Fatiha Süresinin Şifası

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtallezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Fatiha süresi nazardan korunmak büyüden korunmak grip nezleden korunmak için günde 7 defa okunmalıdır

kalp gözünü acmak bilinci açmak zekayı acmak için günde 29 defa okunmalıdır

astım sara psikolojik sorunlar miğren kalp rahatsızlıklarından korunmak için günde139 defa okunmalıdır

ruhum

Kayıtlı Üye
fatihanın 41 defa okunması da öneriliyor ama neye faydalı ya da tesiri nedir bilmiyorum bunu açıklayabillirseniz sevinirim

yazboz

Kayıtlı Üye
depresyon tedavısınde 139 kez okumanın faydası var mı psıkolojık sorunlar demıssınız gercı ama ne kadar devam etmek gerekır

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstakîm. Sırâtallezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
Bence gercekten cok güzel ve etkili bir dua.Müthis bir enerji potensyalina sahip olup sizlere en kötü gününüzde bile yardimci olabilen bir duadir.La ilahe illalah yanisira benimde en sik kulandigim dualardan birisidir.Lütfen Türkce mealinida yaziniz.

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Urum Fatiha Suresi yazılırken
veya okunurken, başında Euzu besmele olmalıdır.
İslami bir kaynak gösteriyorsak Allah rızası için
usulune dikkat etmek gerekir.

Diğer ayetlerde de besmele-i şerif gerekir.

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
Her hangi birseyin aciga kavusmasini diliyorsaniz aksam namazindan sonra hic konusmadan bir salavat sonra 40 fatiha serif okuyunuz. Basta besmele olmak üzere. Aslinda her fatihadan önce besmele cekmek iyidir. tekrar bir salavat okuyup neyi ögrenmek istedigiinizi söyleyin. Er gec aciga cikacaktir. Ben denedim oldu. ögrenmek istedigim kisinin ic yüzünü cenabu allah bana gösterdi. :(

Huzun

Kayıtlı Üye
'fatiha suresini bende dilimden hic dusurmem cok guclu bir dua bence korktugumda uzuldugumde dusundugumde her an aklimada olan bir dua ve dilimden dusurmem faydasinida goruyorum tesekkurler paylasimin icin urum

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Tabiki en güzeli de budur zaten.Acilar yani yasadigimiz o aci ve kötü olaylarin aslinda bize cok sey kazandirdigini bilmeliyiz.Yüce tanri bizleri imtihan eder ve sadece bizim iyiligimzi ister degilmi ama.Acıdan dogar insan Asktır insanı yaratan.Ama iste önemli ayni hatalari tekrarlamamamaktir.