gosa

goşa

Kayıtlı Üye
Merhabalar..
Ben yaklaşık 1 ay önce gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum.
Rüyamda yanımda kim olduklarını hatırlayamadığım sanırım yabancı kimseler bana bir fotoğraf gösterdiler.bak burdaki mehdi as dır dediler.fotoğrafa bakıyorum siyah takım elbiseli bir koltukta oturmuş ama yüzü silik bir kişi görüyorum.bunun yüzü niye silik diye soruyorum hiç cevap vermiyorlar.sonra geçiyoruz başka bir yere burada ise bir koltukta yanındaki çocuğa sarılmış uyuyan bir erkek çocuğu görüyorum.eğilip üstünden ona doğru bakıyorum ve dönüp yanımdakilere herşeyin en doğrusunu Allah bilir diyip uyanıyorum o sırada annem odamın kapısını açmış bana bişi sormaya çalışıyodu :) Hayırlara vesile olsun inşallah çok yerlere danıştım bu rüyanın anlamı konusunda sizede yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Sevgi ve saygılar.

Pantea

Kayıtlı Üye
Manevi degerleri sorguladiginiz bir sirada bu ruyayi gormussunuz bilinc altinizda dine ve din buyuklerine ilgili birikmis bilgileri bu gununadaletsiz duzeninde inanclarinizi sorgulamis olabilirsiniz. Bu ruyanin hebrci yada baska bir anlami yok sadece bilinc altinizda birikmis bilgilerin yansimasi .

goşa

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumunuz için sn. pantea.