Varlıklar nasıl çağırılır?

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadşalar denemeyin bazıları bidaha gitmiyorlar ve sizi çok uğraştırıyorlar ilk baştan belitmek isterim.

(bilgi amaclıdır)
Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin
smilev.gif
sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin
smilev.gif
sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin
smilev.gif
der ve bunu da üç kez tekrar eder
smilev.gif
sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur
smilev.gif
sonra sağ tarafa dönerek:

"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen
smilev.gif
bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi:
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden...

mecra

Kayıtlı Üye
ee gelen Mümin cin değil mi??

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
eğlenmek isteyen bir başkası olma ihtimalide vardır =)

Reznow

Kayıtlı Üye
eh yazmışsınız o kadar bize de denemek düşer :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Arkadaşlar biz bu yöntemle davet ediyoruz gelenleri göremiyorsunuz fakat seslerini,kokularını duyabiliyorsunuz.Onları görememek size daha fazla sıkıntı veriyor.Bu belirtilen davetin birde gönderme duası var okuyorsunuz fakat gittimi gitmedimi emin olamıyorsunuz çünki eğer sizin peşinizi bırakmak istemiyorlarsa ses çıkartmıyorlar gitmiş gibi yapıp sizi daha çok rahatsız ediyorlar...

Tecrübe ettim bilgimi sizinle paylaşmak istedim...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Değerli arkadaşlarım biz bu yöntem ile davet ediyoruz.Size yaşadığımız tecrübelerden edindiğim bilgileri aktarıyım ; Davet ediyorsunuz kesinlikle geliyor ama onu göremiyorsunuz yani sadece sesini,kokusunu duyuyorsunuz odada var olduğunu kesinlikle size hissettiriyorlar.Ama dediğim gibi göremediğiniz için bu durumdan daha çok rahatsız oluyorsunuz. Bu yöntemin birde gönderme duası var fakat eğer cin gitmek istemiyorsa sesini çıkartmaz ve duanın bitmesini bekler siz gitti sanarsınız ama o gitmez ilerleyen zamanlarda sizi takip eder.

Yaşadığım tecrübeleri aktarmak istedim...

sila_birol

Kayıtlı Üye
İş
Muhasebe
bu daveti daha evvel farklı bir yerde görmüştüm ve bilgisayarıma kaydetmiştim o dönemlerdede burda paylaşmıştım yaşadıklarımı ... odama geçtim bilgisayardan yazıyı bir kağıda geçiriyorum oturduğym yerden ahatça okumak için ama ben farkında lmadan pc karşısında yazıları yazarken uygulamışta oldum oda karanlıktı pc ışığı vardı ama ben sorucam soruya kadar kafamda hepsini kurmuştum o dönemlerde sözlüydüm sözlümün adı mustafa ve benim sorum onunla alakalı olucaktı evde annem ve kardeşimin eşi vardı neyse ben bunlarla uğraşırken içerden annem bana seslendi baya korktum öyle kaptırmışımki kendimi annemin yanına gittim telefonda konuşuyo kendisi banada sesini çıkarma dinle dio bişi anlamadım geline sordum annem kiminle konuşuyo die oda bana mustafa sanırım dedi o açmış ilk başta telefonu annemi istemiş telefona onun halini hatrını sorduktan sonra annemlede benim duydugum kadarıyla hastalıgını falan sordu en son annem cevapladı sonra annem tlf kapattı birden ne oldu dedm delimidr nedir dedi anlamadım bişey hep aynı şeyleri tekrarlayıp durdu dedi ben o an anladım o şekilde gelmişti anneme neden kapattın die kızdım annem arıcam tekrar dedi anneme böyle söylemiş benim annemle konuşmama sormama zaman kalamdan telefon çaldı titriyodum açarken açtıgımda bana nasılsın dedi iyiyim sen dedim kim oldugumu biliyormusun dedi hayır dedim kim oldugumu biliyorsun neden korkuyosun dedi bana halen bile anlatırken titriyorum bana bişeyle anlatmak istedigini söyledi onu dinlememi ama hep tekrarlıyordu aynı şeyleri bende kızdım ne söyliceksen söyle tamam die tam anlatıcktıki kapı çaldı gelen babamdı kapatmak zorundaydım kapatma die ısrar etti ama kapattım :( sözlümdende kısa sürede ayrıldım göndermedimde onu bidahada ne aradı nede başka bişey ama bazen bulundugum odada herşey degişime uğruyo yanii sankii odanın rengine kadar herşey farklılaşıyo ve içimi çok farklı bişey kaplıyo çok tuhaf bi duygu çogu zaman uyandırılıyorum biri gelicek die ama yine bişey olmuyo bu konuda bilgili biri varsa yardım almak istiyrum 14 yaşımdan beri bu takım sorunlarım var şuan 26 yaşındayım gördümde oldu daha evvel ama iletişim olmadı hiç seviştim hatta bir defasında :( yardım almak i.çin çok uğraştım ama yardım edicek insanlar telefonumu bile açmıyo sonrasında nedense :( bilgili biri varsa bu konuda yardımcı olursa çok memnun olurum çünkü hiç tanımadıgım biri bana zamanında gelip bana hakkımda kimsenin bilmedigi bir takım şeyler söyledi sadece benim bildigim şeyler ve bana bana bulaşma sakın ama ya iletişim kur yada tamamen kurtul onlardan dedi :(( yardıma ihtiyacım var sanırım yoksa mrümün sonuna kadar aralıklarla aynı şeyleri yaşamak zorunda kalıcam ...

amonhotep

Kayıtlı Üye
Tecrübe eden arkadaşlar var mı?

2 kişi olma olasığı yok mu peki?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Tecrübe bilgisi arıyorsanız hele, bu işlere bulaşmayın tavsiyemdir.

Sultan Mirza

Kayıtlı Üye
madem yapilmaycak neden verdiniz. hem vermeyin yapmayin boyle seyler iyi degil. bunlarla ugrasanlar hep kukla gibi dolasir olur etrafta. tecrube edilecek sey degildir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
madem yapilmaycak neden verdiniz. hem vermeyin yapmayin boyle seyler iyi degil. bunlarla ugrasanlar hep kukla gibi dolasir olur etrafta. tecrube edilecek sey degildir.
Söylüyoruz, ama maalesef sonuç yine aynı. Varlıksal çalışmalarda henüz soru sorma aşamasında bir kişi, varlıksal çalışmaları yapamaz. İyi eğitilir, araştırır, bilgi sahibi olur, iyi bir majisyen olur, o zaman kendi inisiyatifine kalmıştır. Yöntemini de, gereğini de zaten kendi bilir, soru sormaz.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlarım biz bu yöntem ile davet ediyoruz.Size yaşadığımız tecrübelerden edindiğim bilgileri aktarıyım ; Davet ediyorsunuz kesinlikle geliyor ama onu göremiyorsunuz yani sadece sesini,kokusunu duyuyorsunuz odada var olduğunu kesinlikle size hissettiriyorlar.Ama dediğim gibi göremediğiniz için bu durumdan daha çok rahatsız oluyorsunuz. Bu yöntemin birde gönderme duası var fakat eğer cin gitmek istemiyorsa sesini çıkartmaz ve duanın bitmesini bekler siz gitti sanarsınız ama o gitmez ilerleyen zamanlarda sizi takip eder.

Yaşadığım tecrübeleri aktarmak istedim...
eyvallah kardeş çok dogru yanlış şeyler yapmamak gerek olaya kuranı kerime tam anlamıyla hakim olmak gerekir yoksa ileride olmadık şeyler olabilir...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
buna benzer bir uygulamayı bir bayan arkadaş yaptı şuan ondan kurtulmak için gitmedigi hoca ve şeyh kalmadı biraz dikkat lütfen...

yesillyeşil

Banlı Kullanıcı
İş
PSÄ°KOTERAPÄ°ST
bol bol nas ve falak oku Allah yardımcın olsun zor bir durum..

temas

Kayıtlı Üye
arkadaslar eyer bu işe giriyorsanız çok sağlam bir alt yapıya sahib olmanız lazım kuran dili ve ibranice bilmeniz şart çünkü bu iş ile ilgili kaynakların asılları bu dildedir farklı dillerde yazılmış daha eski kitabelerde var ama bu iki dil yeterli hatta sizin için fazlası ile yeterli bilgileri içerir ve öğrenilmesi de basittir tavsiyem ölüm kalım meselesi olmadıkca bu işe girmeyin emin olun sonuçları çoğu zmn kötü biter bu konuda benle herkez hemfikirdir ÇÜNKÜ bir çok insan yarım yamalak bildikleri ile bu işi yapmaya kalkar bu iş gerçekten çetçeveli ve meziğetli bir yoldur. eğer istek olursa bana mail atın admin de izin verir se burada bazı elde ettiğim sağlam kaynaklardan bilgileri size buradan paylasayım ama admin izin verir se ama kesinlikle SONUÇLARINDAN MESUL DEĞİLİM.