ask için okuma

selenim

Banlı Kullanıcı
BİR KİMSEYİ KENDİNE AŞIK ETMEYİ DİLESE;
Cuma günü sela vaktinde kıbleye karşı tahret ve gusul abdestiyle iki yada
dört kere ŞERH İLE BERABER KUDURİYE VE KADEH DUALARINI okursa kimin niyetine
olursa o saat muhabbet elde eder...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
* Bir beytin şerhi demek; o beytin günümüz türkçesine çevrimi, anlamının açıklanması, aruz veznini bulunması, sembollerinin açıklama içinde yer verilmesi demektir.
* Şerh, bir beyiti derinlemesine, çok yönlü, her mânâsıyla irdeleme anlamına gelir.

Bu tanımlara göre acaba duaların Türkçe mealleriyle beraber okunması demek istenmiş olabilir.
Syg.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ben bunu yaptım ama önce iki rekat namazdan sonra yedi çevirgel okudum sonra da kudurıye ve kadeh dualarını okudum.Arkadaş yanlış anlamış :D Kitapta serh ıle beraber kudurıye ve kadeh duları yazar yani kudurıye ve kadeh dularının fazıletı yazar yanlış anlamış sanırım o kelimeye kafa yormayın:D

AkeLdan

Kayıtlı Üye
sonuc alabildinizmi bari akeldan

Oooo hem de ne sonuc:D:D:D4 yıldır birlikteyiz:D:D ama şunu da söyleyeyim ben ne olursa olsun kara büyü dışında yani,bi kişide size karşı hiçbirşey yoksa ne yaparsanız yapın olacagına ınanmayanlardanım ...Saygılar..

yaren81

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz cuma günü biz okuduk allahın izniyle.İnşallah dileğimiz kabul olacak.

sema222

Kayıtlı Üye
Ben de okudum işe yaramadı en eskı kuduriye olması gerekiyormuş okuduğunuz duayı yazar mısınız?

beyza56

Kayıtlı Üye
ben beyza 56 bu ücüncü yazim ama isi söylememmisim özür bütün sayfalariniz harika tessekürler

Oddie

Kayıtlı Üye
Ben de okudum işe yaramadı en eskı kuduriye olması gerekiyormuş okuduğunuz duayı yazar mısınız?
Duanın eskisi yenisi olmaz,önemli olan senin onu okurken sonucunu alacağına ne kadar inandığındır.Paylaşım için teşekkürler bu arada (=

mimoza

Kayıtlı Üye
çevirgel, kuduriye ve de kadeh duaları nerede bulunabilir? ben bunların hiç birini duymadım yardımmm

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
çevirgel, kuduriye ve de kadeh duaları nerede bulunabilir? ben bunların hiç birini duymadım yardımmm
Sitemizde, Dualar ve okumalar bölümünde mevcut bulamazsanız link verelim.. Kendiniz arasanız daha dogru olur zira daha farklı metotlarda ögrenmiş olursunuz site içinde gezerken...

38life

Kayıtlı Üye
Oooo hem de ne sonuc:D:D:D4 yıldır birlikteyiz:D:D ama şunu da söyleyeyim ben ne olursa olsun kara büyü dışında yani,bi kişide size karşı hiçbirşey yoksa ne yaparsanız yapın olacagına ınanmayanlardanım ...Saygılar..

Aynen katılıyorum. Eğer içinde hiç bir şey yoksa olmaz ancak belki kara büyülerle içinde hiç bir şey olmayan birini kendine aşık edebilir insan. Ama eğer içinde bir muhabbet varsa bu şekilde olur.

handetolga

Kayıtlı Üye
Sitemizde, Dualar ve okumalar bölümünde mevcut bulamazsanız link verelim.. Kendiniz arasanız daha dogru olur zira daha farklı metotlarda ögrenmiş olursunuz site içinde gezerken...

bu bölümü bulamadım desem komik duruma mı düşerim ?
bir yardım rica etsem dualar için.

akel

Kayıtlı Üye
Merak ettim şimdi bu duayı söylenen vakitte okusam bu büyü olmuyor değil mi? Olmuyorsa eğer duayı yazarsanız sevinirim...

origanum

Yönetici
Merak ettim şimdi bu duayı söylenen vakitte okusam bu büyü olmuyor değil mi? Olmuyorsa eğer duayı yazarsanız sevinirim...

Elbetteki büyüdür.
Burası büyü sitesi, paylaşımlar büyü öğrenilmesine yöneliktir. Yapmanızı değil genel hatlarını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.
Birisinin özgür iradesini değiştirecek yani onun istemediği ama sizin yaptığınız bir şey ile değiştirmesini sağlayacak her şey büyüdür.

azade

Kayıtlı Üye
ben çok denedim bi faydası olmadı demekki kısmette yok