bağlamak için

selenim

Banlı Kullanıcı
Sevgi ve bağlılık sağlamak için dua
İçinde su bulunan bir bardağa 786 defa "Bismillahirrahmanirrahim "okuyup bu
suyu sevdiğine içiren kimse,onun sevgisine ve bağlılığına kavuşur.

sonbahar

Kayıtlı Üye
içrmek ve yedirmek gibi durumum yok ama nasıl olacak

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Arkadasim ozaman durumuna uygun bir uygulamaya bak sitede!

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
786 besmele anahtarı gerçekten kuvvetli bir okumadır, niyete baglı olarak birçok sorunu çözebilecek yetidedir ancak ve ancak daha önceleride söyledigim gibi bu tamamen kişinin gücü ile orantılıdır, bir kişi bu işlemi yapıpta sonuç alamazsa bu işlemin geçersizliginden degil kişinin saflıgındandır.. Saflık ise perdeleri aralamaktan geçer, birçogumuz dua etmek kutsiyetini sadece başımız dara düştügü anda yaparız, ya sevgilimiz terk edince ya işsiz kalınca, ya korkunca veya herhangibir çaresizlikten.. Oysa dua sürekli edilmeli, varlıga yokluga hep dua edilmeli, ne kadar çok dua eden insan olursanız Allah ile o kadar çok konuşmuş olursunuz, ve gök ehli tarafından daha çok tanınır sevilirsiniz.. Peygamber efendimiz bir hadisi şerifinde ''AYAKKABI BAGINIZ BİLE KAYBOLSA ONU BULMAK İÇİN ALLAH'A DUA'DA BULUNUNUZ''buyuruyor, burdan tefsiri yaparsak Peygamberin bizlere dua ederek tanınmaya işaret ettigini anlarız.. Benden herkese ve kendime bir tavsiyedir ki her hal ve davranışta duasal cümleler kullanın ki birtek başımız dara düşünce bana başvuruyor denilmesin hakkımızda..

aysorfi

Kayıtlı Üye
Evet sayın kontejyan bende bu bilgiyi duymuştum.

Peygamber efendimiz bir hadisi şerifinde ''AYAKKABI BAGINIZ BİLE KAYBOLSA ONU BULMAK İÇİN ALLAH'A DUA'DA BULUNUNUZ''buyuruyor,

Baktığımızda nekdar küçük bişey dimi ,ama içten ve yürekten düşündükçe RABBİM ne gzl sözler buyurmuş .

Emeğinize sağlık..:Angel_anim:

beytullah

Kayıtlı Üye
evet yaw hakkaten dogru ..ben ne zaman ruhani varlıklar tarafından rahatsız edilsem ayet el kürsi okurum..ama normaldede okurum ama az okurum..kontejyana katılıyorum

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ruhani varlıklar meleklerdir. =)
Cin ve benzeri varlıklardan farklıdırlar.

emosian

Kayıtlı Üye
arkadaşlar burda yeniyim benimde sorunum eşimle ilgili.eşimi nasıl bağlayabilirim lütfen yardımcı olun aramaz sormaz oldu bir başka baynanla kendisi ne yapacağımı şaşırdım gözü görmez oldu artık beni lütfen yardımcı olun

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Baglayım derken daha kötü sonuçlarla karşılaşırsanız ne olacak peki.hem sizin tek başınıza yapabileceginiz bir uygulamada degil sanırım bu baglama işi çok üzüldüm durumuna İşaallah yardımcı olur arkadaşlardan birileri anlatırlar ama uzun bir işlem galiba sitede okumuştumdaha önce.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
arkadaşlar burda yeniyim benimde sorunum eşimle ilgili.eşimi nasıl bağlayabilirim lütfen yardımcı olun aramaz sormaz oldu bir başka baynanla kendisi ne yapacağımı şaşırdım gözü görmez oldu artık beni lütfen yardımcı olun

Bu konularda ne kadar bir bilgi birikiminiz var. Ne yapabilecek konumdasınız. Bunu bilmemiz gerekir. Eğer bu konularda herhangi bir yeti ve yeteneğiniz yok ise zaten bu yapacaklarınız size ağırlık yapar ve işler daha kötü bir noktaya gider. Bu konuda bir yeterliliğiniz yok ise dualar bölümünden gerekli olan size uygun bilgileri alıp dua etmenizi öneririm.