Bir Uygulama Etkisini Hemen Gösterir Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilmeyim

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim merak ettiğim konulardan birisi bu konud ayeterince uzmanım ama sadece çözmediğim tek şey büyünün etki zamanı burdkai çevremde bir günde etkisini gösterende var deniliyor kırk günde gösterende var deniliyor tututp tutmadığı hemen nasıl anlaşılır

DNZ33

Kayıtlı Üye
Benim buradan öğrendiğim kadariyla bu işin temeli sabir şu kadar zamanda olur demiyorlar o senin inancina bağli inanmak asil olan

bilmeyim

Kayıtlı Üye
evet iltikat çok önemli onu biliyorum sadece bildiğim kadarıyle ağır ağır işlediği ama malum hemen olmasını istiyoruz o yüzden dayanamadım sordum

selenim

Banlı Kullanıcı
cnm kardeşim senin enerjine ve isteğinede bağlı...sabredeceksin...nasıl olsa öylede böylede bekliyorsun değilmi:) anladın değilmi.. sevgiler.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ah ahh beklenmezmii ömürden gidiyor işte ama sevdiğin için bir ömür bile bekliyosun

sontur

Kayıtlı Üye
al bendende o kadar benimki tam bir hafta oldu hala tık yok :( birileri açıklama yapsın mesela urum buna sağlam bir cevap versin.

xxbademxx

Kayıtlı Üye
bende eşime sarımsak büyüsü yapmıştım 3 hafta iyiydi şimdi 3 gündür gene sapıttı sabaha karşı sarhoş geldi yaa sabır diyosunda minicik konuşmayı bile tamamlayamayan çocuğun baba yok gelmedii deyince güçlü olabilmek derin off çekip kelimeler düğümlenince boğazına alaahı allahım diyosun

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ya büyüde karekter çok önemli alkol alanlarda yok suyun üstünden geçenlerde zor tutuyor deniliyor ben inanmıyorum ama innadığım şey karektere bağlı büyü etki etse bile adam çok inatçı olduğundan yanıp kavruluyor ama aramıyor ben bunu çok iyi yaşıyorum gurur yapan çok var içten içie yanıpta o zaman süreç uzuyor ve çıldıryosun beklekten

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Büyünün ne kadar sürede etki ettiği bunu yapan kişinin gücüyle,enerjisiyle alakalıdır.Yapılan kişinin aurası da elbette çok önemlidir,eğer inatçı biriyse,büyü tutsa bile tesir etmemiş gibi davranabilir.Ve büyülerin yapılma zamanları,kullanılan malzemeler de işin içine giriyor elbette.Bu işten gerçekten anlayan birilerinin doğru zamanı,doğru malzemeyi aynen tariflerde verildiği gibi yapması,kendisindeki gücü,ya da büyü yaparken kullandığı ara güçler her nelerse onları da yaptığı şeye yönlendirerek yapması makbuldür.Eğer herkesin yaptığı büyü tutuyor olsaydı,o zaman her insan her önüne gelene her istediği an kolayca büyü yapar dururdu.Yani akıl var mantık var,her işin ehil kişisi vardır.Ben böyle düşünüyorum.Buradan büyü tarifi okuyup da kendi kendilerine evlerinde yapmaya çalışan insanlara da bir anlam veremiyorum.Yani tamam bir umuttur elbet belki çok çaresizsinizdir de medet arıyorsunuzdur ama yahu insan düşünmelidir,o esnada ya başka varlıkları yanınıza çekerseniz?İstenmeyen etkiler yaratırsanız ne olacak?Nasıl yokedeceksiniz bunları?Ki herşeyi arapsaçına döndürüp mahvetmek de var.
Her neyse...

bilmeyim

Kayıtlı Üye
katılııyorum sana ve çok yaptırmakda karıştırabilir bir arkadaşımın gitmediği kimse kalmamıştı erke arkadaşı için çocuk delirdi sonunda deli gibi bağlı olan bir insan bir anda sırtını çevirdi bu işi uzman birine yaptırıp beklemek hatta burda parana kıyarsan hocaların bizaat kendilerinin yaptıkları var sana herhangi bir malseme vermiyorlar herşeyi o yapıyor ama çok yüksek rakamlarla

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
katılııyorum sana ve çok yaptırmakda karıştırabilir bir arkadaşımın gitmediği kimse kalmamıştı erke arkadaşı için çocuk delirdi sonunda deli gibi bağlı olan bir insan bir anda sırtını çevirdi bu işi uzman birine yaptırıp beklemek hatta burda parana kıyarsan hocaların bizaat kendilerinin yaptıkları var sana herhangi bir malseme vermiyorlar herşeyi o yapıyor ama çok yüksek rakamlarla
En değerli şey zamandır,kişi size zamanını harcıyor,kaliteli malzeme alıyor,enerjisini kullanıyor(bu da paha biçilemez),yeri geliyor başka varlıkları kullanıyor,sonra da nasıl ki gidip üniversite okurusnuz ve o bilginiz paradır işte kişi de bu ilmini sizin için kullanmış oluyor.Sonuç olarak kişi uzmansa ve gerçekten yaptığı iş iyi ise,sizden çıkan rakamların değeri yoktur.Örneğin parayla sevgi satın alınamaz.Bazen düşmanlıklar parayla sonlandırılamaz.Size musallat olanların boyutunda paranız hiç işe yaramaz.Bu yönden bakmak gerekiyor bana kalırsa.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Her meslek erbabı yaptığı işi belirli bir ücret karşılığı yapıyor.Aldığınız ekmeği,fırıncı size bedava mı veriyor?Yada maaşlı çalışan insanlara ücret ödenmiyor olsa gönüllü mü çalışacaklar?Herkesin geçinecek paraya ihtiyacı vardır ve bunu sağlamak için de bildikleri işleri yaparlar,karşılığında ücret alırlar.;)

:party:

bilmeyim

Kayıtlı Üye
benim demek istedikerimden biri bu zaten çok kişi yaptırıyor tutmuyor yapıcak kişininde karekterid eönemli yapıcağın şeye bütün enerjini vericen hepsini usulune uygun yapıcan örneğin bir tanıdğım boşanıyordu eşini çevirmek için yaptı olmadı aynı hocaya para verip ona yaptırdı ver birleştiler sabır inanmak ve iyi paraya kıymak artı uğraşmak büyüyü yapıp kenara çekilmiycen o kişiinin gözüne görünücen hep yoksa görmeden etmeden bir şeyler olmaz

selenim

Banlı Kullanıcı
evet büyü çoğu zaman başarısız sonuçlansada kimi zamanda aşırı reaksiyon verir ve karşındaki sapıtır. basedemezsin..tamamen enerjine ve karşındakinin hassasiyetine bağlı...
çok güçlü bir iradeye sahipse etki etsede bir işe yaramaz içinde yaşatır..

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ya kuzenimin çok beğendiği bir çocuk vardı dünya yıkılsa o çocuk o kızla çıkmazdı büyül yaptırdı ve şimdi sevgililer bir yıldan beri çıkıyorlar kuzenim durmadan yaptıryor ama anlamadığımız tek şey çok tutucu olan bu çocuk daha çok cinsel yönden istiyor ve son zamanlarda abartmaya başlamış kuzenimde evlenmek istiyor ve bekliyor heralde biz şöyle düşünüyoruz büyü yapıldığı için sevgiyi çoğaltamıyor oda cinsel yönden tutuyor farklı bir şekilde istiyor kuzenimi vazgeçmniyorda bende sonlarını merakla bekliyorum ne olucak

samanyolu

Kayıtlı Üye
Belki de büyü yapılan kişinin az da olsa isteği varsa, etkisi artıyordur.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
artmazmı ama sağlıklı artmıyor bilinçisinz artıyor yasa sapıtıyor yada farklı şeyler gelişiyor önemli olan sonuç sevmesi, evlenmesi

selenim

Banlı Kullanıcı
çok tutucu olan insanlar aslında cinselliği bastırılmış kişilerdir.iç dünyalarını keşfettiğinizde ilk olarak cinsel egolarını ortaya koyarlar bundan kaynaklanıyor olabilir.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
evet hiç beklenmedik talepler istiyorlar acayip bağlanıyorlar ama işte bunlar yetmiyor önemli olan sevdiğinle evlenmek tabi sonuç olarak büyüde tutmuş oluyor

bilmeyim

Kayıtlı Üye
artı bir insanı istemekde bilinçsiz olmaz sevmediğin bir insana kimse dokunmaz büyünün etkisiyle seviyordur ama yapısı iredesi güçlü olduğu için söylemeyemiyordur onu farklı dışa vuruyordur hakketen büyü adamı mahvediyor yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...