Aşk Büyüsü İçin Tılsım Hazırlama

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir pentagram çizin.İçine bişiyler yazabilecek büyüklükte olsun
üstüne kendi adınızı yazın
altına büyü yapılan kişinin adını yazın
ortaya isteğinizi yazın(celb,aşk,ölüm vs)
yıldızın çevresine isteğinle ilgili esmayı saatin tersi yönde harf harf yaz.(eğer mim harfi ile başlıyorsa esma yıldızın altından başlamalı yazmaya diğerlerinde istediğiniz yönden başlayabilirsiniz)
sonra tılsımdaki tüm harfleri topla çıkan adetçe esmayı oku.okurken tılsım elinde olsun şer işler için sol elinde tutacaksın iyi işler için sağ elinde.Okurken gözünü tılsımdan ASLA ayırma
NOT:bütün herşey hurufi mukatta şeklinde arap harfleriyle yazılmalı.Bu tılsım islam öncesi arap usulünde bir tılsımdır.

Şaman

Kayıtlı Üye
bu sadece aşk büyüleri için değil hepsi için geçerli.ama ii bir arapça bilginiz olmalı niyeti yazmak için

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aslında rüm büyülerde hazılanması gereken tılsım biraz daha satanik özelliker taşır. şer güçleri kullanan bir büyücüler için gecerlidir.

Şaman

Kayıtlı Üye
ben dediğine katılmıyorum.sonuçta pentagram satanistlere ait değil keltlerden araplara kadar her toplumda var ve tılsım tek bir ekole bağlı değildir.

crucifixion

Kayıtlı Üye
niyet kendine aşık etmeyse
CE-LE-BE-A,E-LE-ME-HA-BE-HE yazılabilir herhalde

crucifixion

Kayıtlı Üye
eğer içine niyet yazılıyorsa aşk dışında da kullanılabiliyor yani bu tılsım. ölüm gibi tek bir kişiyi hedef alan amaç için kullanılabiliyorsa büyü bozmak için de kullanılabilir herhalde.

o zaman fe-sin-hı-elif-lam-sin-ha-re yazabiliriz niyete.

yada başka birşey..??

crucifixion

Kayıtlı Üye
Şaman ' Alıntı:
bu sadece aşk büyüleri için değil hepsi için geçerli.ama ii bir arapça bilginiz olmalı niyeti yazmak için

evet ben de bunu sormuştum ama zaten sen söylemşsin. katılıyorum.

Şaman

Kayıtlı Üye
esmayı ve niyeti doğru kullanabilin gerisi zaten hazır;)

kartal

Kayıtlı Üye
pentagram, yeremi, tahtayamı, yoksa kağıdamı uygun olan nedir yada farketmezmi

Pantea

Kayıtlı Üye
Urum basit bir pentagram sekli ekleyebilirmisin bunu hic yapmamis olanlara bir ornek teskil etsin .

kartal

Kayıtlı Üye
sitede pentagram şekilleri mevcut araştıran bulabilir

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
ben anlamadm neyi arapça yazıcaz neyi okuyucaz yaa hiç bşey anlamadmm :(

peril

Kayıtlı Üye
yıldızın çevresine isteğinle ilgili esmayı saatin tersi yönde harf harf yaz.(eğer mim harfi ile başlıyorsa esma yıldızın altından başlamalı yazmaya diğerlerinde istediğiniz yönden başlayabilirsiniz)

kusura bakma urum ama burda biRas daha acık olursan:D

PUNKY

Kayıtlı Üye

kusura bakma urum ama burda biRas daha acık olursan:D

Eğer yazdığın esma mim harfi ile başlıyorsa mesela el-müntakim esması mim harfi ile başlar bunu harf harf yazarken soldan sağadoğru değil saat yönünün tersine sağdan sola doğru yazacağız fakat ilk harf mim olduğu için yazmaya pentagramın en altından başlamak gerekir geri kalan esmalar içinse yazmaya başladığın yerin üstü yanı vs olması önemli değil...

alttire1

Kayıtlı Üye
niyeti geri getirmek olan bir kişi arapça olarak geri getirmenin okunuşunu mu yazacak yoksa anlamsal ifadesini mi yazacak..

geri getirmek için arapça niyet yazabilen warsa ekleyebilirse sevinirim..