Maji Nasıl Yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aris

Kayıtlı Üye
Büyü Nasıl Yapılır?

Büyücülerin çalışma yöntemleri hâlâ gizemini korumaktadır ancak yine de bazı temel noktalar net bir şekilde bilinmektedir.

Her şeyden önce büyücü, büyü yapmak için, büyüyü yapacağı kişiye ait saç kılı, tırnak ve/ya ona ait bir eşyayı, fotoğrafı kullanır. Bu işlemlerde örneğin saç kılı bir insana ait tüm karakteristik bilgileri (DNA) içermesi nedeniyle çok önemlidir.

Büyücü müşterisinin istekleri doğrultusunda kendi bildiği yöntemleri uygular fakat her büyücü mutlaka cinler aleminden yardım almak zorundadır. Bununla birlikte her büyünün belli bir saatte yapılması gerekir. Bu büyü sırasında yıldızsal enerjinin kullanılması için gerekli bir şarttır.

Büyü formülleri tam açık değilse de, büyücülerin genellikle zehirli otlar, yılan zehri, yarasa kanı, kedi gözü, koyun bağırsağı ve bunlar gibi pek çok nesne kullandıklarını, büyünün gerçekleşmesi için kutsal kitaba doğrudan küfür ettiklerini, ayetleri tersten yazdıklarını, Ku'an'ı komple ateşe atarak yaktıklarını ve bu tarz akla hayale sığmayacak bir çok cesaret gerektiren eylemde bulunduklarını kesin olarak bilmekteyiz.

Bunların dışında büyücü daima pis (cünup) olarak dolaşır ve gusül abdesti almaz.

Çoğu büyücü belli bir süre sonra akli dengesini yitirerek tamamen delirir. Ne yazık ki üzerinde uğraştıkları konunun tabiatı bunu gerektirmektedir.

Bazı kaynaklar büyünün yapılabilmesi için büyücünün kendi kanını ve spermini karıştırarak bunu içmesi gerektiğini de kaydederler.

Tüm bu garip işlemler sonucunda aslında ortaya çıkan çok basit olarak negatif enerji transferidir.
alıntı

Şaman

Kayıtlı Üye
yazının yüzde doksanı hatalı.
büyücünün cinler aleminden yardım alması erekmez bazıları doğanın enerjisini bazıları astral kat enerjilerini kullanır bazıları da kendi ruhani enerjisini açığa çıkarıp kullanır.
bu denilen malzemeler genelde kullanılmazlar hatta nadir rastladım ben şimdiye kadar.Genelde ise bitkiler ve yağlar çok kullanılır bir de balmumu muskayı sarmak ya da bebeği hazırlamak için.Senin saydıkların bazı özel büyülerde geçer
zehirli otlar:Korunma enerjisi yüksektir ama her zehirli otun korunma enerjisi olacak die bişiy yok.
Yılan zehri:Korunma,düşman kovma,nefret,ölüm büyülerinde
Yarasa kanı:Aşk ve görünmezlikle ilgili büyülerde
Kedi gözü:daha hiç rastlamadım tariflerde
Koyun bağırsağı:Havasta ve çingene büyülerinde çok kullanılır ip yerine düğüm atmak için.
Büyünün gerçekleşmesi için kutsal kitaba küfür edilmez bunlar anti islamik ve anti hristiyan inanç sistemleri içinde olan büyüler için geçerlidir.Mesela bir pagan büyüsünün tutması için niye kurana ya da incile küfretsin çünkü onları gerçek bile saymaz müslümanlar nasıl ki büyünün tutması için haçı ya da putu ezmesi gerekmyiorsa.
Ayetlerin tersten yazılması ise müslümanlık içindeki kötü büyüler için geçerlidir.ama ona bakarsanız düzden de yazılıp tutan çoookkk fazla ee bu o zaman dua mı oluyor:D
büyücülerin de cünüp olarak dolaşması inanca göre değişir.Size göre cünüplük olan ona göre bir anlam ifade etmiyordur.Bu size pistir o kişiye değil.Göreceli bişiy.
büyücünün akli dengesini yitirenini de ben görmedim hani olsa bile artık gücü tükenmştir ve cincidir obseyona uğrar diğer durumlarda eğer enerjisel uğraşıyorsa büyüyüle böyle bir durum söz konusu değildir.
Kişinin kendi kanı ve spermini içtiğini söyleyen bazı kaynaklara bi rastlasam sobada cayır cayır yakıcam:Dyok böyle bişiy

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
hani televizyonlarda cadıları bize hepgece yarısı süpürgeleriyle uçan çirkin yaşlı kaknem kadınlar olarak gösterirler bizde hep öle sanırdık buda öle olmuş bize gösterilmek istenen bu ama halbuki gerçekle hiç bir alkası yok bazı doğru noktalar var ama zaten şaman bunlara değinmiş

alfin84

Kayıtlı Üye
ben büyücüklükle ilgili eğitim almak istiyorum bazı zamanlarda düşünce gücümle etkilediğim istediğimi aldığım oluyor ama çok yoruyor bu beni..belli bir gücüm var olacakları durugörü şeklinde görmek gibi..lütfen benimle irtibat kurarmısınız?? kendi kendime cahilce birşeyler yapmak istemiyorum ..çok kitap aradım internettede çok araştırma yaptım ama çok eksik bilgiler hepsi..lütfen

BayMajiÖğrencisi

Kayıtlı Üye
Bende Alfin gibi almak istiyorum. Bana yardımcı olabilecek kişiler mesaj atarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

muratsavci

Kayıtlı Üye
Durugoru ve Majı Konusunda Profesyoenlımdır mesaj atarsanız yardımcı olabılrım

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın üye;

Burada yazdığınız özelden yardım gibi durumlar site kurallarımıza göre yasaktır, aksine davranan üyelerimiz siteden belirli süreler çerçevesinde uzaklaştırılır. Bunu kapalı bir şekilde yaptığınızda ve yönlendirdiğiniz bilgi/deneyimlere kefil olamayacağımız için bu kuralımız kesindir. Bilginiz, ilminiz varsa forum ortamında paylaşımda bulununuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...