Sevdiğinizi Geri Getirmek İçin-1

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aşağıdaki muskayı bir kursun levha üzerine işler ve levhanın arkasınada geri dönmesini istediğiniz kişinin adını yazar ve herkezin göremeyeceği bir yerde saklarsanız sevdiğiniz kişi size geri döner

zalim

Kayıtlı Üye
tesekkurler urum etkili olabilir basit gibi gorunuyor ama benim gibi hic bir seyden anlamayan icin cok zor

destina

Kayıtlı Üye
nasıl işlicem ben bunu arapça bilmiyorum of yaaa

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
basit ce çok güzeldir. yüksek büyü bölümümdeki büyücü olma çalışmalarını oku :d

zalim

Kayıtlı Üye
levha yerine kagit kullansak olur mu urum bir resim daha net olsa iyi olurdu cunku arapca harfler yapisik yazildigi icin tam anlasilmiyor bi kac deneme yapmak lazim

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
kağıt olmaz onun kurşun levha olmasının bi sebebi vardır belkide zaten o yüzden sevdiğin sana dönüyodur kağıt olursa işler değişebilir

ayrıca; urum, bunu hangi saatte hangi tütsüyle yapmak gerekir ???
okuması da var mı???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kurşun levhaya işlemek gerçekten zor bir işlem ama özelliği kurşun olması tabiki ham metaryal değiştirile bilir kişinin gücü yerindeyse sorun yok zamanını hesaplayın belli bir zamanı yok okuması yok tütsüsü gül

fot

Kayıtlı Üye
bu damı eksik bilgi acaba.sitede tam bilgi verilmiyor gibi bir kanaatiçindeyim.havas bölümünü incelerken bir arkadaşa işlemin nasıl yapıldığını %100 verme deniyordu.eğer öyle ise boşa uğraşmayalım.

alara

Banlı Kullanıcı
bunu yazmak beceri ister ben bunu yapamamki peki başka bi yolu yokmu

yarali kalp

Banlı Kullanıcı
Selam,ben yeniyim sevdigim kisiyi hic sebeb yokken,sadece annesini ziyaret etti türkiyede kayip ettim.adam benden nefret ediyor sevmiyor asla yüzümü görmek istemiyor.gelecek ay nikahimiz olcakti.bunun üzerine bende büyü yaptirdim ve basladim uygulamalara tabiki inaniyorum inanmasam yaptirmam ama nasil uzakta olan bir insana etki yapar onu bilmek istiyorum ve ne kadar bir süre sonra etkisini gösterir kendimi birza bilgilendiriyorum

hakan 54

Kayıtlı Üye
guzel bir çalışma ama bendeki eserlerde bu kurşun işlememesi için ve kötuluklerden korunmak için yazıyor bu formulude birkaç kişiye yapmıştım zaten