yaren81

yaren81

Kayıtlı Üye
mrb..dün gece rüyamda,eşimin iş yerinin olduğu bölgede çalışmaya başladım.üzerimde beyaz bi önlük vardı.yemeğe gittim çorba yemek istediğimi söyledim ama 2 adam bana ısrarla bi yemek gösterdiler onu yememi istediler yemek yeşil yuvarlak pasta gibi bişeydi.kapıda eşimi gördüm bana kaşlarını çatmış bakıyordu.içeri girmeden bana aynı bakışla gitti.sonra evime gittim bazı odaları turuncuya boyamıştı evimin boş olduğunu biliyorum yanlışmış diye düşünüyorum.annesinin evindeki koltuklar vardı.abisiyle yengeside vardı.konuştuk onlarla.evimin o haline cok şaşırdım.evin içinde gezerken sehpanın üzerinde beyaz bir zarf gördüm zarfın üstünde babamın adı yazıyordu.boşanma davasının kağıdı gelmiş diye düşündüm.bakamadım.eşimle konuştuk biraz cok hatırlamıyorum ama güzel bi konuşmaydı.
yorumlarsanız sevinirim

yaren81

Kayıtlı Üye
panteacım yorumlarsan sevinirm cnm tesekkürederim

yaren81

Kayıtlı Üye
panteacım tatlım unutma benide olurmu :Angel_anim:

Pantea

Kayıtlı Üye
Evliliginizle ilgili bazi endiseler tasidiginiz acik , sorunlarinizla ilgili baskalarindan fikir yardimi aliyor olabilirsiniz ama bu oneriler sizin isinize yaramadigi gibi sorunlarinizin artmasini tetikliyor gibi , ev icinde gerginlik hakim , guven ve huzur hissetmiyorsunuz , evliliginizin er gec tehlikeye girecegini dusunuyorsunuz, baskalarinin da bu konuda etkileri oldugunu dusunuyorsunuz , esiniz aradiginiz bazi ozelliklere sahip degil bunu kendisine de hissettirmis olmalisiniz , sizi onemsemiyor ve uzaklasiyor oldugunu dusunuyorsunuz , size karsi ofkeli oldugunu ve bu ofkesini er gec yansitacagini dusunuyorsunuz, esinize yakin kisilerden destek bekliyor gibisiniz.

yaren81

Kayıtlı Üye
tesekkürederim panteacım emeğine sağlık

yaren81

Kayıtlı Üye
mrb..rüyalarımda hep eşimle birlikteyim.cok etkileniyorum.yorumlarsanız sevinirim:Angel_anim:
okula gidiyorum mezun olacağım gün arkadaşlarımın evleneceğini duyuyorum.kalabalık bi şekilde eğlenmeye gidelim diyoruz.arkadaşımın evinde nişan gibi bişey yapıyoruz sonra evin önüne iniyoruz kalabalığız yine.arabayla gideceğiz ama sığmayız alkol almayacak biri arabayla gelsin diyolar.ben arabayla giderim ama gideceğimiz eğlence yeri cok ıssız yerde arabaya bişey olursa diye düşünüyorum.kendi kendime diyorumki eşim beni ara demişti onu aramalıyım.eve cıkıyorum siyah elbise kırmızı ceket eşimin bana aldığı kırmızı ayakkabıları giyiyorum.arabanın anahtarını istiyorum babamdan gece vakti nereye araba kalsın diyor cıkıyorum evden eşimi arıyorum.arkadaşlarımla cıkıyorum gelmek istersen gel diorum.sessiz kalıyor.otopark gibi bi yere gidiyoruz arkadaşlarla.kendi kendime düşünüyorum acaba gelecekmi diye.bi bakıyorum bizim eski arabamızla geliyor beyaz renk.yanında bi abi var.arabadan inip yanıma geliyor arkadaşlarıma geldi o benim eşim diorum.ertesi gün pazarmış.sabah uyanıyorum hemen telefona bakıyorum aramamış deyip ben eşimi arıyorum telefona ortak tanıdığımız kimsesi olmayan bi teyze cıkıyor.sasırıyorum.eşin burda benim yanıma gelmesini söylemişsin nasıl sevindim anlatamam allah razı olsun diyor.bende barıştığımızı herseyin yoluna girdiğini anlatıyorum.eşimle konuşuyorum birlikte onun çalıştığı yere gidiyoruz ortaklarından biri ürünleri batırdık ama bu işte beraber olduğumuza göre bi şekilde cıkacağız dior.sana araba veriyoruz al diyor.şaşırıyorum.sıfır opel corsa en üst katta gidip al dior.arabayı almak için cıkıyoruz cok katlı kalabalık bi bina.eşim bi işi için gidior.ben onu bekliyorum takılar var bir sürü.gelmeyince merak ediyorum cep telefonuda bende kalmış.arayamıyorumda.annemi arıyorum eşim gelirse bekliyorum merdivenlerde buraya gelsin diorum.geliyor beni işe bırakıyor bi mağaza kalabalık temizlik falan yapıyoruz.arkadaşlarımla.saclarımı boyuyorum biraz koyu olsun diolar.yengesi geliyor mağazaya saçların yakışmış güzel olmuş ama önceki hali daha iyiydi dior.içimden küsüm ben bununla neden bana şimdi yaklaşıyor diorum.dışarı cıkıyorum yengesi bana herseyi öğren yemek öğren temizlik öğren arkadaşlarınla iyi geçin yapayalnız kalırsın sonra dior.hepsini öğrendim keşke yuvam yıkılmadan bunları öğretseydi biri bana diyorum.keske ama diyor.evine gidiyor.bakıyorum cama cıkıyor akşam düğün var diorum gelecekmisiniz geliriz herhalde diyor işler yoğun abinin haberi varmı diyor var diyorum.düğün için hazırlanıyorum.eşim geliyor.düğüne gitmek için cıkıyoruz.mutluyuz.giderken kuzenime uğruyoruz onların yanında düğüne gec kalıyoruz gitmiyoruz.bi yere gidiyoruz uzman çavuş astsubay falanmış onlar yemek yiyoruz.uzman çavuş olana kızıyorum üstlerine saygılı davran falan diye anlatıyorum.ünlü biri geliyor bana sen yardım edeceksin diolar.birlikte yemek pişiriyoruz.sonra yarışma yapıcam dior ünlü kişi.balıklar var cok güzel görünüyorlar.onları 3 kişiye değişik pişirmelerini söylüyor.bende pişiriyorum.et de pişecek dior bi inek getiriyorlar ben saklanıyorum hemen eti görmek istemiyorum ben yemiyorum diyorum.yemekler pişiyor biri balığın üstüne yoğurt dökmüş yeşil biberler var üzerinde.biri sade balık yapmış.biride et.ben havuza giriyorum ter temiz su yıkanıyorum orda.oynuyorum beraberiz hiç ayrılmıycaz artık diyorum.yatıyorum rüyamda bi hocaya gidiyorum bi kadın beni okuyor 3 kere yüzüme üflüyor.hersey yoluna girecek diyor.etkiyle uyanıyorum.anlatıyorum rüyamı yorumluyorlar.hersey güzel olacak diolar.bi eve gidiorum arkadaşlarım var antepe gidioruz diyorum eşimle.sizde gelin diorum.2 gün burda kalın sonra babam gelecek gidersiniz bende yanınıza gelirim dior.4 senedir erkek arkadaşımla beraber yaşıyorum annem biliyorda babam gelince onuda alır yanınıza gelirim dior.benimde eşim ilk aşkım diyorum.ben birinden boşanmışımda eşimle berabermişim gibi görüyorum.

karmakarışık bi rüyaydı ama cok etkilendim ben eşimden ayrıyım bu rüyanın gercek olmasını cok isterim.umutla dönmesini bekliyorum.belki yorumlamada yardımcı olabilir diye belirtmek istedim.:(
şimdiden tesekkürederim

yaren81

Kayıtlı Üye
panteacım cnm yorumlarsan cok sevinirim

Pantea

Kayıtlı Üye
Yaren'cigim evliliginin sonlanmasi , her insan gibi senide cok etkilemis , kendini kalabaliklar icinde bile farkli ve yalniz hissediyor gibisin, kendinde cok fazla seyi sorguluyorsun , kendini ve eksik oldugunu dusundugun taraflarini cok elestiryiyorsun ve pismanlik duygusu icindesin, cevrendekilere karsi huzurlu bir goruntu sergilemeye calisiyorsun belki ama senin hakkinda dusunulen ve ardindan konusullari bilmek istiyorsun her kesin bu ayrilikdan seni sorumlu tuttugunu dusunuyorsun,ailenin ayriligindan sonra senin yasantina daha fazla karisiyor olmalari muhtemel ve bu durum senin ozgur olarak kararlar alamamana neden oluyor , icinde bir takim kizginliklar ve yarim kalmis disa vurulamayan heyecanlar var ,yeni bir firsatin olmasini cok ama cok istiyorsun , kendinle yuzlesiyor ve eski yasantinda eksik birakdiklarini farkediyorsun , yeni bir sansin olmayacagini dusunmek seni cok korkutuyor , eskiden esinin seni biktiran davranislari yada tavir ve dusuncelerini bile simdi kendince onayliyor gibisin, doga ustu guclerden ve manevi acilardan medet umuyorsun.

yaren81

Kayıtlı Üye
Telekkürederim canım emeğine sağlık

yaren81

Kayıtlı Üye
Canım dualar bölümünde zikirle rüyaya yatma gördüm ve dün zikredip uyudum.Otobüste gidiyorum full dolu otobüs en arka koltuktayım genç bir çocuk beyaz esofman vardı üzerinde eski sevgilimmiş bu cocukla olsamı acaba diyorum ama sonra aklıma eşim geliyor olmaz diyorum.Bir yerden geçiyoruz heryer bembeyaz öyle güzelki beyaz havada uçan melekler var.Buraya uğrayalım mola verelim diyoruz.İniyoruz otobüsten öyle güzelki çok mutlu oluyorum orda.İçimde bir yer hala eksik diye düşünüyorum.Kardeşimin elinde yılan var onu yutuyor.Sende böyle yap yapmazsan üzerine sürt biraz bir daha yaklaşamazlar sana diyor.Bir çarşıya çıkıyorum etrafıma bakınırken arkadaşlarım beni kaybediyor eğleniyorum sonra bir adamın sayesinde arkadaşlarımı buluyorum arkadaşım bana dönüp bak gecen sefer biz koybolmuştuk bu sefer sen.Dikkat et diyor.Eve geliyorum ev cok kalabalık o kalabalığın içinden çıkıp davaya yetişemiyorum babam ve kardeşime siz yetişin diyorum..

Anlam veremedim arkadaşım..Bugün davamız vardı ben onun için niyetlenip yatmıştım bilgine canım..