PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herhangi Bir İnsanı Nasıl Etkilersiniz?

URUMHAMATAHAYİL
16.07.2008, 18:05
HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

yule
17.07.2008, 14:32
iğrençmiş ya ama değişik tşkler

Şaman
20.07.2008, 17:31
ayyy asla böyle bir büyünün bana yapılmasını istemezdim:dhani istesinler saçımı vereyim ama yemeğime bişiy katmasınlar:D

URUMHAMATAHAYİL
21.07.2008, 03:05
sandığınız dan daha çok kişi tarafından yapıldığından emin olabilirisiniz

crucifixion
21.07.2008, 18:51
ya herhalde tamamen enerjiyle ilgili bu olay, yoksa derinden parçayı al kurut yedir biraz sallapati geldi bana. sen söylediğine göre bunu yapan çok kişi vardır muhakkak, peki sonuçları ne? sence bu büyünün sırrı yedirdiğin deride mi urum fikrini merak ettim.

URUMHAMATAHAYİL
21.07.2008, 21:50
ya herhalde tamamen enerjiyle ilgili bu olay, yoksa derinden parçayı al kurut yedir biraz sallapati geldi bana. sen söylediğine göre bunu yapan çok kişi vardır muhakkak, peki sonuçları ne? sence bu büyünün sırrı yedirdiğin deride mi urum fikrini merak ettim.

bu uygulamada ve bir çok uygulamada DNA faktörü çok önemlidir. dna tek bir kişiye ait bir özelliktir enerjinin yanlış yere yada kişiye kanalize olma ihtimali yok.
bu birinci enerji matrası

yedirme yada içirme gibi büyülerde dna kişin dna sı ile karışır yani biricik olan biricik olanla temas eder.

üçüncü olarak ayaklar çakralaın tamamının olduğu yerlerdir. vucudumuzda yüzlerce binlerce çakra ayaklar ise bu binlerce çakrayı çalıştıracak tüm çakralar mevcut. ayaktan alınacak dna lar tüm vucutu etkileyecektir.

son olarak ise niyet yada dua artık ne derseniz düşünsel yada sözlü olarak yapılan enerji çıkarması.

4 ana enerji matrası söz konusu bu uygulamada o yüzden büyü uygulamnasıda çoğunlukjla başarılı oluyor.

unutulmaması gereken bu büyü bedensel amaçlıdır. kişi size aşık olmaz sizden bedensel olarak etkilenir. yani cinsel olarak

dynamic apnea
22.07.2008, 10:02
cok sevince yiyesin gelir icine sokasın gelir ya demek kendini sevdirmek isteyince de kendinden parca yediriyorsun..

Pantea
17.09.2008, 23:36
cok sevince yiyesin gelir icine sokasın gelir ya demek kendini sevdirmek isteyince de kendinden parca yediriyorsun..

:) ilginc bir benzetme uygulama Urum'un aciklamalari dikkate alininca cok mantikli geldi.

fot
19.09.2008, 21:03
çok güzel ya.denemek lazım.ama benim kobay çooook uzakta.yanıma getirecek kuvvetli bişey bulsam gerisi çok kolay ama nerdeee

samir_22
15.11.2008, 15:14
Denemekte fayda var :)

medusa
04.12.2008, 21:10
kesinlikle denemeye değer :)

dido06
04.12.2008, 21:15
:eek: cınsellık amaclıymıs bende hanı ınsan olark sözlerle falan hımaye altına alma gıbı bir etkılenmeden bahsediliyor sanmıştım tühhhhh

awra
02.01.2009, 18:35
ay bende didocum ya...

Diagramma
02.01.2009, 21:30
Bir insan böyle birşeyi neden yapar ki... Ham olmak pişmek ve yanmakla ilgili bi olay sanırım...

kermit
02.01.2009, 23:21
Sizi cinsel arzulamaya başlayan kişi, yavaş yavaş zaten himayenize girer ama dikkatli olmanız da lazım tabi ki :) gerçekten bu yöntem çokça uygulanır ve başaramayan çok azdır

awra
03.01.2009, 10:37
Yüreğinde hissetmeyen beni beden olarak hissetmesin ...istemem ..kalbinde hissettiricek bişiy yokmu? Beden arzuları gelip geçicidir...!!!!!

gülden
21.01.2009, 14:30
aynen katılıyorum awra:hurray:

oksana
21.01.2009, 15:49
cinsellik amaçlı olduğunu anlamamıştım.

Doganay
21.01.2009, 17:22
ya o kadar da büyütmeyin kocanıza yaparsınızz :D yap en sevdiği yemeği, karıştır içine koy önüne yesin işte :D

esilah
21.01.2009, 19:00
Denemekte fayda var ama devamlılığı ne kadar

cem53
21.01.2009, 22:30
evet denemekte fayda var tşk paylasım için

cem53
21.01.2009, 22:39
bunun gunu saatı varmı veya eksıkmı?

pcxlord
22.01.2009, 00:03
Bu dna larla ilgili. İnsana kendinden bir parça yedirirsen seni sürekli ister anlamı çıkarılabilir.
İsteyerek yapılmalı günü veya saati yok.

selenim
22.01.2009, 00:26
BİR BÜYÜDE BENDEN

Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü
yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok
yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak
üstüne Tuncina duası yazılır. Sonra parça ateşe
atılır. O kimse başkasına bağlı olsa da ona yüz
çevirir ve büyüyü yapan kişiye gelir...ETKİSİ KESİNMİŞ...İYİ DÜŞÜNÜN ÖYLE YAPIN..

mikeey
22.01.2009, 00:40
peki diyelim yapdik icecegine biraz toz dökdük nezaman o istek gelir o sahisda yani hemenmi? yoksa bunu bir-iki kere tekrarladikdan sonrami?

selenim
22.01.2009, 00:45
cnm büyünün en temel özelliği sabırdır unutma ve öyle ilginçtirki hep ummadığın anda olur şok eder seni..ama eğer verilen tarifi birebir ve zamanında yaparsan enerji potansiylinde varsa zaman kısalır...

mikeey
22.01.2009, 01:38
demin bi arkadas sormus hangi vakitlerde yapmamiz lazim diye vakiti falan yok demisdi biri simdi sen diyorsun zamaninda... :S ?

cem53
22.01.2009, 23:09
BİR BÜYÜDE BENDEN

Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü
yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok
yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak
üstüne Tuncina duası yazılır. Sonra parça ateşe
atılır. O kimse başkasına bağlı olsa da ona yüz
çevirir ve büyüyü yapan kişiye gelir...ETKİSİ KESİNMİŞ...İYİ DÜŞÜNÜN ÖYLE YAPIN..

denenmişmidir

pcxlord
23.01.2009, 17:25
demin bi arkadas sormus hangi vakitlerde yapmamiz lazim diye vakiti falan yok demisdi biri simdi sen diyorsun zamaninda... :S ?
büyünün herhangi bir özel zamanı yok zamanı sizin için özel ve stratejik olan zamandırr..

gizlimabetperisi
23.01.2009, 21:10

Urum' a fikir sormuşsunuz ama bende fikrimi paylaşmak istedim. Burada DNA saklı. Asıl mesele bu. Senin niyetinin de saklı olduğu DNA'ı vermiş oluyorsun o kişiye. Yani sen isteğini tüm benliğinde vücudunda öyle bir hissediyorsun ki hani senin zerrelerine işlemiş oluyor niyetin ve sen bunu o kişiye doğrudan aktarmış oluyorsun. Sonucunda da enerjitik çok güçlü bir bağ oluşturuyorsun o kişi üzerinde diye düşünüyorum. Kişinin idrakına etki eden bu tip yöntemler yerine daha ılımlı, olumlu yolların denenmesini öneriyorum.
Bir kişiyle tokalaştığın zaman da ellerimizle birbirimize o kadar çok bilgi aktarıyoruz ki. Küçük bir temas ama işte bir çok bilgi aktarımı. İngiltere Kraliçesi geldi resepsiyon yapıldı kesinlikle eldivenlerini çıkarmadan tokalaştı herkesle. Genelde bu tip kişilere dikkat edin hep eldivenlidirler. Bunun sebepleri çok. Elinizle o kişiye o kadar çok şey verip ondan o kadar çok şey alabilirsiniz ki.
Bir kişiyle 3 defadan fazla cinsel birleşmede bulunuyorsanız aranızda enerjitik bir bağ oluşurmuş. Bir daha o kişiyle görüşmeseniz bile, o kişi sizden çok uzak olsa bile sizin enerjinizi çalabiliyor, sizi etkileyebiliyor. O nedenle enerji çalışmaları yapanlar zaman zaman evrene genel kullanım için enerji gönderirler ya da kendilerinden çeşitli nedenlerle enerji talep eden ihtiyacı olan kişilere enerji aksın diye enerji çalışmaları yaparlar.

Evrende herşey birbirine çok bağlı ve birbiriyle etkileşim halinde. Japonlar Samuray kılıçlarını kişiye özel olarak yaparlarmış. Çeliğin içine o kişinin tırnak parçası, saçı ve yine DNA taşıyan (emin değilim kanı olabilir) bir parçasını ekleyerek çeliği döverlermiş. O nedenle bu kılıçlar sadece sahibiyle bir bütün olurlar ve sahibiyle etkili olurlarmış.

Paylaşmak istedim.
Syg.

bo34bo
23.01.2009, 23:07
selenim ne kadar zamanda sonuç alındığına dair bir bilgin var mı, bir de sadece duayı yazıp yakmak yetior mu herhangi başka bişi yapılması gerekmediğinden emin misin??

rossi19600
24.01.2009, 12:33
arkadaşlar size şunu söleyim 1,5 yıl önce sevgilimden ayrılmıştım daha doğrusu tekmeyi yemiştim internette gezinirken nohut ile yapılan bi büyüye denk geldim 41 tane nohuda fatiha okuyosun teker teker ve sonra ateşe atıyosun (falancanın kızı falanca sende benim için bu nohutlar gibi kavrul dedim ve aradan 1 sene gectikten sonra aradı ve özür diledi aslında daha önce aramış ama ulaşamamış bi türlü sizce büyümü tuttu yoksa bi tesadüfmü bu??

cem53
26.01.2009, 19:06
buyu tutabılır eger sızı daha once aramıs sa

matthew
29.01.2009, 00:24
midemmmmm :hang: :devil2:
böyle bi şeyi umarım hiçkimse bana yapmaz
bööö =))
ama çok kşi yapmış diyor urum ... hımm ikilemde kaldım şimdi
yok yok ben kıyamam sevdiiim insana böyle bi şey yapmaya :Angel_anim: :PP

mellek21
21.03.2009, 17:45
Büyü yapmak veya yaptırmak çok günah direk cehenlemlik oluyornussun

kermit
21.03.2009, 18:32
Giren cehenneme senin eminle mi girecek?
Cevabın evet ise karışma ahirette karışırsın
cevabın hayır ise sana ne?
ben aşırı şekilde forumda büyü haram günah cehennemliksiniz diyip özelden sevgilim içi büyü yap ne olur diyen gördüm. Bu kişilerle ise muhabbet bile etmem adeta.

AkeLdan
21.03.2009, 18:47
Kesin artık günah sevap muhabbetini,ne işin var o zaman böyle sitelerde git islami forum sitesine gir sabahtan akşama zikir çek..Yanlış anlaşılma olmasın tabi ki zikir de yapıyoruz ama herşeye karışmayın üstünüze vazife olmayan işlere burnunuzu sokmayın,burda herkes günahı sevabı bilecek kudrette..İnsanın sinirini ve sınırını zorluyorsunuz!!!

mecra
21.03.2009, 19:15
off kermit,akeldan çok sinirlenmişsiniz:D arkadaşlar boşverin...adminler gerekeni yaparlar...

Chillout
21.03.2009, 19:21
Sayın mellek21,dini inanışlarınız sebebi ile dostane ve art niyetsiz bir uyarı yaptığınızı düşünüyorum.Fakat hatırlamanız gereken iki husus var.İlki burası Gizli Mabet Büyü Okulu.İkincisi burada uygulamaları alan veya uygulamaları veren,bilgileri alan veya bilgileri veren şahıslar ne yaptığını bilmektedir.En azından sitede bu konular ince ayrıntılarına kadar anlatılır.Bu site sadece büyü veren bir site değildir.Burası aynı zamanda öğreticidir.Üstelik tek bir konu veya tek bir inancın bağlayıcılığı ile değil,evrensel bir düşünce tarzının temellerine oturan,her üye ve yöneticinin katkılarıyla da yükselen kompleks bir yapıdır.Ne demek istediğimi kafi düzeyde ifade etmiş olduğumu düşünüyorum.İyi ve kaliteli forumlar diliyorum.

kermit
21.03.2009, 19:39
off kermit,akeldan çok sinirlenmişsiniz:D arkadaşlar boşverin...adminler gerekeni yaparlar...
Sinirlenmedim ama artık bu konular baydı, bu günah laflarında iki tema var
1 : siz ''anlayışsızsınız'' anlamıyorsanız yol göstereyim
2 : ben büyü yaptıracağım yada yapacağım ama şimdi utanıyorum.
yai birisi gelsin desin ki ben büyü sevmiyorum dinim yasaklıyor ama bakıyorum okuyorum, sizi tanımaya çalışıyorum, hatta abartalım nasıl iblise uşak oldunuz desin karşılıklı konuşalım, yada gelsin ben büyü yapacam arkadaş tarif verin desin anlatalım ama diğer yol ilk bizi ''anlamaz'' yerine koymak, ikincisi de 180 derece çarketmektir ki o kişilere ne dendiğini iyi biliyorsunuz.

kartal
30.10.2009, 12:43
büyü yapan insan bence bütün iğrençliklere katlanabilmeilidir.Ama bu yöntemi yapmalıdır demiyorum gerçekten hoş olmayan bir yöntem ama bilgimiz oluyo en azından.

mum
05.11.2009, 16:17
ben yaptım bakalım ne olacak heyecanla bekliyorum iki gün oldu bir hareketlenme görmedim.Ama takipteyim.

Yesil Cingene
05.11.2009, 16:31
ben yaptım bakalım ne olacak heyecanla bekliyorum iki gün oldu bir hareketlenme görmedim.Ama takipteyim.
Yaptığınız büyüleri dillendirmeyin. Kimseye bunu yaptım, şunu yapacağım demeyin. Kişilerin, enerjileriyle, büyünüzün belki de tutmamasına yol açabileceklerini unutmayın. Yapın; olacağına tüm varlığınızla inanın ve unutun..

esinder
16.01.2010, 01:07
sadece yedırılıyor pekı bır dua falan okunmuyormu, ayrıca aynı cınse yapılabılınırmı dostluk acısından yanı ara duzeltılmesı ıcın.

ryder
16.01.2010, 02:25

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Peki herhangi bir söz söyleniyor mu? toz hazırlanırken veya kullanılırken ?
Söylenmiyorsa bu büyü sınıfına nasıl giriyor peki ?Gayet doğal bir şeymiş gibi gözüküyor :)Yanlışım varsa kusura bakmayın

artenas
16.01.2010, 17:59
sanırım 1 hafta içinde deneyecegim cok merak ettim

reidikonto
16.01.2010, 18:58
Bu yine iyi daha degişikleri var. :)

GrizzlyBear
16.01.2010, 19:01
Sayın ryder,

Filmlerde gördüğünüz gibi her büyü veya majikal çalışma için sözler ve tılsımlar gerekmez. Şayet sitemizi incelerseniz ''Göz Majisi'' isminde, sadece imajinasyonla yapılan bir çalışma mevcuttur. Her çalışma için söz gerekmediğiniz en güzel örneğidir.

İyi Forumlar Dilerim.

rosemimosa
10.01.2011, 16:05
selamlar sormak istedigim sey dediginiz seyi icecege degilde yiyecek bir seye katsam ornedin yemege ayni yemegi birkac kisi yediginde sadece niyet ettigim kisimi etkilenir yoksa hepsimi ikincisi ayak derisinin herhangi bir parcasi sanirim olur ucuncusu ozel bir sey varmi tekrarlamak icin (soz dua vb.) dorduncusu tekrarlamak gerekirmi etki suresi ne kadardir

gümüş
10.01.2011, 16:29

Iyy...

artık kimseden hoşlanmayacağım galiba :(

La-edri
11.01.2011, 00:56
Enteresan oldugu kadarda igrenc mis.
Yasamak istemedigin bir seyi, baskasina yasatma... :)

rosemimosa
11.01.2011, 17:26

sanirim tarif tam ama yinede sormak isterim isin puf noktasi nedir

hadesgod2011
11.01.2011, 23:38
hipnotismayı kullanabilirsin. bazı özel kokular ve beden dili ile psikolojik etkileme metotlarını sana verebilirim. Özelliklr kısa süreli etkilemeler için bayan ve erkekler için özel karısımlar var. Özellikle, doğu arap ülkelerinden gelen bazı karısımlar kısa süreli etki için özellikler sunmakta. Ancak, uzun süreli etkileme, büyü,muska, tılsım, psisik etkileme için çok çok uzmanlar dahi becerikli değildir. Çünkü insan iradesi her büyüden daha güclüdür...

gizlimabetperisi
12.01.2011, 01:00
Toprak Elementi Aracılığı ile Etkide Bulunmak
...Sempatik maji ve mummia ile yapılan maji, aşılama denilen bu kategoriye girer. Mummia majisinde kişi sıvı kondansatörler yerine mummia ile çalışır. Mummia saç, ter, tırnak, idrar gibi bir vücut parçasından oluşur. Bu "aşağı maji" türünü... (Hermesçi Bilimlere Giriş, Franz BARDON)
Üstat Sn. Franz BARDON bu tip uygulamaları usta, iyi bir majisyenin kullanmadığından bahseder. Bu tip uygulamaları "aşağı maji " türü olarak tanımlar.
Bu kitabı okumanızı öneririm. Maji nedir? İyi bir majisyenin meziyetleri gibi önemli konulara değinir. Üstat olmanın mistik ahlakın ne demek olduğunu anlamak adına da okunması gerekli bir kitap bence.
Syg.

rosemimosa
13.01.2011, 15:24

kisiyi etkileme suresi ne kadardir bir seferlikmi yoksa sureklimi
birde tekrar etmek gerekiyormu

URUMHAMATAHAYİL
14.01.2011, 13:52
tekrar hepsinde gerekiyor. sonsuza kadar etkili büyülerde var elbet ama onlar yüksek majiye girer. etkileme süresi konusunda kesin bir bilgi veremem kişilere göre değişir.

rosemimosa
14.01.2011, 14:27
hipnotismayı kullanabilirsin. bazı özel kokular ve beden dili ile psikolojik etkileme metotlarını sana verebilirim. Özelliklr kısa süreli etkilemeler için bayan ve erkekler için özel karısımlar var. Özellikle, doğu arap ülkelerinden gelen bazı karısımlar kısa süreli etki için özellikler sunmakta. Ancak, uzun süreli etkileme, büyü,muska, tılsım, psisik etkileme için çok çok uzmanlar dahi becerikli değildir. Çünkü insan iradesi her büyüden daha güclüdür...
eger yardimci olursan sevinirim

Nazlı BEŞERİ
14.01.2011, 20:30
Ayaklar birini yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için uygun anlaşılan.bir arkadaşım sevmediğin bir kişi,sürekli seni ziyaret etmek için geliyor ve sen rahatsızlık duyuyorsan ayakkabılarının içine tuz dökmen gerek demişti.denemedim ;) ama deneyen ve çok işe yaradıgını söyleyenler oldu..

blcknghtmr
05.01.2012, 16:32
E mesele dna ise dna haritaları için ağızdan sıvı alınır, sevgilinle öpüştüğünde de dna karşılıklı geçmiş olmaz mı, yani aynı sonuç alınır sanırım.

falcı
22.08.2012, 00:54
ben böyle sacma sapan seylere inanmıyorum bence bir aldatmaca ayak derisiyle olucak bir sey deyil bu

hazaR
22.08.2012, 00:59
Denemek isterdim...Ama büyü yapmayı sevmiyorum çünkü daha önce hiç yapmadım.

obsesif
22.08.2012, 01:18
ben böyle sacma sapan seylere inanmıyorum bence bir aldatmaca ayak derisiyle olucak bir sey deyil bu

Daha işe yarar,aldatmaca olmayan bir uygulama verin ozaman?

Warlord
22.08.2012, 02:25
Paylaşım için teşekkürler öncelikle kafama bir şey takıldı bu büyüye mi giriyor ? Müslüman olduğum için soruyorum ? Büyüye girmiyor ise denemek isterim.

demonic
22.08.2012, 11:37
Paylaşım için teşekkürler öncelikle kafama bir şey takıldı bu büyüye mi giriyor ? Müslüman olduğum için soruyorum ? Büyüye girmiyor ise denemek isterim.

bu bir büyüdür.

inspecter
22.08.2012, 22:17
İkram edilen nerdeyse hiç birşeyi geri çevirmeyen biri olmakla birlikte,herkese biraz aşığım..Sebebini şimdi anladım:D:D

desperado_kedi
23.08.2012, 05:26
yapan varmı acaba ?

falcı
25.08.2012, 17:43
denesende birsey olmuyo ben 2 kere denedim bir sey olmadı bana palavra geldi

l'esprit
29.08.2012, 12:34
ayak derisi olayına pek sıcak bakmamışlar ama bu kadar iğrenç bir şey yok sıcak suyla yıkayın yazıyor güzelce yıkadıktan sonra tertemiz tek sorun insan eti olması galiba .

alara26
29.11.2012, 11:06
bu uygulamayı yaparken bir dua okumamız gerekiyor mu?

DarkAnqeL
29.11.2012, 14:51
tiksindirici fakat güzel bi payaşım :) aynı şekilde yemeğine atmadan o tozu suratına üflesekte nefesine kaçacağı için aynı etkiyi yapmazmı :) bnm iş yeirnde kavga ettiğim bi çocuk var onun üstünde deniycemde :P

göçmenoğlu
29.11.2012, 15:40
Bunun için öncelikle giyim ve temiz koku çok önemlidir, üstü başı perişan kılıksız saçlı sakallı pis kokan adamın etkileyeceği tek şey kara sineklerdir, konuşmakta çok önelidir düzgün konuşmak kibar ve nazikane cümleler kurmak her şeyden önce karşındakini dinlemek çok önemlidir küfürle konuşan adamın etkileyeceği en güzel şey gözüne inen bir yumruk olur bence, birde ses tonu var etken olan elbetteki güzel bir ses tonu çok kişiyi etkileyecektir bu konuda bütün bunların dışında ilk görünüm çok önemlidir ilk defa görmüştüğün kişide bıraktığın ilk intiba hiçbir zaman değişmeyecektir ki ilk görüştüğünüz kişide ilk intibaa mutlaka bütün bu yazdıklarımla olacaktır...

DarkAnqeL
29.11.2012, 18:03
Bunun için öncelikle giyim ve temiz koku çok önemlidir, üstü başı perişan kılıksız saçlı sakallı pis kokan adamın etkileyeceği tek şey kara sineklerdir, konuşmakta çok önelidir düzgün konuşmak kibar ve nazikane cümleler kurmak her şeyden önce karşındakini dinlemek çok önemlidir küfürle konuşan adamın etkileyeceği en güzel şey gözüne inen bir yumruk olur bence, birde ses tonu var etken olan elbetteki güzel bir ses tonu çok kişiyi etkileyecektir bu konuda bütün bunların dışında ilk görünüm çok önemlidir ilk defa görmüştüğün kişide bıraktığın ilk intiba hiçbir zaman değişmeyecektir ki ilk görüştüğünüz kişide ilk intibaa mutlaka bütün bu yazdıklarımla olacaktır...

aahahahah çok güzel yazmışsın gerçekten bayıldım :))

alara26
03.12.2012, 01:11
ayaklarımızada kapanırmı urumhamatahayil:-)

canmert196
03.12.2012, 01:35
ar kadaslar bu ayak derisi olayını deneyen varmı icinizde bir tanıdık bu işkerle ilgilenen birine sordum olur dedi ama enerjin yüksekse devamlı hayal eiyosan olur dedi rüyada celp ediyomussun iş rüyada bitiyomuş

celb direk asik etmez sadece gordugu ruyanin etkisiyle sizi cekici bulabilir.Asik olmasi demek bir kisinin cinsellik icin degil sadece ona bakip gulebilmesi onun yanagina dokundugunda mutlulugun sonsuzluga acilan kapisina varabilmesi demektir. bu cinsel anlamda cekici yapar.Sizle daha samimi olma girisimleri olabilir

alara26 aayaklariniza kapanmasada buyunun etkisi gecinceye dek pesinizden kosar sizi yaninda ister:)

DarkAnqeL
03.12.2012, 09:46
celb direk asik etmez sadece gordugu ruyanin etkisiyle sizi cekici bulabilir.Asik olmasi demek bir kisinin cinsellik icin degil sadece ona bakip gulebilmesi onun yanagina dokundugunda mutlulugun sonsuzluga acilan kapisina varabilmesi demektir. bu cinsel anlamda cekici yapar.Sizle daha samimi olma girisimleri olabilir

alara26 aayaklariniza kapanmasada buyunun etkisi gecinceye dek pesinizden kosar sizi yaninda ister:)

peki büyünün etkisi ne kadar sürüo ?:D

Amazontanrıça
16.01.2013, 20:38
iğrençsiniz yahu

Keira
16.01.2013, 20:41
iğrençsiniz yahu

Sayın Amazontanrıça; bu nasıl bir üsluptur? Dikkatinizi çekmeyen bir konuysa neden okuyorsunuz? Laf olsun diye yorum yapmakta nedir? Burası bir parapsikoloji sitesi ve bunun gibi birçok konu var burada. İlginizi çekmiyorsa okumaz, geçersiniz. Sitenin kalitesini düşürecek yorumlar yapmayın lütfen. İyi forumlar.

*TeKTo*
16.01.2013, 20:44
:) Tek etkilemek isteyen kimse söylesin etkilenelim böyle şeylere gerek yok :D Zaten böyle bişey yapacağını bilsek otomatik olarak etkileniriz :)

xgenion
16.01.2013, 20:52
O değil de 5 sene öncesinin konusunu "iğrençsiniz" cevabıyla hortlatmak niye ona anlam veremedim :)

Yağmura özlem
17.01.2013, 15:05
ayyyyyyyyy adamların elinden hiçbirşey içmeyeyim artık ama şimdi restorana gitsen garsondan şüphelenirsin, Allahım sen koru pis adamların ayaklarının tadından ıyyhhh

Mefetseger
18.01.2013, 22:57
Konuda gerekli cevap verilmişti aslında, güncelleme olması için tekrar yazalım. Her büyüde olduğu gibi etki süresi yapan/yaptıran kişiye göre değişir. İşinde profesyonel birinin yapması bu süreyi uzatacaktır. Diğer sorunuza gelirsek; kurutulan ayak derisi kişiye herhangi bir şekilde yedirilebilir bunun şekli size kalmış.

IvI
25.03.2013, 20:21
Deriyi aldık, kuruttuk, toz halıne getırdık peki..

Bır sorum olucak ;

Ölu deri olur mu yoksa yumusatıp kazıyacakmısın ayaktan derıyı bıraz ..

Yağmura özlem
25.03.2013, 20:32
koptum Allah iyiliğini versin :))))