Herhangi Bir İnsanı Nasıl Etkilersiniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
iğrençmiş ya ama değişik tşkler

Şaman

Kayıtlı Üye
ayyy asla böyle bir büyünün bana yapılmasını istemezdim:dhani istesinler saçımı vereyim ama yemeğime bişiy katmasınlar:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sandığınız dan daha çok kişi tarafından yapıldığından emin olabilirisiniz

crucifixion

Kayıtlı Üye
ya herhalde tamamen enerjiyle ilgili bu olay, yoksa derinden parçayı al kurut yedir biraz sallapati geldi bana. sen söylediğine göre bunu yapan çok kişi vardır muhakkak, peki sonuçları ne? sence bu büyünün sırrı yedirdiğin deride mi urum fikrini merak ettim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
crucifixion ' Alıntı:
ya herhalde tamamen enerjiyle ilgili bu olay, yoksa derinden parçayı al kurut yedir biraz sallapati geldi bana. sen söylediğine göre bunu yapan çok kişi vardır muhakkak, peki sonuçları ne? sence bu büyünün sırrı yedirdiğin deride mi urum fikrini merak ettim.

bu uygulamada ve bir çok uygulamada DNA faktörü çok önemlidir. dna tek bir kişiye ait bir özelliktir enerjinin yanlış yere yada kişiye kanalize olma ihtimali yok.
bu birinci enerji matrası

yedirme yada içirme gibi büyülerde dna kişin dna sı ile karışır yani biricik olan biricik olanla temas eder.

üçüncü olarak ayaklar çakralaın tamamının olduğu yerlerdir. vucudumuzda yüzlerce binlerce çakra ayaklar ise bu binlerce çakrayı çalıştıracak tüm çakralar mevcut. ayaktan alınacak dna lar tüm vucutu etkileyecektir.

son olarak ise niyet yada dua artık ne derseniz düşünsel yada sözlü olarak yapılan enerji çıkarması.

4 ana enerji matrası söz konusu bu uygulamada o yüzden büyü uygulamnasıda çoğunlukjla başarılı oluyor.

unutulmaması gereken bu büyü bedensel amaçlıdır. kişi size aşık olmaz sizden bedensel olarak etkilenir. yani cinsel olarak

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
cok sevince yiyesin gelir icine sokasın gelir ya demek kendini sevdirmek isteyince de kendinden parca yediriyorsun..

Pantea

Kayıtlı Üye
dynamic apnea ' Alıntı:
cok sevince yiyesin gelir icine sokasın gelir ya demek kendini sevdirmek isteyince de kendinden parca yediriyorsun..
:) ilginc bir benzetme uygulama Urum'un aciklamalari dikkate alininca cok mantikli geldi.

fot

Kayıtlı Üye
çok güzel ya.denemek lazım.ama benim kobay çooook uzakta.yanıma getirecek kuvvetli bişey bulsam gerisi çok kolay ama nerdeee

dido06

Banlı Kullanıcı
:eek: cınsellık amaclıymıs bende hanı ınsan olark sözlerle falan hımaye altına alma gıbı bir etkılenmeden bahsediliyor sanmıştım tühhhhh

Diagramma

Kayıtlı Üye
Bir insan böyle birşeyi neden yapar ki... Ham olmak pişmek ve yanmakla ilgili bi olay sanırım...

kermit

Kayıtlı Üye
Sizi cinsel arzulamaya başlayan kişi, yavaş yavaş zaten himayenize girer ama dikkatli olmanız da lazım tabi ki :) gerçekten bu yöntem çokça uygulanır ve başaramayan çok azdır

awra

Banlı Kullanıcı
Yüreğinde hissetmeyen beni beden olarak hissetmesin ...istemem ..kalbinde hissettiricek bişiy yokmu? Beden arzuları gelip geçicidir...!!!!!

Doganay

Kayıtlı Üye
ya o kadar da büyütmeyin kocanıza yaparsınızz :D yap en sevdiği yemeği, karıştır içine koy önüne yesin işte :D

esilah

Kayıtlı Üye
Denemekte fayda var ama devamlılığı ne kadar