sutdisi

sutdisi

Kayıtlı Üye
rüyamin tam olarak basini hatirlamiyorum... hatirladigim kadariyla yanimda bir erkek vardi onu yillarca beklemisim ve simdi yanimdaymis gibi hissediyordum birde kücük erkek cocugu vardi iste ikimiz cocukla oynuyorduk birden elimdeki ipten örmeli bilekligimi cikartti ve icine birsey yazdi seni seviyorum ama ... benden bisey istedi ama ne yazik ki orasini hatirlamiyorum sonra bilekligigeri koluma takti..

ve ne zaman bu sevdigim adami görsem genelde yüzü hep degisiyor tanidik birisi oluyor ama aslinda o yüzün onun olmadigini biliyorum ve yanimizda hep kücük bir cocukda oluyor.

eger rüyami analiz edebilirseniz cok sevinirim;)

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamin tam olarak basini hatirlamiyorum... hatirladigim kadariyla yanimda bir erkek vardi onu yillarca beklemisim ve simdi yanimdaymis gibi hissediyordum birde kücük erkek cocugu vardi iste ikimiz cocukla oynuyorduk birden elimdeki ipten örmeli bilekligimi cikartti ve icine birsey yazdi seni seviyorum ama ... benden bisey istedi ama ne yazik ki orasini hatirlamiyorum sonra bilekligigeri koluma takti..

ve ne zaman bu sevdigim adami görsem genelde yüzü hep degisiyor tanidik birisi oluyor ama aslinda o yüzün onun olmadigini biliyorum ve yanimizda hep kücük bir cocukda oluyor.

eger rüyami analiz edebilirseniz cok sevinirim;)

Kendinizi guvende hissetmeye ihtiyac duydugunuz bir surecde gibisiniz , yada duygusal acidan bosluk hissediyor ve bun un guven verici bir sevgiyle dolmasini cok istiyorsunuz , duygusal yonden sizi himaye edecek size fazla sorumluluk yuklemeden kalici bir iliskiyi surdurebilecek birine ihtiyaciniz var , etrafinizda tanidiginiz ve kisiligine guvendiginiz insanlarin onayladiginiz ozelliklerini tasiyacak tek bir kisiyi istiyorsunuz.