çıldırmak üzereyim yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben siteye yeni katıldım. üzerimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarız. birisini takıntı şeklinde düşünmemizin nedeni nedir. bunu bizmi yapıyoruz? yoksa düşündüğümüz kişinin düşüncelerimi bizi cekiyor. çıldırmak üzereyim

ruchan

Banlı Kullanıcı
üzerinde büyü oldugunu anlamanın bi kaç kestirmeden yolunu söyleyelim

1. uykusuzluk 2. sebepsiz yere yüzün ve ellerin kızarması , terlemesi 3.devamlı korkulu paronayaklık derecesine götürecek kadar korkulu rüyalar görmek 4. işlerinin devamlı ters gitmesi
5. ruhi ve maddi sıkıntıların sürekliliği 6. insanlara devamlı negatif bakma gibi şeyler olanların
üzerinde büyü olma ihtimali yüksektir.:sifone:

selenim

Banlı Kullanıcı
kişi her bunalımlı dönemini büyüye yormamalı...(olabilirde)ancak söyle bir şey vardırki birini düşünmekten kendini alamıyorsan bunun tek nedeni vardır...onu düşünmekten kendini alamamanın sana verdiği mazohist hazdır...meditasyon ile kendini rahatlatmanı tavsiye ederim...ve dualarında etkisinin kesinliği tartışılmaz...sana bir dua vereyim rahatlayacağını hissedeceksin...

abdest aldıktan sonra 113 kere EL BAKİ dersen yüreğinin ferahladığını ve bir çok şeyin boş olduğunu hissedersin..
sevgilerr..

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar evet söylediklerinize katılıyorum, bu tür maddi manevi problemler kişiyi depresyona sokabilir. aksine benim hiçbir problemim yok. karşıma çıkan hertürlü problemle savaşacak kadar güçlü ve sorunlara polyanacı yaklaşan bir tipim. sorumu düzeltiyorum. bir kişiyi takıntı halinde düşünmemiz, karşıdaki kişiden kaynaklanırmı ? kişi bana aşıksa sürekli düşünüyosa vs. gibi :smash:

selenim

Banlı Kullanıcı
bir denklem vardır...eğer ikili ilişkide ayrılık varsa kim daha yoğun düşünüp kendini bitiriyorsa negatif enerjiyle yükleniyor düşündüğü insana pozitif enerjisini aktarıyormuş...yani şimdi bu nedemek diyeceksin..

bu şu demek.sen ne kadar üzülürsen o okadar rahatlar sen ne kadar kendinle barışır ve hayatta ondan başka şeylerin olduğunu kabul eder ve deşarj olursan o okadar kasar...

şimdi karar ver neden sen üzülesin bırak o düşünsün üzülsün sana aktarsın pozitif enerjisini:D

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
:willy_nilly:anladım selenim biraz daha açarmısın. evet ikili ilişkide birlikteliğimiz söz konusu bile değil ama 3 yıldır aklımdan çıkmıyor. biriside ilerde yaşıyacağınız günler var çağrışım yapıyor demişti. seninki daha mantıklı

selenim

Banlı Kullanıcı
yani demek istiyorumki düşünme kafanı başka seylere ver...neden bunalan üzülen taraf sen olasın...kaçan kovalanır...herzaman böyledir sevilen sevmez ...rooler değişir.kim itiyorsa diğeri çeker..daha ne diyeyim:)

aşikar16

Kayıtlı Üye
gerçekten güzel tespit. sanki birşeyleri çekiyoruz. ne kadar sıkarsak o kadar kötüleşiyor.

o yüzden başka meşgallerle uğraşmak gerekir. zaman bırakmak iyidir. düşünürken de olumlu düşünmeli rahat olunmalıdır.

:willy_nilly:fır dönemek yerine... :party:tadını çıkarmak lazım hayatın.

mutlu olman dileğiyle

aida monroe

Kayıtlı Üye
yazılanlar beni çok tatmin ediyo mantıklı da geliyo ama nedense bir türlü affedemiyorum,düşündükçe sinirleniyorum,sinirlendikçe de bütün enerjim sönüyor.benim durumum mu vahim,yoksa atladığım bir nokta mı var?çözemedim:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Müslüman oldunuzu farzederek şunu söyleyeyim size Hz.Muhammed'e büyü yapılır.Büyü şu şekildedir ; Bir güvercin ayağında 40 düğüm atılmış şekilde bir kuyuya bağlanır.Büyüyü bozmak için o düğümleri tek tek çözüp güvercini serbest bırakmak gerekiyor.Hz.Muhammede bu vahii şeklinde indiriliyor.Kuyu bulunuyor ve içinde güvercinin ayağındaki düğümler çözülmeye çalışır ancak kimse çözememektedir.Çözmek için vahi olarak nas ile felak iner.Nas ve Felak düğümlere okurlar ve düğümler çözülür.Büyüde bozulur.

Nas:
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla De ki: "Sığınırım isanların Rabbine insanların malikine,insanların ma'buduna o sinsi şeytanın şerrinden,ki o,insanların göğüslerine daima vesvese verendir gerek cinden,gerek insandan

Felak
De ki: "Sığınırım şafağın Rabbine yarattığının şerrinden ve karanlığı çöktüğünde gecenin şerrinden ve düğümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin şerrinden ve kıskandığında kıskananın şerrinden.

Felak suresinde benim anlattığım olay geçiyor.
Ayrıca Ayetel Kürsi de kullanılır.

Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyi forumlar ve dertlerinize deva dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...