BySihssa

ByShissa

Kayıtlı Üye
Ben babam annem park gibi bi yerde(geniş bi alan) yürüyoruz daha sonra ablamda gelio...(Elinde balonlarla...Balonlar az sayıdaydı...)Daha sonra yanımızdan anne ve babamız ayrılıyo ablamla biz yürüyoruz...Daha sonra bende ablamdan ayrılıyorum...(parkın ortasında çok büyük bi ağaç var ve ordaki tek ağaç)ağaça doğru yürüyorum...ablamda yanıma gelio elindeki balonlar baya bi artmış tam ben yanına geliorum ip kopuo tüm balonlar uçuyo ablamla bişiler konuşuyoruz...Daha sonra evde oluyoruz ayakta gene bişiler konuşuoruz rüyam burda bitiyo...Yorumlarsanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Ailenizle ilgili duygu ve dusuncelerinizi yansitan onlarin sizin uzerinizde birakdigi psikolojik etkilerin yansimasi olan bir ruya bu sanirim hayatiniz genellikle ailenize odakli geciyor , ailede kendinize en yakin buldugunuz kisi ablaniz olmali duygularinizi aile icinde en rahat onunla paylasiyor olmalisiniz, kimi zaman ablanizin kucuk kardesi olmakdan sikildiginiz kendinizi aile icinde isbatlamak istediginiz zamanlarda oluyor gibi ama kimi zamanda kucuk kardes olmanin sizin icin avantaj oldugunu hissediyorsunuz.

ByShissa

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :)çok saolun :) Aileme odaklı bi hayat yaşıyorum bunun yanısıra bağlıdan çok problemliyim...açıklamalarınız beni etkiledi çok teşekkürler.....

ByShissa

Kayıtlı Üye
Rüyamda hoşlandığım kızı maviler içinde peçeli giyiyorum üzerindeki biraz süslü gibi altın renginde şeylerle ama masmavi koyu mavi ve açık bi yeri yok bir tek gözleri ve burnu peçesini aşşağı çekiyorum ve onun yüzünü görüyorum.Benden yanıma gelmemi istiyor ben param yok diyorum ben vericem diyor atlıyorum otobüse gidiyorum sonrası çok hayal meyal onu görüyorum falan bu neye habercidir.Daha öncede bu kızla annanemin evinde aynı evde uyuduğumuzu sonra gittiğini sandık falan gördüm.Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.