istiare

selenim

Banlı Kullanıcı
özel istihare:
uyumadan önce 100 defa ya macid ismi şerifini okuyan rüyasında
görmeyi istediğini görür tayin imtihan ve benzeri

yaren81

Kayıtlı Üye
Nİetimizi belirtmeliyiz değilmi selenim bu gece uygulayacağım inşallah

kermit

Kayıtlı Üye
Tabi ki niyet var ama şunu eklemek lazım;
zikir çekimi yatmadan önce olmalı yatsıyı kıldım heme çekeyim yok. Zikri çektikten sonra konuşmak yok, yatağınıza yatın ve niyetinizi düşünmeye başlayın, o zaman görüntünün rahatlığı olacaktır, ama bazen şifreli rüyalar görebilirsiniz bunuda hesaba katmak lazım, yarın burda paylaşırsınız artık, diğer üyelere de referans olursunuz.

yaren81

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım anlam veremedim rüyama sanırım şifreli bi rüya bu.Şöyle gördüm;
Otobüste gidiyorum full dolu otobüs en arka koltuktayım genç bir çocuk beyaz esofman vardı üzerinde eski sevgilimmiş bu cocukla olsamı acaba diyorum ama sonra aklıma eşim geliyor olmaz diyorum.Bir yerden geçiyoruz heryer bembeyaz öyle güzelki beyaz havada uçan melekler var.Buraya uğrayalım mola verelim diyoruz.İniyoruz otobüsten öyle güzelki çok mutlu oluyorum orda.İçimde bir yer hala eksik diye düşünüyorum.Kardeşimin elinde yılan var onu yutuyor.Sende böyle yap yapmazsan üzerine sürt biraz bir daha yaklaşamazlar sana diyor.Bir çarşıya çıkıyorum etrafıma bakınırken arkadaşlarım beni kaybediyor eğleniyorum sonra bir adamın sayesinde arkadaşlarımı buluyorum arkadaşım bana dönüp bak gecen sefer biz koybolmuştuk bu sefer sen.Dikkat et diyor.Eve geliyorum ev cok kalabalık o kalabalığın içinden çıkıp davaya yetişemiyorum babam ve kardeşime siz yetişin diyorum..
Yoruma acık arkadaşlar..

samanyolu

Kayıtlı Üye
Uykuyla uyanıklık arası, yani uykuya henüz dalmışken görülen halüsinasyonlar, istihareye dahil midir? Yani rüyaya dahil midir?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bir de istihare rüyasında kocaman beyaz bir ev, fakat az sayıda kırmızı şeritleri olan bir ev ve yanında kızılımsı evin yüksekliğinde bir ağaç görmek nasıl yorumlanır? Yani hem beyaz hem kırmızı gördüm kafam çok karışık. Bu istihareyi değil ama ben farklı bir istihare yaptım.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
yeşil cingene bir kişiyle bir gönül bagın olacak ilk başta bu bag ikinizin içinde hayırlı olacak kişinin durumu iyi yani zenginlik acısından bu bir evliliklede sonuclana bilir gidisatı hayırlı bir evlilik fakat sonrasında tatsızlıklar yaşana bilir buna öfkede dair bence cok tepkinli ol cok istedigin sana acı verebilir.bu benim kendı yorumum

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
yeşil cingene bir kişiyle bir gönül bagın olacak ilk başta bu bag ikinizin içinde hayırlı olacak kişinin durumu iyi yani zenginlik acısından bu bir evliliklede sonuclana bilir gidisatı hayırlı bir evlilik fakat sonrasında tatsızlıklar yaşana bilir buna öfkede dair bence cok tepkinli ol cok istedigin sana acı verebilir.bu benim kendı yorumum
Çok teşekkür ederim :)

jeker_1986

Kayıtlı Üye
bende daha önce uyanık istihareyi denemiştim sağ kolum havaya kalkmıştı üzerinde büyük bi ağırlık vardı sanki ama sol tarafımda hiç bişi hisetmemiştim. şimdi bunuda deneyecem inş istediğimi görürüm

samanyolu

Kayıtlı Üye
Ben de istharelerimde hep beyaz üzerine az miktarda kırmızı görüyorum. Beyaz sayfalarda kırmızı harfler ama yazı çok değil. Hayır olsun hepimizinki inşallah.

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım anlam veremedim rüyama sanırım şifreli bi rüya bu.Şöyle gördüm;
Otobüste gidiyorum full dolu otobüs en arka koltuktayım genç bir çocuk beyaz esofman vardı üzerinde eski sevgilimmiş bu cocukla olsamı acaba diyorum ama sonra aklıma eşim geliyor olmaz diyorum.Bir yerden geçiyoruz heryer bembeyaz öyle güzelki beyaz havada uçan melekler var.Buraya uğrayalım mola verelim diyoruz.İniyoruz otobüsten öyle güzelki çok mutlu oluyorum orda.İçimde bir yer hala eksik diye düşünüyorum.Kardeşimin elinde yılan var onu yutuyor.Sende böyle yap yapmazsan üzerine sürt biraz bir daha yaklaşamazlar sana diyor.Bir çarşıya çıkıyorum etrafıma bakınırken arkadaşlarım beni kaybediyor eğleniyorum sonra bir adamın sayesinde arkadaşlarımı buluyorum arkadaşım bana dönüp bak gecen sefer biz koybolmuştuk bu sefer sen.Dikkat et diyor.Eve geliyorum ev cok kalabalık o kalabalığın içinden çıkıp davaya yetişemiyorum babam ve kardeşime siz yetişin diyorum..
Yoruma acık arkadaşlar..

Ruyaniz hic bir haberci nitelik yada sifreli ozellik gostermiyor , huzura , duzene ve guvene olan ihtiyacinizi simgeliyor yapmak isteyipde yapamadiklarinizin sizde olusdurdugu bilinc alti memnuniyetsizlik ve ozlem duygusu acikca farkediliyor, daha dikkatli olmaniz daha programli yasamaniz gerekdigini dusunuyorsunuz ama aslinda yogun bicimde biraz ozgur ve sorumluluklardan uzak kalmaya ihtiyac duyuyor gibisiniz.

aga74

Kayıtlı Üye
ben yaptım ve daha bunun gibi diğer dualarıda okudum ama göremiyorum sebebini söylermisiniz

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Genelde rüya görür müsünüz? Bazı insanlar vardır görmediklerini söylerler fakat; herkes aslında rüya görür ama hatırlamaz. Sizde de bu sorun olabilir.

aysenur1985

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben karışık olduğum bi durum için istihare yapıyorum.6 gündür yatıyorum ilk üç gün gördüm ama son 3 gündür hatırlayacağım bişey göremiyorum. ilk gördüklerim de hep karışıktı sanki kırmızı paketten beyz fincanlar çıktı. geceyken sabah karlı bi yer oldu. bi araba gördüm rengi sarıyla yeşil arası yeşilimsi. yorum yapabilirseniz çok sevinirim
tekrar mı başlasam istihareye?

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
100 defa ya macid ismi istiare duası yerine mi?