Venüs tılsımı

Cool_35_5

Kayıtlı Üye
Gaz gezegeni orası daha kendine hayrı yok,içinde bitki bile yetişemeyen kendine faydası olmayan bir gezegenin sana tek yararı, beni bırakıpda yıldızlara inanmaya başladığınızda cehennemde size özel bir yer olucak diyen KURAN-I hatırlamanı ve 60 - 70 senelik dünya (rüya) yaşamı içinde ölümsüzlüğün ve berebetin olduğu insanların trilyonlarca sene yaşadığı gerçek hayatı hatırlamana yarar ;) Ki buda zaten ana kaynağa gözyaşıyla seni döndürür ve bunun mukafatınıda muhakkak alırsın.

Venüsün tek hayrı bu olur :)

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Evrende bir şey varsa, yaratılmışsa, hasıl olmuşsa vardır bir sebebi. O gaz gezegeni, bu buz gezegeni, bu şu bu bu gibilerinden yaklaşımlar ilerlemenin önünü keser, kısıtlama ve sınır getirir. Bilim adamları neden evreni keşfetmeye, bilmeye çalışıyorlar yoksa onlar da derdi ki: "yaa o gaz gezegeni boşverin venüsü. krater dolu bırakın ayı mayı..."
Yani evrenin gücünü hafife almak da doğru değil bence. Venüs gezegeninden enerji talep edilmesi çok da kötü bir şey değil. Doğru bilgiyi özünde bulan kişi neyi neden istediğini, neyi neden yapması gerektiğini bilir diye düşünüyorum.
Syg.

hulya026

Kayıtlı Üye
bildigim kadarıyla bazı astrologlar venüs tılsımı yapıyor şans açmak için.büyükde paralar alıyorlarmış bunun yanı sıra mars satürn gibi diyer gezegenlerinde farklı işlevleri varmış onlar içinde farklı ritüeller yapılıyormuş.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Venüs tılsımı genelde aşk, güzellik için falan kullanılıyor.

Evet her gezegene bir atıfta bulunulmuştur bunun da sebepleri var elbette. Binlerce yıldır astrologlar gökyüzünü gözlemlemişler ve bu gözlemler sırasında gözyüzünün durumu ile yeryüzündeki olayları bağdaştırmışlar. "Işığın Oniki Krallığı" diye bir kitap var öneririm.
Syg.

kermit

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla venüs tılsımı erkeklerde işe yaramıyordu, ama yarım yamalak bir bilgi benimkisin, bilen bir kişi anlatırsa çok iyi olur.

Osiris

Kayıtlı Üye
Zaten astrolojide venüs kadınla,mars erkekle özdeşleştirilir.

bambara1881

Kayıtlı Üye
Geçenlerde tv ye konuk olan bir astrolog sanırım adı Su Karakuş du gezegen tılsımlarından bahsetti..Bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.. :)

hulya026

Kayıtlı Üye
Geçenlerde tv ye konuk olan bir astrolog sanırım adı Su Karakuş du gezegen tılsımlarından bahsetti..Bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.. :)
Su karakuşun kendine ait bir astroloji sitesi var ve burda tüm burç tılsımlarını anlatıyor.