Bağlama Majisi (yörük)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Suriye tarafın Türkiye'ye göç eden yörükler tarafından uygulanan bir yöntemdir. sevgiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yaparsınız.
bu yöntem gündüz vakti yapılır. ağaçlık bir alanda yapılır. büyüyü dışarda yapabilirsiniz. sizin büyü yaptığınız zaten anlaşılmayacaktır.
daha çok bu iksirdir aslında. karışım hazırlandıktan sonra kişiye yedirilir ya da içirilir.

cadde üzerinde ki ağaçlık alanlardan bahsetmiyorum en azından bir parktan en iyisi bir ormandan. 5 adet taş toplayın. 3 değişik ağaç cinsinden yaprak toplayın. her hangi bri canlı alın bir tane. böcek vs olabilir bu. bunları aldıktan sonra teşekür edin doğaya ve karılığını vereceğinizi söyleyin. topladığınız taşları eve giderken yola geri fırlatın ve her taş atıştan sonra.
yapacağınız kişinin adını söyleyin ve "tahı aba tahı" diye 11 kez tekrarlatın en son evinizin tam kapısında atın ve yine sözleri söyleyin ve eve gidin .üç yaprağı biribine dikin ve bir suya koyun canlının kanını yada kendisinide suya koyun ve suya şu sözleri söyleyin "atiğin de can" diye 21 defqa söyleyin. suya tuz serpin ve ikisir hazır.

sudan toprağa biraz dökün ve "can de atiğin" diyin 21 defa. doğaya geri vermek için.

bu ikisiri kişiye içirin bu kadar

crucifixion

Kayıtlı Üye
bu arada suyun içindeki yaprak ve canlı ne olacak? Onları da doğaya gerimi verelim, iksiri içirdikten sonra?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
crucifixion ' Alıntı:
bu arada suyun içindeki yaprak ve canlı ne olacak? Onları da doğaya gerimi verelim, iksiri içirdikten sonra?

size kalmış türünün bir önemi yok her alınan şey doğaya geriş verilecek

crucifixion

Kayıtlı Üye
Dün bu büyüyü uyguladım. Ancak sonuçları çok somut olmayabilir bu çalışmanın diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
crucifixion ' Alıntı:
Dün bu büyüyü uyguladım. Ancak sonuçları çok somut olmayabilir bu çalışmanın diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

aynı kişiye uyguluyorsanız büyüleri çözüm alamayabilirsiniz karışmıştır tezmizlik yapın sonra tek bir yöntem deneyin farklı kişilre uyguluyorsanız ve ilk defa bu büyüyü kullanıyorsanız çözüm almanız beklenemez doğa gücünü çağırmanız lazım önce

Şaman

Kayıtlı Üye
şimdi bu büyü doğa büyülerinden olduğu için kullandığınız enerjinin elemental bir enerji olması lazım.
bir de hadi diyelim ki büyü tutmadı ters tepti onu arındırmayı temizlemeyi bilmeniz lazım.

aris

Kayıtlı Üye
o zaman şaman bilgisi olmayan biri bunu uygulayamaz sonradan temizleme olayını bilmedigi için....???temizleme dedigin nedir?

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
evt şu arındırma/temizleme konusunda ayrıntıya girebilirmiyiz acaba ???

Şaman

Kayıtlı Üye
mesela büyü tepti ya da yanlış etkiler verdi o zaman durumu düzeltmek için temizleme yapmayı bilmenizl aızm.arındırma ritüelleri yani ve büyü bozmalar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
temizlenme çok önemli hafta bir kez ne olur ne olmaz yapın

fot

Kayıtlı Üye
içirme olanağı yok ise ne yapacağız peki

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Iyi,bende yörüküm ama urum gercekten su temizlenme olayini da bir detayli sekilde anlatirsan sevinirim.Bu önemli bir konudur.Gereksiz cinlenmeler karsi,obseysonlar,vesvese haleri....vsvs.
Kücük ve büyük pentagram haricinde senin özelikle kulandigin bir temizlenme yöntemi varmi urum?

ayperisi

Kayıtlı Üye
mum ortamdakı negatıfı çeker tuz çembere hapseder:)Arkadaşlar araştırın bulursunuz bişiler ;D :D ;)

Pantea

Kayıtlı Üye
Temizlenmek icin haftada iki gun dus alirken bedeninizi saat yonunun tersine dogru sol tarafdan baslayarak tuzla ovun bedeninizin her yerini ve en sonda basinizi ve yuzunuzu biraz yanma hissedebilirsiniz ilk baslarda bu temizlenmekde oldugunuzu gosterir,haftanin ayni iki gunu yapmaya dikket edin yan pazartesi carsamba yaptiysaniz yine hep pazartesi ve carsamba yapmalisiniz.Yanisira Ayet-el Kursi okumakda yararliolur.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
evt ben genelde ayatel kürsiyi korunmakn için kullanırım her bişiy için kullanılıyo zaten

alara

Banlı Kullanıcı
bende denedim bu büyüleri ama hiç bir şey olmadı temizlik nasıl oluyor

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sevgilisi zaten olanlara ve mutlu olanlara yapmayın yaw yapacak olanlar. Valla bence kendinize de yapmayın derim. Ancak eşinizle aranız kötüyse zaten helalmiş yapmak. Bir de bişey duydum, ak büyü kara büyü ve kırmızı büyü var ya, bu böceğin kanı kötü büyüye girmiyor mu? yani günah sayılan büyü türüne?

Karabey

Banlı Kullanıcı
Kan, organ parçaları, kefen gibi ürpermemize sebeb olan malzemelerin kullanıldığı bütün büyüler genelde kara büyüdür ama Urum üstadımızın yazmış olduğu çalışma amaç ve yapılış itibariyle kara büyü değildir.