PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

sutdisi
31.01.2009, 00:08
Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü
İnsan beyninin sırları henüz çözülememiştir,insan beynindeki güç o kadar muazzamdır ki kişi sadece zihnini kullanarak düşüncesiyle madenleri bile eğip bükebilmekte,eşyaları sadece bakışlarını yönelterek ve zihnini odaklayarak yerinden havaya kaldırabilmektedir.Böyle muazzam bir güç ve yeteneğe sahip bir beynin diğer bir beyne odaklanarak diğer kişinin beynini kendi istediklerini yapmaya şartlandırması çok kolay olsa gerekir.Sadece bu işlemi yapmak için nasıl davranmak gerektiğini bilmek kafi gelecektir.Burada insanın beyninde mevcut olan telepati gücü devreye giriyor.
Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.

Telapatik aşk büyüsü tarifi
Telapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.
a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.
Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.
b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.
Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.
c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.
d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.

Göz bağcı nasıl oluşturulur.
Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

alintidir

casminy
16.02.2009, 20:57
telapatik aşk büyüsünü deneyen var mı??

SEDEF
02.03.2009, 17:13
Belli bir süresi var mı?..Ne kadar yapmamız gerkiyor?..(1 ay,2 ay vs...)

amargi
03.03.2009, 22:58
Teşekkürler, deneyelim. Ama bunun ters etki yapması gibi birşey olmaz değil mi?

Bump: Daha doğrusu sorumun daha uygunu:Evinde beslediği kuşu kedi yerine koymak, ya da herhangi bir akrabasını imgeleyerek yapabilir miyim? Ve gözü dışarıda olan, ama ilişki yaşanılan biri için yapıldığında etkisinde negatif bir şey olmaz değil mi?

nehir
05.03.2009, 22:55
Yapan için çok zor olur... Telepati ile sık sık onun zihnine bulaşmak, yapanı yıpratır gibi geliyor...Göz bağcı oluşturmak da hiç kolay değil..

Yapana kolay gelsin :driving:

alperen
05.03.2009, 23:01
Kolay ne var ki? Emek vermeden olmuyor maalesef.

samanyolu
06.03.2009, 00:42
Israrla yapılırsa, odaklanma gerçekleşir mutlaka. Çok istenen bir şey, güçlü enerji yaratır gibime geliyor. Tabii, bu konuda bilgili olan kişiler var sitede. Ben ahkam kesiyor gibi olmayayım.

ipekyolu
21.03.2009, 21:05
Arkadaşlar 1 haftadır telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışıyorum. Resme bakıyorum ve onu hayal ediyorum, aklımdan geçenleri gece yatakta beynimle ona söylüyorum. Aslında bu kişi benim şu anda ayrı olduğum eşim, umarım işe yarar. Çünkü bundan başka her şeyi denedim gelsin diye bunu da deniyorum. Acaba sadece resme bakmak yetiyor mu? Ben geceleri de aklımdan geçenleri ona okuyorum doğru mu? Yoksa yanlış mı yapıyorum? Beni düzeltir misiniz yanlışsa!

Chillout
21.03.2009, 22:27
arkadaşlar 1 haftadır telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışıyorum resme bakıyorum ve onu hayal ediyorum aklımdan geçenleri gece yatakta beynimle ona söylüyorum aslında bu kişi benim şu anda ayrı olduğum eşim umarım işe yarar çünkü bundan başka herşeyi denedim gelsin diye bunuda deniyorum acaba sadece resme bakmak yetiyormu ben geceleride aklımdan geçenleri ona okuyorum doğrumu yaksa yanlışmı yapıyorum beni düzeltirmisiniz yanlışsa
Yanlış birşey yok fakat odaklanmanızda uzun cümleler bazen sorun yaratabilir.Daha kısa ve öz mesajları tam olarak iletmeye çalışırsanız daha faydalı olabilir.Yine de yanlış bir durum yok.

whitekristal
21.03.2009, 22:45
Telepati yoluyla bile olsa eğer kişi gelmiyorsa zorlamanında bir anlamı yok diye düşünüyorum. Herşey de bir hayır vardır...! Ama illa da gelmesini istiyorsanız "emir ifade eden kelimeler seçin"...siz ondan daha güçlüsünüz !
"kendinizden emin bir şekilde yaptığınızın olacağını bilerek ve isteyerek yapın"
Şüphe duygusunu kesinlikle silin aklınızdan...
Çok kısa cümleler kurun ; "bana gel ( isminizi söyleyebilirsiniz) Ayşe'ye gel" gibi
ya da "Ayşe'yi seviyorsun" ....."Ayşe'yi görmek istiyorsun" ....Ayşe'yi görmen gerekiyor"..... "Ayşe'yi seviyorsun"
Bu arada hayatında başka Ayşe olmamasına dikkat edin arkadaşlar...! İşler karışmasın.

osho
19.04.2009, 13:57
Peki bu diğer büyüler gibi kişi iradesine saldırı olarak görülebilir mi? Kişi isteği dışında bir etki altında mı sever kişiyi, sizce?

ipekyolu
20.04.2009, 19:34
Arkadaşlar ben telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışıyorum, zaten daha öncede yazmıştım, yazım var orada.Sorum şu, akşam yatağa yattığımda elime eşimin resmini alıyorum, 21 besmele çekip Allah'ım ..... olma ....doğma kulun diyerek niyet edip üflüyorum. 20 adet ya vedud çekiyorum üflüyorum.Sonra bayağı uzun bir süre resmine bakıp konsantre oluyorum. Göz bağı oluşturdum, bu göz bağını resme bakıp mı yapacağız? Yoksa günün herhangi bir saatinde mi yapıcağız? Yani aklımıza mı getiricez? Hangisi doğru acaba? Resme bakıp iyice dalıyorum, bazen kaptırıyorum, bazen de bir şey olmuyor. Resmi sanki bana cevap veriyor, ben bunu ne kadar süre yapıcağım, belli bir şey var mı? Karşı taraftan hala bana karşı bir şey yok, sabrediyorum acaba acelemi davranıyorum? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Aral
20.04.2009, 21:47
Bu konda fazla bilgim yok, ama bir deneyimi paylaşmak istedim..
Bir dost bayağıdır ilişkiyi kesmişti, kesin beni engellemişti.Çünkü bu kadar uzun msn e girmemesi tuhaftı. Aramızda bir sürtüşme olmamakla beraber bir üçüncü kişi nedeniyle ara soğumuştu. Bu arada sevgili falan değiliz onunla.Bir akşam ona odaklandım ve anlamsız bir kelime düşündüm,yarın bana söylemesine odaklandım..
Ama resmine falan değil,gözlerimizi kapatınca harelenmeler olur ya orada onun portresini çizdim, ona odaklandım. Ne ilginçtir ertesi günü selam verdi..:)
O anlamsız kelimeyi sordum ona bilmiyorum dedi. O günden sonra yine konuşmadık:)
Belki tesadüf ama böyle birşey yaşadım..
Benim bildiğim birine telepatik mesajlar gönderiyorsak, karşımızdakinin bunu algılayacak yetiye sahip olmasıdır. O arkadaşımla bazı ortak çalışmalar yapmıştık..:)

broken
22.04.2009, 22:44
Ben bunun böyle bişey olduğunu bilmeden yaptım ve şuanda çıkıyoruz :)
demek telapatiymiş,vayy be insanoğlu şu beyniyle neler yapıyor hayretler içersindeyim . :)

auk__12
14.05.2009, 14:52
Aranızda deneyen ve gerçekleştiren var mı oldukça merak ettim şimdi:)

mecra
14.05.2009, 15:36
Ben de yaptım hala da yapıyorum ise yarıyor tabii ki burada en önemli etken imajine etmek:):)

auk__12
14.05.2009, 16:12
Bence bunu büyü niyetiyle yapıyorsanız yanlış. Biliyorsunuz dinimizde büyü her şekilde lanetlenmiştir..

mecra
14.05.2009, 16:16
İyi de burada sadece sizde olanı kullanıyorsunuz, yani düşünüyorsunuz imajine ediyorsunuz,bence bu büyü değil de karşıdaki kişiye düşünce gönderilmesidir.Bu benim şahsi fikrimdir şüphe duyuyorsanız yapmazsınız siz de, bu kadar basit.

auk__12
14.05.2009, 16:19
Yo ben zaten yapmıyorum mecra:) Ben sadece büyü olarak yaparsanız, dinen yanlış olduğunu hatırlatmak istedim. Düşüncelerinizi kullanmanıza karşı değilim ki bende telepatinin varlığına inanan bır insanım. Yanlış anlattım galiba, neyse:) Amacıma sadece nacizane büyüyle ilgili bir yasağı hatırlatmaktı, tabii ki sizin bileceğiniz bir iş..

Yesil Cingene
14.05.2009, 16:20
bence bunu buyu nıyetıyle yapıyorsanız yanlıs..biliyorsunuz dınımızde buyu her sekılde lanetlenmıstır..
Burası Büyü Okulu dikkat ettiyseniz.

auk__12
14.05.2009, 16:22
Evet farkındayım:)

Gerçekten büyük bir hayretle takip ediyorum zaten siteyi. Bu sitedeki her görüşü desteklemiyorum. Sadece telepatiyle ilgili olan kısım ilgimi çekıyor ki bunun da Allah vergisi olduğunu bildiğim için. Yasaklar çekici geliyor sanırım insanlara bilemıyorum. Söylediğim gibi ben naçizane uyarıda bulundum, herkesin kendi bileceği iş.

vampirella95
21.05.2009, 16:10
Yaa arkadaşlar ben okuldaki sevdiğim çocuğa 2 gün önce felan bu büyüyü yapmaya başladım. Her gün yapıyorum, ama onun sevdiği hayvan çitaymış. Çitayı gördüğü zaman korkacak diye korkuyorum. Sonra bir de ters teperse, ne oluyor bilen var mı?

Yesil Cingene
21.05.2009, 16:29
yaa arkadaşlar ben okuldaki sevdiğim çocuğa bu büyüyü yapmaya başladım 2 gün önce felan her gün yapıyorum ama onun sevdiği hayvan çitaymış çitayı gördüğü zaman korkucak diye korkuyorum sonra bi de ters teperse ne oluyor bilen var mı?
Kedi imajine edin tavsiyem. Çita'nın da kedigiller'den olduğunu düşünürsek, hem zararı olmaz hem de etrafta bolca olduğu için de kolaylık olur. Lakin etrafta Çita görmek pek tesadüfi de olmaz, pek mümkün de olmaz şayet Afrika'da yaşamıyorsanız.

escada35
30.03.2010, 11:45
Peki benim bir sorum var arkadaşlar. Şu an ayrı olduğum bir insan var ve onu benden soğumuş, uzaklaşmış olarak hissediyorum. Ya da ben durmadan düşündükçe ondan soğudum. Ona bu mesajı verip, kendimden de soğutuyorum. Yani hislerimi telapatiyle ona yoluyorum, bir o halde. Şu an itibariyle düşüneceğim tek şey beni özlüyor, görmek istiyor olacak. Ona bu sinyali yollamalıyım. Sizlerde yön verirseniz bana sevinirim, nasıl yapmalıyım?

sosmivida
21.06.2010, 16:34
Tam olarak anlamadım yaaaa, nasıl oluyor? Bunu fotoğrafa bakarak mı yollayacağız? Sembolik kediyi yollamak için her hangi bir saat var mı? Biraz daha açıklar mısınız?

sekhmet734
08.07.2010, 14:24
Ben bunu denemeye başladım, ama bir şeyi merak ediyorum. Biz bunu beyin gücümüzle yapıyorsak, bu o zaman büyüye girmez değil mi? Sonuçta hiç birşey kullanmadan, sadece telekinetik yolları kullanmış oluyoruz.

XTX
08.07.2010, 14:52
Paylaşım için teşekkürler ama bu telepatik aşk büyüsünü bana yapan biri var, aynen burada anlatıldığı gibi, zorla güzellik olmuyorki.. herşeyi hissediyorum ve duyuyorum ama beni etkilemiyor...

zenithmx
08.07.2010, 18:40
Biraz da olsa parapsikoloji ve bu tür konularda bilinçli ve tecrübeli kendine güvenen kişilerin yapmasını tavsiye ederim. Nacizane tavsiyemdir arkadaşlar. Zira göz bağcı kısmı tuhaf göründüğü kadar basit de görünebilir, fakat hiç de basit bir psikoloji durumu değildir. Paylaşım için teşekkürler. Selametle.

madammuja
09.07.2010, 01:37
Arkadaşlar bundan tam 2 yıl önce yaptım ben bunu, telepati yoluyla bi kaç bişey daha yaptım ve sonuç ortada 2 yıldır beraberiz =) Kesinlikle tavsiye ediyorum ve herşey beyninizde bitiyor bunu unutmayın !!

ntflx
09.07.2010, 02:52
Arkadaşlar yaptım ve çok kolay yöntemle... Umarım sizlede olur.

Yaptığım kişi ile yaklaşık 6 ay hiç konuşmadık yani bu süre zarfında hiç iletişime geçmemiştim.

Geçen yattığımda aklıma şöyle birşey geldi.

Kalktım ve gusül abdesti aldım.
Tövbe ettim
600 besmele çektim
Peygamber Efendimiz (S.A.V)'e Salatü selam getirdim.
Allah'a bu konuda dua ettim (yani Allah'ım beni şu XX'in evladı xx ile muhabbetimi arttır diye dua ettim) .
Devamında bir süre beynimi boşalttım ve o kişiye konsantre oldum.

İnanmayacaksınız aradaşlar...

O kişi bana öyle konsantre olduktan yaklaşık 35-40 dakika sonra o kişi beni aradı ve halimi hatrımı sordu ve aniden kız olmasına rağmen bana çıkma teklifi etti.

(Tabii bu 35 dakika boyunca rahatça uyudum :D)

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Herkese kolay gelsin...

aswang
10.07.2010, 02:56
Paylaşım için teşekkürler.
Böyle bit tarifi ilk defa görüyorum. Ama bana çok tanıdık geliyor:)
Gözlerim ve düşüncelerimle bazı şeyler yapabildiğimin farkındayım ama bunların telapatik büyüler olduğunu bilmiyordum. Özellikle yapmıyorum birden bire oluyor sadece aşk büyüsü için değil genel olarak benim bahsettiğim. Yinede büyüymüş yani, üzüldüm:hang:

Chillout
10.07.2010, 13:18
Burada büyü derken zaten enerji yönelndirmedir mesele. Enerjiyi istediğimiz şeyin olması için nasıl yönleneceğini seçmektir. Şimdi varlıklarla veya başka enstrümanlarla yapacağınız uygulamada öz enerjinizi devreye sokup o enstrümanları şarj edip kullanıyorsunuz fakat telepati gibi unsurlarda sadece kendi öz enerjinizi kullanıyorsunuz. O halde bir psi whell çevirmek de bir anlamda büyüdür, majidir. Peki buna da büyü diyip üzülecek bir şey bulabilir miyiz? Elbette hayır. Büyü yapıldığında vicdani muhasebe yapmak belki bu aşk büyüsü olarak tanımlanan örnekte olabilir. Yani özetlersem neyle yapılırsa yapılsın, hangi yol kullanılırsa kullanılsın, hür iradeye hükmetttiğiniz an bu doğru bir şey değildir. Bunu sadece majik uygulmalar olarak görmeyin, bir iş çevirip, ortamı o hale sokarak da bir insanda olmayan düşünceyi onun düşüncesiymiş gibi ortaya koymanız ve bir işi yaptırmanız da aynı şeydir.

aswang
10.07.2010, 14:11
bir iş çevirip, ortamı o hale sokarak da bir insanda olmayan düşünceyi onun düşüncesiymiş gibi ortaya koymanız ve bir işi yaptırmanız da aynı şeydir.

:)Çok teşekkürler, gerçekten çok açıklayıcı oldu. Bende boş yere üzülüyormuşum demekki. Bilgi için tekrar teşekkürler.

aristo
13.07.2010, 01:10
Telepati ile bir başka kişiye ulaşmak ona mesaj vermek olası. Çünkü çok fazla değil, yakın zamanda iletişim aracı olacaktır telepati. Belki 30 belki 50 yıl sonra. Bir düşünün 30 sene önce cep telefonu o zamanki insanlara ne kadar imkansız geliyordu. Sorun şu ki: Telepatik olarak bir insana ulaşabilsek bile bu sadece onunla irtibata geçmemiz demektir. Onu etkileyebilmek başka birşeydir. Yani bağlantı kurduk, ama o kişi bizden hoşlanmıyorsa olmaz...

Kar
13.07.2010, 01:23
O kadar yıl beklememize gerek yok,telepati yıllar öncede vardı günümüzdede uygulayanlar var.

aswang
13.07.2010, 01:35
telepati ile bir başka kişiye ulaşmak ona mesaj vermek olası..çünkü çok fazla değil yakın zamanda iletişim aracı olacaktır telepati...belki 30 belki 50 yıl sonra...bir düşünün 30 sene önce cep telefonu o zamanki insanlara ne kadar imkansız geliyordu...sorun şu ki: telepatik olarak bir insana ulaşabilsek bile bu sadece onunla irtibata geçmemiz demektir..onu etkileyebilmek başka birşeydir.. yani bağlantı kurduk ama o kişi bizden hoşlanmıyorsa olmaz...

Ben böyle düşünmüyorum. 30-50 yıl sonra diyorsunuz da ne değişecek ki insan olarak bedenimizde ya da ruhumuzda ?
Cep telefonu örneğini vermişsiniz, iyi güzel de cep telefonu teknolojik bir alet. Onun ortaya çıkması için bir çok işlem gerekliydi yani teknolojinin gelişmesi gerekliydi. Ama telepatinin teknolojiyle ya da benzeri şeylerle hiç bir alakası yok. Bu tamamen beyinde olan bir şey. Kaldi ki büyük bir sufi olan Mevlana'nın bu ve bunun gibi yeteneklere sahip olduğu bilinmektedir ve bildiğimiz gibi kendisi 1207 yılında doğmuş, 1273' te ölmüştür. Yani böyle şeylerin ne zamanla ne de başka bir kavramla hiç bir ilgilisi yoktur. Ve bence soyut olanları geliştirmek, somut olanları geliştirmekten çok daha kolaydır.

Voy
13.07.2010, 01:45
Teknolojinin ilerlemsiyle bir tutamayız ancak şöyle olabilir teknoloji-tıpla beyinde telepatinin sağlandığı noktalara uyarı gönderip-uyandırıp ilerletecek,bir nevi körelmiş noktayı aktive edecek bunun topluma yansıması yapacak,alıcı -verici özelliklerini dengelemeyi bulacak artık ne yapılabilirse başka onlar geliştirecek ,bunu bir de toplumdan saklayamacak kitlesel açıdan böyle olabilir.

Kişisel açıdan ise evet tarih bunu belirlemez,birisi daha bakışından bile anlayamıyorken düşünceleri bir diğeri kafasından geçen kavramları alabilir ,iletebilir.Geçmiş yada gelecek farketmez.Kişinin hayatıyla deneyimleriyle ilgilidir.

Yada başka bir enerji mi olur artık ,ne olur kitlesel açıdan evrimleşme olur bu konuda bu şekilde kitlesel olabilir.

Olasılıklar çoktur kanımca.:)

Chillout
13.07.2010, 02:14
Şuan teknoloji bu bahsettikleriniz ve çok daha fazlasını sağlayacak kadar gelişmiştir.

aswang
13.07.2010, 02:25
Kaynağın kendisini kullanmak dururken neden parçasını kullanalım ki..Teknoloji dediğiniz beyinin eseri zaten.

Chillout
13.07.2010, 04:36
Kaynağın kendisini kullanmak dururken neden parçasını kullanalım ki..Teknoloji dediğiniz beyinin eseri zaten.
Kaynağın kendisini kullanamayan insanlar için geliştirildi bu teknolojiler zaten. Ama hangisi daha kaliteli diye bakarsak, elbette kişinin kendi kaynağını kendi kendine kullandığı durumdur. Bu arada bu teknoloji savaş için üretildi, siviller için değil.

menthoLL
14.07.2010, 16:41
Sormak istediğim birşey var, telepati yaptığımız insandan istediğimiz sonucu alamazsak farklı bir göz bağcıyla aynı işlemi tekrar deneyebilir miyiz?

Chillout
14.07.2010, 16:58
Sormak istediğim birşey var, telepati yaptığımız insandan istediğimiz sonucu alamazsak farklı bir göz bağcıyla aynı işlemi tekrar deneyebilir miyiz?
Tam anlayamadım. Göz bağcı derken ifade etmek istediğiniz nedir?

menthoLL
14.07.2010, 18:17
Yani diyelim ki, göz bağcı olarak karşımızdaki kişinin en sevdiği şeyi, mesela top kullandık, ama işe yaramadı. O zaman aynı yöntemi aynı kişi üzerinde başka herhangi bir göz bağcıyla kullanabilir miyiz?

Chillout
14.07.2010, 18:29
yani diyelim ki göz bağcı olarak karşımızdaki kişinin en sevdiği şeyi mesela top kullandık ama işe yaramadı o zaman aynı yöntemi aynı kişi üzerinde başka herhanği bi öz bağcıyla kullanabilirmiyiz?
O kişinin bir şeyini ele geçirebilecek kadar yaklaşıyorsanız ve amaç sadece telepati ise, o kişinin yüzünü de tanıyorsunuz demektir. Yüzü tanımak hayli yeterli bir şeydir.

menthoLL
14.07.2010, 18:37
anlamadım ama teşekkür ederim. :D

Chillout
14.07.2010, 18:39
anlamadım ama teşekkür ederim. :D
Neyi anlamadıysanız tam sorun, tam yanıtlansın ki anlaşılmayan bir şey kalmasın.

menthoLL
14.07.2010, 18:48
Her şeyini ele geçirecek kadar yaklaşıyorsanız ve yüzünü tanıyorsunuz demektir, demiştiniz. Hoşlandığım kişi amatör futbolcu ve topu seviyor, doğal olarak göz bağcı olarak topu seçtim ve bu büyüyü yaptığımda işe yaramazsa başka bir göz bağcıyla aynı kişiye telepati yapsam olur mu? demiştim

Chillout
14.07.2010, 18:50
herşeyini ele geçirecek kadar yaklaşıyorsanız ve yüzünü tanıyorsunuz demektir demiştiniz..hoşlandığım kişi amatör futbolcu ve topu seviyo doğal olarak göz bağcı olarak topu seçtim ve bu büyüyü yaptığımda işe yaramazsa başka bir göz bağcıyla aynı kişiye telepati yapsam olurmu demiştim
Ben de diyorum ki, sevdiğinizin yüzünü gözünüzün önüne getirin ya da sadece fotoğrafıyla çalışın. Bunlar işe yarmazsa, krampon, top vs. işe yaramaz zaten. Bunu anlatmaya çalıştım.

menthoLL
14.07.2010, 19:01
hmm onu yapabiliyorum zaten. Tamam o zaman, ben top işine geçebilirim..teşekkürler :D

Aphrodite
14.07.2010, 19:36
Peki birlikte olduğum kişiye yaparsam ters tepme gibi bir ihtimali var mı ?

Chillout
14.07.2010, 21:22
Peki birlikte olduğum kişiye yaparsam ters tepme gibi bir ihtimali var mı ?
Birlikte olduğunuza neden bir şey yapıyorsunuz? Yani ne gerek var ki? :)
Ayrıca evet farklılıklar oluşabilir.

funeral
10.08.2010, 19:44
Bu uygulamayı yapan arkadaşlar ne kadar süre içinde sonuca ulaştılar?Gerçi kişiden kişiye değişiyordur.Bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.

Bir şey sormayı unuttum.Kişinin fotoğrafı illa elimizde mi olması gerek?Bu uygulamayı bilgisayar aracılığıyla yapamazmıyız?

Chillout
13.08.2010, 01:23
Bir şey sormayı unuttum.Kişinin fotoğrafı illa elimizde mi olması gerek?Bu uygulamayı bilgisayar aracılığıyla yapamazmıyız?
Yani fotoğrafa bilgisayardan bakmayı soruyorsunuz sanırım? Doğru anlamışsam olur. Gerçi bilgisayar ekranında olanı çıktı almak da zor değil, yani kağıt olarak elinizde tutma şansınız da var. :)

sdka
05.09.2010, 17:29
Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşım bundan 1 ay önce benden ayrıldı. Hikayemiz çok uzun ve aslında güzel başlamıştı ama, şimdi benden birden bire çok uzaklaştı. Önceleri ayırmak için büyü yapıldığını düşündüm. Sonra kendim büyü yapmayı düşündüm, bir sürü tarif buldum. Ama üç harfililerden korktuğum için bir şey yapmadım. En sonunda bu telepati yoluyla bir şeyler yapmaya karar verdimmm... Bir kaç gündür yapıyorum.
Bu gece tam pet yaparken sevgilimden mesaj geldi, çok şaşırdım. Hemen okudum, ama şok oldum. Bana hakaret dolu mesaj yazmış, çok üzüldüm :(
Acaba telepati yapayım derken yalnış bir şey mi yaptım??

_nalper_
06.09.2010, 16:21
iyi de burada sadece sizde olanı kullanıyorsunuz yani düşünüyorsunuz imajine ediyorsunuz,bence bu büyü değil de karşıdaki kişiye düşünce gönderilmesidir.bu benim şahsi fikrimdir şüphe duyuyorsanız yapmazsınız siz de bu kadar basit

Size katılıyorum. Eğer iyi niyetle Allah'tan yardım isteme amaçlı yapılırsa, büyü olmaz. Ama kötü niyetle ve büyü yapmak için olursa, o büyüdür.

mrhba arkadaslar erkek arkadasim bundan 1 ay önce ayrildi benden. hikayemiz cok uzun ve güzel baslamisti aslinda ama simdi benden cok uzaklasti birden. önceleri büyü yapildigini düsündüm ayirmak icin... sonra kendim büyü yapmayi düsündüm, bisürü tarif buldum... ama ücharfililerden korktugum icin bise yapmadim... en sonunda bu telepati yoluyla biseler yapmaya karar verdimmm... bi kac gündür yapiorum.
bu gece yaparken tam pat msj geldi sevgilimdenn cok sasirdim hemen okudum. ama sok oldum. bana hakaret dolu msj yazmis cok üzüldüm :(
acaba telepati yapim derken yalnis bisemi yaptim??

Sizin yanlış birşey yaptığınızı düşünmüyorum, ama siz umudu kesmeyin denemeye devam edin.
Birde cinlerden korkmanıza gerek yok, tabii onlarla uğraşmadığınız sürece. Bende büyü yaptığım için biliyorum, benim için çok korkutucu dönemlerdi.

tuanaeylul
11.10.2010, 21:56
Telepati kurulacak kişinin internet üzerindeki resim olabilirmi ??? Tşk ederim...

Kaç gündür telepati kurmak için uğraşıyorum, o kişiden hala ses yok neden acaba? :(

Yesil Cingene
11.10.2010, 22:05
Kaç gündür telepati kurmak için uğraşıyorum, o kişiden hala ses yok neden acaba? :(
Yeterli majikal güce sahip olmadığınızdan kaynaklanıyor. Telepati, çalışıp uğraşmadan yapılamıyor.

tuanaeylul
13.10.2010, 22:19
Göz bağcı yakın bir arkadaşı olabiliyor mu???

sabahh
14.10.2010, 01:11

Telepatiyi nasıl yapıyorsunuz belkide bir yerde hata yapıyorsunuz önce konu hakkında yeterli bilgiye sahip olun sonra kendinizi geliştirmeye çalışın küçük alıştırmalar yapın,telepati kurmak istediğiniz hedefi önce tanıyın sonra da Telepatik etki yaparak düşünceleri kendi düşüncesi gibi yerleştirebilirsiniz.
Göz bagcıya gelince kim olmasını isterseniz bu sizin tercihinize kalmış ama tercih ederken hedefin sevdiği arkadaşı,sevdiği hayvanı tercih edin.....

Warcraft
01.11.2010, 23:05
Arkadaşlar Gerçekden böyle birşey var mı?

sndkr
11.02.2011, 20:40
Çok doğru bu arkadaşlar. Benim de sevdiğim vardı, onun yüzünü hayal ediyordum. Kaşlarının ortasına bakıp kendimle ilgili olumlu şeyler söylüyordum. Küçük bir kedi hayal ettim şirin bir şey :) Onun hep omuzumda olduğunu düşündüm . Ona onun görevinin sevdiğime gidip benimle ilgili olumlu şeyler söylemesini söyledim. Söyledikten sonra gel diyordum , 1 hafta devam ettim. Ama inandım olacağına ve beni pek tanımayan o sevdiğim bana geldi :)) Mükemmel değil mi? Kesinlikle oluyor, yapabilirsiniz . Ayrıca büyü değil bu, telepati :)

odm
20.02.2011, 01:19
Fotoğraf yerine bilgisayarda baksak olur mu ?

delitv
27.02.2011, 08:52
Sormak istediğim bir şey var. Birden fazla aşk büyüsü yapılırsa ne olur, ne gibi sonuçları vardır?

BlackMussels
06.05.2011, 22:59
Sormak istediğim bir şey var. Birden fazla aşk büyüsü yapılırsa ne olur, ne gibi sonuçları vardır?

evet ne olur bende merak ediyorum ?

Xandra
06.05.2011, 23:29
Birden fazla yapılırsa muhtemelen daha kısa zamanda sonuç görülür ama burada anlatılanı büyü olarak değerlendirmek ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Kişiye odaklanmak ve mesaj göndermek telepati yeteneği gerektirir bu da çalışılarak güçlendirilebilir, fakat göz bağcı yaratma durumu biraz daha farklı bence, sonuçta kişide sempati yaratmak için oluşturulan bir enerji. Kedi köpek gibi bir şey hayal etmektense temiz, beyaz bir ışık topu da hayal edilebilir ki ben bu şekilde denediğimde sonuç almıştım. (Tabii kişi bana deli gibi aşık olmadı, sadece dikkatini çekmeyi başarmıştım bu da burada anlatılanla aynı kapıya çıkıyor.)

_evr_
06.05.2011, 23:46
Birden fazla yapılırsa muhtemelen daha kısa zamanda sonuç görülür ama burada anlatılanı büyü olarak değerlendirmek ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Kişiye odaklanmak ve mesaj göndermek telepati yeteneği gerektirir bu da çalışılarak güçlendirilebilir, fakat göz bağcı yaratma durumu biraz daha farklı bence, sonuçta kişide sempati yaratmak için oluşturulan bir enerji. Kedi köpek gibi bir şey hayal etmektense temiz, beyaz bir ışık topu da hayal edilebilir ki ben bu şekilde denediğimde sonuç almıştım. (Tabii kişi bana deli gibi aşık olmadı, sadece dikkatini çekmeyi başarmıştım bu da burada anlatılanla aynı kapıya çıkıyor.)

Aslında ben,Birden fazla büyünün tutacağına inanmıyorum ama..

Xandra
07.05.2011, 00:00
Aslında ben,Birden fazla büyünün tutacağına inanmıyorum ama..

Şu açıdan etkisinin fazla olabileceğini düşündüm; sonuçta aynı amaca hizmet edecekler yani aynı frekanstaki istek doğrultusunda çalışacaklar.

Ya da bahsettiğim şey tam olarak "büyü" sayılabilecek şeyler değil :) çünkü önemli materyaller kullanarak yaptığım hiç bir şeyde sonuç görmeden bir başka yöntem denemiyorum :) ama telepatik mesaj iletmenin yanında bir şeyler daha yapılırsa etkisi artar gibi geliyor bana.

lemon
08.05.2011, 21:32
Yeterli majikal güce sahip olmadığınızdan kaynaklanıyor. Telepati, çalışıp uğraşmadan yapılamıyor.

Bir şey sormak istiyorum.Ben bunu dün gece 5 dk denedim.Eski sevgilimin fotoğrafına odaklanıp telepatik mesajımı gönderdim,bu gün telefonuma bir mesaj geldi fakat mesajı atan kişi eski sevgilim değil ondan bir önceki sevgilimdi.Onunla birlikteyken aramızda özel bir bağ olduğunu farketmiştim fakat ben dünkü denemem sırasında onu düşünmemiştim bile.Bu neden kaynaklanıyor olabilir?Ve şimdi ne yapmam gerekiyor?

İnanasım gelmiyor ama sanırım bunu yaptım.Çok fazla konsantre olamama rağmen 3-4 gün sonra eski sevgilim beni aradı.Telepati çalışmalarım sırasında bana haksızlık ettiğini ve beni araması gerektiğini iletiyordum.Bu gün aldığım mesaj aynen bu şekildeydi."Özür dilerim sana haksızlık ettim"

handetolga
11.05.2011, 11:19
Temiz bir kalp ve iyi bir niyetle yapıldığında kimseye zararı olmayacakmış gibi görünüyor. tabi bunları yaparken dua etmeyi de unutmamalı :)

Bu da sorulur mu demeyin ama bir sorum olacak :) Birden fazla gözbağcı tutmak, ya da imgelemek doğru mudur? Yanlış mıdır ? Ne gibi bir etkisi olur ?
Bilen birinden bir destek lütfen :)

lemon
12.05.2011, 02:14
Bu da sorulur mu demeyin ama bir sorum olacak :) birden fazla gözbağcı tutmak ya da imgelemek doğru mudur yanlış mıdır ? ne gibi bir etkisi olur ?
bilen birinden bir destek lütfen :)

Ben 2 tane göz bağcı oluşturdum,ikisini aynı zamanda kullanmadım ama sonuç olarak iki göz bağcı ile yaptım denebilir. Bir zararı oldu mu? Şu an için öyle bir şey görünmüyor:)

bixi23
13.05.2011, 14:18
Telepatik aşk büyüsünün belli bir tarihi yoktur, istediğiniz olana kadar yapmalısınız. Burada önemli olan, verilen tarife uygun bir şekilde hareket etmek ve odaklanma. Ne kadar çok konsantre olursan, etki süresi kısalacaktır. Yani iş tamamen sende bitiyor...

sekhmet734
30.05.2011, 17:25
Peki istediğimiz şekilde o kişi bana aşık oldu,sevgili olduk. Ama sonradan ben bu kişiyle anlaşamadığımı farkettim, ayrılacağım. O zaman ne olacak? Ya bu kişi bırakmazsa peşimi? Bu yapılan şeyin belli bir etki süresi var mı? Yoksa aşık ettikten sonra devamı bize mi kalıyor? Birde bu kişi beni daha önce hiç görmemiş biriyse,beni tanımıyorsa bile ben güçlü bir şekilde bunu yaptığımda, gerçekleşme olasılığı nedir?

selpakk
31.07.2011, 20:23
telepati yapacağım insan şuan şehir dışında etkili olur mu?? Hani karşılasınca algıyormuş

HELYUSA
03.08.2011, 13:34
Kesinlikle deneyin arkadaşlar. :) Herşey beyinde başlar.. tecrübe edilmiş bir uygulama bu . Ben üye olmadan önce takip ediyordum görünce anılarım canlandı :)

canmert196
23.08.2011, 17:36
Bildiğim kadarıyla bu büyü değil, büyü günah, büyü değil diyebiliyorum, doğru mudur?

AJA
23.08.2011, 17:45
Dogrudur. :)

horultu
23.08.2011, 22:05
bılgıdıgım kadarıyla bu buyu diil buyu gunah fakat bu dııl dıe bılıyorum dogru mudur?

günahlık bir durum yok :)

sibelcaN
03.09.2011, 22:13
Bence de günahlık bir şey yok burada.. Zihinle birşeyler gönderiyoruz.. Bende fotoğrafla çok konuşurum :=) Dikkat ettiysenız fotoğrafı nereye çeviriseniz çevirin, sanki size bakıyormuş gibi gelir. Bu bilboardlarda da böyle ondan inanıyorum böyle şeylere..

horultu
07.09.2011, 18:58
Ben yaptım geçenlerde bunu sordum benimkine. Seni düşünmekten işimi yapamadım dedi :D

Dex
07.09.2011, 21:25
Benimki Harry Potter serisini seviyor . Harry Potter'i imaje edip yollasam, benim yerime göz bağcıma aşık olur mu ? Sakatlık çıkmasın diye sordum .

sevgisiz03
16.09.2011, 17:51
Arkadaşlar ben okulda bir çocuğun zihnine hep emir verdim, gerçekten benden etkilendi. Ama sen emri kesince hemen uzaklaşıyor, senden ve enerjini bitiriyor.

Ruzbihan66
30.10.2011, 11:51
Eğer göz bağcınızı bir hanıma yollayacaksanız kesinlikle Tarkan'ı kullanın, Tarkan'ı sevmeyen bir hanım daha görmedim.

gizliyim
30.10.2011, 16:06
eger gözbagcinizi bir hanima yolliycaksaniz kesinlikle Tarkan i kullanin, Tarkani sevmiyen bir hanim daha görmedim

Tarkan mı? :)) Yok yahu onun modası geçeli çok oluyor. Kıvanç Tatlıtuğ'u deneyin.. Ama size mi geri döner.. Kivanç'a mı hayranlığı artar bilemiyeceğim!

darkm@ster
30.10.2011, 17:49
Telepatide mesefa yoktur, sınır yoktur.
Göz bağcıyı yapamayanlar veya daha etkilisi psi pet inizi gönderin denemiştir .

nsnnsn
30.10.2011, 19:57
Kendi arabasını imgelesem olur mu?

CadıAdayı
30.10.2011, 23:55
Hoşlandığım kişiyi diyelim ki yakından tanımıyorum ama sürekli elinde sigara veya telefonla görüyorum. Göz bağcığı olarak bunlardan birini düşünebilir miyim?

azade
04.11.2011, 18:59
telepatide mesefa yoktur sınır yoktur.
göz bağcıyı yapamayanlar veya daha etkilisi psi pet inizi gönderin denemiştir .

psi pet nedir?

lamour
04.11.2011, 19:11
Hayvan sevmiyorsa, en sevdiği yakın bir arkadaşı veya spor araba da oluyor mu?

templar1000
13.11.2011, 15:57
İki gündür deniyorum, ama kendisinden bir haber yok.
Bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?
Bu büyü her zaman tutuyor mu?
Yapıp başarılı olan var mı?

embriyo
13.11.2011, 20:17
Sayın üyelerimiz bakın ne yazıyor,
Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.

Sayın cadıadayı, hoşlandığınız kişi muhtemelen sigarayıda telefonunu da seviyor, seçim sizin:)

Sayın azade, psi pet için vereceğim linke bakın.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17263

Sayın templar1000, biraz sabır. Gerçekten kişiye odaklanarak yaptığınıza emin misiniz? Telepatik olarak imaj yoluyla kişinin görüntüsünde veya fotoğrafında iki kaşının arasına bakarak mesaj yollamak işe yarar. Eğer gerçekten odaklanıp, gönülden bağ kurup, isterseniz. Diğer yöntemler için bir şey diyemeyeceğim.

templar1000
13.11.2011, 20:50
Sayın Embriyo,

Fotoğrafına bakarak ve mümkün olduğunca odaklanarak yapıyorum,
kendimi zorluyor ve enerjinin çıktığını hissediyorum.
Ama bir gelişme yok,
sevgilimden bir haber yok.
Bunu günde ne kadar ve kaç dakika uygulamak lazım?

sevgisiz03
13.11.2011, 20:55
Çok enerjim gidiyor, bu uygulamayı yapınca. Ama çok yakışıklı bir erkek benim gibi tipsiz bir kıza bakabiliyomuş, ama uygulamayı kesince daha iyi oldu.

oxser
13.11.2011, 20:57
Yarında itibaren bir deneyeyim sonuçları güzel olabilir :))

embriyo
13.11.2011, 20:58
Ne kadar süreyle yapılacağını kendiniz hissedersiniz. Günde bir kere yapın, sonrasında bırakın evren işini yapsın. Devamlı yaptığınız uygulamayı düşünecek olursanız, yolladığınız enerjiyi kendinize bağlamış olursunuz işlem sonuç vermez. Düşünceye takılıp kalmayın, onu serbest bırakın.

templar1000
13.11.2011, 21:31
sayın sevgisiz03,

Anlaşılan sen başarılı olmuşsun.
Senin dediğin gibi yaparken benim de çok enerjim gidiyor, yorulduğumu hissediyorum.
Ama sonuç alamadım.
Ne kadar sürede etkili oldu ?
Günde kaç kere ve ne kadar süreyle yaptınız?

deniz13
13.11.2011, 23:55
Yoğun bir baş ağrısı yaptıi umarım işe yarar :)

templar1000
15.11.2011, 14:52
Ben 4 - 5 gündür deniyorum, ama sonuç yok.
Moralim bozuldu.
Günde kaç kere yapmak lazım?
Ve ne kadar süre?
Telepati gücü olan biri benim adıma yapabilir mi?
Herhalde bende yeterli enerji yok, ya da tam konsantre olamıyorum.
Bana yardımcı olun lütfen, sevgilimi kaybetmek istemiyorum.

Telepati gücü olan biri benim adıma yapabilir mi?
Herhalde bende yeterli enerji yok, ya da tam konsantre olamıyorum.
Bana yardımcı olun, lütfen sevgilimi kaybetmek istemiyorum.

embriyo
15.11.2011, 17:26
Bu çalışmayı kendiniz yapmalısınız. Yapabileceğinizden şüphe duyar ve umutsuzluğa kapılırsanız zaten baştan başarısızlığı çekmiş olursunuz. Yapacağınızdan emin olarak çalışmayı uygulayın. Sabırlı ve kararlı olun.

gizzz
18.11.2011, 02:42
Karşımızdaki kişiyi çok fazla görme şansımız yoksa göz bağcığı yapmamızın bir etkisi olur mu? Çünkü yazıda örnek verilirken sizinle görüştüğünde omuzunuzdaki kediyi hissedecek ve sevgi duyacaktır denilmiş.

templar1000
19.11.2011, 12:53
Bir haftayi gecti yapmaya baslayali ama hala bir sonuc alamadim. :((

wishpearl
19.11.2011, 15:43
Herkese merhaba. Aranıza biraz önce katıldım. :) Yazıyı çok beğendim. Ben de bir çok kez böyle şeyler denedim ve bir çoğunda da başarılı oldum. Ama büyü demeyelim bence buna. Bu zihnimizle yaptığımız bir şey çünkü. :)

templar1000
19.11.2011, 20:45
Anlamıyorum ben neden başaramıyorum?
Günde bir kere , 10 dakika yapıyorum. Aynen tarif edildigi gibi yapıyorum, ama hala sonuç yok. Sonuç almak için ne kadar süre gerekiyor?

embriyo
20.11.2011, 03:06
Deneyip yapamayanların, birde vereceğim linke göz atmalarını önereceğim. Aynı istek için farklı bir yöntem.

templar1000
25.11.2011, 22:29
Bende hala bir gelişme yok.
Prosedürü uyguluyorum, ama arayan soran yok.

Yeni bir linkten bahsetmişti bir arkadaş.

mehmet1975
11.12.2011, 21:45
Başarılı olamayan arkadaşların yorumlarını okudum.. çabuk karamsarlıga kapılmayın... enerji ile alakalı bir durum Telepati çok farklı bir olay hayatında telepati yapmamış bir insanın bundan sonuç beklemesi biraz güç bir durum önce küçük çapta denemeler yapın çevrenizdekilere bu yolla kısa mesajlar gönderin(s.m.s değil) içinizdeki Telepat' ı ortaya çıkartın... başarılı olana kadar deneyin yılmayın...ve tavsiyem bu kitabı okuyun BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ / AMARGİ HİLLİER.... kitaptaki yönergeler cinsellik ağırlıklı gelebilir ama olayın mantığını öğrenmeniz adına yararı olabileceğini düşünüyorum...

juke
23.12.2011, 11:40
Telepati, enerji gibi kulağa hoş gelen kelimelerle yapılan bu iş düpedüz BÜYÜdür arkadaşlar. Bu duruma maruz kalan biri olarak gayet net bir şekilde söyleyebilirim. Sizler kişiye zihin kontrolü uyguluyorsunuz. Allah bu yöntemleri kullananları en kısa zamanda cezalandırsın bizler de görelim inşaallah.
Allah bile kişinin kendi iradesini kendi eline vermişken size mi düştü milletin zihnini yönlendirmek..aşık etmek..yok telepatik aşk büyüsüymüş bilmemneymiş...istemiyorsa istemiyordur neden zorluyorsunuz? yapmayın yapmayanlara çalışanları yapmamaları için uyarın eğer salih bir kul iseniz.
Telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışan herkesi Allah bildiği gibi yapsın!!!

origanum
23.12.2011, 11:49
Büyü sitesinde sizin aramızda işiniz ne? Çarpılırsınız, günaha falan girersiniz, okumanız da haramdır. Biz önce sizi bir cezalandırıp sitemizden uzaklaştıralım da...

elfie
25.12.2011, 21:21
Başlığı açan arkadaşın belirttiği kedi yavrusu dışında ne gibi bir başka aracı düşünebilirim? Örneğin, o kişinin kardeşi olabilir mi? Pencere önüne konan bir güvercin olabilir mi? Ne bileyim...

Söz gelimi, o kişi gitar çalıyorsa, aklıma gitar getirebilir miyim?

Marissa
25.12.2011, 23:37
sevdim bunu (: teşekkürlerr :*

yasmn26
25.12.2011, 23:43
Bana da bir zamanlar yapılmıştı. O kişiyle sevgili olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi, zaten yüzüne de imkansız olduğunu söylüyordum. Sonraları kendisi itiraf etti ben çok aşık olunca. Bana gece uyurken kedicikler yolladığını onların beni rahatlattığını söylemişti. Sonrasında kedicik ona geri geliyormuş.
Ben de bir başkası için bir kaç defa denedim fakat yapamadım. Odaklanma sorunu yaşadım.
Çok isteyerek yapınca başarılı olunabilir.

CimBom
29.12.2012, 13:21
Şimdi uyuyan konuyu uyandırmış gibi olcağım ama :) Peki bunu yapılmak istenen kişinin ya bir başka sevdiği veya sevgilisi varsa? Etkili olur mu yine?

cansu3423
29.12.2012, 13:49
ıse yarıyor tabıkı ben devamlı 2 sutun arasında oldugumu dusunup sag ve sol sutunda 3 noktada hayal edıyorum sevgılımın yaptısını ıstedıklerımı ve aynı gun ıcınde gerceklesıyo ısteklerım.bunuda yapacam dahada cok baglansın dıye bana.

caglar34
03.07.2013, 14:14
Arkadaşlar hepinize merhaba. Uyuyan bir konuyu uyandırmış gibi olacağım ama yardıma ihtiyacım var. Ben yaklaşık 5 gündür yapıyorum telepatiyi. İlk önce imajinasyon çalışarak zihnimi rahatlatıyorum sonra resmini telefondan açıp odaklanıyorum. Herşeye yeniden başlayalım,beni ara,beni seviyorsun,seni seviyorum gibi mesajlar yolluyorum. Telepati bittikten sonra olumsuzluklar varsa silip atmaya çalışıyorum kafamdan. Ama arayan soran yok şimdilik. Beni düşündüğünü hissedebiliyorum bazen. Ama gün içinde önceden olduğu gibi onu düşünüp ağlıyorum. Hani bilirsinizya sevdiğini özlersin,mutlu günleri hatırlarsın ağlarsın onun gibi. Sonra geçer gülersin gün içinde hem mutlu hem mutsuz olursun. Benim kafamı kurcalayan soru acaba bu düşünceler yani telepati sonrasında onu düşünmem telepatiyi olumsuz etkiler mi ? Lütfen cevap verin

duygu12345
03.07.2013, 14:20
caglar34 sen düşünmüşsün bence uğraşmışsın o hala seni özlememişse ne denebilirki.. Bence geri döndürme çabaları boş insan seviyorsa zaten gelir sabret derim.

caglar34
03.07.2013, 15:02
duygu12345
Yorumun için teşekkür ederim ama ben sorumun cevabını alamadım. Hissettim üzgün olduğu bi anı. Beni düşündüğünü de hissettim ama aramıyor işte. sanırım kafasını toplaması gerek. Telepati anı dışında sürekli düşünmek,ağlamak,gülmeye çalışmak sürece zarar verir mi Lütfen bunu denemiş ve başarmış olanlar yardımcı olabilir mi ?

Vmprincess
03.07.2013, 17:01
Arkadaşlar bir sorum olacak bilen varsa... Gözbağcı olarak gül vs kullansak olur mu acaba?
Başarılar inşallah.

duygu12345
Yorumun için teşekkür ederim ama ben sorumun cevabını alamadım. Hissettim üzgün olduğu bi anı. Beni düşündüğünü de hissettim ama aramıyor işte. sanırım kafasını toplaması gerek. Telepati anı dışında sürekli düşünmek,ağlamak,gülmeye çalışmak sürece zarar verir mi Lütfen bunu denemiş ve başarmış olanlar yardımcı olabilir mi ?

Bence telepati yaptıktan sonra düşünmen sakıncalı. Beynimizden milyonlarca titreşim yollanıyor ve yaptıgın çalısmayla ters düşen bir frekans yollayıp telepati calışmanı etkisiz hale getirebilirsin.
Sevgiyle ve mutlulukla...

Ane_Majnon_Al_Husein
03.07.2013, 17:07
sayın vinprinces konuyu açan arkadasın bilgilerinden hoşlandığı birşey yani gülde olabilir cevabını çıkara biliriz.iyi forumlar

caglar34
03.07.2013, 18:41
Ane_Majnon_Al_Husein

Yorumun için teşekkür ederim. Hep olumlu düşünmem gerek değil mi ? Beni arayacak,eskisi gibi mutlu olacağız,gülüp yleneceğiz,sarılacağım ona v.s v.s Ama şu anda onu aklımdan nasıl atarım ki. Her saniye düşünüyorum. :( Yardım edin ne olur onu kaybetmek istemiyorum..

Vmprincess
03.07.2013, 19:30
Ane_Majnon_Al_Husein

Yorumun için teşekkür ederim. Hep olumlu düşünmem gerek değil mi ? Beni arayacak,eskisi gibi mutlu olacağız,gülüp yleneceğiz,sarılacağım ona v.s v.s Ama şu anda onu aklımdan nasıl atarım ki. Her saniye düşünüyorum. :( Yardım edin ne olur onu kaybetmek istemiyorum..

Evet sadece olumlu düsünün ve telepati calısmanız bittikten sonra beyninizi serbest bırakıp dusunmemeye calısın, yapamıyorsanız biraz uyuyun. Böylece uyku haline girerken dusundukleriniz kendisine daha rahat ulasır. Alfa dalgası sebebiyle

caglar34
03.07.2013, 20:50
Vmprincess

Yorumun için çok teşekkür ederim. Biraz daha açık yazmak istiyorum bu telepatiyi denemiş ve başarılı olan arkadaşlarda yarımcı olursa çok sevinirim.. Yaklaşık 4 gün önce başladım telepatiye. 2.gün onun üzgün olduğunu hissettim. 3.günde beni düşündüğünü hissettim. Ama arayan yok soran yok.. Telepati yapmadan önce lambaya odaklanıp30 saniye sonra ışığı kapatıp ardından gözlerimi kapayıp labmaya odaklandıktan sonra zihnimi boşaltmayı hedefliyorum. Ardından resmini açıp düşündüğümde gün içinde dinlediğim şarkılar kalbimden geçiyor. susturamıyorum neredeyse. O an resime bakmayı bırakıp şarkıyı susturmaya çalışıyorum. Başardıktan sonra odaklanıp mesajlarımı iletiyorum. telepati bittikten sonra olumsuz düşüncelerimi susturmaya çalışıyorum. Oldu,arayacak,seviyor ama kendini toplaması lazım gibi gibi. Gecede göz bağcıyı gönderiyorum tabiki. Ama sabah ağlayarak uyanıyorum. özlediğimi hissediyorum mutlu olamıyorum. İlerleyen saatlerde kendimi zinde hissediyorum. Akşamlarıda hüzünlü hissettikten sonra gece telepatiye odaklanıyorum. Ya şöyle bişey. Düşünmezsem sanki beni düşünmekten vazgeçmiş gibi geliyor. Gün içinde telepatiyi düşünmemeye başladım. aklıma geldiği an hayır oldu. Şu anda beni düşünüyor,beni özledi ve kendini toplaması gerek diyorum. Ben kendi kendime kuruntu mu yapıyorum acaba ? Lütfen yardım edin Bu yaptıklarım ve bu hissettiklerimi yapanlar hissetti mi ? Yada başaranlar nasıl bir ruh hali içinde başardılar bunu ?

embriyo
03.07.2013, 23:09
Sayın caglar34, anladığım kadarıyla onu düşünmediğiniz bir an yok:) Sevdiğinizin üstüne bir ağ attığınızı düşünün, ellerini oynatabilir mi? Hatta kımıldaması bile zor olur ki sizi de arayamaz. Yapmak istediğinizin tam tersi olur ve onu bu şekilde bağlayan kişiden uzaklaşır. Siz farkında olmadan enerji ağıyla onu zihninize hapsediyorsunuz. Asıl yapmanız gereken yazılanları yaptıktan sonra onu düşünmemek, enerjiyi salmak. Bırakın ki enerji de ona gidebilsin ve işini yapsın. Allah'tan- evrenden bir şey isterken niyet ettikten sonra salmalıyız, ipini elimizde tutmaya devam etmemeliyiz. Yoksa boşuna beklemiş oluruz.
Kişilerle telepati kurmaya çalışırken gözünüzü kapatıp, iki kaşının orta noktasına odaklanmanız ve düşüncelerinizi o kişiye yönlendirmeniz de fayda sağlayacaktır.

kabalakk
03.07.2013, 23:51
neden iki kasin ortasi

caglar34
03.07.2013, 23:59
Şimdi öğrendim ki baska biriyle konusuyormus. Simdiye kadar yaptiklarim olmadi. Yilmadan dediginiz sekilde yapicam. Yapicam ve dusunmicem. Dusunmemeyi becerebilirim sanirim. :) birkac gune sizi birdaha rahatsiz edebilirim iyi geceler

ekcs
04.07.2013, 07:10
Telepati benim bildiğim ve yaptığım kadarıyla düşüncelerin aktarılması veya alınmasıdır sizin ise bahsettiğiniz çok farklı belki majikal uygulamaların haricinde hipnoz ile aşık edilebilir ama ben bu yola pek itibar edemedim peki siz denedinizmi denediyseniz işe yaradımı cevap verirseniz çok sevinirim :)

-Işığınız Konuşsun :Angel_anim:

Avesome
04.07.2013, 12:25
göz bağcıyı yolladıktan sonra ben yine onu düşünüyorum ne yapmalıyım ?

Ssnowflake
04.07.2013, 12:54
göz bağcıyı yolladıktan sonra ben yine onu düşünüyorum ne yapmalıyım ?

Bunu çoğumuz istemeden yapıyoruz maalesef bu en son süreç acaba işe yaradı mı diye düşünmek ya da beni hissetti mi acaba düşüncesine kapılmak en iyisi kafanızı başka yere odaklayın bir film açın ya da dışarı çıkın ama onu düşünmeyin bu işleri zorlaştırır meleklerle çalışırken beki hanımın dediği taktik bu meleklerden istedikten sonra isteği unutmak gibi eğer istemeye devam edersek ve beklersek sadece işi zorlaştırırız.

Avesome
04.07.2013, 14:30
Günde kaç defa yapmalıyım ? Bıraksam günümün çoğunu bu işe ayırabilirim sanırım :)

caglar34
04.07.2013, 14:38
Ssnowflake

Bende senin yaptığın hatayı yapıyormuşum başından beri. Dün gece telepati ve göz bağcını yollayıp uyudum yorgun hissediyorsun zaten. Gece yapmanızı öneririm her ikisinide. Öğlen vaktiniz varsa odaklanmaya çalışın belirli bir nesneye yada gevşeme egzersizleri yapın. Sabah yine uyandım aklıma geldi. Hemen başka şeyler buldum sesli şarkı söyledim,bilgisayarı açtım müziği son ses açtım yemek yedim arkadaşlarımla konusuyorum. Facebookta olduğu için görüyor büyük ihtimal güldüğümü. Doğru yoldayım demi arkadaşlar. Aklıma ne zaman gelse başka şeye odaklanıp sabır,gelecek,arayacak diyorum.

Avesome
04.07.2013, 14:55
Günde sadece 1 keremi yapayım ? Çok zor çünkü :D Birde nasıl bir teknik uyguluyorsunuz siz ? Ben yatağa uzanıyorum göz bağcımı hazır edip yolluyorum , sonra yine onu düşünüyorum.Elimde değil düşünmemek beynim hep dolu illaki bişeyleri düşünüyorum

caglar34
04.07.2013, 15:15
Ben ilk önce nefesimi dinleyip rahatlıyorum. sonra gece ampulu yakıp ışığa odaklandıktan sonra gözlerimi kapayıp ışığı görmeye çabalıyorum. Ardından resmini açıp odaklanıyorum. beni seviyorsun,herşeye yeniden başlamalıyız,benden başka kimseyle mutlu olamazsın gibi şeyler söylüyorum. en son kronometre açtıktan sonra 25 dakika filan telepati yapmışım. Ardından da yatağa uzanıp tekrar rahatlıyorum ve göz bağcını yolluyorum. 6 gün oldu ama arayan soran yok. hatta şu an başkalarıylada konusuyor. Umudumu kaybetmedim. sürekli onu düşündüğüm için olmuyormuş. Eğlenmeye çalışıyorum ve telepatiyi unuttum. birazdan yapınca hatırlayacağım. 2 kere yapıyorum ben bir gündüz bir gece. Uygulayanlar ve başarılı olanlar yardımcı olursa seviniriz :))

Avesome
04.07.2013, 15:33
bende resim yok ama bana yakın ... Benimkiler kısa sürüyor sanırım denerken biraz daha uzatayım zamanı , ondan sonrada düşünmeyeyim , teşekkürler :)

caglar34
04.07.2013, 15:57
Önemli olan enerjiyi iletmek. Şimdi yaptım öyle yorgun hissediyorumki kalkamadım resmen. Hemen müziği açtım olumlu düşünüyorum. İnşallah hepimizin istediği olur.

Phoneix21
04.07.2013, 15:57
Ben bunu yaklasik bi 6 ay once yapmıştm zor biseydi okisi bnden uzaktydi onnla uzn flortlesmeye grmistk snra bikip brakmistm 2 hfta snra başka kzla ckmaya başlamıştı.

Avesome
04.07.2013, 16:01
bakayım iletebilecekmiyim . akşam yine deneyeceğim

caglar34
04.07.2013, 16:44
Phoneix21

Bizim gibi mi yaptın. Detaylı anlatır mısın ? Özellikle talepati sonrası ruh halini anlatır mısın ?

saltanart
04.07.2013, 20:06
ben zihin gücüyle yapılan hiçbir şeyin büyü olduğuna inanmıyorum.Bu yaradanın bize sunduğu ve henüz birçoğumuzun keşfedemediği bir yeti.

aksamci
05.07.2013, 00:14
Arkadaşlar 1 haftadır telepatik aşk büyüsü yapmaya çalışıyorum. Resme bakıyorum ve onu hayal ediyorum, aklımdan geçenleri gece yatakta beynimle ona söylüyorum. Aslında bu kişi benim şu anda ayrı olduğum eşim, umarım işe yarar. Çünkü bundan başka her şeyi denedim gelsin diye bunu da deniyorum. Acaba sadece resme bakmak yetiyor mu? Ben geceleri de aklımdan geçenleri ona okuyorum doğru mu? Yoksa yanlış mı yapıyorum? Beni düzeltir misiniz yanlışsa!
Boşver giden gitmişse onu atık hiç bir şey döndüremez. Hayatına yeni bir yön ver. Tecrübemle sabit. :)

Avesome
05.07.2013, 14:30
akşam deneyecektim uyuya kalmışım

caglar34
06.07.2013, 01:47
Telepatiyi dün durdurdum. Çünkü başkalarıyla konuşacak kadar mutlu benim yazdıklarımdan sonra beni silecek kadar aşşağılık birisi.. Sadece üzgün olduğu anı ve birkaç kere beni düşündüğünü hissettim aramadı.. Şu anda kızgınım ona. Sanırım ben başaramadım düşündüğüm için. Telapatiye şu yaşananlardan sonra devam etsem sonuç değişir mi ?

Arkadaşlar tekrar merhaba. Telepatiye yılmadan devam ediyorum sonuç çıkar umudu besliyorum içimde.. Öğlenki telepatiyi yaptıktan sonra garip bişey yaşadım. İlk önce telepati yaptıktan sonra ve telapati anında vicudumun kasıldığını hissediyorum sanki içimdeki düşünceler çıkıp gidiyor gibi. Bugünde telepati yaptıktan sonra arkadaşın dediği gibi uzandım ve beynimi dinlendiriyordum. Uyumadım,rüyada görmedim. Faceden bana bişey yazmaya çalışıyordu yanlış kişiye yazmış ama bana yazmıştı. tam hatırlamıyorum ne olduğunu. Sonra birden silkelendim kendime geldim birden aklıma ferhat göçer'in gidemem şarkısı geldi.. Arkadaşlar bu yaşadıklarımın sebebi beni düşünüyor olması mı ? Ben öyle düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun. Doğru yolda mıyım yoksa kendi kendime senaryolar mı uyduruyor beynim ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bir konuda sizden yardım istiyorum..
Telepati çalışmalarım sırasında ara ara gelen bir kasılma oluyor sanki enerjim çıkmış gibi. ama aynı zamanda içimde enerji oluyor gibi. Telepati sonrasıda ara ara saniyelik kasılmalar yaşıyorum. Bunun nedeni nedir bilen var mı ?

embriyo
18.07.2013, 00:52
Farkında olmadan astral başlangıcını deneyimliyor olabilirsiniz. Vereceğim bölüm linkini inceleyin, ilginizi çekecektir.

http://www.gizlimabet.com/forums/546-Astral-Seyehat

caglar34
18.07.2013, 14:41
embriyo

Linke baktım ama sanırım bununla alakası yok. Telepati yapmaya çalışırken rahatlamak için uzandığımda oluyor. çok değil en fazla 3 saniye sanki vicudumda enerji varmış gibi. normal zamanlarda da 1 saniye oluyor ara ara.Astral seyahati ilerde düşünebilirim ama şimdiki isteğim telepati ile sevdiğimi geri getirmek. Dün geceki telepatide başım çok feci şekilde ağrıdı. enerjinin çıkmasından mı kaynaklanıyor ? Beni duyduğuna beni hissettiğine eminim. Ne kadar aramamak için kendini tutsada.

Fische
19.07.2013, 00:16
Yanlış anlamanızı istemem ama, bana kalırsa da kendinizi bu denli zorlamanız doğru değil. Elbet eninde sonunda "telepati" yoluyla gönderdiğiniz düşüncelerin meyvesini alacaksınız. Belki de o kişi tamamen size kendini kapatmıştır. Yani siz O'na ulaşmaya çalıştıkça O da tam aksine kendini kapatıyordur. Bilemezsiniz... Yine de hayırlısını diliyorum sizin için. Umarım en doğrusu olur.

Nevra
19.07.2013, 11:46
Arkadaşlar telepatiyi ben de denedim. Bi ara hergün yapıyodum. Üniversite okuyorduk ve bu arkadaş ancak son final haftalarında aldı heralde sinyalleri. :) Tanışmıyorduk konuşmuyorduk ama o son hafta vatandaş sürekli bana bakmaya ve laflarımın içine düşmeye başladı. :) Okul bitmeseydi olacaktı sanki bu iş. Bi sorum olacak şimdi ben baya bi ara verdim . Sonra tekrar başladım. Acaba bu verdiğim ara sebebiyle daha önceden yaptıklarım boşa gitmiş olur mu ?

mitni
19.07.2013, 20:03
Telepatiyi dün durdurdum. Çünkü başkalarıyla konuşacak kadar mutlu benim yazdıklarımdan sonra beni silecek kadar aşşağılık birisi.. Sadece üzgün olduğu anı ve birkaç kere beni düşündüğünü hissettim aramadı.. Şu anda kızgınım ona. Sanırım ben başaramadım düşündüğüm için. Telapatiye şu yaşananlardan sonra devam etsem sonuç değişir mi ?

Arkadaşlar tekrar merhaba. Telepatiye yılmadan devam ediyorum sonuç çıkar umudu besliyorum içimde.. Öğlenki telepatiyi yaptıktan sonra garip bişey yaşadım. İlk önce telepati yaptıktan sonra ve telapati anında vicudumun kasıldığını hissediyorum sanki içimdeki düşünceler çıkıp gidiyor gibi. Bugünde telepati yaptıktan sonra arkadaşın dediği gibi uzandım ve beynimi dinlendiriyordum. Uyumadım,rüyada görmedim. Faceden bana bişey yazmaya çalışıyordu yanlış kişiye yazmış ama bana yazmıştı. tam hatırlamıyorum ne olduğunu. Sonra birden silkelendim kendime geldim birden aklıma ferhat göçer'in gidemem şarkısı geldi.. Arkadaşlar bu yaşadıklarımın sebebi beni düşünüyor olması mı ? Ben öyle düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun. Doğru yolda mıyım yoksa kendi kendime senaryolar mı uyduruyor beynim ?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben bir konuda sizden yardım istiyorum..
Telepati çalışmalarım sırasında ara ara gelen bir kasılma oluyor sanki enerjim çıkmış gibi. ama aynı zamanda içimde enerji oluyor gibi. Telepati sonrasıda ara ara saniyelik kasılmalar yaşıyorum. Bunun nedeni nedir bilen var mı ?

Sevgili Çağlar

Öncelikle yaşadıkların gerçekten çok üzücü bende seninle aynı duyguları daha yoğun ve daha ağır şekilde yaşamıştım zamanında.Bence artık telepati ve düşünce gücüyle onunla iletişime geçmeye çalışmaktan vazgeçmelisin.Yani halk dilindeki adıyla unut abicim bu kızı.Diyeceksinki bana seviyorum nasıl unutayım o kadar kolaymı.Sana kesinlikle TAT yada EFT yöntemi ile bilinçaltından onu silmeni öneririm.Bunu Türkiyede yapan bir kaç uzman var onlardan yardım alabilirsin kesinlikle bir yan etkisi yada yasağı yoktur.Bende saplantılığı olduğum bir aşktan bu şekilde kurtuldum.Bir an önce kurtulman dileğiyle.

Bunun dışında bu başlıktaki arkadaşlara bir kaç sorum var.Öncelikle çok dikkatimi çekti bu başlık.Kesinlikle deneyeceğim sırf görmek adına.Bazı arkadaşlar demişki başarısız olursanız o insan sizi sevmiyordur veya kapılarını size kapatmıştır falan diye ya zaten sevse neden bu tip durumlara girelim gidip konuşamayacak kadar yada çözemeyecek kadar yeteneksizmiyiz.Kendimize itiraf edelim bu başlıktaki uygulamayı yapan yada yapacak olan herkes kendisini sevmeyen yada artık birlikte olmayan bir insanla tekrar birlikte olmak istiyor :) He bu büyüdür yada değildir günahı herkesin kendi boynuna.Ama başarısız arkadaşlara yapılan ya bırak demekki seni sevmiyo veya seviyorsa gelirdi tarzı tessellileri protesto ediyorum :)

Kind regards

caglar34
20.07.2013, 00:19
Yorumunuz icin tesekkur ederim.. Kendini kapattigini gormuyorum. Yeni insanlarla tanisiyor haberim var.. Yaptigim telepati calismalari sonrasi enerjimin ulastigina eminim ama ulasmiyor bana. Nedendir bilmiyorum ama beni unutmadi. Yasadigimiz kisa sureli bi iliskiyi benim yersiz baskim,ilgim yuzunden bitti. Onunda sucu var duzeltebilirdik. Tanistigi insanlar onun mutlu aninda yaninda olacak,kotu aninda degil. Biliyor oda bunu. Sanirim.zamanla telepatinin sonuclarini alicam. Dsunmek istemesem bir yerde duruyor. Yakaladigim ayni saatler bile dsunuyor dedirtiyor. Telepati etkili oluyor sanirim. Yada beynim bana oyun oynuyor...

Nevra. Yaptigin calisma sonucu simdi bile seni unuttugunu sanmiyorum. Bence calismana devam et.

mitni
20.07.2013, 21:48
Yorumunuz icin tesekkur ederim.. Kendini kapattigini gormuyorum. Yeni insanlarla tanisiyor haberim var.. Yaptigim telepati calismalari sonrasi enerjimin ulastigina eminim ama ulasmiyor bana. Nedendir bilmiyorum ama beni unutmadi. Yasadigimiz kisa sureli bi iliskiyi benim yersiz baskim,ilgim yuzunden bitti. Onunda sucu var duzeltebilirdik. Tanistigi insanlar onun mutlu aninda yaninda olacak,kotu aninda degil. Biliyor oda bunu. Sanirim.zamanla telepatinin sonuclarini alicam. Dsunmek istemesem bir yerde duruyor. Yakaladigim ayni saatler bile dsunuyor dedirtiyor. Telepati etkili oluyor sanirim. Yada beynim bana oyun oynuyor...

Tabi ki yeni insanlarla tanışacak ve beraber olacak.Seni düşünür elbette ama senin onu düşündüğün kadar yoğun değil.Bu yüzdende sana onun enerjisi gelmiyor.Neyse yinede sen bilirsin ama karşılığı olmayan bir sevginin peşinden bu kadar gitmek bence yanlış.

caglar34
22.07.2013, 16:33
Minti

Yorumların için teşekkür ederim. Şunları söylemek istiyorum. Ağlattığı an gülümsettiği andan daha fazla. Çoğu insana göre daha başlamamıştı bile ilişkimiz ama bende diyorum kendime bazen nasıl sevmişim nasıl bu kadar büyük bi yere koymuşum. Ama insan sevince nasıl olur herkes bilir.. Tekrar dönmeyecekte olsa bilmesini istiyorum ki onu benim gibi kimse sevemez. Onun bilincinde olsun. Size bizim durumumuzda anlatamayacağım şeyler var. Bu durumda kendimden emin konuşuyorum. Bencillik değil bu. Ama şayet aşk sevgi mutluluk arıyorsa onu benden başkası çok zor verir. Bazen kendimi tutamayıp mesaj atıyorum cevap gelmiyor ama vicdanının sızladığına eminim. 1 Ağustosa kadar devam edeceğim,eğer gelmezse vazgeçicem zamana bırakacağım herşeyi..

Birde hala kasılmalarım devam ediyor. Bazen beynim bana sen onu zihninde hapsettin diyor susturuyorum..
Kasılmalar ve baş ağrısı mesajın gittiğinin göstergesi midir arkadaşlar ?

Nevra
22.07.2013, 22:02
Yanıtınız için teşekkür ederim. =) Benim bi sorum daha olacaktı. Bir yerde telepati yapılan kişinin kendisine böyle birşey yapıldığını zamanla anlayabileceği ile ilgili birşey okumuştum acaba bu doğru mu ? Eğer anlayabilirse rezil oldum.=)

Phoneix21
22.07.2013, 22:17
Phoneix21

Bizim gibi mi yaptın. Detaylı anlatır mısın ? Özellikle talepati sonrası ruh halini anlatır mısın ?

Kusura bakmayın yeni gördüm . İşinize yararmi bilemiyorum ama 2.5 senedir meditasyon ve imgeleme çalışıyordum. Aynı anlatılan gibi yapmıştı m tek farkı onun arabasıyla yapmadı. Acayip bir yorgunluk yaşıyordum ama karşılığını alıyodum. Karşımdaki kişi için uğraşırken rüyalar gelmeye başlamıştı. Rüyalarımda pek iyi gormeyince bırakmıştım enerji kaybı uykusuzluk cekiyordum. Iyi yanı bir mesaj atıyodum istesem yanıma gelicek boyuttaydı ama çok zahmetli . En ufak tedirginlikte karsi tarafla aranıza uçurum girebilir. Pozitif olun hep inanın.

Doğaüstü14
22.07.2013, 22:19
Ben denedim 2 kişide :D Sırf işe yarıyor mu görmek içindi , .d

caglar34
22.07.2013, 22:52
Öncelikle nevra.
Sanmıyorum anlayacağını hemde hiç 0 ihtimal bence.

Phoneix21

Bende baş ağrısı çekiyorum. Beynimde bişeyler olduğunu hissediyorum ve haliyle halsizlik,uyku sorunları..
Gelmiyor. arada mesaj atıyorum ama cevap yok. Düşündüğünü hissediyorum yada beynim bana oyun oynuyor bilemiyorum arayacak,dönecek diye umutla bekledim hep ama yanıt yok. Olumlu olumsuz düşünüyorum ne kadar düşünmemek için kendimi çok zorlasamda hep beynimde :/ telepati sonrası sadece nefes alıp veriyorm kendimi serbest bırakıp enerjim ulaşsın diye. Ne diyelim hayırlısı olsun..

Danteus
23.07.2013, 00:04
Ben bunu denedim 1. gün 2. gün 3 4 5. gün şahıs tüm hesaplarından engelledi beni yani çalışıyor :offtopic:

caglar34
26.07.2013, 20:59
Arkadaşlar sanırım ben bu enerjiyi kendime bağladım.. Başım sürekli ağrıyo. düşünmek istemediğim anlarda bile beynimde. günün 24 saati beynimde o. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan lütfen yardımcı olun :(

dErknessgirl
14.08.2013, 03:57
kaşının tam ortasının üstüne bakarken sanki sabit bir noktaya bakmıyorum gibi devamlı.bir de ne kadar süre yapmalıyım?etkisini ne şekilde görürüm?ne tür cümleler kurmam gerek,hangi zamanla?emredici bir dil mi kullanmam gerek?ne kadar zaman ayırmam gerek?

Ben denedim 2 kişide :D Sırf işe yarıyor mu görmek içindi , .d oldu mu peki :S

Nevra
21.08.2013, 00:10
Benim ilgi alanım bu yaptığımı sanıyorum ama kendimizi mi kandırıyoruz acaba ? Arkadaşlar delirmek üzereyim. Lütfen iyi bilen birisi doğru desin kesin desin oluyo desin ben yaptım desin inancımız tazelensin lütfenn. Yapabilen birisi ayrıntısıyla anlatsın lütfeenn. İnancımı yitirmek üzereyim.

lyaprakl
21.08.2013, 02:01
2 kez yaptım anlatılan sekılde ama ne arayan var nede sorann .......

mka68
26.08.2013, 13:48
ilk baş ölesine bi uğraş sandım ama gerçekden işe yarıyo bana hayatta selam bile vermeyecek kdr kötü ayrıldığım eski kız arkadaşım bugun msj attı nasılsın diye :)

mka68
26.08.2013, 13:49
az öncede tkr geri sildi etkisi çokmu az ? :D

Meus Dei
26.08.2013, 15:51
Peki Bunun Bize Olumsuz Bir Etkisi Var mıdır ? Sonuçta Büyünün Ters Etki Yapma Durumu Var ?

lyaprakl
27.08.2013, 20:27
ben sevgilimi çok özledımmmm ne olur dönsün banaa yaa:( offf off

Nevra
27.08.2013, 22:04
az öncede tkr geri sildi etkisi çokmu az ? :D

Benzeri bana da oldu. =) Hiç selam bile vermeyen bir insandı. Tanışmıyorduk hatta. Ama ilk beni arkadaş olarak ekledi ben de kabul ettim. Sonra ne olduysa silmiş. :D

pembekiraz
27.08.2013, 23:45
ben bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum iradesi dışında bi insana bunu yapmak uygun mu

caglar34
27.08.2013, 23:47
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.. Ben bu telepatiyi yaklaşık 1.5 ay denedim. Hiçbir olumlu etkisini görmedim sadece 1 kez üzgün olduğunu ve beni düşündüğünü hissettim anlık olarak. Onu deli gibi sevmeme rağmen gelmedi. Karar size kalmış ama bence denemeyin. bir zaman sonra iyice bağlanıyorsunuz sürekli onu düşünüyorsunuz ve düşüncelerinze şu ekleniyor. Ben düşündüğüm için mi düşünüyor ? Aslında zerre kadar umurunda değilsin. Enerjiyi kendine bağlama durumuda oluyor bu en kötüsü. En son yazdığım mesajda artık benden sıkıldığını söyledi. Antidepresanlarla unutmaya çalışıyorum. Yaptıktan sonra düşünmeyecekmişsin,düşünmedim. Etkisini görenler olmuş ama ben görmedim artık görmekte istemiyorum açıkçası. Sizi sevmeyeni zorla döndürmeye çalışmayın. Meditasyon yaparak kendinizi rahatlatmaya çalışın. 4 aydır ne düzenli bir işte tutunabiliyorum nede ruh sağlığım yerinde. İyi düşünerek yapın.

lyaprakl
28.08.2013, 00:05
haklısın aslında aklımdan çıkmıyor sürekli beynim onunla meşgul saçma sapan işlerle uğraşıyorum etrafımdaki herkes ne kadar dalgınsın dıyor ama onu aklımdan cıkarmayı beceremiyorum onun umrunda bıle degılım belkide .. zaten çok sevseydi bu durumda olmazdık : ( herseye rağmen üzülüyorum böyle olmamalıydı ben kendımi avutmaya çalışıyorum sadece . Bu kadar kolay biteceğine rüyamda görsem inanmazdım önceleri gerçekten bitti hala inanmak istemiyorum..

caglar34
28.08.2013, 17:49
Aynı şeyleri bende yaşadım,ara ara yaşıyorum. Kabullenemiyorum gittiğini,bu kadar çabuk bitmemeliydi filan filan. Bir umut bekledim hep,düşündükçe battım. Bu telepati hiç iyi birşey değil. Sende benim gibi olmuşsun. Telepatiyi bırakmalısın. Meditasyon yaparak kendini rahatlatmayı dene.

ridd
30.08.2013, 11:13
çağlar bu süre zarfında o kişiyle iletişim içindemiydin.yani mesajlaşma konuşma filan varmıydı aranızda

caglar34
30.08.2013, 14:15
Hayır, 1.5 ay içinde ben 2 3 kere mesaj atmışımdır. geri dönüşü olumsuz ve kırıcı oldu..

uyuzçirkin
30.08.2013, 14:23
böyle yollardansa dua etmek en doğrusu galiba..

caglar34
30.08.2013, 14:31
Olabilir. Ben çok acı çektim şu anda antidepresanlarla dik durmaya çalışıyorum. Herkes sonuçlarını hesap ederek yapmalı telepatiyi..helede sevdiği insana yapacaksa kötü sonuçlarına hazır olmalı. Umudum vardı,yıkıldı..

ridd
30.08.2013, 14:43
mesaj atman olayı bozmuş.hiç atmayacaktın.o zaman kapına gelirdi büyük ihtimal.sen mesaj attıkça sıfırlamışsın olayı

caglar34
30.08.2013, 22:23
Bakın,Başarılı olanlar şu şekilde başarılı olmuştur. yeni ayrılmışta olabilirler yada öncedende bu hiç fark etmez.Biz 1 ay çıktık beni sevdiğini,benden etkilendiğini filan söylemişti. Beni sevdiğine inandım mı evet. güvendim mi evet.. Ama karşı taraftaki kişi size karşı duygusal birşey hissetmiyorsa bu telepati anlık olarak aklına girmekten başka bir işe yaramaz. Ben telepati seanslarım sırasında sadece 1 kere beni düşündüğünü hissettim. bana geri dönüş yaptı mı ? hayır. Üzgün olduğu anı hissettim yanında olamamak ne kadar kötü birşey o an orada olmak istiyorsun,seviyorsun çünkü ama o seni sevmiyorsa bu kendini üzmekten başka bir şeye yaramıyor Anladığım şuymuş ki beni zerre kadar sevmedi. attığım mesajlar filan bitirmedi olayı. sevse mesaja karşılık verirdi. Olacağına inanın dediler sonuna kadar inandım,umud ettim sevindim v.s ama sonuç 0 şimdi başkalarıyla mutlu. Demek istediğim sevdiğini düşünmüyorsanız asla yapmayın yoksa kendinize acı çektirirsinz.. saygı ve sevgiyle kalın :)

lyaprakl
30.08.2013, 22:36
ben sevdiğini düşünüyorum ama bu o kadar basit bişey değil bence biz sadece beynimizi yormaktan başka ileriye gidemiyoruz telepati ile yoğun olarak uğraşan kişiler yapabilir belkı ben cok kez denedım ama beceremedımm yanı sonuç alamadım

caglar34
30.08.2013, 23:46
Beynini yorup enerjiyi kendine bağlıyorsun,ister istemez aklından çıkmıyor. sonra sevdiğini düşünüyorsun arar diye sonuç 0

uyuzçirkin
31.08.2013, 01:34
arkadaşlar bu kadar umutsuz olmayın bence. tek yol telepati değil ki. gerçekten seviyor ve istiyorsanız daha birçok yol var. onları deneyin. sizin için hayırlıysa döner mutlaka. sabretmek lazım. imtihansız aşk mı olur

ridd
31.08.2013, 10:08
çağlar bende aynı durumdayım senle.sende benim gibi ilgiden bunaltmışsın karşındakini.gözünde değerin sıfır olmuş.bunu geri kazanman için kovalanan pozisyonuna dönmen lazım.bunuda ona hiç mesaj atmayarak ve attığı mesajlara cevap vermeyerek, güçlü görünerek sağlayabilirdin.telepatiyle yapabileceğin sadece beynini drtmek.kendine bağlayamazsın.bende bekliyorum şu an.bana bikaç kez mesaj attı cevap vermedim.

caglar34
31.08.2013, 14:40
Yeni bir ilişkisi var. son yazdığı mesaj rahatsız ediyorsun artık oldu.. Dahada asla yazmam zaten biten bitti. evet ilgiden sıkılmış. unutmaya çalışmaktan başka yapacak birşey yok..

ridd
31.08.2013, 16:38
çağlar umutlandırmak gibi olmayım ama istediği kadar ilişkisi olsun.onada sana yaptığını yapmayacağı ne malum.gerçekten seviyorsan umudunu kesme derim.benimkininde ilişkisi var güya.gerekli hamleleri yapabilirsen herşey yoluna girer.

Nevra
31.08.2013, 18:39
Bizimkinin de ilişkisi var ama telepatiden sonra sevgilisinin yanında bile bana bakıyodu.

elidaa
31.08.2013, 20:11
Bizimkinin de ilişkisi var ama telepatiden sonra sevgilisinin yanında bile bana bakıyodu.
gerçekten işe yaradı mı diyorsunuz yani ?

rayyur
31.08.2013, 22:47
gerçekten işe yarıyor değerli bir paylaşım teşekkürler..

caglar34
31.08.2013, 23:43
Gerekli hamleler derken ? Fofoğrafa odaklanıp düşünceleri yerleştirmek mi ? Daha sonra istemedende olsa enerjiyi kendine bağlamak mı ? Senin sevdiğin kişinin de ilişkisi varmış sence sana geri döner mi ?

ridd
01.09.2013, 00:18
dostum sadece telepatiyle yapamazsın demek istiyorum.kız seni terkettiyse bir sebebi var.yapman gereken şu.telepatiyle onun beyninin dürtüp sana ilgisini artttırmak.sana mesaj atarsa veya ararsada umursamayacaksın.ne zamanki peşpeşe mesaj atar hale gelir ve kovalayan o olur o zman mesafeli yaklaşıcaksın.değerini anlaması lazım.sen şuan onunla ne kadar konuşsanda vereceği cevap aynı.kadınların her dediğine inanma:) bildiğini oku.güçlü ol.sen ona kötü birşey yapmadıysan değerini anlayacaktır emin ol.

caglar34
01.09.2013, 00:21
1.5 ay yaptım. hiçbirşey olmadı. şu an inancım yok. İlaç kullanıyorum. Bitsin birkaçgün kendimi yapacağıma inandırıp 1 hafta denerim bakalım duruma göre. ;)

ridd
01.09.2013, 00:25
güçlü görün bu arada.seni mutlu görmesi lazım.uyuz olucaktır :)

Nevra
01.09.2013, 00:29
gerçekten işe yaradı mı diyorsunuz yani ?

Evet ve garip bir şekilde sürekli laflarımın içine atlamaya başlamıştı. Son olarak da sosyal paylaşım sitesinden eklemişti. Bunlar garip çünkü selam bile vermezdik tanışmıyorduk sayılır.

caglar34
01.09.2013, 18:01
Ne sosyal medyada ekli nede ulaşabileceğim bi yer var. Neyse deneyelim bir süre sonra. :)

pembe pelerin
01.09.2013, 19:09
Hayati boyunca beni omzumdaki kedi icin mi sevecek:boxing_smiley:

Lexsor
02.09.2013, 02:28
Aşk büyüsü filan saçmalıyorsunuz arkadaşlar... Zihin gücü bu gibi işlerde, insanları iradeleri dışında bir işte kullanmaya yarayan bir şey değildir. Sahip olunan irade doğruyu-yanlışı ayırt edebilmemizi sağlıyor. Sizler ise bu doğru ve yanlış arasındaki dengeyi zihin gücüyle bozabilmekten bahsediyorsunuz hele ki aşk gibi her şeyi güzelleştiren bir duyguyu bu gibi kötü işlerde kullanarak kirleteceksiniz. Hiç bir insanın enerjisi ve zihin gücü bir insanın iradesine aşk konusunda müdahale edebilecek güçlü değildir, olamazda...

hokucu
25.09.2013, 22:48
iyi geceler dilerim..öncelikle böyle bir başlık açtığınız için çok teşekkür ederim..benim bu konu ile ilgili bir kaç sorum olacaktı:

1 - ben bir kızla 3 aydır çıkıyordum..hanımefendi beni 5 ağustosta bıraktı..yani neredeyse 2 aydır görüşmüyoruz..zaten aramızda mesafe olduğu için yüzyüze görüşme şansımızda yok..o zaman bu büyü işe yarar mı? (ben kadıköydeyim o ataşehirde)

2 - gözbağcı olarak illaki kendimizin hayal ettiği bir obje mi olmalı..mesela ben çok güzel mavi gözlü,sarışın bir kız çocuğu resmi buldum internette.bu çocuğu göz bağcım olarak hayal edemezmiyim.illaki kaşını,gözünü,boyunu v.s. illa kendimizin mi hayalinde oluşturması gerekiyor (kız arkadaşım çocukları çok seviyor da o bakımdan)

teşekkürler..

littleeve
26.09.2013, 19:58
arkadaşlar benim bu yöntemle etkilemek istediğim kişinin tek tutkusu fenerbahçe.Şimdi ben gözbağcı olarak fenerbahçe bayrağını seçsem olur mu?

Ramazan345
29.10.2013, 23:17
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ilk dememden onbeş dk sonra ispatla affederim dedi sevdiğim kız gülleri seviyor allah sizden razı olsun çok teşekkür ederim beni nasıl mutlu ettiniz bilemezsiniz

urban72
30.10.2013, 00:25
ağalar kız çok ağır takılıyor.nasıl yapacam,kız farklı şehirde ben farklı şehirde.birbirimizi çok az hatta yok diyecek kadar az görme şansımız var.kız galatasaray tutkunu ne yapabilirim.Uzaktan akrabamızda oluyor.Ablamla sık görüşürler ve birbirleriyle samimiler ne yapayım ne önerirsiniz?

caglar34
24.11.2013, 13:22
Ramazan345, şu anda beraber misiniz ?

tugcekdz
04.02.2014, 00:44
bunu yapmak istediğim kişinin her hangi bir şeye karşı ilgisi yok onu iyi tanıyorum ve ilgi duyabileceği bir obje yada hayvan bulamıyorum. ama ablasına aşırı şekilde bağlı onu çok seviyor. örnek verdiğiniz kedi yerine ablasını koyabilir miyim? yani bir insan olur mu? yada ablasıyla bir sorun yaşadı diyelim, kavga ettiler veya ilerde görüşmeyecek kadar bir sorun yaşadılar (ki pek mümkün değil ama olasılıkları düşünmeli) bir sorun olur mu? bilgilendirirseniz sevinirim.

bellesutopies
01.06.2014, 15:03
Ben denedim ve gerçekten işe yarıyor arkadaşlar fakat göz bağcını mutlaka oluşturmalısınız ben sevdiğim kişinin en çok sevdiği ve ilgi duyduğu hayvanı yaptım siz de deneyin mutlaka :beta1:

Ladyangell
01.06.2014, 16:43
Kedi imajine edin tavsiyem. Çita'nın da kedigiller'den olduğunu düşünürsek, hem zararı olmaz hem de etrafta bolca olduğu için de kolaylık olur. Lakin etrafta Çita görmek pek tesadüfi de olmaz, pek mümkün de olmaz şayet Afrika'da yaşamıyorsanız.
Peki , ünlü birine bağımlıysa dünyada star çok sevdiği bi ünlü... Ünlüyü omzuma alamam ki hayali olarak :) kurt cobaini çok seviyor mesela.. O benim herşeyim laf söyletmem falan diyor hani erkek olduğu halde hemcinsinin sesine ve yorumuna bayılıyor bunu mu kullanmalıyım?

Ladyangell
01.06.2014, 17:14
2 sütun arası derken ? 3 nokta derken neyi kastettiniz acaba?