Bitkileri Kullanmadan Önce Bitkilere Okunacak Dua

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bitkilere okunacak dua

Om Mani Padme Hum Antre Hakatha Sataiu Senetutha Bathet Sataiu

Şaman

Kayıtlı Üye
bu dua hintçe ona göre hazırlayın telaffuzu:D
ama cadılık öğretisine göre pek de kalıp dualar yoktur.kendi duanızı oluşturmanız en iyisidir;)

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
olur olur çok iyi olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tükçe kutsama yap sende ne olacak

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
yapiyorum zaten ama ne biliim bazen bitkilerden izin aldığımda vermiolarmış gibi hissediyorum da bu kullandığım dile bağlı deildir dimi:???

Şaman

Kayıtlı Üye
hayır ya bitkiler bugün git bilmem hangi dili öğren de diycek değiller herhalde:D
onlarla frekans olarak uyum sağladığında bişiy sölemesen de olur.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
yapiyorum zaten ama ne biliim bazen bitkilerden izin aldığımda vermiolarmış gibi hissediyorum da bu kullandığım dile bağlı deildir dimi:???

Eğer böyle bir hissin varsa bence onay vermiyor olabilirler (mi?). ne amaçla kullanmak istediğinde bunu hissediyorsun örneğin. Normal koşullarda kalbinde ferahlık hissetmen lazım içine bir an bile çok küçük garip bir rahatsızlık hissi diyeyim düşerse bu yüksekbenliğin tarafından bir uyarıdır. Bu nedenle bu konuyu paylaşmak istersen sevinirim. Bizim için de örenk olur.
Teşekkür ederim.

maviay

Kayıtlı Üye
konuyla ilgili bilgim yok .merak ettim bu iletişimi nasıl kullanıyorsunuz .ben daha farklı billiyorum .bilgilendirirmisiniz tsk.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
örneğin bir işte şifada yada başka yöntemde bitki kullanacaksınız bu tılsımlı sözleri okuyup titreşimini arttırıyoruz sizde bildiğinizi yzarsanız sevinirim

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
ben artık o anda kalbime uygun ne geliyorsa ilk önce bitkiye dokunuyorum onunla enerjisel bi bağ kurmaya çalışıp besmele çekip yüce varedenden şifa ve izin isteyip koparıyorum sonra elimi toprağa koyup gea ya seslenip aldıklaımı geri vereceğime söz veriyorum bu kadar :) bu tür uygulamalar cadıdan cadıya değişir ve değişmelidir de çünki herkesin doğayla olan bağı aynı değildir :) herkes bağına göre letişim kurar ...

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Kurulan bağ boyna dolanmaya, kopan bağ göze çarpmaya ve düşünülen bağ aklı sarmaya..