Kaybolan kimseye kavusmak için

selenim

Banlı Kullanıcı
Kaybolan kimseye kavusmak için

Ce’fer-i Huldî hazretleri buyurdu ki: Birseyin kayboldugu veya bir kimse ile bulusmak istedigin
zaman, yâ câmi’an-nâsi li-yevmin lâ raybe fîh, innallahe lâ yuhlifül mîâd, icma’ beynî ve beyne ...
(71) deyip, kimle ve neyle bulusmak istiyorsa, beni onunla bulustur söyleyip, noktalarin oldugu
yerde onun ismini belirtir. Böyle söylersem, Allahü teâlâ muhakkak seni o sey veya o kimse ile
bulusturur. Bunu söyledigim her zaman, duâm kabûl edildi.

HOZEN

Kayıtlı Üye
selenim birşey sormak istiyorum bu konu ile ilgili. Bir arkadaşımın evine 2 kez hırsız girdi ve eminiz ki takip ediliyor. Yüklü de miktarda kayıpları oldu. Bu dua bu konuda bize yardımcı olabilirmi? Ya da bunun aydınlığa kavuşması için yapabileceğimiz birşey var mı ?

selenim

Banlı Kullanıcı
bunun için farklı dualar var onlardan bulursam yine yollarım ...ama bir deneyin bakalım belkide olur sonuçta niyet önemli

DreaMLife

Kayıtlı Üye
duayı 71 defa okuduktan sonra mı beni onunla bulustur diyeceğiz?

ByShissa

Kayıtlı Üye
gerçekten bu duaya hayran kaldım...ancak bu kadar etkili bir dua olabilir.4.5 aydır buluşmak için ikna edemediğim inasanı bu duayı okur okumaz yarım saat sonra ikna ettim.hatta bu sefer o aradı.saol gerçekten....

selenim

Banlı Kullanıcı
evet gerçekten çok etkilidir. rica ederim arkadaşlar.elimden geldsiğince bilgi aktarımına devam edeceğim.sevgiler.

OZKAN1971

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bu duayi akşam uyguladim... :) 2 gundur evde ariyorlar ve dün bu dauyi okudum inançla dedim ayrin kedisi gelir dedim gece saat 4 elimi bir attim yatağin oraya aramak için değil ... Bir de baktim muska avcumda ... Paylaşim için eywallahhh