oturduğum yerde Kur'an yazıları görüyorum. Her taraf arapça yazılarla dolu.
Sonra kalabalık bir halk toplandığını görüyorum kapalı bir alana. Kürsüye çıkıyorum. Konuşma yapıyorum. Yani dev bir konferans salonunda kalabalık gruba sesleniyorum diye bilirim. Ben konuşunca insanlar coşuyor. Beni Alkışlıyorlar. Ayrıca çok gürültülü bir ortamdı. Oldukça çoşkulu bir yer. Ünlü birisiymişim.

Pantea

Kayıtlı Üye
Manevi acidan kendinizi zayif hissettiginiz bir surecdesiniz , manevi yonden guclu olmak ve baskalarinin da bu gucunuzu fark etmelerini istiyorsunuz.

bonussimo

Kayıtlı Üye
Sevgili Pantea.
Sevgilimin rüyasını yorumlamanızı rica ediyorum. Rüya şöyle:
Sevgilimin rahmetli amcası onların eve geliyormuş. Zile basıyormuş ama kapıyı kimse açmıyormuş. Sonra evin önünde yeğenini görünce onu kolundan tutmuş. Koştura koştura bir yere gidiyorlarmış. (EK BİLGİ: Amcası genç yaşta vefat etti. Yeğenlerini çok seven birimiş. Kalbi temiz biriymiş. )

Ben bu rüyadan dolayı tedirginim. Sevgilimi kolundan tutup götürmesi beni çok ürküttü. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.