büyüden nasıl kurturabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yankis

Kayıtlı Üye
yıllar önce akşam üstü abimle eve giderken karşımıza 2 kedi çıktı ben nedenini bilmediğim halde kediye tekme attım kedi yuvarlanıp hiç bir şey olmamış gibi yürüyerek arabanın altına saklandı ve konuşmaya başladı o anda kaçtık ve bir sene sonra abim rahatsızlandı sonra intahar etti ardından kediyi evde görmeye başladım ailemin kediyi kovalamıyor belkide görmüyorlardı ailem annem ve babam mutfaha doğru gittiler yemek hazırlamak için birden kapı açıldı kediyi gördüm ve üzerime üzerime gelmeye başladı o an konuşamıyorum kımıldayamıyorum donup kalmıştım bildiğim duaları okudum yıllar sonra ailemle evden dışarı çıkmıyoruz
eve misafir gelmiyor kirli odam pek suyu sevmiyorum dışarı çıktığım zamanlar başım dönüyor düşecek gibi oluyorum hemen eve koşuyorum kimi zaman sipsiyah biri camdan bizi gözetlerken gördüm tüylerim diken diken oluyor rüyamda çöplükte canavarlar kavga ediyor donup kaldım hatta rüyamda beni dövüyorlardı karizmayım herkez etrafımda ama ben konuşamıyorum
msn tanıştığımla buluşuyorum ama sesim çıkmıyor donup kalıyorum
yeni tanıştığım arkadaşlarda hemen benden uzaklaşıyor
gördüğüm yüzü unutuyorum konuştuğumu unutuyorum her esnediğim zaman gözlerim ağlamış gibi ıslanıyor evden dışarı çıkamıyorum yaw
dışarda ne yapacağımı bilmiyorum

bunların nedeni ne olabilir hangi duaları okumalıyım bu konu hakkında bildikleriniz paylaşırsanız sevinirim ben ahmet saygılar sevgiler

salça

Kayıtlı Üye
İş
TEACHER
Şizofreni olabilir.Psikiatrise git.:(

ALEVV

Banlı Kullanıcı
dehşet ötesi bir durum.. Allah yardımcınız olsun. öncelikle bir psikiatriste gitmenizi tavsiye ederim daha sonra bulunduğunuz evi değiştirmeniz ve 3 gün arayla 3000 kez ayetel kürsi okumanız szi biraz da olsa rahatlatacaktır.bir an önce bu durumdan kurtulmanız dileğiyle...:(

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
şizofreni demek hata olur..düzgün bir psikiyatrise gidip tedavi olun daha sonra da devam ederse ve sonuç alamazsanız..bence ciddi dürüst bi hocaya gidin derim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yıllar önce akşam üstü abimle eve giderken karşımıza 2 kedi çıktı ben nedenini bilmediğim halde kediye tekme attım kedi yuvarlanıp hiç bir şey olmamış gibi yürüyerek arabanın altına saklandı ve konuşmaya başladı o anda kaçtık ve bir sene sonra abim rahatsızlandı sonra intahar etti ardından kediyi evde görmeye başladım ailemin kediyi kovalamıyor belkide görmüyorlardı ailem annem ve babam mutfaha doğru gittiler yemek hazırlamak için birden kapı açıldı kediyi gördüm ve üzerime üzerime gelmeye başladı o an konuşamıyorum kımıldayamıyorum donup kalmıştım bildiğim duaları okudum yıllar sonra ailemle evden dışarı çıkmıyoruz
eve misafir gelmiyor kirli odam pek suyu sevmiyorum dışarı çıktığım zamanlar başım dönüyor düşecek gibi oluyorum hemen eve koşuyorum kimi zaman sipsiyah biri camdan bizi gözetlerken gördüm tüylerim diken diken oluyor rüyamda çöplükte canavarlar kavga ediyor donup kaldım hatta rüyamda beni dövüyorlardı karizmayım herkez etrafımda ama ben konuşamıyorum
msn tanıştığımla buluşuyorum ama sesim çıkmıyor donup kalıyorum
yeni tanıştığım arkadaşlarda hemen benden uzaklaşıyor
gördüğüm yüzü unutuyorum konuştuğumu unutuyorum her esnediğim zaman gözlerim ağlamış gibi ıslanıyor evden dışarı çıkamıyorum yaw
dışarda ne yapacağımı bilmiyorum

bunların nedeni ne olabilir hangi duaları okumalıyım bu konu hakkında bildikleriniz paylaşırsanız sevinirim ben ahmet saygılar sevgiler
Öncelikle hemen şizofren, psikopat, cin çarpmış gibi kesin yorumlar yapılmasın lütfen. Uzmansanız şu konuda şu belirtiler yüzünden bu olabilir diyin. Sayın Yankis bize anlatabileceğiniz başka detaylar var mı?Bu kedi veya siyah silüetler ve rüyaların sıklığı nedir, hangi aralıklarla görüyorsunuz gibi detaylara dikkat etmişsinizdir sanırım. Bunları da yazarsanız iyi olur. Başka şeyler de varsa onları da bilmekte fayda var. Elbette öncelikle psikaytrist değil de bir psikologla da görüşebilirsiniz. Aynı zamanda bakım yapılması gerekiyorsa o da yapılır.

ALEVV

Banlı Kullanıcı
yankis sorununun çözümünü buldum. özele yazarsan yardımcı olabilirim.

glcyglcy

Kayıtlı Üye
bizlede paylaşsaydın keşkem :biggrinjester:

ALEVV

Banlı Kullanıcı
paylaşıma açık bir çözüm değildir..sizin de sorununuz var ise özelime yazınız:Angel_anim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...