Majikal kelimele(druid geleneği)

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
MUMKİR EMİRLİ:Mumkir isimli birinci yüzyılda yaşamış bir Druid büyücü rahibine sizi ulaştıracak kelimeler.Ona ulaşmak için geceleri 7 kez üst üste bu kelimeleri söylediğinizde,Mumkir isterse sizinle bağlantı kurar.Ondan güzellik,gençlik ve şirinlik için yardım talep edebilirsiniz.Bunun için ona ''KEMHİRİ YA MUMKİR'' diye seslenmeniz yeterlidir.Eğer sizi dost görürse yardım eder.

Duruidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler
Deniz S. Vincente

matthew

Kayıtlı Üye
hmmm çok ilginç :))
nasıl yardım eder
gece söyleniyor ya bu sözler
gece gece çıkmasın karşımıza ben korkarım :S
nasıl yardım ediyor görünerek mi ???:Angel_anim:

mecra

Kayıtlı Üye
Ben de merak ettim simdi:devil2:

WQé

Kayıtlı Üye
İlginç geldi ama kaynak belirtmemişsin? Sen denedin mi peki?

yaren81

Kayıtlı Üye
Bana yardım etmesini isterim tabi ama görmemem ve duymamam lazım. Yoksa kalpten giderim. Allah korusun:Angel_anim:

destina

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ya ayrıntı verir misin bu gibi konularda?

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eğer ona karşı dost olursanız sizinle istediği biçimde görüşecektir, ben şahsen denemedim ama daha büyülü sözler var yakında vareceğim.

gülden

Kayıtlı Üye
Nasıl dost olacağız ki:Angel_anim:

Peki isteklerimizi nasıl söyleyeceğiz istekler bunlarla mı sınırlı?

Ayrıca neden gece ve bu sözleri herkes söyleyebilir mi?

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Bunu denemek istiyorum ama güzellik felan istedik diyelim acaba aniden güzelleşeceğiz mi :D:D

Osiris

Kayıtlı Üye
Bu bir internet sitesinden flood adlı üyenin paylaşımıdr.........

DNZ33

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu bir 3 harflinin adı olabilir, kötü niyetli de olabilir, bence bilen birinin onayı olmadan denemeyin.

gülden

Kayıtlı Üye
Şimdi ben 3 harfliyi mi çağırdım nasıl ya:eek:fftopic:

gülden

Kayıtlı Üye
Aynen ben de denedim ama hiç birşey yok :banghead:

origanum

Yönetici
Bazı arkadaşlar ya iyice okumamış ya da okuduğunu anlamamışlar, konuyu toparlama gereği hissettim.
Öncelikle bu tarif “Druidlerden Yürüttüğüm Popüler Büyüler” adlı kitaptan alıntıdır. Bir konu açtığımızda kendi bilgilerimiz değil de başka bir yerden alıntı yaptıysak kaynak gösterelim. Büyü Druid rahiplerinin büyüsüdür. Avrupadan gelmiş İskoçyalı cadılar olur kendileri. Siz yapınca tutar mı bilemem, cadı olma ve frekansı tutturma potansiyelinize bağlı.
Evrende çok sayıda alem vardır ve bunlarda kendine has yaşam tarzları, frekansları, güçleri olan varlıklar bulunur. Bunlara ulaşmanın tek yolu sestir, kelimenin belli bir ses düzeni içinde, belli bir şekilde ve belli bir sayıda söylenmesi ile diğer boyutlara ulaşımın sağlanmasında sihirli kelimeler kullanılır. Varlığa ulaşmak için gerekli olan sihirli kelimenin belli bir ses karşılığı vardır ve ses bir kod şeklinde sadece o varlığın algılayabileceği bir frekansa sahiptir. Aynı köpeklerin ve insanların farklı ses frekanslarını algıladığı gibi yani köpeklerin duyduğu sesleri insanların duyamaması gibi varlıklar da belli frekans ve kodları yakalayabilmekte ve diğerlerini algılayamamaktadır. Duyamadığımız sesler bizim için anlamsızdır, örneğin birisi yardım istese, duyamadığımız zaman hiçbir şey yapmayız doğal olarak. Sihirli kelime zikir şeklinde söylenir ama varlığın bulunduğu boyuta ulaştırılması gerekmektedir. Bunun için de başka güçlere ihtiyaç duyulur, taşıyıcı güçler olan rüzgar, bulut, hayvan vs. Büyücü bunlara sesi taşıması için ricada bulunur ve karşılığını öder, tıpkı bir eşyayı bir yere ulaştırmak için araba tutmanız ve nakliye ücretini ödemeniz gibi. Yalnız büyücü bu işi törenle yapar. Her şeyin bir adabı vardır. Enerji yoğunlaştırılır, sistem böylece harekete geçer ve ses gerekli yere ulaştırılır. Anlaşma yapılarak varlıktan gücü çerçevesinde iş istenir.
Druidler kelimelerin gücü ile büyü yaparlar, bu büyünün temelinde kelimelerin evren üzerindeki gücünü kullanırlar. Kullandıkları sihirli kelimelerin çoğu eski zamanlarda yaşamış Druid büyücü rahipleridir. Onların isimlerini kullanarak onların güçlerinden yardım isterler esasında. Tıpkı atalarından dua ile yardım isteyen toplumlarda olduğu gibi. Kelimeleri oluşturan harfler matematik düzen içinde yaratılmış evrendeki sayı dizilerindeki rakamlar gibidir. Telefon rehberindeki numaralar gibi her istenilen şeyin bir numarası vardır ve amaca ulaşmak için doğru numarayı çevirmek gerekir. Büyücü uygun kelimeleri söyleyerek ilgili boyuta bağlanır ve ondan yardım ister, tabi ritüele uygun bir şekilde ki istediğini alabilsin bu ödemeli görüşmeden. Harekete geçen seslerin oluşturduğu kod ile kapı açılır ve o varlığın gücünün sınırları içinde olan şeyler istenir yoksa bir paradoks oluşur. Bu da ateşe atlamak gibi bir şeydir.
Umarım buradan kelimeleri söyleyince karşınıza birinin çıkıp çıkmayacağı, adını söylediğiniz kişinin bir cin değil de eski çağlarda yaşamış bir rahip olduğu, isteyeceklerinizin sınırı, zamanı, herkesin söyleyip söyleyemeyeceği ya da tutup tutmayacağı, aniden sonuç verip vermeyeceği konularında fikir sahibi olmuşsunuzdur.

cadizeynep

Kayıtlı Üye
Çok sağol canım öğrendiğim iyi oldu ama bir şey soracağım acaba bu bize ne gibi durumlarda kötülük yapar söyler misin canım ama yine de sağol

selene7777

Banlı Kullanıcı
bende bu gece deneyeceğim...
origanum gerçekten çok açık bir şekilde ifade etmişsin yazını okumasaydım muhtemelen yarın gelip olmadı diycektim:)şimdi daha konsantre olmuş bir şekilde deniycem...
peki bu uygulama da gece yarısından sonra mı yapılmalı?

İtina

Kayıtlı Üye
Denedim şekerim... Bizim Ayla'dan başka kimse gelmedi.

[XTR] Similar Threads

S
Cevaplar
8
Görüntüleme
529
Schwarzenegger
S
Cevaplar
6
Görüntüleme
610