Gideni geri getirmek için majikal çalışma

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gideni geri getirme büyüsü

21 şerit papirüsün her birinin üzerine "yâ karibülmülteâli fevka külli şey'in ulüvven itifaihu" yazılır.
21 adet günnük tanesine bu dua teker teker okunur ve üflenir. Okunan günnük tanesi şeritlerden birine sarılır ve ateşe atılır.
Günnük ve papirüs yanarken bir yandan gidene odaklanılır ve niyet edilir. Niyet örneğin "...'dan doğma ... benim için bu günnük gibi yansın, tutuşsun, özlemime dayanamasın" gibi cümleler olabilir. Doğaçlamaya açık. Önemli olan niyeti edip susmamak, bütün günnükler yanıp bitene kadar gidene odaklanmayı sürdürmek ve niyeti yinelemektir.
Odaklanma için yardımcı olacaksa gidenin gözlerinin göründüğü bir fotografı kullanılabilir.
Küller toprağa dökülmelidir.

alara

Banlı Kullanıcı
papirüs ne demek açıklarmısın inan her yolu denedim ama olmadı birde bunu deneyeyim dedim belki döner

alara

Banlı Kullanıcı
bunu birazdaha açıklarmısn bu papirüsü nerde bulabilirim ve nedir

sdbr

Banlı Kullanıcı
papürüs kağıt olarak kullanılar bir bitki yaprağıdır mısırlılar kullanırdı

tahsin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar papirus eski mısır uygarlığın kullandığı ağaçtan yapılan bir kağıt çeşididir bizde kullanım şekli hat sanatı ve nakaşi-bent (süslü yazı)için kullanılır antika dükkanlarında ve el işi mazemesi satan yerlerden bulabilirsiz:)

orhan24

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar ben anlamadım giden derken insanı felanmı geri getiriyosunuz? Açıklarmısınız rica etsem

ARZUSUDE

Kayıtlı Üye
21 adet günnük tanesine bu dua teker teker okunur ve üflenir. Okunan günnük tanesi şeritlerden birine sarılır ve ateşe atılır.
Burda bahsekonu günnük tanesi nedir arkadaşlar bilen varsa açıklarsanız sevinirim....

Kar

Elit Üye
Günnük veya günlük olarakda geçer ,aktarlardan kolayca bulabileceğiniz bir ağacın özütüdür, çam sakızı gibidir.

kikirik

Kayıtlı Üye
papirüs yerine kağıt günnük yerine tane karabiber olmaz mı bulunduğum yerde yok?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Papirüsü nereden bulabiliriz? :S
Bulunması zor değil. Türkiye'de nereden temin edilir bilmiyorum. Soruşturun bulursunuz mutlaka. İstanbul'da kesin olduğunu biliyorum, yani bulunabiliyor. Diğer şehirlere de kargo yoluyla temin edilebilir.

termagant

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Chillout :) bakayım hemen. İnşallah bulabilirim. Onu bulamazsak eğer, beyaz temiz kağıt kullanabilirmiyiz?

çaw&eta

Kayıtlı Üye
ark mrhb,günnük tanesi yazmışsınız o 'günlük sakızı ' diye aktarlarda satılıyor.günnük diye birşey olmadığını söylediler,papirüs kağıdını nerde bulacaz,istanbul da bulmak kolay olabilirde ist.yaşamayanlar nasıl temin edebilirler yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşrler

"yâ karibülmülteâli fevka külli şey'in ulüvven itifaihu" yazısını arapçamı yazacağız? yoksa türkçe okunuş şeklindemi? bunlarda önemli

origanum

Yönetici
çawη82417' Alıntı:
ark mrhb,günnük tanesi yazmışsınız o 'günlük sakızı ' diye aktarlarda satılıyor.günnük diye birşey olmadığını söylediler,papirüs kağıdını nerde bulacaz,istanbul da bulmak kolay olabilirde ist.yaşamayanlar nasıl temin edebilirler yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşrler

"yâ karibülmülteâli fevka külli şey'in ulüvven itifaihu" yazısını arapçamı yazacağız? yoksa türkçe okunuş şeklindemi? bunlarda önemli

Halk dilinde günlük bazen günnük olarak da söylenir.
Asla majikal uygulamalarda Türkçe yazılmaz. İlla majikal bir dil olması şarttır. Bu uygulamada ise bu majikal dillerden Arapça yazılması uygun olur sözler Arapça olduğu için.

origanum

Yönetici
bence aynen öyle yazmalısın bence önemli olan istek, niyet ve ciddiyettir

Asla öyle yazmaması gerekir. Niyetin önemi farklı yerlerde kullanılır. Çay yapmaya niyet edersiniz ama demlik yerine elinizde olan porselen tabakta yapmayı tercih ederseniz ateşe oturttuğunuzda kırılır. Belirtilen malzemelere müdahale edilemez, yerlerine başka şeyler konamaz. Onlar olmazsa uygulama da olmaz. En basit ve temel majikal kuraldır.