Elma Majisi (aşk)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Elma Majisi (aşk)

Cadılar için kutsal olan elma, aşkın sihirli bir sembolü ve seksüel cesareti arttırıcıdır. Eğer bir elmayı tam ortasından keserseniz göreceksiniz ki içindeki beş çekirdek mükemmel bir beş köşeli yıldız formundadır. Üstelik elmanın kırmızı deriside onu bir çemberle çevrelemektedir. Bazı yerlerde eğer bir elmanın kabuğunu hiç koparmadan soyup yere düşürürseniz, bu kabuğun alacağı şeklin gerçek aşkınız olacak kişinin isminin baş harfinin şekline gireceğine inanılır.

Genç bir kız tarafından kendisini en çok seven talibini bulmak üzere yapılan bir başka büyüde, bu kız, taliplerinin sayısı kadar elma çekirdeğini almış ve bunların her birini onlardan biri gibi düşünerek aleve atmıştır. Kızın aşkıyla yanıp tutuşan talibin çekirdeği, burada, en yüksek sesle patlayan çekirdekdir.

Neyse, biz kendi büyümüze dönelim. Bu çok kolay bir büyüdür ve bir elmadan başka hiçbir şey gerekmez. Her yeni aydan sonra bir elmayı iki elinizle tutarak güneş ışığı alan bir yere oturun ve elmadan ilk ısırığı almadan önce şu sözleri söyleyin.

Ey güzel leydim, Kudretli Tanrıça,
Sonsuzdur güzelliğiniz ve aşkınıza saygım
O gerçek olan aşkı alıp getirin bana
Arasından gökteki yıldızların.

İlk ısırığı alldıktan sonra, en az elmanın çekirdeklerinin oluşturduğu yıldızı düşündüğünüz kadar, Tanrıçayı ve gökteki yıldızları da düşünün ve bu tatlı, güzel kokulu aşk-meyvasının, çılgınca bir aşka dönüştüğünü

bayanduygu

Kayıtlı Üye
cok sacma bence ıslamıyetle ılgılı terımler olmayınca ınandırıcı gelmıor bana

Şaman

Kayıtlı Üye
bir pagana da içinde Yüce Tanrıçaya övgüler olmayınca saçma geliyor
görece kavramını öğrenmeden ruhani konular kavranamaz...

Pantea

Kayıtlı Üye
Evet okurken sanki oyun gibi geliyor ama tum buyu calismalarinin ana merklezi istemek ve istedigimize ulasmak icin enerjimizi kullanmak oldugundan ister Islami sozler dualar olsun ister diger dinlerde ve dillerde calismalar olsun asl olan ne kadar cok istedigimiz ve ulasmak icin ne olcude caba ve enerji harcadigimizdir, her sekilde de yani dua ederek vefk yazarak yada pagan usullerine uygun olarak dua ederkde bir enerji sarfetmek soz kunusu.

havvaana

Banlı Kullanıcı
ne olursa olsun olayı düşünmek bile yeterlidir her cesit yapılışta enerjinin oluşması önemli olan dua yolu veya butarz cagrılar farketmez enerjiyi toplayıp yönlendirmek önemli olan tebrikler güzel tarif

Şaman

Kayıtlı Üye
ne olursa olsun olayı düşünmek bile yeterlidir her cesit yapılışta enerjinin oluşması önemli olan dua yolu veya butarz cagrılar farketmez enerjiyi toplayıp yönlendirmek önemli olan tebrikler güzel tarif
kişi bunları yaparken kendine uygun çıkış yöntemini seçer örneğin koruyucu bir tılsım hazırlanırken bir hristiyana besmele yazıp veremezsin ya da bir müslümana haç.Çünkü bilinçaltında hristiyan için besmele sahte müslüman için haç uğursuzdur.bu yüzden bilinçaltının algıladığı şekilde enerji verir kişiye.

selenim

Banlı Kullanıcı
elma büyüsü denenmiş ve gerçekleşmiştir ancak tesiri hafiftir..küçük kırgınlıklarda yapılması tavsiye edilir büyük ayrılıklarda etkisini göstermez...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
cok sacma bence ıslamıyetle ılgılı terımler olmayınca ınandırıcı gelmıor bana

Bu tür işlere ilgi duyuyorsanız öncelikle ön yargılarınızdan arınmanız gereklidir. Ön yargılar size sınırlama getirir ve bazan da reddi getirir. Bu da temelde niyetinize odaklanamamayı ve enerjinizi doğru yönlendirememeyi getirir. Ve kozmik olanla ve evrenle bir olamamayı da getirir beraberinde.
O nedenle bence ön yargılarınızdan lütfen arının. "Saçma, bana aptalca geliyor" gibi düşünceler yersizdir ve saygısızlık sayılır. Sizin inandığınız şeyler de bazan başkalarına saçma gelir ve sırf bu nedenle sizden yardım talep eden başkalarına faydalı olamayabilirsiniz. Bilimsellikle bağdaştırıcı yönlerini araştırın bu konuların. Kuantum fiziğini anlamaya çalışın. Ne Biliyoruz Ki Tavşan Deliği belgesel filmini izleyerek ve kitabını okuyarak başlayabilirsiniz mesela. Bu tür işlere ilgi duyuyorsanız enerjilerle de ilgilenmelesiniz (Reiki, Kundalini, GMA vb.). Enerji çalışmaları bakış açınıza büyük katkı sağlayacaktır. Bizlerin İslam dinine inanıyor olmamız başka görüşleri reddetmemize neden değildir. İslamiyet bugüne kadarki görüşlerin en son halini almış şeklidir. Yani kendisinden önceki tüm görüşleri benimser ancaakk eksiklerini tamamlar. Yani son din olması update edilmiş olmasından gelir (bu sakın yanlış anlaşılmasın sadece biraz espriyle yaklaşmak istedim konuya).
Size nacizane önerim şu olacaktır:
Bu ilimler bazan çok derindir bazan da aslında çok basittir. Soyut kavramlar vardır bazan bunları anlamak zor olabilir. Ya da kullanılan kelimeler çok anlamsızmış gibi gelebilir. Evet bize anlamsız gelebilir ama bunlar başka kapıların açılmasında rol oynayan anahtarlardır. Semboller vardır bunlarda aynı şekilde. Kutsal Geometri vardır. Bunlar binlerce yıldan gelmiş bilgilerdir.
Öncelikle iyi bir gruba takılarak sohbetlerde bulunun (ki bizim sitemiz bunun için iyi bir yer). Sorun, öğrenmeye çalışın, Enerji uyumlamaları alın. Şifa, şifacılık nedirden başlamak güzeldir örneğin. Bunlar bilimden uzak şeyler değildir aslında. Okuyun, karşılaştırmalar yapın. Hem sizin düşünceleriniz yanlısı hemde karşıt görüş yanlısı kitaplar, makaleler vs. okumak faydalıdır. beyniniz zorla düşünür bu şekilde. beyin hafife alınmayacak derinlikte bir organdır.
Umarım anlatmak istediklerimi ifade edebilmişimdir. Biraz belki daldan dala oldu ama olsun.
Sevgilerimi sunuyorum.