sevgiliyi geri kazanmak için.

selenim

Banlı Kullanıcı
öncelikle abdest
alın 3 kez tövbe tövbe estafirullah
3kez kelimeişahadet 3kez besmele(besmele
çekerken istediğiniz kişi yi düşünün.)
allahümme ya camiannası li yevmin
la raybe fih innellahe la yuhlifül
miad ürdüd aleyye dalleti.allahümmecma.
falan bana dönsün beni sevsin muhabbeti
vel meveddeh.bunu da 3 kez okuyup tekrar
kelimeşahadet besmele bu işlemi 3kez yapıp
fatiha ile kapatın.içten okuyun ve çok
okuyun.duanız bittikten sonra 1302 kere
(ya fettah ya seiyu ya şehidu ya camiu )
okuyun.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Ben buna başlamıştım, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip bıraktım. Kafam çok yorgundu, ağrıya dayanamadım. Keşke dayansaydım biraz. Teşekkürler selenim.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Selenim, okumalardan sonra, okuduğumuz insanın yıldızı kaldıramazsa, bir süre uzak durmaların, oluımsuzlukların yaşanabileceğini duydum. Doğru mu bu? Bu dua için sormuyorum. Bütün dualarda, olumsuzluk olursa, hemen ümitsizliğe düşmemek gerekirmiş, normalmiş. İlk başlarda olabilirmiş. Bunun aslını öğrenmek istedim. Sizden veya bir başka bikenden. Teşekkür ederim.

ByShissa

Kayıtlı Üye
yanlız ben bunu hayattaken istiorum...oyüzden daha kısası yok mu?:D

sonbahar

Kayıtlı Üye
3 kez yaoın diyorsun aynı gün içerisnde 3 kez mi yapılacak

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sevgili geri döndürme işlemi keşke dediginiz kadar basit olsaydı.. Geri döndürme işleminde mutlaka hüddama başvurulmalı, Hüddam tarafından gidene verilen hissel telkinlerle iradesi saptırılır bu yönde giden sevgili döndürülebilinir, okumalarla elde edilebilecek bir sonuç oldugunu düşünmüyorum, ancak enerjisi çok yüksek ve manevi kariyeri muteber bir insan ise onun okuması elbette sonuç verecektir ama bu büyüsel oldugu için degil duasına icabete deyilecek insan oldugu içindir...

aysorfi

Kayıtlı Üye
Hüddam tarafından derken ? nedemek ?

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Sevgili geri döndürme işlemi keşke dediginiz kadar basit olsaydı.. Geri döndürme işleminde mutlaka hüddama başvurulmalı, Hüddam tarafından gidene verilen hissel telkinlerle iradesi saptırılır bu yönde giden sevgili döndürülebilinir, okumalarla elde edilebilecek bir sonuç oldugunu düşünmüyorum, ancak enerjisi çok yüksek ve manevi kariyeri muteber bir insan ise onun okuması elbette sonuç verecektir ama bu büyüsel oldugu için degil duasına icabete deyilecek insan oldugu içindir...

Büyüye hiç başvurmadım ama merak ettim şimdi;dua ve okumalarla kolay kolay olmuyorsa bu iş aklıma ilk olarak büyü geliyor.Büyülerde de bahsettiginiz varlıklar rol alıyor mu peki?

suküpü

Banlı Kullanıcı

bu ne demek şimdi biz dua edelim yine de mi dönmez demek.öyle şey mi olur madem dua ediyorsun kabul olacağına inanarak dua edeceksin..
yada ben yanlış anladım demek istediğini ??

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
bu ne demek şimdi biz dua edelim yine de mi dönmez demek.öyle şey mi olur madem dua ediyorsun kabul olacağına inanarak dua edeceksin..
yada ben yanlış anladım demek istediğini ??
Dikkatli okursanız yazdıgım şu; geri döndürme işlemi basit okumalarla olmaz eger kişi ciddi manada manevi güç sahibi ise tecrübeli ve herşeye riayet ediyorsa o zman başka.. diye yazdım yani okumadan sonuç almak tamamen kişiye baglı bir etken diye yazdım... Birçok insan çevirgel vs gibi dualar okuyarak sonuç alamadıgını söylüyor bende diyorum ki evet alamazsınız bu veya benzerlerinde, bu işlemler o kadar basit degildir sonuçta irade etkiliyorsunuz.. Ancak bazılarıda vardır ki çevirgel yada başka herhangibir dua okudugunda sonuç alabiliyor anlatmak istedigim bu yönde anahtar kadar anahtarı takanda önemli.. Hayatında manevi hiçbir tecrübesi itibarı olmayan insanın bikaç okuma ile mana dünyasına hükmetmesini düşünmek sanırım çok dogru olmaz, umarım demek istedigimi anlatabilmişimdir, ne sizinle nede herhangibir başkası ile alakanladırmıyorum kimse yanlış anlamasın demek istedigim anlatmak istedigim çok farklı birşeydi, ya siz yanlış anladınız yada ben dogru kelimeleri dizemedim.. Ama şimdi anlamışsınızdır umarım.. selam ve dua ile kalın

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayrıca evet dediginizde haklısınız bunu bizlerde birçok defa söyledik ve söylüyoruz işleminiz ne olursa olsun önce inanacaksınız pozitif düşüneceksiniz bu o işin olmasının yarısıdır..

suküpü

Banlı Kullanıcı
anladım ben salt duadan Allahtan istemekten bahsetmiştim ..sen havas vs. bu tür uygulamalardan bahsetmiştisin..anladım ..teşekkür ederim

aysorfi

Kayıtlı Üye
Aslında kontejyan çok doğru söylemiş. Ben sadece bir duaya başvurduğumda bundan 1 yıl öncesi.Sevgilmle ayrılma aşamasındaydık ve 1 hafta görüşmedik. Benden kesinlikle ayrılcaktı. Karar vermişti dediğine göre. Bu görüşmediğimiz sürede bana önüme çıkan herkes çevirgel duasını oku dediler.Hemen gelir dediler.Bende bunu 7 gün boyunca bıkmadan okudum. Annem biryandan ben biryandan okuduk.Sevgilmle en son görüşmemzide ayrılmaya ait konuşmalar yaptık ve bianda çocuk döndü, ve ayrılmaktan vazgeçtiğini bana bişeyer oldu bianda dedi ve geldi.

Ama şöylede bişey oldu ; benimki 1 hafta sonra ayrıldı benden.:eek:fftopic:

Yani geri gitti malesef hızla.:eek:fftopic: Anlıycağınız arkadaşlar bazen söylenen ve çok bilinen dular geri götürebilyorda.

Hüddam demek istediğiniz nedemek sayın kontejyan?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hüddam demek istediğiniz nedemek sayın kontejyan?
Hüddam kelime manası olarak hizmetci demektir arabi olarak, havas olaraksa Hüddam görevlendirilmiş varlık demektir, Yani bir işte görevlendirdiginiz yetki ve vekalet verdiginiz Cin melek yada Kuddise ruhul cenabdır, kısacası bir işin olması için görev verdiginiz kişidir.. Her esmanın her ayetin, her günün, her zaman diliminin, her ruhun kendisine ait bir hüddamı vardır onlarla irtibatlanmak için öncelikle olarak baglı bulundugu sahibi tespit ederek onunla tecellilenmek lazımdır sonrasında onun ismini tespit ederek ona davet vermek lazımdır davet sonunda karşılıklı anlaşma yapılır bunada riayet etmek gerekir sonrasında artık görevli sizinle bir nevi arkadaştır sizi ve ailenize anlaşma geregince aittir..