dil bağlama~~ sakinleştirme

nasreddinhoca

Kayıtlı Üye
Düşmanın yanına girmeden evvel 2 elini iyice aç, Sonra Keef, hee , yee, Ayyn , Saad. Oku Ve her birini okumada Sağ elinin Serçe parmağından başlayar bir parmağını kapat,Hiç açmadan bu sefer Haa,miim, ayyn, siin,kaaf. Oku Bundada Sol elinin serce parmağından başla kapatmaya her bir harfi okumaya Bir tanesini kapat Sonra Düşmanın Yanına girmeden Fil suresini ((Tayran)) a kadar oku ve bu kelimeyi 10 defa tekrarla, Sonra Düşmanının yanına gir. Bu sefer sol elin serçe parmağından açmaya başlayarak (her bir harf okumaya Bir parmak acılacak) Tekrar Haa,miim,ayyn,siin,kaaf...Okuyarak aç.. Sonra sağ el de bu şekilde serçe parmaktan başlanarak keef,hee,yee,ayyn,saad, Her harfte bir tanesi açılır,

Bu sinirli Gadablı olanları sakinleştirmek veya düşmanının dilini bağlamak içindir

sessizmermi

Kayıtlı Üye
kef he ye ayın sad.. bu harflerin önemini ve değerini anlatmakla bu foruma sığdıramayız. kısacası size şöyle acıklıyım bu harfler rabbimin habibi ile arasındaki sır alışverişi yaptığı harflerdendirki bunlarla inanarak bir dağı yok etmek isteseniz bu harflerin hürmetine o dağ yok olmaya mahkum olur.

cherful10

Kayıtlı Üye
esimle cok ciddi sorunlar yasiyorum bana yardimci olabilirmisin...

pikadil

Kayıtlı Üye
Dusmaniniz sizden uzaktaysa, nasil yapbiliriz? Yani hic gorusmuyorsunuz ama o faaliyetlerine, ffesatligina devam ediyorsa.
Cooook acemiyim bu konulrda. Yani durustcesi hicbirsey bilmiyorum. Ama terkibi okuyunca sanki dusmaimin resmi ile de yapilabilirmis gibi geldi. Once ters cevirip ilk kismi (dusmanin yanina girmeden) sonra yuz cevirip ikinci kismi(yanina girdikten sonra) okusak? Isin ehli arkadaslar ne der bu hususta Olur mu yoksa benim hayal gucum cok mu calisiyor?

leylabatay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar istenmeyen durumlarda veya her hangi bi dedikoduyu önlemek için dilinizin döndüğü karad ama tavsiyem en günde 21 defa şu ayeti kerimeyi okuyabilirsiniz;SÜMMÜN BÜKMÜN UMYÜN FEHUM LA YERCİUUNN.Bizzat denediğim emin olduğum bilgileri paylaşmaya gayret edeceğim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar istenmeyen durumlarda veya her hangi bi dedikoduyu önlemek için dilinizin döndüğü karad ama tavsiyem en günde 21 defa şu ayeti kerimeyi okuyabilirsiniz;SÜMMÜN BÜKMÜN UMYÜN FEHUM LA YERCİUUNN.Bizzat denediğim emin olduğum bilgileri paylaşmaya gayret edeceğim.
Bakara suresinin 18.ayetidir bu, manası ''Onlar sağırdırlar, dilsizdirler, körlerdir; bu sebeple onlar (içinde bulundukları halden) geri dönmezler''
manası itibari ile yarar saglayacagını düşünmüşlerdir oysa altın kural burda unutuluyor bir ayetin manasına göre uygulama çeşitliligi bulunuyor sanılmaktadır oysa ayetlerde ki manadan ziyade hangi durum üzerine nazil oldugudur, meal ve nuzul ilişkisi tek kapılı ise o ayet o konunun anahtarıdır..Burda ki ayet, vahyin teblig edildigi ama buna kulak tıkayan ehli küffar için nazil olmuştur.. Bu ayetten yarar saglanamaz demiyorum bununla birleşirseniz elbette fayda göreceksiniz ancak asli havas kapısı bu yönde degildir, eger bir ayetin asli havas kapısı tespit edilirse o zaman sonuçlar daha hükmü daha kesin olur.. Dualarınızın kabul olması temennisi ile selam ile kalın