Miknatis olma meditasyonu

goşa

Kayıtlı Üye
MIKNATIS OLMA MEDİTASYONU

Şimdi ilk yapmanız gereken şey sessiz bir yerde oturun, arzu ederseniz gözlerinizi kapatın ve içinize yavaş yavaş yoğunlaşın. İstediğiniz zaman gözlerinizi açabilirsiniz. iyice içinize yoğunlaşın ve kendinizin bir mıknatıs gibi çok güçlü bir çekim gücüne sahip olduğunuzu düşünün. İsterseniz kendinizi mıknatıs olarak bile düşünebilirsiniz. Ama unutmayın ki bu mıknatıs metalleri kendine çekmiyor, bu mıknatıs kendine para, aşk, sevgi, araba, ev, şan, şöhret gibi şeyleri çekiyor…

Şimdi bir mıknatıs olduk. Bunu iyice bedenimizin her köşesinde hissedebiliyoruz. Şimdi dikkatinizi evrene - uzaya yöneltin ve istediğiniz şey orada boşlukta duruyor. O nu hızlı bir şekilde bir mıknatıs olarak kendinize çekin. Zaten zorlanmanıza gerek yok siz mıknatıs oldugunuz için bu işlem çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu konumuza bir örnekle devam edelim ve diyelimki bu istediğimiz sey 2008 model bir Volkswagen Passat araba. Şimdi evrende duran bu arabayı kendimize çektik ve bize yapıştı korkmayın onlar evrende dururken dunyadaki boyutlarında ve agırlıklarında değiller onlar orada mıknatısın çektiği bir iğne kadar olduklarını düşünebilirsiniz.

Arabayı kendinize çektikten sonra dikkatinizle dünyaya oldugunuz yere geri dönün oldugunuz yere geri dönünce o kendinize çektiğiniz lüx arabayı kapının önüne bırakın daha doğrusu park edin.

Şimdi o araba sizin bundan emin bir şekilde bunu hissedin hissedebilmeniz çok önemli bunu unutmayın. o arabayı aldıgınızda nekadar mutlu oldugunuzu düşünün. Ne muhteşem bir duygu değilmi. Şu anda bir lüx arabaya sahibiz. bunu tüm vucudumuzla hissediyoruz ve bize verdiği heyecanı o mutluluk çığlıklarını atıyoruz hatta yanımızdaki birine sarılıyoruz mutluluktan. bunları her bir hücrenizle hissedin ve yaşayın o anı.

Şimdi yavaşça gözlerinizi açın ve bu mutlulukla sanki arabanızı evin önüne park etmiş gibi kalkın perdeyi aralayın ve arabanızı park ettiğiniz yere bakın. Arabanızın orada oldugunu sizi beklediğini istediğiniz zaman ona binebileceğinizi bilin buna canı gönülden inanın.

Şimdi bir koltuğa oturun ve park ettiğiniz arabaya bindiğinizi düşünün tüm ayrıntılarada yer verin. arabaya oturun hayalinizle marş ı çevirin araba nekadar harika ve yeni bir kerede çalıştı zaten. camını indirin ve bir şehir turu atın tabii gaza basmayı unutmayın. şehir turu atarken size nekadar keyif verdiğini isteseniz havanıza hava kattıığını düşünün. bunu hissedin. istediğiniz kadar gezdikten sonrada geri gelin arabayı aynı yere park edin ve eve girin.

Burada yogun duyguları tam yaşarken gözlerinizi kapatın ve SAĞ YUMRUGUNUZU İYİCE SIKIN VE AKLINIZA İLK GELEN BİR SAYIYI VE RENGİ SÖYLEYİN SESLİ, BİR ŞEKİLDE BUNU EVREN DUYSUN. MESELA ” PEMBE, 6 ”

Gözlerinizi artık açabilirsiniz …. yaptığınız çekim yasası meditasyon tekniklerinden biriidr. Ve başarıyla sonuçlanmıştır.

Burada en dikkat ettiğimiz nokta verdiğimiz sayı ve renk kodlamasıdır. Normalde ben size bu meditasyonu 21 gün yapmanız gerektiğiniz söyliyecektim. Hiç sıkılmadan aynı heyecanı hissederek aynı şekilde.

Ama meditasyonumuzun en sonunda bir kodlama yaptık. Şimdi tek yapmanız gereken hergün gün içinde kendinizi en mutlu hissettiğiniz bir anda hemen gözlerinizi kapatıp YUMRUĞUNUZU SIKICA SIKIP ”PEMBE, 6 ” diyeceksiniz sadece bu bir kaç saniye sürer.Tabiiki bu renk ve sayı sadece bir örnektir siz o an içinizden gelen renk ve sayıyı söyleyeceksiniz ve o sizin kodunuz olacak. Bu kısacık yapacagınız hareketle beyninize yaptığınız meditasyonu ve o an hiisettiğiniz her şeyi hatırlatmış olacaksınız böylece hergün aynı yogun meditasyonu yapmak zorunda olmıyacaksınz.

Bu hareketi 21 gün boyunca günde en az bir kez en fazla 3 kez yapacaksınız. 21 gün sonra bu kodlama İçinizde tanınmış olacak ve artık arabanızı her an bekleyebilirsiniz. Kim bilir belkide evin önünde park ettiğiniz yerdedir. isterseniz bi perdeyi aralayıp bakabilirsiniz.

Bu meditasyonda istediğiniz şeyin nasıl olacağını onu nasıl alacagınızı hiç düşünmüyorsunuz sadece oldugunu ve o anki duygularınıza kanalize oluyorsunuz. nasıl alacagınızın onemi yok evren size en uygun sekilde onu size verecek. Bu sahip olmak istediğiniz şeyin oluşum aşaması sizin ne kadar iyi istediğinize nekadar güçlü bir mıknatıs olduguza bağlıdır.
UNUTMAYIN PERDEYİ AÇTIĞINIZDA ORADA DURUYOR OLABİLİR….

awra

Banlı Kullanıcı
Çok güzel imgeleme..keşke olsa..:party::sifone:

yusuf14900

Banlı Kullanıcı
çalışmadan bişey beklememek lazım ama nasip denen bişey var çalışmadanda olabilir:driving:

amargi

Kayıtlı Üye
paylaşımınız çok güzel ve kesinlikle bu meditasyon başarılı olmuştur kendim bu mıknatıs meditasyonunu aynen uygulamıştım ve isteğim mucizevi bir şekilde gerçekleşti..en önemli yeri dediğiniz gibi nasıl gerçekleşiceğine kafa yormamaktır zaten en uygun zamanda olucaktır ayrıca diğer önemli noktada o anda gerçekmiş gibi hissetmektir..zaten o oldu duygusu olmalı çünkü evrende olasılıklar vardır ve bizim onları gerçekte yaşamamız için yönlendirmemize ihtiyaçları var ve imajinasyon bu olasıklıların günlük yaşama yansıtılmasının yaratıcı tekniğidir..o olasılığı güçlendirip yaşarsınız....

samanyolu

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler. Okurken bile etkileniyor insan.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
İmajinasyonda isteklerimizi bilinçli bir şekilde kendimize çekiyoruz aslında. Normalde hepimiz gerçekten, kalpten istediğimiz şeyleri farkında olmayarak kendimize çekmişizdir. Şöyle bir düşünün bunu çok kereler başarmış olduğunuzu göreceksiniz. İstemişsinizdir olmuştur. Nasıl olduğu hakkında kafa yormamışsınızdır.

İmajinasyondaki tek fark isteklerimizi isteyerek, yönlendirme ile kendimize çekmek. İmajinasyon herşey için uygulanabilir. Sağlık, para, başarı vs. vs. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğim isteklerinizi ego savaşımı haline getirmemişsinizdir kalbinizden geçirmişsinizdir, yürekten istemişsinizdir gerçekleşmiştir. Yani enerjinizi serbest bırakmışsınızdır. İmajinasyonda da bunu başarabilirseniz gerçekleşecektir istekler diye düşünüyorum. Yani ego dışarı olmalıdır. Birilerine bir şey ispat etmek için bir şeyler peşinde iseniz genelde olaylar istediğiniz gibi gitmez. Art niyet olmamalı. "Dilin söylediğini kalp tastik etmeli" bu çok önemli.

Parapsikoloji lab.'da zar atma üzerinde araştırmalar yapıldığında enerjinin serbest bırakılması sırasında herkes istediği zarı atmayı başarmıştır. ama ille de atacağım diye kendileriyle kavgaya girişen deneklerde bunun başarılamadığı görülmüş.

Çocuk isteyen bazı çiftlerde de bu olay sıkça yaşanır. Bazı çiftler yıllarca uğraşır çocuk diye olmaz. Başvurmadık yöntem kalmaz. Tam bunun için uğraşmayı bırakırlar hooppp mutlu gebelik haberi gelir.

Güzel ve hayırlı imajinasyonlar. Dil ile kalp aynı şeyi söyleyecek ve isteyecek unutmayın.

Syg.

samanyolu

Kayıtlı Üye
İmajinasyonda isteklerimizi bilinçli bir şekilde kendimize çekiyoruz aslında. Normalde hepimiz gerçekten, kalpten istediğimiz şeyleri farkında olmayarak kendimize çekmişizdir. Şöyle bir düşünün bunu çok kereler başarmış olduğunuzu göreceksiniz. İstemişsinizdir olmuştur. Nasıl olduğu hakkında kafa yormamışsınızdır.

İmajinasyondaki tek fark isteklerimizi isteyerek, yönlendirme ile kendimize çekmek. İmajinasyon herşey için uygulanabilir. Sağlık, para, başarı vs. vs. Yukarıdaki paragrafta bahsettiğim isteklerinizi ego savaşımı haline getirmemişsinizdir kalbinizden geçirmişsinizdir, yürekten istemişsinizdir gerçekleşmiştir. Yani enerjinizi serbest bırakmışsınızdır. İmajinasyonda da bunu başarabilirseniz gerçekleşecektir istekler diye düşünüyorum. Yani ego dışarı olmalıdır. Birilerine bir şey ispat etmek için bir şeyler peşinde iseniz genelde olaylar istediğiniz gibi gitmez. Art niyet olmamalı. "Dilin söylediğini kalp tastik etmeli" bu çok önemli.

Parapsikoloji lab.'da zar atma üzerinde araştırmalar yapıldığında enerjinin serbest bırakılması sırasında herkes istediği zarı atmayı başarmıştır. ama ille de atacağım diye kendileriyle kavgaya girişen deneklerde bunun başarılamadığı görülmüş.

Çocuk isteyen bazı çiftlerde de bu olay sıkça yaşanır. Bazı çiftler yıllarca uğraşır çocuk diye olmaz. Başvurmadık yöntem kalmaz. Tam bunun için uğraşmayı bırakırlar hooppp mutlu gebelik haberi gelir.

Güzel ve hayırlı imajinasyonlar. Dil ile kalp aynı şeyi söyleyecek ve isteyecek unutmayın.

Syg.

Gizliimabetperisi, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Başımdan bu gebelik olayı geçti. Uğraştım olmadı ve doktordan çıkıp, ilaçları çöpe attım ve hamile kalmıştım. Nasıl olduğunu anlayamıyorum ve çok örneği vardı. Şimdi şöyle mi oluyor? Doğru mu anlamışım?

Bir şeyi istiyoruz istiyoruz istiyoruz , enerji toplanıyor ve vazgeçtiğimizde o enerji serbest kalıyor. Bu mu?

Bump:
Gizliimabetperisi, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Başımdan bu gebelik olayı geçti. Uğraştım olmadı ve doktordan çıkıp, ilaçları çöpe attım ve hamile kalmıştım. Nasıl olduğunu anlayamıyorum ve çok örneği vardı. Şimdi şöyle mi oluyor? Doğru mu anlamışım? Kalpten isteyince oluyor kısmını anladım da, bir de şu var mı?

Bir şeyi istiyoruz istiyoruz istiyoruz , enerji toplanıyor ve vazgeçtiğimizde o enerji serbest kalıyor. Bu da geçerli mi?

Bump: Gizliimabetperisi, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Başımdan bu gebelik olayı geçti. Uğraştım olmadı ve doktordan çıkıp, ilaçları çöpe attım ve hamile kalmıştım. Nasıl olduğunu anlayamıyorum ve çok örneği vardı. Şimdi şöyle mi oluyor? Doğru mu anlamışım? Kalpten isteyince oluyor kısmını anladım da, bir de şu var mı?

Bir şeyi istiyoruz istiyoruz istiyoruz , enerji toplanıyor ve vazgeçtiğimizde o enerji serbest kalıyor. Bu da geçerli mi?

Bump: Bump: Gizliimabetperisi, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Başımdan bu gebelik olayı geçti. Uğraştım olmadı ve doktordan çıkıp, ilaçları çöpe attım ve hamile kalmıştım. Nasıl olduğunu anlayamıyorum ve çok örneği vardı. Şimdi şöyle mi oluyor? Doğru mu anlamışım? Kalpten isteyince oluyor kısmını anladım da, bir de şu var mı?

Bump: Düzeltme yapayım derken, mesaj defalarca kopyalandı. Punky, görecek şimdi. Punky, özür dilerim sizden."Kullanmayı bilmiyorsan, forumda işin ne?" diyeceksiniz ama forum tecrübesi çok olan yakınım bile düzeltemedi.

Bump: Düzeltme yapayım derken, mesaj defalarca kopyalandı. Punky, görecek şimdi. Punky, özür dilerim sizden."Kullanmayı bilmiyorsan, forumda işin ne?" diyeceksiniz ama forum tecrübesi çok olan yakınım bile düzeltemedi.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Benim aldığım eğitimlerde, gittiğim seminerlerde, arkadaş, grup toplantılarında öğrendiğim şuydu: Bir şeyi istemeyeceksiniz onu olmuş gibi hayal edeceksiniz imajinasyonda. Eğer eksiğim veya hatalı bir düşünce ise lütfen yeni fikirleri benimle paylaşın.
İstemek onun sizde olmadığı anlamını yaratıyor çünkü. Bu inanmakla, bilmek arasındaki fark gibi birşey. İnanmak inanmamayı da kapsar ama bilmek bilmektir. Bilim'de buradan geliyor bilmek fikrinden. Tabii bunu desteklemek için denersin, sonuç alırsın ve kesin bilgiler yasalaşır. Ve yasalar değişmezlik ilkesi taşır. Yanlışlamaya çalıştığınızda, yasayı çökertmeniz mümkün olmaz. Yasalar en gerçek değişmezlerdir. Biz bu mevcut değişmezleri kullanarak yeni değişmezler ortaya çıkarmaya çalışırız. Evrensel yasalardan birisi de "çekim yasası"dır. Fizik-madde dünyasında zıt kutuplar birbirini çeker. Ancak, astral planda zıt kutupların çekimi yoktur benzer kutupların birbirini çekmesi olayı vardır. Yani benzer benzeri çeker. O nedenle sizin hayaliniz bunun sizde var olduğu fikrini yaratmaktadır ki benzeri size gelsin. Yani gerçekçi bir hayal kurduğunuzda bu frekansı yayarsınız. "Hayal kurmak başarmanın yarısıdır" diye bir söz de vardır. hayal kurmaya başlayınca aslında siz frekansınızı bu yöne ayarlamaya başlarsınız, isteğinizin size gelmesine aracılık edecek kişileri hayatınıza çekerseniz, o tip işlere bakarsınız yani bir çeşit o olaya kanalize olmayı olayı yaratırsınız istemeden. İmajinasyon aslında modern hayal kurmanın diğer bir çeşidi anlayacağımız.

İstemek sabit bir fikir olursa aşırı hırsa dönüşür bu da enerjinin yıkıcı halidir genelde.
Syg.

Bump:
İmajinasyon aslında modern hayal kurmanın diğer bir çeşidi anlayacağımız.

İstemek sabit bir fikir olursa aşırı hırsa dönüşür bu da enerjinin yıkıcı halidir genelde.
Syg.

"Hayal kurmak"tan daha derindir elbette. Lütfen karıştırılmasın sadece en basit anlamda anlaşılabilirliği için bu şekilde ifade kullandım. Örneğin: İmajinasyonla hastalar sağlıklı oldukları imajine edilerek şifalandırılıyorlar. Urlar 5 dk. gibi bir sürede yok edilebiliyor. Yani imajinasyonla evrende yeni bir gerçeklik yaratmış oluyorsunuz.

Aşağıdaki ifade çok güzel:

(Bu paragraf alıntıdır) İmajinasyon, fanteziler, gündüz düşleri içinde kaybolmak, hayal kurmak değildir. Gerçek manasıyla imajinasyon (tahayyül), ruhun maddeler üzerindeki etkinliğini kullanmasıyla ortaya çıkan yaratıcı bir süreçtir...

Syg.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Tekrar çok teşekkür ederim Gizlimabetperisi. Ellerinize sağlık.