sempati ve iş için tılsımlı mühür

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aşağıdaki gördüğünüz tılsım islami bir mühürdür. mühürler büyüleri güçlendirmek için kullanılacağı gibi tek başlarına kullanılabilir. takı olarak taşınabilir. yazılıp yakılabilir .

aşağıda tılsım cuma günü sabah saat 6:00 da 1 kere yazılırsa (gümüşe yazılması daha uygundur) ve üzerinizde taşınırsa. insanların size sempati duymasını sağlarsınız.

iş yeriniz için ise 35 tane kağıda yazılıp kağıtlar kapı önünde yakılırsa bol müşteri gelirmiş

işte tılsımlı mühür.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
6:00 denildiğine göre sabah.
Akşam olsa 18:00 olurdu.

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Kaynak nedir ? ve mühürün anlamı ? ve islami bir tılsım olamaz heralde ? islamda yasak olan şey nasıl islamca kabul görülsün ?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"İslami" ile kastedilen şey, islam hükümlerine uygunluğu değildir. İslam kültürüne ait bir uygulamadır anlamında kullanılmıştır. Ona kalırsa havvas islami büyüdür. Allah'ın isimleriyle, Kuran sure ya da ayetleri ile yapılır. Bu nedenle islami denilir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kaynak nedir ? ve mühürün anlamı ? ve islami bir tılsım olamaz heralde ? islamda yasak olan şey nasıl islamca kabul görülsün ?
Yasakların niyete göre şekillendigi kuralını unutmamak gerekir... Şerr ve Hayr farklı kavramlardır.. Kaynak Ali EL BUNİ hz.leridir.. Manası 7 katmanın Rabbi ve gücü ile alakalı anahtar şifresidir, besmelede bununan B harfinin eşdaş konumudur.. Bu bir asansör gibidir, uygulamanızı şifanızı talebinizi Mikail as. Semasına kadar taşır..

xmahmutx

Kayıtlı Üye
Anlamadınız heralde ? ben burada bir dua göremiyorum veya arapça göremiyorum!
burda şekiller var ve kağıta yazıyosun şer yada hayr fark etmez islamda büyünün yeri yoktur ama islami diyorsunuz. tamam kapansın konu söylemedim farzedin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Anlamadınız heralde ? ben burada bir dua göremiyorum veya arapça göremiyorum!
burda şekiller var ve kağıta yazıyosun şer yada hayr fark etmez islamda büyünün yeri yoktur ama islami diyorsunuz. tamam kapansın konu söylemedim farzedin
Siz anlamadınız bende diyorum ki sizin o mana veremediginiz şekiller bazı ayetlerin bazı harflerin anahtarıdır.. Örnegin Rukyeler vardır hastalıklarda kullanılan, yada bazı harfler vardır nazara karşı yazılan bunları bizzat sahabeler uygulamıştır, efendimizin hadis-i şeriflerine baktıgınız zaman temra için yapılan uygulamalarda göreceksiniz. Ayrıca büyü islamda elbette haramdır, Kaldı ki islami denmesinde ki maksat zaten helal hoş amacıyla denmemiştir, islami demek islam usullerince hazırlanmış demektir, aynı mühürürün incilden çıkarılan bölümüde vardır Ayasofyada hala kayıtlardadır.. Sonuç olarak her sembol bir işaretle temsilcidir, bu temsil ettikleri Kuran'da var olan degerlerdir.. İslami olması bundandır...

bendeniz

Kayıtlı Üye
Bunu tilsimlarin altinda kullanibilirmiyiz ve kullandigimiz taktirde cuma günü saat 6:00´da mi olamasilazim yoksa tilsim yazdigimiz saat´tin icinde de yazabilirmiyiz???

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bunu tilsimlarin altinda kullanibilirmiyiz ve kullandigimiz taktirde cuma günü saat 6:00´da mi olamasilazim yoksa tilsim yazdigimiz saat´tin icinde de yazabilirmiyiz???
Tılsımların altında kullanabilirmiyiz derken herhangibir hayr işlemini kuvvetlendirmek için kullanabilir bununla destekleyebilirsiniz, kendisi başlı başına bir tılsımdır zaten, hayr mührüdür...

cigembay

Kayıtlı Üye
peki bu tılsımı yazmak için bilen birisi değil isek üsülleri v.s ... arapçadaki gibi sağdan sola doğrumu bununla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim...

ilginiz için şimdiden teşekkürler

efsun

Kayıtlı Üye
Sevgili Kontejyan;mühürün 35 ayrı kağıda yazılıp iş yeri önünde yakılmasından bahsetmiş urum;bu tür bir uygulamanın sakıncası olabilirmi?Tılsımların yakılması ile ilgili farklı bilgilere sahip olabilirim sadece danışmak istedim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sevgili Kontejyan;mühürün 35 ayrı kağıda yazılıp iş yeri önünde yakılmasından bahsetmiş urum;bu tür bir uygulamanın sakıncası olabilirmi?Tılsımların yakılması ile ilgili farklı bilgilere sahip olabilirim sadece danışmak istedim.
Sakıncalı bir durum olmuş olsaydı Urum bu uygulamayı verirmiydi?.. Bazı tılsımlar vefkler yazmalar, su-toprak-hava-ateş vs gibi elementlerle buluşturulmak zorundalardır ki çalışsın..

elita3

Kayıtlı Üye
bu mühürün yazımının cuma sabahı 6.00 da yapılması gerektiği yazıyor,ben bu mühürü takı olarak yaptırmak istediğimde bu saatte yaptıramam,bunun bir sakıncası olurmu?