Bir Kimsenin Rüyasında Görünmek

GaZaL

Kayıtlı Üye
Bir kimseye rüyasında görünmek ve muradınızı söyleyerek arzu ettiğiniz şeyi o kimseye yaptırmak istiyorsanız.3 gece herkez yattıktan sonra aşağıda yazdığım duayı 786 kere okursanız istediğiniz ve arzu ettiğiniz şeyi yaptırırsınız.

Ahiyen şerahiyen ezünayün esbavütün ali şeddai ya hüddamı hazihil esma izhebu ala filan fi sıfatı vel hilyeti ve kulu maksadi ve muradi haza...Burada kendi söylemek istediğiniz şeyleri söylersiniz.

filan yazan yere etki etmek istediğiniz kişinin adı ve annesinin adını söyleyeceksiniz.

sessizmermi

Kayıtlı Üye
çok güzel ve kolay bir paylaşım olmuş. tecrübe edilmişmi acaba bilginiz varmı. denemek isterim açıkcası.

gözde

Kayıtlı Üye
ya aslında denemk istiyorum ama 786 çok gelio yhaa:(denenmişmidir acaba?teşekkrler

GaZaL

Kayıtlı Üye
Hayır 786 çok değil canım okuyabilirsiniz.Hem duanın havasın denenmişi olurmu sen inanarak yap ve bekle.:)

kermit

Kayıtlı Üye
Bazı işlemler bazılarında işe yarar bazılarında yaramaz, çok örneğini gördüm, benim 3 ayda sonuç alamadığım işten bir haftada sonuç alan, başkasının aylarca uğraşıp sonuç alamadığı işten bir iki güne sonuç aldığım çok olmuştur.

kartal

Kayıtlı Üye
hüddam kelimesi geçiyo duada bu kötü varlık anlamındamı ya da ben yanlış mı biliyorum. benim anladığım şu burda bu iş bir başka kötü olabilecek bir varlık tarafından gerçekleştirliyor yanlışmı amlamışım bilmiyorum birde iyi niyetimiz bu varlıklar tarafından kötü gözükmesin karşı tarafa veya ters tepebilirmi kendi rüyamızda başkasının kötü bir isteği gözükebilirmi gibi sorular belirdi aklımda.
2.sorumda herkes yattıktan sonra demişsiniz yani karanlık sessiz bir yerde mi okunuyor dua kişi namaz vaziyetinde seccadedemi okunacak yoksa yatağımda usul usul mü okuyacambuda ikinci soruydu
3.soruda 3 gece de toplam 786 mı yoksa yoksa 1.gece786 2.gecede786 3.gecede786 toplamda 2358 keremi yoksa sadece 3 gecede 786 keremi.
4.soruda birinciyle belki benzer ama bu duayı insanlar kötü niyetle kullanabilirmi.

destina

Kayıtlı Üye
benimde sorum şu filan yazan yere mesela ayşe kızı fatma mı yazıcaz yoksa ahmetten olma ayşeden doğma fatma mı yazılacak ?

bide bunu karşı cinse değilde dargın olduğumuz hemcinsimizede yapabilrmiyiz?

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Destina örneğin Ayşeden kızı Fatma deyeceksin burada yazma yok.Bir diğer soruya verilecek yanıtta evet yapılabilir.Sonuçta bu bir rüyaya girme formülü yani bir aşık etme formülü değil.

bonussimo

Kayıtlı Üye
1. hüddam kelimesi geçiyo duada bu kötü varlık anlamındamı ya da ben yanlış mı biliyorum. benim anladığım şu burda bu iş bir başka kötü olabilecek bir varlık tarafından gerçekleştirliyor yanlışmı amlamışım bilmiyorum birde iyi niyetimiz bu varlıklar tarafından kötü gözükmesin karşı tarafa veya ters tepebilirmi kendi rüyamızda başkasının kötü bir isteği gözükebilirmi gibi sorular belirdi aklımda.
3. soruda 3 gece de toplam 786 mı yoksa yoksa 1.gece786 2.gecede786 3.gecede786 toplamda 2358 keremi yoksa sadece 3 gecede 786 keremi.

Ben de kartal'ın sorduğu bu iki sorunun cevabını merak ettim. Acaba her 3 gece ayrı ayrı 786 defa mı okuyacağız yoksa 3 gece toplam okuyacağımız sayı mı 786 mı? Bir de bu okuduğumuz kötü birşey değil demi. Yani aşık edeceğiz diye başımıza cinleri musallat etmeyelim de.Onun için sordum.Yoksa yanlış anlamayın Bilgilerine güveniyorum. Sadece neyin ne olduğunu bilerek yaparsak daha iyi olur diye düşündüğümden sordum.

GaZaL

Kayıtlı Üye
Rüyasında karşıdaki kişiye etki etmeye çalışacaksınız iyimi kötümü siz bileceksiniz bunu .Ve arkadaşlar her gece 786 adet okuyacaksınız.Kolay gelsin.

HOZEN

Kayıtlı Üye
bunu deneyen ve sonuç alan yazsın lütfenn...

azrael

Kayıtlı Üye
Deneyen var mı demeyin lütfen. Her okuma herkeste farklı etkiler gösterir. Sadece inanarak yapın. Hepsi bu.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Bu gizli ilimlerden bir tarif ..o kitapta çok fazla eksik olduğu söyleniyor..

Hayrunnisa1

Kayıtlı Üye
Ben de kartal'ın sorduğu bu iki sorunun cevabını merak ettim. Acaba her 3 gece ayrı ayrı 786 defa mı okuyacağız yoksa 3 gece toplam okuyacağımız sayı mı 786 mı? Bir de bu okuduğumuz kötü birşey değil demi. Yani aşık edeceğiz diye başımıza cinleri musallat etmeyelim de.Onun için sordum.Yoksa yanlış anlamayın Bilgilerine güveniyorum. Sadece neyin ne olduğunu bilerek yaparsak daha iyi olur diye düşündüğümden sordum.

Huddam müslüman olan cinler için kullanılan bir tabirdir.. Keza hadim de öyle. Yalnız bilmediğiniz birşey daha var müslüman da olsa ifrit te olsa size 'tabi' olmazlarsa etkileri kötü olur, ifrit musallat olur Huddam ise ismini anıyosun sonuçta niye rahatsız ettin onu ney için çağırdın niyetin ney yani fazla da derine inmek istemiyorum bence ehil kişilerden yardım almalı herşeyi kurcalamamak ve kendi başımıza iş çıkarmamak gerekir diye düşünüyorum.Benden söylemesi.

cavalie

Kayıtlı Üye
birşey sormak istiyorum
sizce bu bir büyü müdür?
yoksa herkesin yaptığı gibi bi dilek mi

zengindenizxx

Kayıtlı Üye
Huddam müslüman olan cinler için kullanılan bir tabirdir.. Keza hadim de öyle. Yalnız bilmediğiniz birşey daha var müslüman da olsa ifrit te olsa size 'tabi' olmazlarsa etkileri kötü olur, ifrit musallat olur Huddam ise ismini anıyosun sonuçta niye rahatsız ettin onu ney için çağırdın niyetin ney yani fazla da derine inmek istemiyorum bence ehil kişilerden yardım almalı herşeyi kurcalamamak ve kendi başımıza iş çıkarmamak gerekir diye düşünüyorum.Benden söylemesi.

Aynı fikirdeyim.Anlaşılamayan, neyin ne olduğu bilinmeyen işlere kalkışılmamalı diye düşünüyorum.Zarar görmemek adına..

phusey

Kayıtlı Üye
duadan sora yaza "burada söylemek istediklerini söyle" kısmı her okunuştan sonra mı yoksa 786 kez okuduktan sora mı dileği söyleyeceğiz bir kez?

Ssnowflake

Kayıtlı Üye
Bende katılıyorum arkadaşlar bu biraz tehlikeli olabilir mesela yorumları okumamış olsaydım ve direk uygulamış olsaydım başım ağrıyabilirdi eğer bir kişinin rüyasına girmek istiyorsanız bence en güvenli ol ya o kişiyi düşünerek uyuyacaksınız ya da o kişinin koruyucu meleklerine '' lütfen bu kişinin aklına geleyim '' diye dua edeceksiniz .. ben bunu uyguluyorum tabi inanmak ve kalpten dilemek lazım .

use

Kayıtlı Üye
her okuyuşumuzdamı dileklerimizi yani istediğimiz şeyi söylücez yoksa tamamını okuduktan sonramı, çok uzun oluyor ozaman ,saatlerce okudum anca sonuna gelemeden yattım ama çok yorgun kalktım olmuşşmudur bilmem böyle bişeyde söylemem ama belirli günleri varmı yoksa istediğiiz 3 gece mi?