gulerzan

gulerezan

Kayıtlı Üye
merhaba,rüyami kisa, öz ve hatirlayabildigim yerlerini anlatmaya calisacagim.
bir kac bayan arkadasim var yanimda ve bize tanidik biri bir yer,is ya da oda gibi bir yer vermis.oraya gidiyoruz hep birlikde.burasi ayni zamanda birden fazla isyerinin kullandigi bir mutfak gibi duruyor.ben habire bir seyler ariyorum ama aradigim seyin yumurta oldugunu görünce hatirliyorum.bu arada etrafimda bir sürü buzdolabi ve buzluk var .hepsine bakiyorum baskalarina ait onlar.nihayet bir sepet dolusu sari renkte yumurta buluyorum ve iste burdalar diyip geri yerine koydum.sonra ortada bir yatak duruyor,bizden önce orda kalan ya da calisan tanidigim bir kizin oldugunu söylüyorum onlara.tuhaf olansa yatagin üstünde siyah örtü ve dössek varken az kaldirdigimda altinda toprak ve böcek görüyorum.bu beni ürpertiyor ama digerlerine göstermiyorum ürperdigimi.onlar bunu cok normal karsiliyorlar,sasiriyorum onlara aslinda .geri yatagin kenarini indirip beyazkenarli siyah örtüyü düzeltiyorum.
hatirladiklarim bunlar.yorumlarsaniz sevinirim,tesekkürler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Toplum icinde yada eger calsisyorsaniz is yerinizde kisacasi ev disindaki gunluk hayatinizda size sunulan firsatlar oldugunu ve bunlari baskalariyla paylasmak zorunda kaldiginiz icin cok da memnun olmadiginizi dusunduren bir ruya bu , size yuklenen bir sorumlulugun ustesinden gelmek icin cok caba gosteriyorsunuz ama baskalarininda bu konuda rol oytnamasinin sizin basarinizi golgeledigini dusunuyorsunuz,ksikandiginiz biri var gibi yada sizi kiskandigini dusundugunuz biri yada birileri olabilir,size ait olan seylerde yada sorumluluklarda baskalarinin varligi sizi rahatsiz ediyor , huzurunuzu golgeleyen irili ufakli sorunlar yasiyorsunuz , huzursuz ve tedirgin bir donem yasiyorsunuz, umutsuluk ve ofke hissettiginiz zamanlarda oluyor.Ruyaniz icinded bulundugunuz ruh halinizin yansimasi .

gulerezan

Kayıtlı Üye
yaptiginiz isler baskalari oldugunda bir sekilde altüst olunca ister istemez tek basina yapmayi arzuluyor insan.simdiye kadar hep köstek olunduda :D

huzursuz bir dönemde oldugum dogru bir tesbit.uykusuzluk sorunuda cabasi.....tsk pantea..

awra

Banlı Kullanıcı
Slm PANTEA'CIM,

Benim rüyamı yorumlarsan çooooooook sevinicem..!!!

rüyamda açık arazi deymişim ..Öle kır boz bi yer değil çok olmasada yeşillik çiçeklik bir yer...iki tane şimşek gibi koşan ama sevişen PEMBE atlar gördüm biri dişi biri erkek ti.. süperdi ya....ordan oraya koşup duruyorlardı..aşk vardı sanki aralarında.. birde tay onlara doğru koşup yetişmek üzere hızla gözden kaybuldu.. ama çok güzellerdi..hiç böle bişi görmedim hayatımda...

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM: herşey gönlünüzce olsun.. sevgiler.

image.php

user_offline.gif
PanteaAçık Profil bilgileriPantea - Ozel Mesaj gOnderPantea - Daha fazla Mesajını bulAdd Pantea to Your Contacts

Sil
Mesajı (ları) silBu Ozel Mesajı silmek icin aşağıdaki kutuya işaret koyup, sonrada 'Sil' tuşuna tıklamanız yeterli.Sil​

-- CoD -- Ambient Lighting -- English (US) -- Türkçe İletişim - Arşiv - Yukarı git

Pantea

Kayıtlı Üye
Slm PANTEA'CIM,

Benim rüyamı yorumlarsan çooooooook sevinicem..!!!

rüyamda açık arazi deymişim ..Öle kır boz bi yer değil çok olmasada yeşillik çiçeklik bir yer...iki tane şimşek gibi koşan ama sevişen PEMBE atlar gördüm biri dişi biri erkek ti.. süperdi ya....ordan oraya koşup duruyorlardı..aşk vardı sanki aralarında.. birde tay onlara doğru koşup yetişmek üzere hızla gözden kaybuldu.. ama çok güzellerdi..hiç böle bişi görmedim hayatımda...

ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM: herşey gönlünüzce olsun.. sevgiler.

Aska umuda sevgiye dair dusuncelerden olusan duygularin etkisiyle bu ruyayi gormussunuz.

Galadriél

Kayıtlı Üye
bir köpek, parlak bir kahverengi. ağız kısmı normalden uzun (öne doğru) ve eski evimizin bahçesinde bana saldırıyor. ailemden ve arkadaşlarımdan oluşan birkaçkişinin önünde. onunla boğuşuyorum. tıpkı bir boğa güreşi gibi. deli gibi havlıyor. dişleri neredeyse tenimde takırdıyor ama hiç ısıramıyor. bir çaşaf alıp onu doluyorum, doğru düzgün yapamadıgım için biryerden kafası çıkıyor ve saldırmaya devam ediyor. kudurmuş gibi. en sonunda onu çarşafa dolayıp etkisiz hale getiriyorum. hiç yardım almadan ve hiç yara almadan.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pantea

Kayıtlı Üye
Sizi sikan bunaltan ruhsalo durumunuzu zorlayan bir kisi , kisiler yada durum ve sorunlar var gibi gorunuyor ,baski altinda oldugunuz bir donemde olamniz mumkun , yakin cevrenizdebn umdugunuz destegi bulamiyor olabilirsiniz, ama sorunlarinizin ustesinden gelerek cevrenize kendinizi isbatlamayi istiyorsunuz.