Dünyayi bir ufo kurtardi

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
(01 KASIM’DA BİRÇOK PİLOTUN HAVADA ÖZLEMLEDİKLERİ VE RAPOR ETTİKLERİ “TANIMLANAMAYAN IŞIKLI CiSİMLER” OLAYINDA OLAĞANÜSTÜ GELİŞME!)

ATMOSFERİ GEÇEN VE DÜNYADA BÜYÜK BİR FELAKETE YOL AÇABİLECEK DEVASA BİR METEOR, YERYÜZÜNE ÇARPMADAN, BİR U F O TARAFINDAN HAVADA PARÇALANARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ!

BELKİ DE İNSANLIK TARİHİNİN EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİ OLARAK SAYILACAK OLAN BU OLAY, HAVADA 4, YERDEN DE 2 OLMAK ÜZERE TOPLAM 6 UÇAĞIN UÇUŞ EKİBİ TARAFINDAN ve YERDEN DE, BİRÇOK DEĞİŞİK BÖLGELERDEN HALK TARAFINDAN GÖZLEMLENDİ ve AMATÖR BİR KAMERAYLA DA GÖRÜNTÜLENDİ!

EVRENDE YALNIZ OLMADIĞIMIZ GERÇEĞİNİ OLAĞANÜSTÜ BİR OLAYLA TÜM DÜNYA KAMUOYUNUN GÖZLERİ ÖNÜNE SEREN BU TARİHİ OLAY, ARAŞTIRMA MERKEZİMİZCE 15 GÜNDÜR ÇOK DETAYLI VE HASSAS BİR İNCELEMEYE TABİ TUTULMUŞTUR.

OLAYA HAVADA TANIK OLAN UÇAKLAR ve UÇUŞ EKİBİ:

1. UÇAK ( UFO Filosuna En yakın Uçak):
Sun Express Air- Uçuş No: 590, Boeing 737
Kapt. Pilot: Ercan Eken
Yrd. Pilot: Sinan Yılmaz

2. UÇAK (1.Uçağın arkasından gelen)
Sun Express Air- TC- SUA B737-800
Kapt. Pilot: Yılmaz Atlı
Yrd. Pilot: Bülent Demirtürk

3. UÇAK
İnter Air- Yolcu Uçağı
Kapt. Pilot: Salim Gönüç
Yrd. Pilot: Fatih Aksoy

4. UÇAK
Hapag Loyd Yolcu Uçağı
Bu Uçakta, Radar Kuleye Havada Uçan bir Grup Tanımlayamadıkları Uçan Nesneleri rapor etmiş ve bilgi istemişlerdir..

OLAYI YERDEN GÖZLEMLEYEN UÇAKLAR ve EKİBİ:

5. UÇAK
Bu önemli olayı Antalya Havalimanında, Antalya-Sturtgart uçuşunu gerçekleştirmek için Uçak içerisinde hazırlıklarını yaparken tüm uçuş ve kabin ekibiyle izleyen Kapt. Pilot Muhsin Aktar
6. UÇAK
Olayı İzmir Adnan Menderes Havalimanında yerde izleyen bir başka Uçuş Ekibi, Kapt. Pilot Vedat Gürbüz, Kabin Amiri Bilge Yılmaztürk ve Hostes Hatice İnceler'in yazılı ifadeleri..
ALINTIDIR
user_offline.gif

Cool_35_5

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu alnıntı haber için teşekkür ediyorum nacizene bir takım minik bilgiler paylaşmak istiyorum.

Dünyaya çarpabilecek meteorlar kaç sene sonra,hangi açıyla dünya yaklaşacağından vereceği zararlara kadar hesaplanıyor, dünyaya tehlike uyandıracak şekilde belirlenen metoroların çarpma olasılığı dahi hesaplanıyor ve 1000 de 2 lik bir oranda dahi NASA ve Avrupa Uzay Merkezi tarafından yüksek tehlike alarmı veriliyor.

Şuanda eğer NASA nın resmi web sitesine girerseniz 500.000 ışık yılı uzaklıkdaki dev uzay boşluğu dahi görüntülenebilmekde olduğunu görürsünüz.

Sadece bu bilgiyi vermek istedim konu hakkında yorum yapmıyorum,bilip de okuyan zaten şuanda yorum yapmadığım halde yorumumu anlamıştır. Konular hakkında bilgisi olmayan batman,süpermen,ufoman ve çeşitli kahramanlar ilan edebilirler,hatta geçmişte olduğu gibi bu kahramanları tanrıda ilan edebilirler..

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
(01 KASIM’DA BİRÇOK PİLOTUN HAVADA ÖZLEMLEDİKLERİ VE RAPOR ETTİKLERİ “TANIMLANAMAYAN IŞIKLI CiSİMLER” OLAYINDA OLAĞANÜSTÜ GELİŞME!)

ATMOSFERİ GEÇEN VE DÜNYADA BÜYÜK BİR FELAKETE YOL AÇABİLECEK DEVASA BİR METEOR, YERYÜZÜNE ÇARPMADAN, BİR U F O TARAFINDAN HAVADA PARÇALANARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ!

BELKİ DE İNSANLIK TARİHİNİN EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİ OLARAK SAYILACAK OLAN BU OLAY, HAVADA 4, YERDEN DE 2 OLMAK ÜZERE TOPLAM 6 UÇAĞIN UÇUŞ EKİBİ TARAFINDAN ve YERDEN DE, BİRÇOK DEĞİŞİK BÖLGELERDEN HALK TARAFINDAN GÖZLEMLENDİ ve AMATÖR BİR KAMERAYLA DA GÖRÜNTÜLENDİ!

EVRENDE YALNIZ OLMADIĞIMIZ GERÇEĞİNİ OLAĞANÜSTÜ BİR OLAYLA TÜM DÜNYA KAMUOYUNUN GÖZLERİ ÖNÜNE SEREN BU TARİHİ OLAY, ARAŞTIRMA MERKEZİMİZCE 15 GÜNDÜR ÇOK DETAYLI VE HASSAS BİR İNCELEMEYE TABİ TUTULMUŞTUR.

OLAYA HAVADA TANIK OLAN UÇAKLAR ve UÇUŞ EKİBİ:

1. UÇAK ( UFO Filosuna En yakın Uçak):
Sun Express Air- Uçuş No: 590, Boeing 737
Kapt. Pilot: Ercan Eken
Yrd. Pilot: Sinan Yılmaz

2. UÇAK (1.Uçağın arkasından gelen)
Sun Express Air- TC- SUA B737-800
Kapt. Pilot: Yılmaz Atlı
Yrd. Pilot: Bülent Demirtürk

3. UÇAK
İnter Air- Yolcu Uçağı
Kapt. Pilot: Salim Gönüç
Yrd. Pilot: Fatih Aksoy

4. UÇAK
Hapag Loyd Yolcu Uçağı
Bu Uçakta, Radar Kuleye Havada Uçan bir Grup Tanımlayamadıkları Uçan Nesneleri rapor etmiş ve bilgi istemişlerdir..

OLAYI YERDEN GÖZLEMLEYEN UÇAKLAR ve EKİBİ:

5. UÇAK
Bu önemli olayı Antalya Havalimanında, Antalya-Sturtgart uçuşunu gerçekleştirmek için Uçak içerisinde hazırlıklarını yaparken tüm uçuş ve kabin ekibiyle izleyen Kapt. Pilot Muhsin Aktar
6. UÇAK
Olayı İzmir Adnan Menderes Havalimanında yerde izleyen bir başka Uçuş Ekibi, Kapt. Pilot Vedat Gürbüz, Kabin Amiri Bilge Yılmaztürk ve Hostes Hatice İnceler'in yazılı ifadeleri..
ALINTIDIR
user_offline.gif

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. fakat bir üstte yorum yapan arkadaşıma katılıyorum. atmosfere girip dünya için tehlikeli olabilecek büyüklükteki bir meteoru kimsenin farketmemiş olması bence haber kadar dikkat çekici.
dünyadışı varlıklar takdirimizi kazanmak için meteoru dünyaya ışınlayıp onu bizim görebileceğimiz şekilde imha etmişlerse ayrıca teşekkür ederiz...

diğer taraftan parçalanan meteordan birkaç numunenin bulunması gerekmektedir. haberi yazan arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum. fakat bu platforma amaçlı mı taşında onu öğrenmek istiyorum..
dünya dışı varlıkların varlığına inanan biri olarak bu şekilde düzmece ve alayvari haberlerin önüne geçilmesini ve ciddiye alınmamasını rica ediyorum.
saygılarımla....

umer

Kayıtlı Üye
Bu ufo bu kadar güçlü ise ve dünayayı bu kadar seviyorsa nedeninsanlarla iletişime geçmiyor?Neyse..Rüyalarda gördükleriniz gerçekmiş gibi yazmayın..

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu alnıntı haber için teşekkür ediyorum nacizene bir takım minik bilgiler paylaşmak istiyorum.

Dünyaya çarpabilecek meteorlar kaç sene sonra,hangi açıyla dünya yaklaşacağından vereceği zararlara kadar hesaplanıyor, dünyaya tehlike uyandıracak şekilde belirlenen metoroların çarpma olasılığı dahi hesaplanıyor ve 1000 de 2 lik bir oranda dahi NASA ve Avrupa Uzay Merkezi tarafından yüksek tehlike alarmı veriliyor.

Şuanda eğer NASA nın resmi web sitesine girerseniz 500.000 ışık yılı uzaklıkdaki dev uzay boşluğu dahi görüntülenebilmekde olduğunu görürsünüz.

Sadece bu bilgiyi vermek istedim konu hakkında yorum yapmıyorum,bilip de okuyan zaten şuanda yorum yapmadığım halde yorumumu anlamıştır. Konular hakkında bilgisi olmayan batman,süpermen,ufoman ve çeşitli kahramanlar ilan edebilirler,hatta geçmişte olduğu gibi bu kahramanları tanrıda ilan edebilirler..

Demekki bu gök cisminin AMERİKA ' ya bir zararı dokunmayacakmış . O yüzden alarm verilmemiştir .

Eklemeyi unuttum . Amerika o bölgenin ve yakınlarının boşaltılmasını önerse bile bunun değişik boyutları var sandığın kadar basit değil olay .

Aftiel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu biraz =) bayık...

Bu konu hakkında derin bir bilgi birikimi gerek hem ufolar hem diğer kategoriler için ama eline sağlık güzel paylaşım, güzel haber:p

Makyavel

Kayıtlı Üye
Bu ufo bu kadar güçlü ise ve dünayayı bu kadar seviyorsa nedeninsanlarla iletişime geçmiyor?Neyse..Rüyalarda gördükleriniz gerçekmiş gibi yazmayın..
İnsanoğlu kabullenmeye hala hazır değil.Ayrıca yavaş yavaş açıklıyorlar kendilerini 09 yılında çok sayıda gözlem yapıldı Dünya'nın her ülkesin de.Piramit şeklinde ufo gözlemi yapıldı bugüne kadar hiç rastlanmamıştı vidyo olarak çok nettir.

İgnas

Kayıtlı Üye
İnsanoğlu kabullenmeye hala hazır değil.Ayrıca yavaş yavaş açıklıyorlar kendilerini 09 yılında çok sayıda gözlem yapıldı Dünya'nın her ülkesin de.Piramit şeklinde ufo gözlemi yapıldı bugüne kadar hiç rastlanmamıştı vidyo olarak çok nettir.

Dünya da ufu fenomeni yarım asırdır var.50 yıl içinde hep aynı şeyleri yaparak (arada görünüp somut bir kanıt bırakmadan yok olma,bilim insanları yerine bilgi ve teknoloji konusunda pek yetkin olmayan insanları kaçırma) insanlığı hazırlamayı nasıl planlıyorlar acaba. Bunca yıldır "ufo" var ama hep aynı durumlar.Elde tek bir somut kanıt bile yok.Videoların gerçekliği tartışılır birşey,çöle düşmüş ufoların devlet tarafından alıkonulduğuna dair "belgeler" var yazıyor kimi kaynaklarda ama sadece kitapta yazdığıyla kalıyor.