Iyilik için Maji yapilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
Mrb arkadaşlar ben hayatimda büyü yapmadim veya yaptirmadim. Tasvipte etmiyorum. Fakat yapanlar varmiş.aramizda iyilik amaçli da olsa yapan veya yaptiran varmi?
Neden ve sonucuyla paylaşmak isteyen var mi?

Ben kendi fikrimi söylüyorum:
Büyü yapmam ondan medet ummam. Ya siz?

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
madem büyüyle ilgilenmiyor bu sözlerinizlede bizi eleştiriyorsanız bu sitede ne işiniz var bende bunu merak ettim?

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
bencede ve bu siteyi nerden buldun demekki araıyorsunki buldun

destina

Kayıtlı Üye
sanırım iyilik için büyü istiyorsun sen bu başlığı açtığına göre yok yok yanlış anladım çünkü sonundada medet ummam diyorsun yooo hayır sanırım sen meraklı bi arkadaşımızsın kimin neden büyü yaptırdığını merak ediyorsun ama siteyi biraz incelemiş olsan hepsinin cevabını bulabilirsin burda hazır cevap bekeleme derim der miyim dedim bile :):)

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
:) ben büyü yaptırmadım. sadece yapanların niyetini öğrenmek istedim.
kendi çıkarı için mi yapılır hep.
allaha şükür büyüye ihtiyacım yok.
sitenin eğlence bölümü hoşuma gitti o yüzden üye oldum. büyü ile ilgili kısmı benim için önemsiz. olmazsa da olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
burası büyü okulu ben bir büyücüğüm canım ne iserse onu yaparım. kendi çıkarınız için yemek yiyorsunuz. kendi çıkarınız için su içiyorsunuz. kendi çıkarınız için evleniyorsunuz. kendi çıkarınız için uyuyorsunuz.kendi çıkarımız için büyü yaptığımızda bu neden sorun oluyor acaba bir terzi kendi için kıyafet dikebiliyor. ve başkaları içinde. amaç örtünmek güzel görünmek ve başkalarını etkilemek. ama bir büyücü güzel görünmek örtünmek(korunmak) ve başkalarını etkilemek için neden büyü yapamasın.

bunun tasvip edilip edilmemesi ile ilgi olan durum nedir. su içmeyin efendim tasvip etmiyorum.

cafe bölümüzün hiç bir özelliği yoktur. olmasada olur bizim için . daha eglenceli siteler var. cafe bölümde başka yerlerden alıntı edilen konular var hiç bir orjinalliği yok. sitemizde büyüler olmasa da olur gibi komik bir açıklama ile kimseyi kandıramazsınız.

googlede araştırma yaparken acaba cafe bölümüzden konu çıkıyormu çok merak diyorum. google orjina konulara göre sıralama yapar. cafe bölümüde orjinal konu olmadığına göre ya googledse hiç görünmüyoruz yada 50 sırada felan oluruz haralde.

arkadaş tavsiyesi olsa büyücü okulu diye bir site var adı gizlimabet. cafe bölümü süper. büyüleri boşver olmasada olur sen o siteye bak kafe bölümüne gir demiş olmaz sanırım.

konu açarken dikkat edin. sitemizin üyeleri son derece zeki kişilerdir. kolay kolay bişeyi yutmazlar

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
büyülerde; kendi içinde ayrılıyo burdan tecrübeli arkadaşlarıma ukalalık yapmak istemem. iyilik içinde kötülük içinde olan var. zaten artık insanlar öyle duruma düşmüşkü; birilerinin mutluluğu diğerlerini mutsuz etmiyormu! ve sanmıyorumki gerçekten büyü yapan arkadaşlarımın başkalarının hayatını mutsuz edecek büyüler yapsınlar, büyü yapan insanlar zaten belli bir mertebeye erişmiştir.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Büyü yaparak bir insanın hayatını mahvetmek isteyen insan sayısı fazla değildir sanıyorum. Genelde sevgi için yapılır. İnsanlar bunun peşinde. Bir insana kötülük yapacak düşünceye sahip olan, her şeyi göze alır ve büyüden medet ummaz.

Kötülük yapmanın bin türlü yolu var. Bir telefonla bile bir insanı şüpheye düşürüp, huzurunu kaçırabilirsin.

Büyü günahsa, karşısındaki kişiyi kandırıp, oyuncak gibi oynayanlar, sevgi yalanları söyleyenlerin yaptığı da günah değil mi? Canı yanan çare arar ve hak ettiği sevgiyi sağlamaya çalışır. Zorla güzellik olmaz derler ama insanın başına her şey gelebiliyor ve duygularına, tutkularına yenilebiliyor. Keşke hiç kimse ihtiyaç duymasa, mutlu olsa.

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
burası büyü okulu ben bir büyücüğüm canım ne iserse onu yaparım. kendi çıkarınız için yemek yiyorsunuz. kendi çıkarınız için su içiyorsunuz. kendi çıkarınız için evleniyorsunuz. kendi çıkarınız için uyuyorsunuz.kendi çıkarımız için büyü yaptığımızda bu neden sorun oluyor acaba bir terzi kendi için kıyafet dikebiliyor. ve başkaları içinde. amaç örtünmek güzel görünmek ve başkalarını etkilemek. ama bir büyücü güzel görünmek örtünmek(korunmak) ve başkalarını etkilemek için neden büyü yapamasın.

bunun tasvip edilip edilmemesi ile ilgi olan durum nedir. su içmeyin efendim tasvip etmiyorum.

cafe bölümüzün hiç bir özelliği yoktur. olmasada olur bizim için . daha eglenceli siteler var. cafe bölümde başka yerlerden alıntı edilen konular var hiç bir orjinalliği yok. sitemizde büyüler olmasa da olur gibi komik bir açıklama ile kimseyi kandıramazsınız.

googlede araştırma yaparken acaba cafe bölümüzden konu çıkıyormu çok merak diyorum. google orjina konulara göre sıralama yapar. cafe bölümüde orjinal konu olmadığına göre ya googledse hiç görünmüyoruz yada 50 sırada felan oluruz haralde.

arkadaş tavsiyesi olsa büyücü okulu diye bir site var adı gizlimabet. cafe bölümü süper. büyüleri boşver olmasada olur sen o siteye bak kafe bölümüne gir demiş olmaz sanırım.

konu açarken dikkat edin. sitemizin üyeleri son derece zeki kişilerdir. kolay kolay bişeyi yutmazlar

bir soru. başkasının suyunu izinsiz içer misin?
bir su senin olsun diye elindeki imkanları doğru yalnış ayırtetmeksizin her türlü yola başvurur musun?

kermit

Kayıtlı Üye
bir kere aşk için sevgi için kötü değildir konusu yok, o kişinin iradesine ve bel ki de seveceği kişiye ulaşmasına mani oluyorsunuz, sonuçta oda günah yani haa size ne günahı bana derseniz başka, yok günahtan korkarım derseniz şöyle özetliyeyim
Özgür iradeye yapılacak olan her hareker büyüdür, gelecekten habera almak için başvurulan her yol faldır, karıştırmayın bir kişiye şifa vermek konusu rukyedir.

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
bir kere aşk için sevgi için kötü değildir konusu yok, o kişinin iradesine ve bel ki de seveceği kişiye ulaşmasına mani oluyorsunuz, sonuçta oda günah yani haa size ne günahı bana derseniz başka, yok günahtan korkarım derseniz şöyle özetliyeyim
Özgür iradeye yapılacak olan her hareker büyüdür, gelecekten habera almak için başvurulan her yol faldır, karıştırmayın bir kişiye şifa vermek konusu rukyedir.
kermit tebrik ediyorum. yorumların çok güzel ve doğru. dinimizce de yasaklanmış hoş görülmeyen iradeye müdahele olayını çıkar amaçlı yapanları yaptıranları anlayamıyorum...

PUNKY

Kayıtlı Üye
kermit tebrik ediyorum. yorumların çok güzel ve doğru. dinimizce de yasaklanmış hoş görülmeyen iradeye müdahele olayını çıkar amaçlı yapanları yaptıranları anlayamıyorum...

Anlamıyor olabilirsin sana daha önce özel mesajla fikrimi belirttim ki cevap verme tenezzülünde bulunmadın hatırlarsan fakat daha öncede uyardığım gibi bu forumda büyü günahmı yaparmısınız yapmaz mısınız gibi cümleler ve sorular görmek istemiyorum.Burası diyanet işleri değil bir büyü sitesi isteyen gelir istemeyen gider dini çok bütün olanda milletin gözüne bunu sokmak için tutupta büyü sitesine üye olmaz kendine saklar bunu öğrenecek kadar yaşlandık artık.Burada 3000 üye var hepsi kendi istekleri ile üye olmuş demekki bir arayışları var hala burada iyilik için büyü büyü yapılırmı diye sormanın mantığı nedir anlayamadım ki? İnsanları denemeye mi alıyorsun...bir daha görmek istemiyorum!!!

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Büyü yapmanın günah olup olmadığı tartışılmıyor zaten bu başlıkta dikkat edersen godlove...İyilik için büyü yapılır mı diye başlık açılmış.Tartışılan konu bu ve genel bilgi de moderatör arkadaş tarafından verilmiş.Sen neden onun cümlesini alıp kendi fikirlerinin içini doldurmak için kullanıyorsun ki?Neyi haklı çıkartmaya çalışıyorsun?Burası Punky nin de dediği gibi bir büyü sitesi ve aslında bu başlık da bence açılmamalıydı.Bu bile yanlış bana kalırsa bu sitede,gereken yapılacaktır sanırım.
Ve de lütfen büyü ile ilgili fikirlerini kendine sakla,başka forum başlıklarımızda seninle bu türden yazılar yüzünden gereksizce karşı karşıya gelmek zorunda kalmayalım ve canımız sıkılmasın olur mu?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Burası bir büyü okuludur. Bu sitede büyü yasak mıdır günah mıdır gibi ifadeleri kullanmak yasaktır. Böyle davranmaya devam eden arkadaşları bir daha uyarmayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...