Psişik vampirlik testi

ha zohar

Kayıtlı Üye
(Bu sırada bu anket direk vampirsin demiyor vampirlik eğiliminden bahsediyor. Dİrek vampir olup olunmadığı kirlian ile belli olabiliyor. Bu tabirin anlamı ne kadar korkutucu gelsede aslında auradaki bir bozukluktan dolayı oluyor. Auranın enerji üretme mekanizması bozulduğunda kişinin aurasında almaçlar oluşuyor ve diğer kişilerin auralarını taciz ederek enerji çalıyolar. çoğu psişik vampir kendisinin öyle olduğunu farketmez. Böyle kişileirn yanında en belirgin özellik yorgun olmamız, enerjimizin tükenmiş olduğunu hissetmek. Önemli bir nokta. Çünkü aşırı saldıraya uğrayanların auralarında ciddi bozulmalar hatta psişik vampirliğe dönüşme olabiliyor.)

İnteraktif Anket IR (Genel Olarak İnsanlarla)
Talimatlar: Bu anket genel olarak insanlarla olan ilişkilerin belirli yönlerini ölçmek üzere tasarlanmıştır.Her bir ifadeyi dikkatlice okuyun. İfade size uyarlandığında Doğruysa D’yi,
Yanlışsa Y’yi işaretleyin.

1-Genellikle, kolaylıkla kendim yapabileceğim işleri başkalarına yaptırırım.
2-İnsanların temel olarak dürüst olduğuna inanırım.
3-Genellikle, sonuçlarını düşünmeden içgüdülerime göre hareket ederim.
4-Genellikle, tamamen yabancı olduğum insanlara karşı büyüleyici bir bağ oluştuğunu tecrübe ederim.
5-Rahat bir insanım.
6-İnsanların çoğu, yaşamdan koparabildiklerini koparabilme eğilimindedirler.
7-Genellikle, hoşuma gitmeyen ya da zır görevlerden kaçmanın bir yolunu bulurum.
8-Çoğu insan, şu veya bu şekilde onlara faydası olduğu için arkadaş edinirler.
9-Genellikle, sırf heyecan olsun diye riskli faaliyetlere katılırım.
10-Genellikle, elde etmek istediğim şeyleri, şu veya bu şekilde elde ederim.
11-Eğer biri bana kötü davranırsa, genellikle intikamımı almak için bir yol bulurum.
12-Genellikle, etrafımdaki insanların enerjileri ile beslenirim.
13-Çoğu insan yaşamda bir yer edinmek için başkalarını kullanmaya razıdır.
14-Genellikle, başkaları ile olan ilişkilerimde dürüstümdür.
15-Kirlenme, açlık, fakirlik gibi global sorunlarla oldukça alakadarım.
16-Başkalarına kendini kullandırma fırsatı tanıyan insanların kullanılması beni tatmin eder.
17-Genellikle başkaları ile olan ilişkilerimde açık ve dürüstümdür.
18-Zor yoldan insanlara güvenilmemesi gerektiğini öğrendim.
19-Genellikle benden daha da kötü durumda olan kimselere yardımda bulunurum.
20-Bazen etrafımdaki insanlardan enerji çekme eğilimindeyim.
21-Biri için bir iyilik yapıyorsam genellikle karşılığını da beklerim.
22-Arkadaşlık etmemin nedeni genellikle benim için bir şekilde faydalarının olmasıdır.
23-Eğer yakalanmayacaklarından emin olsalar, birçok insan kopya çekerdi.
24-Temel olarak hayattan memnunum.
25-Hayatım anlamlı

Puan cetveli: Aşağıdaki cevaplardan her biri için bir puan veriniz:
Madde; 1(D), 2(Y), 3(D), 4(D), 5(D), 6(D), 7(D), 8(D), 9(D), 10(D), 11(D), 12(D), 13(D), 14(Y), 15(Y), 16(D), 17(Y), 18(D), 19(Y), 20(D), 21(D), 22(D), 23(D), 24(Y), 25(Y)

Sonuç: Puan cetvelini kullanarak bu testten elde edilen puan ne kadar yüksekse, genel olarak insanlarla yürütülen ilişkilerde psişik vampirliğe eğilim de o kadar yüksektir. 21 ila 25 arasında puan, psişik vampirliğe yönelik aşırı bir eğilimi göstermektedir. 16 ile 20 arasında puanlama psişik vampirliğe doğru ortalama bir eğilimi göstermektedir. 11 ile 15 arası puanlama psişik vampirliğe doğru hafif bir eğilimi göstermektedir. 10 ve altındaki puanlar psişik vampirliğe doğru önemli bir eğilim olmadığını göstermektedir....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu test nereden alındı acaba?Yani kimin hazırladığı belli mi?

lod

Kayıtlı Üye
bende yaptım 15 cıktı ama şimdi vampir var bide psişik vampir diye bi çeşidide mi var cok entersan :)

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Evet..Psişik vampir ortalıktayken enerjiniz emilmiş hissine kapılırsınız.Hani bazı insanlarla birlikteyken içiniz anlam veremediğiniz biçimde birden sıkılır ve garip olursunuz ya,bu öyle bir durum işte.Bununla ilgili bir belgesel izlemiştim.Ölçümlerini yapmışlardı Kirlian tarzı bir kamera ile.Gerçekten bir kişi odadaki diğerlerinin auralarından doğru kendisine enerji akımı sağlıyordu ve ondaki enerji rengi artıp değişime uğruyor farklı renge bürünüyor,diğerlerininki azalıp koyu renge geçiyordu.Çok şaşırmıştım.

lod

Kayıtlı Üye
Gerçekten kötüymüş böyle bir özelliğe sahip olmak istemem doğrusu.

DNZ33

Kayıtlı Üye
bende 12 çıktı benden bişey olmaz ben biliyorum:banghead:

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Asıl test şu olmalıydı diye düşünüyorum ve de tek bir soruya verilecek cevapta bunun sonucu olabilirdi..Çılgınlık ve şehvetden ibaret bir düyada komünist bir sistemde yaşamak sizleri mutlu edermiydi? Selametle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
psişik vampir olmakla bu konun ne alakası var çok alakasız iki şey bu arada pişik vampirlik iyi amaçlıda olabilir kişin tüm negatifliğinide çekip onu sorunlardan kurtara bilir bu durumda zaten saçma olan önermeniz iyice futursuzca oluyor.

siyasi görüşlere saldırı içeren mesajınız nedeniyle ceza vermem gerekiyor. ama zaten birden fazla konuda cezalısınız.

Bump: psişik vampir olmakla bu konun ne alakası var çok alakasız iki şey bu arada pişik vampirlik iyi amaçlıda olabilir kişin tüm negatifliğinide çekip onu sorunlardan kurtara bilir bu durumda zaten saçma olan önermeniz iyice futursuzca oluyor.

siyasi görüşlere saldırı içeren mesajınız nedeniyle ceza vermem gerekiyor. ama zaten birden fazla konuda cezalısınız.

kizil-ejder

Kayıtlı Üye
19 D Vampirliğe eğilimliyim.... :devil2::devil2::devil2::devil2::devil2:

charlotte

Kayıtlı Üye
benim 16 çıktı..bu kadarı çevremdekilere zarar vermek için yetecek bir oran mı?öyleyse kötü bir durum olur ki bunun bir çaresi var mı:S

vampirella95

Kayıtlı Üye
16 ile 20 arasında puanlama psişik vampirliğe doğru ortalama bir eğilimi göstermektedir.

bnm puanım 17 idi